Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        15.05.2017 21:54:07
                                                                            Mistrzostwa Polski, Masters, ZŁW w RJnO 2 - etap
===UKS Załęczak============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.8km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-34      3-31      4-42      5-40      6-41      7-43    
  1 Łukasik Aleksandra' 2004       20.53  5.18/     8.11/    10.10/    15.27/    16.55/    17.57/    20.23/    20.53/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                5.18/     2.53/     1.59/     5.17/     1.28/     1.02/     2.26/     0.30/   
  2 Burak Natalia' 2004            22.37  5.32/    10.25/    13.07/    16.40/    18.14/    19.28/    22.03/    22.37/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                5.32/     4.53/     2.42/     3.33/     1.34/     1.14/     2.35/     0.34/   
  3 Oleśniewicz Nina' 2003         22.53  5.06/    10.10/    12.09/    17.30/    18.57/    19.59/    22.20/    22.53/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              5.06/     5.04/     1.59/     5.21/     1.27/     1.02/     2.21/     0.33/   
  4 Niessner Pola' 2007            22.57  6.16/     9.48/    12.30/    16.38/    18.13/    19.26/    22.18/    22.57/   
    WKS Wawel Kraków                      6.16/     3.32/     2.42/     4.08/     1.35/     1.13/     2.52/     0.39/   
    Cembik Daria' 2004         NKL-bPK    5.43/     9.23/    12.21/    17.02/    18.56/    20.15/         /    23.33/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             5.43/     3.40/     2.58/     4.41/     1.54/     1.19/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K17         4.4km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-37      4-33      5-31      6-35      7-42      8-41      9-43    
  1 Sulikowska Weronika' 2000      29.44  6.49/    10.51/    11.30/    14.38/    20.47/    23.21/    25.18/    26.31/    29.09/    29.44/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              6.49/     4.02/     0.39/     3.08/     6.09/     2.34/     1.57/     1.13/     2.38/     0.35/   
  2 Nyga Julia' 2002               31.46  8.27/    12.12/    13.06/    16.24/    22.29/    24.58/    27.26/    28.31/    31.11/    31.46/   
    UKS Kometa Gliwice                    8.27/     3.45/     0.54/     3.18/     6.05/     2.29/     2.28/     1.05/     2.40/     0.35/   
  3 Ogrodnik Magdalena' 2003       32.53  9.30/    13.25/    14.21/    17.26/    23.37/    26.10/    28.31/    29.48/    32.17/    32.53/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              9.30/     3.55/     0.56/     3.05/     6.11/     2.33/     2.21/     1.17/     2.29/     0.36/   
  4 Polewka Aleksandra' 2002       33.09  7.39/    11.38/    13.56/    17.27/    23.37/    26.37/    29.01/    30.16/    32.34/    33.09/   
    UKS Kometa Gliwice                    7.39/     3.59/     2.18/     3.31/     6.10/     3.00/     2.24/     1.15/     2.18/     0.35/   
  5 Dammfeld Karolina' 2002        34.57  9.37/    13.19/    15.53/    18.53/    25.44/    28.40/    30.46/    32.18/    34.29/    34.57/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              9.37/     3.42/     2.34/     3.00/     6.51/     2.56/     2.06/     1.32/     2.11/     0.28/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         6.1km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-38      3-41      4-34      5-32      6-31      7-42      8-37      9-36     10-43    
  1 Sanocka Barbara' 1992          31.18  7.44/    11.29/    13.12/    15.21/    17.16/    18.54/    22.03/    23.49/    25.55/    30.48/    31.18/   
    UKS Kometa Gliwice                    7.44/     3.45/     1.43/     2.09/     1.55/     1.38/     3.09/     1.46/     2.06/     4.53/     0.30/   
  2 Kajzer Monika' 1976            32.27  7.48/    11.46/    14.02/    16.07/    17.43/    19.28/    22.49/    24.48/    27.00/    31.59/    32.27/   
    PUKS Młode Orły ND Maz.               7.48/     3.58/     2.16/     2.05/     1.36/     1.45/     3.21/     1.59/     2.12/     4.59/     0.28/   
  3 Kamińska Anna' 1983            32.59  9.27/    13.42/    15.50/    17.47/    19.17/    20.50/    23.55/    25.50/    27.57/    32.32/    32.59/   
    KU AZS WAT Warszawa                   9.27/     4.15/     2.08/     1.57/     1.30/     1.33/     3.05/     1.55/     2.07/     4.35/     0.27/   
  4 Joanna Benesz' 1979            47.39 17.42/    22.15/    24.09/    26.39/    28.59/    30.57/    34.32/    36.33/    38.58/    47.06/    47.39/   
    Indywidualny Mazowsze                17.42/     4.33/     1.54/     2.30/     2.20/     1.58/     3.35/     2.01/     2.25/     8.08/     0.33/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         4.4km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-37      4-33      5-31      6-35      7-42      8-41      9-43    
  1 Teresa Bugaj' 1968             39.44 14.07/    18.57/    19.58/    23.50/    28.49/    31.53/    34.23/    35.55/    39.12/    39.44/   
    WKS Wawel Kraków                     14.07/     4.50/     1.01/     3.52/     4.59/     3.04/     2.30/     1.32/     3.17/     0.32/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.1km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-34      3-37      4-38      5-40      6-41      7-31      8-43    
  1 Kołodziejczyk Łukasz' 2003      21.07  5.28/     9.07/    12.31/    13.14/    14.11/    15.01/    18.39/    20.36/    21.07/   
    UKS Kometa Gliwice                    5.28/     3.39/     3.24/     0.43/     0.57/     0.50/     3.38/     1.57/     0.31/   
  2 Jacheć Tomasz' 2003            22.08  4.34/     9.29/    12.55/    13.32/    14.22/    15.16/    20.11/    21.42/    22.08/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                4.34/     4.55/     3.26/     0.37/     0.50/     0.54/     4.55/     1.31/     0.26/   
  3 Kubicki Jakub' 2004            26.24  4.48/     8.26/    16.58/    17.35/    18.26/    19.19/    24.16/    25.53/    26.24/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.48/     3.38/     8.32/     0.37/     0.51/     0.53/     4.57/     1.37/     0.31/   
  4 Dammfeld Adam' 2007            38.38  6.40/    16.45/    23.29/    24.48/    26.39/    28.12/    34.23/    37.57/    38.38/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                6.40/    10.05/     6.44/     1.19/     1.51/     1.33/     6.11/     3.34/     0.41/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14b        3.1km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-34      3-37      4-38      5-40      6-41      7-31      8-43    
  1 Drab Szymon' 2003              33.53  6.25/    11.43/    15.47/    16.33/    17.27/    18.40/    30.48/    33.12/    33.53/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.25/     5.18/     4.04/     0.46/     0.54/     1.13/    12.08/     2.24/     0.41/   
  2 Ignasiak Jakub' 2004           55.32 14.30/    23.53/    30.17/    31.15/    32.55/    34.20/    50.39/    54.49/    55.32/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            14.30/     9.23/     6.24/     0.58/     1.40/     1.25/    16.19/     4.10/     0.43/   
  3 Plewa Franciszek' 2003         58.53 15.33/    24.56/    31.37/    32.19/    33.50/    35.16/    55.01/    58.12/    58.53/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            15.33/     9.23/     6.41/     0.42/     1.31/     1.26/    19.45/     3.11/     0.41/   
  4 Białek Szymon' 2003            59.22  9.38/    27.06/    31.27/    32.30/    33.35/    34.57/    56.50/    58.49/    59.22/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             9.38/    17.28/     4.21/     1.03/     1.05/     1.22/    21.53/     1.59/     0.33/   
    Myślo Adam' 2003           NKL-bPK    7.34/    14.30/    24.22/    25.22/    26.21/    27.50/         /         /    45.24/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             7.34/     6.56/     9.52/     1.00/     0.59/     1.29/         /         /         /   
    Mucha Mateusz' 2003        NKL-bPK    6.50/    13.33/    23.29/    24.15/    25.25/    27.03/         /         /    47.22/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.50/     6.43/     9.56/     0.46/     1.10/     1.38/         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17         5.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-38      5-37      6-36      7-35      8-31      9-40     10-41     11-43    
  1 Bartosz Niebielski jr' 2001      25.56  4.14/     8.34/    10.12/    13.09/    13.45/    15.33/    18.48/    20.16/    23.10/    23.56/    25.31/    25.56/   
    UKS Falenica Warszawa                 4.14/     4.20/     1.38/     2.57/     0.36/     1.48/     3.15/     1.28/     2.54/     0.46/     1.35/     0.25/   
  2 Hyla Damian' 2001              30.18  4.42/     9.41/    11.23/    14.52/    15.27/    17.28/    21.54/    23.51/    27.23/    28.09/    29.54/    30.18/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.42/     4.59/     1.42/     3.29/     0.35/     2.01/     4.26/     1.57/     3.32/     0.46/     1.45/     0.24/   
  3 Nitsch Tomasz' 2000            30.34  4.49/    11.01/    12.37/    16.14/    16.55/    18.56/    22.09/    24.05/    27.21/    28.11/    30.08/    30.34/   
    UNTS Warszawa                         4.49/     6.12/     1.36/     3.37/     0.41/     2.01/     3.13/     1.56/     3.16/     0.50/     1.57/     0.26/   
  4 Sikorski Marcin' 2002          33.32  6.01/    11.30/    13.13/    17.53/    18.35/    20.38/    24.33/    26.20/    30.16/    31.07/    33.04/    33.32/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              6.01/     5.29/     1.43/     4.40/     0.42/     2.03/     3.55/     1.47/     3.56/     0.51/     1.57/     0.28/   
  5 Obstoj Adam' 2000              34.03  5.51/    12.10/    13.51/    18.48/    19.31/    21.36/    25.21/    27.21/    31.08/    31.55/    33.37/    34.03/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              5.51/     6.19/     1.41/     4.57/     0.43/     2.05/     3.45/     2.00/     3.47/     0.47/     1.42/     0.26/   
  6 Obstoj Piotr' 2002             47.18  8.24/    18.57/    21.08/    25.52/    27.04/    29.53/    35.16/    37.52/    43.06/    44.27/    46.47/    47.18/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                8.24/    10.33/     2.11/     4.44/     1.12/     2.49/     5.23/     2.36/     5.14/     1.21/     2.20/     0.31/   
  7 Gidel Samuel' 2002             50.20  8.49/    22.04/    24.12/    29.11/    30.10/    33.12/    38.26/    41.00/    46.25/    47.40/    49.46/    50.20/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                8.49/    13.15/     2.08/     4.59/     0.59/     3.02/     5.14/     2.34/     5.25/     1.15/     2.06/     0.34/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17b        5.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-38      5-37      6-36      7-35      8-31      9-40     10-41     11-43    
  1 Wojtak Jakub' 2002             35.09  5.56/    11.17/    13.22/    17.13/    18.02/    20.26/    25.47/    27.38/    31.29/    32.27/    34.29/    35.09/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             5.56/     5.21/     2.05/     3.51/     0.49/     2.24/     5.21/     1.51/     3.51/     0.58/     2.02/     0.40/   
  2 Mencfel Mateusz' 2001          36.04  5.50/    12.12/    14.19/    18.10/    18.57/    21.21/    26.39/    28.33/    32.28/    33.24/    35.31/    36.04/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             5.50/     6.22/     2.07/     3.51/     0.47/     2.24/     5.18/     1.54/     3.55/     0.56/     2.07/     0.33/   
  3 Cembik Dawid' 2002             37.07  6.58/    13.24/    15.26/    19.20/    20.09/    22.28/    27.44/    29.41/    33.34/    34.34/    36.32/    37.07/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.58/     6.26/     2.02/     3.54/     0.49/     2.19/     5.16/     1.57/     3.53/     1.00/     1.58/     0.35/   
  4 Cybiński Adam' 2000            39.06  8.56/    15.14/    17.18/    21.11/    21.59/    24.23/    29.42/    31.46/    35.26/    36.25/    38.29/    39.06/   
    Indywidualnie                         8.56/     6.18/     2.04/     3.53/     0.48/     2.24/     5.19/     2.04/     3.40/     0.59/     2.04/     0.37/   
    Włodarczyk Kacper' 2002    NKL-bPK    7.13/    17.12/    20.02/    25.45/    26.23/    28.57/    38.28/         /         /         /         /    40.52/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             7.13/     9.59/     2.50/     5.43/     0.38/     2.34/     9.31/         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20         6.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-37      3-41      4-32      5-34      6-35      7-42      8-38      9-33     10-31     11-43    
  1 Żebrowski Artur' 1998          27.41  6.37/     8.18/     9.42/    12.33/    14.01/    16.27/    17.45/    19.18/    22.19/    25.32/    27.15/    27.41/   
    PKO Harpagan Gdańsk                   6.37/     1.41/     1.24/     2.51/     1.28/     2.26/     1.18/     1.33/     3.01/     3.13/     1.43/     0.26/   
  2 Nowak Bartosz' 1999            28.12  7.01/     8.40/    10.00/    13.48/    15.07/    17.27/    18.42/    20.12/    22.58/    26.20/    27.46/    28.12/   
    UKS Falenica Warszawa                 7.01/     1.39/     1.20/     3.48/     1.19/     2.20/     1.15/     1.30/     2.46/     3.22/     1.26/     0.26/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20b        6.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-37      3-41      4-32      5-34      6-35      7-42      8-38      9-33     10-31     11-43    
    Mencfel Michał' 1998       NKL-bPK   20.47/    26.41/    30.26/    40.07/    45.23/    51.01/    52.58/    28.32/         /         /    58.59/    59.41/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            20.47/     5.54/     3.45/     9.41/     5.16/     5.38/     1.57/         /         /         /         /     0.42/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         6.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-37      3-41      4-32      5-34      6-35      7-42      8-38      9-33     10-31     11-43    
  1 Gromadka Maciej' 1990          26.52  7.07/     8.40/    10.00/    12.31/    13.43/    15.54/    17.12/    18.38/    21.34/    25.09/    26.29/    26.52/   
    UNTS Warszawa                         7.07/     1.33/     1.20/     2.31/     1.12/     2.11/     1.18/     1.26/     2.56/     3.35/     1.20/     0.23/   
  2 Krzyśko Bartosz' 1987          27.01  7.07/     8.44/    10.03/    13.01/    14.21/    16.29/    17.55/    19.24/    22.17/    25.12/    26.36/    27.01/   
    KS AZS Politechnika Wrocławska        7.07/     1.37/     1.19/     2.58/     1.20/     2.08/     1.26/     1.29/     2.53/     2.55/     1.24/     0.25/   
  3 Jakubek Krystian' 1992         27.36  7.06/     8.43/     9.58/    12.35/    13.47/    16.41/    17.56/    19.38/    22.24/    25.53/    27.10/    27.36/   
    Indywidualny Mazowsze                 7.06/     1.37/     1.15/     2.37/     1.12/     2.54/     1.15/     1.42/     2.46/     3.29/     1.17/     0.26/   
  4 Wojtynek Sebastian' 1990       29.431106.05/   1112.36/     9.55/    14.03/    15.27/    17.53/    19.17/    20.48/    23.47/    27.35/    29.12/    29.43/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice            1106.05/     6.31/         /     4.08/     1.24/     2.26/     1.24/     1.31/     2.59/     3.48/     1.37/     0.31/   
  5 Adamczyk Marcin' 1979          32.17  8.20/    10.18/    12.00/    15.23/    16.48/    19.21/    20.56/    22.46/    26.39/    30.04/    31.49/    32.17/   
    Indywidualny Łódzkie                  8.20/     1.58/     1.42/     3.23/     1.25/     2.33/     1.35/     1.50/     3.53/     3.25/     1.45/     0.28/   
  6 Parfianowicz Ludomir' 1955      33.41  8.20/    10.30/    12.03/    16.07/    17.44/    20.19/    22.18/    24.18/    27.55/    31.16/    33.11/    33.41/   
    UNTS Warszawa                         8.20/     2.10/     1.33/     4.04/     1.37/     2.35/     1.59/     2.00/     3.37/     3.21/     1.55/     0.30/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21b        6.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-37      3-41      4-32      5-34      6-35      7-42      8-38      9-33     10-31     11-43    
  1 Siejka Krystian' 1995          56.25 12.03/    20.22/    22.49/    27.26/    29.42/    34.38/    36.16/    38.53/    45.53/    53.49/    55.53/    56.25/   
    Indywidualnie                        12.03/     8.19/     2.27/     4.37/     2.16/     4.56/     1.38/     2.37/     7.00/     7.56/     2.04/     0.32/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40         5.5km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-38      5-37      6-36      7-35      8-31      9-40     10-41     11-43    
  1 Nitsch Tomasz' 1971            31.09  4.33/     9.43/    11.39/    15.24/    16.08/    18.25/    21.57/    23.59/    27.41/    28.34/    30.39/    31.09/   
    UNTS Warszawa                         4.33/     5.10/     1.56/     3.45/     0.44/     2.17/     3.32/     2.02/     3.42/     0.53/     2.05/     0.30/   
  2 Wroniak Adam' 1969             34.51  7.01/    13.05/    14.57/    18.28/    19.02/    21.16/    25.08/    27.22/    31.33/    32.31/    34.25/    34.51/   
    Team 360st Warszawa                   7.01/     6.04/     1.52/     3.31/     0.34/     2.14/     3.52/     2.14/     4.11/     0.58/     1.54/     0.26/   
  3 Benesz Rafał' 1975             36.45 11.01/    16.38/    18.20/    21.48/    22.30/    24.42/    28.06/    29.54/    33.22/    34.15/    36.12/    36.45/   
    Indywidualny Mazowsze                11.01/     5.37/     1.42/     3.28/     0.42/     2.12/     3.24/     1.48/     3.28/     0.53/     1.57/     0.33/   
  4 Spychała Tomasz' 1974          67.45 27.25/    34.24/    37.49/    48.58/    49.38/    52.15/    56.44/    59.28/    63.47/    64.51/    67.07/    67.45/   
    Rowerowy Wieluń                      27.25/     6.59/     3.25/    11.09/     0.40/     2.37/     4.29/     2.44/     4.19/     1.04/     2.16/     0.38/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         4.7km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-42      2-32      3-33      4-38      5-37      6-36      7-43    
  1 Skorupa Stanisław' 1964        25.16  6.05/     8.39/    13.34/    17.34/    18.12/    20.11/    24.50/    25.16/   
    Indywidualny Śląskie                  6.05/     2.34/     4.55/     4.00/     0.38/     1.59/     4.39/     0.26/   
  2 Urbaniak Krzysztof' 1967       25.57  6.41/     9.23/    13.31/    17.44/    18.27/    20.43/    25.30/    25.57/   
    Indywidualny Mazowsze                 6.41/     2.42/     4.08/     4.13/     0.43/     2.16/     4.47/     0.27/   
  3 Niessner Piotr' 1963           28.15  6.14/     9.17/    16.52/    20.41/    21.16/    23.23/    27.47/    28.15/   
    WKS Wawel Kraków                      6.14/     3.03/     7.35/     3.49/     0.35/     2.07/     4.24/     0.28/   
  4 Polewski Dariusz' 1961         31.38  8.28/    12.14/    17.27/    22.51/    23.40/    26.12/    31.07/    31.38/   
    Indywidualny Opolskie                 8.28/     3.46/     5.13/     5.24/     0.49/     2.32/     4.55/     0.31/   
  5 Zdanowicz Jan' 1959            34.15  9.36/    12.51/    19.04/    23.48/    24.49/    27.21/    33.27/    34.15/   
    UKS Kometa Gliwice                    9.36/     3.15/     6.13/     4.44/     1.01/     2.32/     6.06/     0.48/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60         4.1km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-37      4-33      5-32      6-42      7-43    
  1 Grabowicz Andrzej' 1957        21.53  5.40/     8.52/     9.46/    12.25/    15.56/    18.54/    21.22/    21.53/   
    WKS Wawel Kraków                      5.40/     3.12/     0.54/     2.39/     3.31/     2.58/     2.28/     0.31/   
  2 Skonieczny Andrzej' 1957       30.45  6.33/    11.21/    12.09/    15.35/    22.12/    26.40/    30.13/    30.45/   
    Indywidualny Dolnośląskie             6.33/     4.48/     0.48/     3.26/     6.37/     4.28/     3.33/     0.32/   
  3 Kruczek Stanisław' 1948        31.24  7.14/    11.06/    11.44/    15.49/    24.07/    27.55/    30.48/    31.24/   
    WKS Wawel Kraków                      7.14/     3.52/     0.38/     4.05/     8.18/     3.48/     2.53/     0.36/   
  4 Włodarczyk Michał' 1949        35.07 10.35/    16.14/    17.00/    20.26/    26.01/    30.37/    34.31/    35.07/   
    KS ARTEMIS Wrocław                   10.35/     5.39/     0.46/     3.26/     5.35/     4.36/     3.54/     0.36/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70         4.1km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-34      2-38      3-37      4-33      5-32      6-42      7-43    
  1 Dura Kazimierz' 1939           33.39  9.38/    14.17/    15.08/    19.22/    25.17/    29.52/    33.03/    33.39/   
    WKS Śląsk Wrocław                     9.38/     4.39/     0.51/     4.14/     5.55/     4.35/     3.11/     0.36/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        3.4km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-42      3-37      4-33      5-34      6-32      7-31      8-43    
  1 Hyjek Adam' 1961               23.36  5.12/     7.02/     9.39/    13.00/    16.04/    18.18/    20.59/    23.01/    23.36/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              5.12/     1.50/     2.37/     3.21/     3.04/     2.14/     2.41/     2.02/     0.35/   
  2 Oleszek Maciej' 1971           25.11  6.28/     8.17/    11.12/    15.15/    18.04/    20.16/    22.28/    24.39/    25.11/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                6.28/     1.49/     2.55/     4.03/     2.49/     2.12/     2.12/     2.11/     0.32/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: RODZINNA    3.4km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-42      3-37      4-33      5-34      6-32      7-31      8-43    
  1 Wojczyk Sebastian +6           31.31  7.34/    11.29/    13.52/    18.26/    24.16/    26.35/    28.27/    30.49/    31.31/   
    Indywidualnie                         7.34/     3.55/     2.23/     4.34/     5.50/     2.19/     1.52/     2.22/     0.42/   
  2 Suchecki Grzegorz +3           32.33  8.29/    12.12/    14.45/    19.28/    25.11/    27.37/    29.35/    31.55/    32.33/   
    Indywidualnie                         8.29/     3.43/     2.33/     4.43/     5.43/     2.26/     1.58/     2.20/     0.38/   
  3 Pniewski Michał +5             43.03 14.09/    16.20/    18.33/    22.52/    32.47/    37.13/    39.43/    42.19/    43.03/   
    Rowerowy Wieluń                      14.09/     2.11/     2.13/     4.19/     9.55/     4.26/     2.30/     2.36/     0.44/   
  4 Kosowski Piotr +3'             71.37 10.10/    13.01/    38.05/    46.48/    58.15/    65.25/    67.31/    70.24/    71.37/   
    Indywidualnie Łódzkie                10.10/     2.51/    25.04/     8.43/    11.27/     7.10/     2.06/     2.53/     1.13/