Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                          2017-05-15 07:34:14
                                                                             Mistrzostwa Polski, Masters, ZŁW w RJnO 1 - etap
===UKS Załęczak==============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.7km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-41      2-47      3-43      4-44      5-42      6-45    
  1 Łukasik Aleksandra' 2004         30.36  2.13/     6.26/     9.37/    11.23/    15.26/    22.29/    30.36/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                  2.13/     4.13/     3.11/     1.46/     4.03/     7.03/     8.07/   
  2 Oleśniewicz Nina' 2003           30.56  3.02/     7.19/    12.56/    14.51/    19.29/    27.19/    30.56/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                3.02/     4.17/     5.37/     1.55/     4.38/     7.50/     3.37/   
  3 Burak Natalia' 2004              33.09  5.11/     9.21/    15.23/    17.01/    22.00/    29.27/    33.09/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                  5.11/     4.10/     6.02/     1.38/     4.59/     7.27/     3.42/   
  4 Niessner Pola' 2007              35.46  2.57/     7.51/    12.15/    15.22/    21.20/    28.22/    35.46/   
    WKS Wawel Kraków                        2.57/     4.54/     4.24/     3.07/     5.58/     7.02/     7.24/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14b        3.7km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-41      2-47      3-43      4-44      5-42      6-45    
  1 Polak Karina' 2005              124.10 14.14/    36.48/    55.25/    66.21/   105.29/   117.20/   124.10/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe              14.14/    22.34/    18.37/    10.56/    39.08/    11.51/     6.50/   
  2 Pawłowska Maria' 2005           128.55 18.05/    40.43/    59.09/    70.18/   109.36/   121.09/   128.55/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe              18.05/    22.38/    18.26/    11.09/    39.18/    11.33/     7.46/   
    Cembik Daria' 2004           NKL-bPK    8.46/    13.19/    16.47/    19.24/    10.38/    30.14/    33.15/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               8.46/     4.33/     3.28/     2.37/         /    19.36/     3.01/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K17         7.2km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-41      2-31      3-32      4-33      5-34      6-42      7-44      8-43      9-46     10-35     11-36     12-47     13-45    
  1 Nyga Julia' 2002                 47.13  1.59/     9.14/    12.12/    14.52/    17.15/    22.01/    27.08/    29.05/    30.43/    33.33/    35.16/    38.56/    44.36/    47.13/   
    UKS Kometa Gliwice                      1.59/     7.15/     2.58/     2.40/     2.23/     4.46/     5.07/     1.57/     1.38/     2.50/     1.43/     3.40/     5.40/     2.37/   
  2 Dammfeld Karolina' 2002          48.33  1.12/    10.28/    13.34/    16.00/    18.39/    23.10/    26.40/    28.36/    30.50/    33.35/    35.13/    38.52/    45.08/    48.33/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                1.12/     9.16/     3.06/     2.26/     2.39/     4.31/     3.30/     1.56/     2.14/     2.45/     1.38/     3.39/     6.16/     3.25/   
  3 Sulikowska Weronika' 2000        60.11  4.33/    14.30/    17.35/    20.05/    22.45/    27.49/    31.25/    33.20/    35.28/    38.24/    40.12/    44.26/    57.20/    60.11/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                4.33/     9.57/     3.05/     2.30/     2.40/     5.04/     3.36/     1.55/     2.08/     2.56/     1.48/     4.14/    12.54/     2.51/   
  4 Polewka Aleksandra' 2002         64.46  3.28/    13.02/    17.46/    21.06/    25.58/    33.10/    38.19/    40.41/    43.35/    46.41/    48.42/    53.13/    60.05/    64.46/   
    UKS Kometa Gliwice                      3.28/     9.34/     4.44/     3.20/     4.52/     7.12/     5.09/     2.22/     2.54/     3.06/     2.01/     4.31/     6.52/     4.41/   
  5 Ogrodnik Magdalena' 2003         66.23  1.33/    10.05/    13.53/    17.55/    21.13/    28.22/    36.46/    38.47/    41.12/    44.27/    46.13/    50.35/    63.21/    66.23/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                1.33/     8.32/     3.48/     4.02/     3.18/     7.09/     8.24/     2.01/     2.25/     3.15/     1.46/     4.22/    12.46/     3.02/   
  6 Paluszczak Zuzanna' 2001         98.31 22.38/    33.40/    36.40/    39.34/    42.49/    51.03/    55.39/    70.35/    72.40/    77.09/    79.22/    85.30/    94.57/    98.31/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe              22.38/    11.02/     3.00/     2.54/     3.15/     8.14/     4.36/    14.56/     2.05/     4.29/     2.13/     6.08/     9.27/     3.34/   
    Żaneta Mach' 2001            NKL-bPK   28.43/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    51.30/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe              28.43/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21        10.1km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-41      2-35      3-46      4-43      5-37      6-38      7-40      8-48      9-39     10-49     11-36     12-47     13-44     14-45    
  1 Kamińska Anna' 1983              56.16  0.53/     5.08/     7.58/     9.22/    13.36/    18.51/    27.51/    30.30/    34.49/    39.52/    41.50/    45.03/    47.50/    53.48/    56.16/   
    KU AZS WAT Warszawa                     0.53/     4.15/     2.50/     1.24/     4.14/     5.15/     9.00/     2.39/     4.19/     5.03/     1.58/     3.13/     2.47/     5.58/     2.28/   
  2 Kajzer Monika' 1976              63.43  1.34/     6.35/     9.39/    11.03/    15.41/    23.19/    33.58/    36.37/    41.04/    46.04/    47.59/    51.36/    54.47/    61.21/    63.43/   
    PUKS Młode Orły ND Maz.                 1.34/     5.01/     3.04/     1.24/     4.38/     7.38/    10.39/     2.39/     4.27/     5.00/     1.55/     3.37/     3.11/     6.34/     2.22/   
  3 Sanocka Barbara' 1992            68.06  1.26/     8.51/    13.04/    14.47/    19.45/    24.13/    33.59/    37.49/    42.21/    47.51/    50.14/    53.53/    56.50/    65.30/    68.06/   
    UKS Kometa Gliwice                      1.26/     7.25/     4.13/     1.43/     4.58/     4.28/     9.46/     3.50/     4.32/     5.30/     2.23/     3.39/     2.57/     8.40/     2.36/   
  4 Joanna Benesz' 1979              73.19  2.01/     7.12/    10.12/    11.39/    19.35/    27.56/    38.37/    41.24/    48.12/    54.02/    56.03/    59.28/    63.29/    70.45/    73.19/   
    Indywidualnie                           2.01/     5.11/     3.00/     1.27/     7.56/     8.21/    10.41/     2.47/     6.48/     5.50/     2.01/     3.25/     4.01/     7.16/     2.34/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         7.2km    0m 13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-41      2-31      3-32      4-33      5-34      6-42      7-44      8-43      9-46     10-35     11-36     12-47     13-45    
  1 Teresa Bugaj' 1968               56.41  2.22/    13.05/    16.28/    19.01/    22.43/    30.00/    33.56/    36.29/    38.05/    40.49/    42.48/    47.06/    53.37/    56.41/   
    WKS Wawel Kraków                        2.22/    10.43/     3.23/     2.33/     3.42/     7.17/     3.56/     2.33/     1.36/     2.44/     1.59/     4.18/     6.31/     3.04/   
  2 Mencfel Joanna' 1970             81.35  6.36/    17.46/    20.35/    23.32/    26.45/    34.58/    39.36/    54.28/    56.34/    61.08/    63.18/    69.04/    78.32/    81.35/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               6.36/    11.10/     2.49/     2.57/     3.13/     8.13/     4.38/    14.52/     2.06/     4.34/     2.10/     5.46/     9.28/     3.03/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.9km    0m 7k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-41      2-47      3-44      4-46      5-43      6-42      7-45    
  1 Jacheć Tomasz' 2003              22.15  1.37/     4.58/     8.27/    10.25/    11.45/    14.35/    19.49/    22.15/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                  1.37/     3.21/     3.29/     1.58/     1.20/     2.50/     5.14/     2.26/   
  2 Kołodziejczyk Łukasz' 2003       24.33  1.46/     4.57/     7.58/    10.10/    11.48/    16.21/    21.34/    24.33/   
    UKS Kometa Gliwice                      1.46/     3.11/     3.01/     2.12/     1.38/     4.33/     5.13/     2.59/   
  3 Kubicki Jakub' 2004              25.52  1.37/     5.05/     8.32/    12.26/    13.49/    17.14/    22.45/    25.52/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                1.37/     3.28/     3.27/     3.54/     1.23/     3.25/     5.31/     3.07/   
  4 Dammfeld Adam' 2007              34.54  2.29/     7.44/    12.40/    16.06/    18.22/    23.30/    30.54/    34.54/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                  2.29/     5.15/     4.56/     3.26/     2.16/     5.08/     7.24/     4.00/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14b        3.9km    0m 7k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-41      2-47      3-44      4-46      5-43      6-42      7-45    
  1 Mucha Mateusz' 2003              36.09  2.12/     8.12/    13.19/    17.34/    19.41/    24.37/    32.24/    36.09/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               2.12/     6.00/     5.07/     4.15/     2.07/     4.56/     7.47/     3.45/   
  2 Myślo Adam' 2003                 37.21  4.05/    10.03/    15.16/    19.39/    22.07/    26.40/    34.17/    37.21/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               4.05/     5.58/     5.13/     4.23/     2.28/     4.33/     7.37/     3.04/   
  3 Drab Szymon' 2003                39.13  5.14/    10.11/    13.44/    21.30/    24.06/    30.34/    36.44/    39.13/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               5.14/     4.57/     3.33/     7.46/     2.36/     6.28/     6.10/     2.29/   
  4 Tokarski Oskar' 2004             39.43  3.58/    11.23/    17.21/    21.37/    23.54/    28.42/    36.20/    39.43/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               3.58/     7.25/     5.58/     4.16/     2.17/     4.48/     7.38/     3.23/   
  5 Ignasiak Jakub' 2004             47.28  6.09/    14.15/    19.53/    27.40/    30.05/    36.39/    44.26/    47.28/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               6.09/     8.06/     5.38/     7.47/     2.25/     6.34/     7.47/     3.02/   
  6 Plewa Franciszek' 2003           47.55  4.01/    13.26/    18.21/    26.37/    28.10/    34.58/    44.32/    47.55/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               4.01/     9.25/     4.55/     8.16/     1.33/     6.48/     9.34/     3.23/   
  7 Giec Kamil' 2005                 48.53  8.36/    17.28/    23.24/    27.48/    30.00/    34.51/    43.27/    48.53/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               8.36/     8.52/     5.56/     4.24/     2.12/     4.51/     8.36/     5.26/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17         8.6km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-42      2-47      3-34      4-41      5-31      6-32      7-33      8-44      9-37     10-49     11-36     12-46     13-43     14-45    
  1 Bartosz Niebielski jr' 2001      35.12  1.40/     3.02/     4.18/     7.29/    11.14/    13.03/    14.52/    19.29/    22.49/    24.15/    26.00/    28.13/    29.06/    33.17/    35.12/   
    UKS Falenica Warszawa                   1.40/     1.22/     1.16/     3.11/     3.45/     1.49/     1.49/     4.37/     3.20/     1.26/     1.45/     2.13/     0.53/     4.11/     1.55/   
  2 Hyla Damian' 2001                41.20  1.04/     2.41/     4.15/     8.55/    13.24/    15.36/    17.41/    22.49/    26.18/    27.43/    29.24/    32.28/    33.38/    38.53/    41.20/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                1.04/     1.37/     1.34/     4.40/     4.29/     2.12/     2.05/     5.08/     3.29/     1.25/     1.41/     3.04/     1.10/     5.15/     2.27/   
  3 Sikorski Marcin' 2002            43.00  1.19/     2.49/     4.37/     8.26/    13.00/    15.06/    17.05/    22.10/    26.42/    28.08/    30.00/    32.43/    34.36/    40.07/    43.00/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                1.19/     1.30/     1.48/     3.49/     4.34/     2.06/     1.59/     5.05/     4.32/     1.26/     1.52/     2.43/     1.53/     5.31/     2.53/   
  4 Nitsch Tomasz' 2000              43.36  1.26/     2.57/     4.26/     8.02/    14.04/    16.30/    18.36/    24.19/    27.58/    29.23/    31.19/    34.50/    35.48/    40.41/    43.36/   
    UNTS Warszawa                           1.26/     1.31/     1.29/     3.36/     6.02/     2.26/     2.06/     5.43/     3.39/     1.25/     1.56/     3.31/     0.58/     4.53/     2.55/   
  5 Obstoj Adam' 2000                45.03  2.11/     6.51/     8.24/    12.57/    17.23/    19.30/    21.42/    26.48/    30.20/    31.42/    33.26/    36.28/    37.39/    42.32/    45.03/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                2.11/     4.40/     1.33/     4.33/     4.26/     2.07/     2.12/     5.06/     3.32/     1.22/     1.44/     3.02/     1.11/     4.53/     2.31/   
  6 Obstoj Piotr' 2002               63.40  4.15/    10.14/    12.32/    17.14/    23.14/    26.58/    29.49/    37.15/    41.59/    43.57/    45.58/    51.53/    54.09/    60.56/    63.40/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                  4.15/     5.59/     2.18/     4.42/     6.00/     3.44/     2.51/     7.26/     4.44/     1.58/     2.01/     5.55/     2.16/     6.47/     2.44/   
  7 Gidel Samuel' 2002               98.00  6.40/    10.10/    13.45/    23.21/    37.21/    42.22/    46.08/    58.06/    68.48/    71.32/    74.22/    82.29/    84.48/    94.24/    98.00/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                  6.40/     3.30/     3.35/     9.36/    14.00/     5.01/     3.46/    11.58/    10.42/     2.44/     2.50/     8.07/     2.19/     9.36/     3.36/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17b        8.6km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-42      2-47      3-34      4-41      5-31      6-32      7-33      8-44      9-37     10-49     11-36     12-46     13-43     14-45    
  1 Cybiński Adam' 2000              73.00  2.50/     4.58/     7.21/    14.34/    25.14/    29.20/    32.34/    41.51/    51.23/    53.04/    55.14/    59.43/    62.08/    70.23/    73.00/   
    Indywidualnie                           2.50/     2.08/     2.23/     7.13/    10.40/     4.06/     3.14/     9.17/     9.32/     1.41/     2.10/     4.29/     2.25/     8.15/     2.37/   
  2 Włodarczyk Kacper' 2002          75.15  1.04/     2.56/     6.05/    12.41/    26.13/    30.08/    34.20/    49.41/    57.53/    59.55/    62.03/    65.36/    67.20/    73.00/    75.15/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               1.04/     1.52/     3.09/     6.36/    13.32/     3.55/     4.12/    15.21/     8.12/     2.02/     2.08/     3.33/     1.44/     5.40/     2.15/   
  3 Walaszczyński Przemysław' 2001      77.19  6.37/     8.51/    11.18/    18.36/    29.11/    33.03/    36.37/    45.46/    55.26/    57.02/    59.16/    63.45/    66.10/    74.20/    77.19/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               6.37/     2.14/     2.27/     7.18/    10.35/     3.52/     3.34/     9.09/     9.40/     1.36/     2.14/     4.29/     2.25/     8.10/     2.59/   
  4 Cembik Dawid' 2002               87.32  1.51/     4.54/     7.57/    17.31/    28.16/    32.13/    36.27/    51.47/    59.57/    62.04/    64.11/    69.57/    72.31/    82.38/    87.32/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               1.51/     3.03/     3.03/     9.34/    10.45/     3.57/     4.14/    15.20/     8.10/     2.07/     2.07/     5.46/     2.34/    10.07/     4.54/   
    Strzelczak Dominik' 2002     NKL-bPK    7.06/     9.57/    13.05/    28.08/    59.43/    63.58/    89.05/   107.00/   125.46/   129.48/         /         /         /         /   160.15/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               7.06/     2.51/     3.08/    15.03/    31.35/     4.15/    25.07/    17.55/    18.46/     4.02/         /         /         /         /         /   
    Jeziorski Adrian' 2002       NKL-bPK    0.48/     2.36/    11.17/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    30.38/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               0.48/     1.48/     8.41/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Białek Roman' 2002           NKL-bPK   18.39/    20.41/    29.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    48.42/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe              18.39/     2.02/     8.50/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Wojtak Jakub' 2002           NKL-bPK    2.32/     4.28/    12.30/         /         /         /    14.29/         /         /         /         /         /         /         /    32.48/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               2.32/     1.56/     8.02/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20        12.1km    0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-42      2-43      3-37      4-38      5-40      6-48      7-39      8-49      9-36     10-46     11-41     12-31     13-32     14-33     15-44     16-45    
                                     
  1 Żebrowski Artur' 1998            76.15 10.45/    12.58/    16.24/    22.56/    30.18/    32.48/    37.05/    41.02/    42.43/    47.19/    51.34/    57.29/    59.34/    61.30/    66.44/    74.07/   
    PKO Harpagan Gdańsk                    10.45/     2.13/     3.26/     6.32/     7.22/     2.30/     4.17/     3.57/     1.41/     4.36/     4.15/     5.55/     2.05/     1.56/     5.14/     7.23/   
                                           76.15/   
                                            2.08/   
    Nowak Bartosz' 1999          NKL-bPK    0.44/     3.44/         /    11.22/    18.00/    20.07/    23.55/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Falenica Warszawa                   0.44/     3.00/         /         /     6.38/     2.07/     3.48/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                           46.10/   
                                                /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20b       12.1km    0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-42      2-43      3-37      4-38      5-40      6-48      7-39      8-49      9-36     10-46     11-41     12-31     13-32     14-33     15-44     16-45    
                                     
    Mencfel Michał' 1998         NKL-bPK    1.42/     9.40/         /         /         /         /         /    60.31/    57.21/    52.19/    35.57/    25.16/    21.08/    17.59/    11.38/         /   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               1.42/     7.58/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                           71.25/   
                                                /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21        12.1km    0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-42      2-43      3-37      4-38      5-40      6-48      7-39      8-49      9-36     10-46     11-41     12-31     13-32     14-33     15-44     16-45    
                                     
  1 Gromadka Maciej' 1990            52.14  0.23/     2.26/     5.40/     8.47/    14.59/    16.58/    20.29/    24.29/    26.01/    28.41/    32.10/    37.25/    39.18/    41.04/    45.37/    50.21/   
    UNTS Warszawa                           0.23/     2.03/     3.14/     3.07/     6.12/     1.59/     3.31/     4.00/     1.32/     2.40/     3.29/     5.15/     1.53/     1.46/     4.33/     4.44/   
                                           52.14/   
                                            1.53/   
  2 Krzyśko Bartosz' 1987            57.20  4.17/     6.23/     9.43/    12.53/    19.17/    21.23/    26.05/    30.04/    31.40/    33.55/    37.20/    41.27/    43.40/    45.30/    50.37/    55.31/   
    Azs Mitutoyo Wratislavia                4.17/     2.06/     3.20/     3.10/     6.24/     2.06/     4.42/     3.59/     1.36/     2.15/     3.25/     4.07/     2.13/     1.50/     5.07/     4.54/   
                                           57.20/   
                                            1.49/   
  3 Jakubek Krystian' 1992           64.58  1.00/     2.57/    14.25/    18.13/    24.53/    27.20/    31.08/    35.33/    37.10/    39.37/    43.30/    47.16/    49.11/    51.04/    56.06/    62.59/   
    Azs Mitutoyo Wratislavia                1.00/     1.57/    11.28/     3.48/     6.40/     2.27/     3.48/     4.25/     1.37/     2.27/     3.53/     3.46/     1.55/     1.53/     5.02/     6.53/   
                                           64.58/   
                                            1.59/   
  4 Parfianowicz Ludomir' 1955       75.14  1.36/     4.19/    10.23/    14.48/    23.40/    26.17/    32.22/    37.20/    39.13/    42.46/    48.18/    53.05/    56.39/    59.09/    66.09/    72.36/   
    UNTS Warszawa                           1.36/     2.43/     6.04/     4.25/     8.52/     2.37/     6.05/     4.58/     1.53/     3.33/     5.32/     4.47/     3.34/     2.30/     7.00/     6.27/   
                                           75.14/   
                                            2.38/   
  5 Adamczyk Marcin' 1979            76.32  3.12/     7.50/    12.53/    16.29/    26.56/    29.17/    35.11/    39.41/    41.39/    44.43/    49.57/    56.57/    59.58/    62.13/    67.56/    73.33/   
    Rowerowy Wieluń                         3.12/     4.38/     5.03/     3.36/    10.27/     2.21/     5.54/     4.30/     1.58/     3.04/     5.14/     7.00/     3.01/     2.15/     5.43/     5.37/   
                                           76.32/   
                                            2.59/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21b       12.1km    0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-42      2-43      3-37      4-38      5-40      6-48      7-39      8-49      9-36     10-46     11-41     12-31     13-32     14-33     15-44     16-45    
                                     
  1 Leszczyński Zbigniew' 1985       90.48  5.07/     8.10/    13.20/    18.29/    28.39/    31.33/    38.56/    44.20/    46.21/    49.38/    55.58/    61.33/    64.10/    66.38/    79.57/    87.21/   
    Indywidualnie                           5.07/     3.03/     5.10/     5.09/    10.10/     2.54/     7.23/     5.24/     2.01/     3.17/     6.20/     5.35/     2.37/     2.28/    13.19/     7.24/   
                                           90.48/   
                                            3.27/   
  2 Szeląg Marcin' 1984             127.14-116.96/   -104.00/   -97.58/   -92.65/   -81.50/   -78.91/   -67.73/   -59.41/   -56.65/   -53.87/   -45.73/   -39.00/   -34.46/   -31.53/   -19.48/    -1.41/   
    Rowerowy Wieluń                             /    13.04/     5.18/     5.07/    10.45/     3.41/    10.42/     7.28/     3.24/     3.22/     7.46/     7.27/     3.06/     3.07/    11.55/    17.53/   
                                            0.00/   
                                            2.59/   
  3 Kaczmarek Adrian' 1996          137.16  3.21/    10.19/    32.41/    38.35/    51.59/    55.47/    69.20/    78.21/    80.53/    85.41/    93.09/   103.17/   108.39/   111.26/   120.47/   132.36/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               3.21/     6.58/    22.22/     5.54/    13.24/     3.48/    13.33/     9.01/     2.32/     4.48/     7.28/    10.08/     5.22/     2.47/     9.21/    11.49/   
                                          137.16/   
                                            4.40/   
  4 Olczyk Jacek' 1979              160.53  4.33/    11.53/    28.19/    71.46/    84.35/    89.41/    97.34/   104.48/   107.24/   111.40/   121.13/   130.59/   134.46/   138.00/   147.27/   156.52/   
    Indywidualnie                           4.33/     7.20/    16.26/    43.27/    12.49/     5.06/     7.53/     7.14/     2.36/     4.16/     9.33/     9.46/     3.47/     3.14/     9.27/     9.25/   
                                          160.53/   
                                            4.01/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40        10.0km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-41      2-31      3-32      4-33      5-47      6-44      7-37      8-38      9-39     10-49     11-36     12-46     13-42     14-45    
  1 Benesz Rafał' 1975               47.10  0.58/     5.27/     7.42/     9.47/    13.07/    15.44/    18.52/    22.33/    27.19/    31.46/    33.35/    36.24/    40.13/    44.46/    47.10/   
    Indywidualnie                           0.58/     4.29/     2.15/     2.05/     3.20/     2.37/     3.08/     3.41/     4.46/     4.27/     1.49/     2.49/     3.49/     4.33/     2.24/   
  2 Wroniak Adam' 1969               50.17  1.18/     5.32/     7.43/     9.47/    13.20/    16.12/    19.50/    24.02/    29.25/    34.07/    35.59/    39.03/    42.51/    47.57/    50.17/   
    Team 360st Warszawa                     1.18/     4.14/     2.11/     2.04/     3.33/     2.52/     3.38/     4.12/     5.23/     4.42/     1.52/     3.04/     3.48/     5.06/     2.20/   
  3 Nitsch Tomasz' 1971              58.07  0.57/    11.30/    13.53/    15.56/    19.34/    22.33/    26.10/    31.02/    37.29/    41.51/    43.43/    47.22/    50.57/    55.48/    58.07/   
    UNTS Warszawa                           0.57/    10.33/     2.23/     2.03/     3.38/     2.59/     3.37/     4.52/     6.27/     4.22/     1.52/     3.39/     3.35/     4.51/     2.19/   
  4 Spychała Tomasz' 1974            81.02  1.53/     9.42/    13.08/    16.29/    20.29/    25.19/    30.41/    35.35/    45.13/    54.18/    56.50/    61.33/    71.46/    77.19/    81.02/   
    Rowerowy Wieluń                         1.53/     7.49/     3.26/     3.21/     4.00/     4.50/     5.22/     4.54/     9.38/     9.05/     2.32/     4.43/    10.13/     5.33/     3.43/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         8.6km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-42      2-47      3-34      4-41      5-31      6-32      7-33      8-44      9-37     10-49     11-36     12-46     13-43     14-45    
  1 Urbaniak Krzysztof' 1967         48.10  2.16/     4.00/     5.57/    11.19/    17.25/    19.56/    22.18/    28.05/    31.53/    33.48/    35.53/    39.23/    40.33/    45.53/    48.10/   
    Indywidualnie                           2.16/     1.44/     1.57/     5.22/     6.06/     2.31/     2.22/     5.47/     3.48/     1.55/     2.05/     3.30/     1.10/     5.20/     2.17/   
  2 Niessner Piotr' 1963             50.15  1.46/     3.32/     6.10/    11.57/    18.56/    21.30/    23.50/    29.28/    33.19/    34.47/    36.56/    40.15/    41.55/    47.52/    50.15/   
    WKS Wawel Kraków                        1.46/     1.46/     2.38/     5.47/     6.59/     2.34/     2.20/     5.38/     3.51/     1.28/     2.09/     3.19/     1.40/     5.57/     2.23/   
  3 Skorupa Stanisław' 1964          50.34  1.35/     3.15/     4.55/    10.03/    16.33/    19.00/    21.07/    26.39/    29.58/    31.36/    33.28/    37.21/    39.40/    48.24/    50.34/   
    MUKS Gliwice                            1.35/     1.40/     1.40/     5.08/     6.30/     2.27/     2.07/     5.32/     3.19/     1.38/     1.52/     3.53/     2.19/     8.44/     2.10/   
  4 Polewski Dariusz' 1961           51.57  1.39/     3.46/     5.43/    10.10/    16.09/    19.04/    21.41/    28.24/    33.11/    35.31/    37.25/    40.51/    42.35/    49.05/    51.57/   
    Indywidualnie Opolskie                  1.39/     2.07/     1.57/     4.27/     5.59/     2.55/     2.37/     6.43/     4.47/     2.20/     1.54/     3.26/     1.44/     6.30/     2.52/   
  5 Zdanowicz Jan' 1959              68.43  3.20/     5.35/     7.36/    17.32/    27.05/    30.11/    33.00/    40.24/    45.54/    48.35/    50.40/    57.20/    58.52/    65.50/    68.43/   
    UKS Kometa Gliwice                      3.20/     2.15/     2.01/     9.56/     9.33/     3.06/     2.49/     7.24/     5.30/     2.41/     2.05/     6.40/     1.32/     6.58/     2.53/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50b        8.6km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-42      2-47      3-34      4-41      5-31      6-32      7-33      8-44      9-37     10-49     11-36     12-46     13-43     14-45    
  1 Jasiński Tomasz' 1966            76.24  4.47/     8.07/    10.58/    16.24/    23.07/    26.30/    30.22/    37.59/    43.13/    45.02/    47.50/    53.49/    57.53/    72.59/    76.24/   
    Indywidualnie                           4.47/     3.20/     2.51/     5.26/     6.43/     3.23/     3.52/     7.37/     5.14/     1.49/     2.48/     5.59/     4.04/    15.06/     3.25/   
  2 Wojciechowski Dariusz' 1963      93.10  8.38/    11.10/    18.54/    30.45/    46.27/    51.05/    53.21/    61.02/    67.33/    70.13/    72.48/    81.54/    84.09/    89.57/    93.10/   
    Rowerowy Wieluń                         8.38/     2.32/     7.44/    11.51/    15.42/     4.38/     2.16/     7.41/     6.31/     2.40/     2.35/     9.06/     2.15/     5.48/     3.13/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         6.7km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-31      2-32      3-33      4-34      5-42      6-44      7-35      8-36      9-43     10-45    
  1 Grabowicz Andrzej' 1957          46.51 10.34/    14.21/    16.53/    19.11/    27.13/    30.07/    32.48/    34.13/    38.45/    44.38/    46.51/   
    WKS Wawel Kraków                       10.34/     3.47/     2.32/     2.18/     8.02/     2.54/     2.41/     1.25/     4.32/     5.53/     2.13/   
  2 Kruczek Stanisław' 1948          48.15 10.03/    12.49/    15.09/    17.18/    24.32/    27.43/    30.27/    31.51/    36.53/    45.36/    48.15/   
    WKS Wawel Kraków                       10.03/     2.46/     2.20/     2.09/     7.14/     3.11/     2.44/     1.24/     5.02/     8.43/     2.39/   
  3 Skonieczny Andrzej' 1957         51.14 10.42/    14.44/    17.11/    19.24/    26.08/    29.32/    32.34/    34.10/    40.09/    48.41/    51.14/   
    Indywidualnie                          10.42/     4.02/     2.27/     2.13/     6.44/     3.24/     3.02/     1.36/     5.59/     8.32/     2.33/   
  4 Włodarczyk Michał' 1949          51.24  8.10/    11.08/    14.43/    18.28/    24.24/    28.29/    32.15/    34.08/    40.35/    48.15/    51.24/   
    KS ARTEMIS Wrocław                      8.10/     2.58/     3.35/     3.45/     5.56/     4.05/     3.46/     1.53/     6.27/     7.40/     3.09/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70         5.6km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-42      2-44      3-43      4-36      5-47      6-33      7-41      8-45    
  1 Dura Kazimierz' 1939             38.04  2.58/     7.23/     9.58/    14.25/    19.27/    23.10/    28.06/    35.12/    38.04/   
    WKS Śląsk Wrocław                       2.58/     4.25/     2.35/     4.27/     5.02/     3.43/     4.56/     7.06/     2.52/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        4.2km    0m 5k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-32      2-33      3-47      4-42      5-45    
  1 Oleszek Maciej' 1971             19.58  2.56/     5.33/     9.46/    11.37/    17.27/    19.58/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                  2.56/     2.37/     4.13/     1.51/     5.50/     2.31/   
  2 Hyjek Adam' 1961                 22.14  3.51/     6.32/    11.30/    13.29/    19.31/    22.14/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice                3.51/     2.41/     4.58/     1.59/     6.02/     2.43/   
  3 Kaczmarek Kornelia' 1999         46.31  8.47/    12.05/    31.21/    34.41/    42.41/    46.31/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               8.47/     3.18/    19.16/     3.20/     8.00/     3.50/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: RODZINNA    4.2km    0m 5k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                            1-32      2-33      3-47      4-42      5-45    
  1 Durka Karolina +2                31.56  8.22/    11.21/    17.06/    19.35/    27.45/    31.56/   
    Dużo NAS                                8.22/     2.59/     5.45/     2.29/     8.10/     4.11/   
  2 Wojczyk Sebastian +6             34.46  9.24/    12.52/    17.26/    20.25/    28.00/    34.46/   
    Indywidualnie                           9.24/     3.28/     4.34/     2.59/     7.35/     6.46/   
  3 Cembik Rafał +1                  37.18  5.20/    12.51/    18.37/    23.58/    33.16/    37.18/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               5.20/     7.31/     5.46/     5.21/     9.18/     4.02/   
  4 Kosowski Piotr +3'               37.48  9.13/    17.12/    23.46/    26.04/    33.57/    37.48/   
    Indywidualnie Łódzkie                   9.13/     7.59/     6.34/     2.18/     7.53/     3.51/   
  5 Pniewski Michał +5               39.39 12.55/    16.30/    20.58/    23.21/    35.04/    39.39/   
    Rowerowy Wieluń                        12.55/     3.35/     4.28/     2.23/    11.43/     4.35/   
  6 Suchecki Grzegorz +3             43.19 11.09/    16.00/    23.03/    27.19/    38.49/    43.19/   
    Indywidualnie                          11.09/     4.51/     7.03/     4.16/    11.30/     4.30/   
  7 Grażyna Jędrysiak +3             43.39 10.09/    14.54/    21.37/    24.24/    36.37/    43.39/   
    Indywidualnie                          10.09/     4.45/     6.43/     2.47/    12.13/     7.02/   
  8 Gatner Igor' 2005                47.02  9.52/    13.07/    32.37/    35.47/    43.39/    47.02/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe               9.52/     3.15/    19.30/     3.10/     7.52/     3.23/   
  9 Cembik Elwira +1                 49.42 12.44/    17.39/    25.59/    34.26/    45.03/    49.42/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe              12.44/     4.55/     8.20/     8.27/    10.37/     4.39/   
 10 Stykała Izabela +2               50.39 11.26/    14.59/    35.41/    38.06/    46.31/    50.39/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe              11.26/     3.33/    20.42/     2.25/     8.25/     4.08/   
 11 Chanuszek Michał +1              60.46 18.28/    21.17/    49.10/    51.40/    57.40/    60.46/   
    Indywidualnie Łódzkie                  18.28/     2.49/    27.53/     2.30/     6.00/     3.06/   
 12 Dziubiński Bogusław +3           64.30 13.34/    18.31/    31.28/    35.15/    59.33/    64.30/   
    Indywidualnie                          13.34/     4.57/    12.57/     3.47/    24.18/     4.57/   
    Stasiak Barbara +2           NKL-bPK    7.32/    11.06/    21.06/    18.45/    27.17/    30.04/   
    Indywidualnie                           7.32/     3.34/    10.00/         /     8.32/     2.47/   
    Strzelczak Michał +1         NKL-bPK        /    35.03/    40.34/    43.19/    53.13/    57.20/   
    Indywidualnie                               /         /     5.31/     2.45/     9.54/     4.07/