Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        15.05.2017 21:51:07
                                                                            Mistrzostwa Polski, Masters, ZŁW w RJnO 3 - etap
===UKS Załęczak============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.7km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-53      3-35      4-37      5-38      6-50      7-99    
  1 Łukasik Aleksandra' 2004       20.57  2.31/     3.14/    10.13/    13.23/    15.44/    18.21/    20.35/    20.57/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.31/     0.43/     6.59/     3.10/     2.21/     2.37/     2.14/     0.22/   
  2 Oleśniewicz Nina' 2003         24.39  3.06/     4.01/    10.20/    13.36/    18.21/    20.50/    24.14/    24.39/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.06/     0.55/     6.19/     3.16/     4.45/     2.29/     3.24/     0.25/   
  3 Burak Natalia' 2004            26.59  3.15/     4.03/    14.09/    18.22/    21.29/    24.25/    26.38/    26.59/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.15/     0.48/    10.06/     4.13/     3.07/     2.56/     2.13/     0.21/   
  4 Nowak Maria' 2003              31.27  6.47/     7.31/    18.17/    22.22/    24.57/    28.25/    30.46/    31.27/   
    KS Hades Poznań                       6.47/     0.44/    10.46/     4.05/     2.35/     3.28/     2.21/     0.41/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14b        3.7km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-53      3-35      4-37      5-38      6-50      7-99    
  1 Cembik Daria' 2004             31.09  3.08/     4.04/    12.26/    17.09/    24.33/    27.50/    30.31/    31.09/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.08/     0.56/     8.22/     4.43/     7.24/     3.17/     2.41/     0.38/   
  2 Polak Karina' 2005             34.10  6.12/     7.06/    15.28/    20.05/    27.30/    30.48/    33.33/    34.10/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.12/     0.54/     8.22/     4.37/     7.25/     3.18/     2.45/     0.37/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K17        12.6km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-35      3-39      4-40      5-42      6-44      7-45      8-43      9-48     10-47     11-50     12-99    
  1 Polewka Aleksandra' 2002      110.55  4.05/     7.01/    27.08/    36.40/    50.31/    61.13/    69.06/    81.52/    93.28/   101.15/   108.16/   110.31/   110.55/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.05/     2.56/    20.07/     9.32/    13.51/    10.42/     7.53/    12.46/    11.36/     7.47/     7.01/     2.15/     0.24/   
  2 Nyga Julia' 2002              112.46  4.13/     7.18/    24.07/    33.37/    47.21/    59.13/    66.57/    79.36/    96.57/   103.58/   110.26/   112.26/   112.46/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.13/     3.05/    16.49/     9.30/    13.44/    11.52/     7.44/    12.39/    17.21/     7.01/     6.28/     2.00/     0.20/   
  3 Sulikowska Weronika' 2000     133.56  4.31/     8.00/    28.53/    37.01/    52.55/    73.05/    78.55/    93.45/   114.30/   123.37/   131.07/   133.33/   133.56/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.31/     3.29/    20.53/     8.08/    15.54/    20.10/     5.50/    14.50/    20.45/     9.07/     7.30/     2.26/     0.23/   
  4 Ogrodnik Magdalena' 2003      142.58  4.08/     6.40/    31.41/    45.51/    61.58/    82.09/    88.01/   102.42/   123.36/   132.38/   140.09/   142.35/   142.58/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.08/     2.32/    25.01/    14.10/    16.07/    20.11/     5.52/    14.41/    20.54/     9.02/     7.31/     2.26/     0.23/   
    Dammfeld Karolina' 2002    NKL-bPK    3.13/     5.39/    28.30/    42.58/         /         /         /         /         /         /    89.42/    96.45/    97.49/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              3.13/     2.26/    22.51/    14.28/         /         /         /         /         /         /         /     7.03/     1.04/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20        20.6km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-35      4-36      5-40      6-42      7-44      8-47      9-50     10-99     11-52     12-46     13-48     14-43     15-41     16-45    
                                      17-49     18-50     19-99    
  1 Lisewska Agnieszka' 1998      167.53  5.27/     9.49/    27.30/    39.08/    50.42/    61.47/    73.34/    82.47/    90.05/    93.49/   101.00/   106.54/   116.48/   133.11/   141.57/   151.04/   
    PKO Harpagan Gdańsk                   5.27/     4.22/    17.41/    11.38/    11.34/    11.05/    11.47/     9.13/     7.18/     3.44/     7.11/     5.54/     9.54/    16.23/     8.46/     9.07/   
                                        159.19/   165.17/   167.30/   167.53/   
                                          8.15/     5.58/     2.13/     0.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21        20.6km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-35      4-36      5-40      6-42      7-44      8-47      9-50     10-99     11-52     12-46     13-48     14-43     15-41     16-45    
                                      17-49     18-50     19-99    
  1 Kamińska Anna' 1983           124.33  3.24/     7.03/     9.28/    18.07/    28.28/    37.52/    44.35/    51.42/    58.39/    60.37/    66.50/    72.12/    79.38/    96.01/   101.32/   109.34/   
    KU AZS WAT Warszawa                   3.24/     3.39/     2.25/     8.39/    10.21/     9.24/     6.43/     7.07/     6.57/     1.58/     6.13/     5.22/     7.26/    16.23/     5.31/     8.02/   
                                        116.24/   122.11/   124.14/   124.33/   
                                          6.50/     5.47/     2.03/     0.19/   
  2 Sanocka Barbara' 1992         132.28  4.30/     8.24/    10.46/    19.35/    29.55/    39.47/    47.10/    54.35/    60.57/    63.39/    70.15/    75.15/    82.57/    96.04/   101.24/   115.20/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.30/     3.54/     2.22/     8.49/    10.20/     9.52/     7.23/     7.25/     6.22/     2.42/     6.36/     5.00/     7.42/    13.07/     5.20/    13.56/   
                                        122.53/   129.42/   132.00/   132.28/   
                                          7.33/     6.49/     2.18/     0.28/   
  3 Kajzer Monika' 1976           154.49  4.12/     8.03/    10.36/    20.13/    31.38/    42.29/    49.17/    57.41/    69.38/    75.42/    84.59/    91.00/   102.32/   117.06/   127.57/   137.31/   
    PUKS Młode Orły ND Maz.               4.12/     3.51/     2.33/     9.37/    11.25/    10.51/     6.48/     8.24/    11.57/     6.04/     9.17/     6.01/    11.32/    14.34/    10.51/     9.34/   
                                        145.14/   152.01/   154.28/   154.49/   
                                          7.43/     6.47/     2.27/     0.21/   
  4 Joanna Benesz' 1979           184.13  7.06/    11.45/    14.52/    33.25/    46.02/    58.17/    68.20/    80.30/    88.37/    90.58/    98.25/   105.46/   114.30/   133.09/   143.09/   159.12/   
    Indywidualny Mazowsze                 7.06/     4.39/     3.07/    18.33/    12.37/    12.15/    10.03/    12.10/     8.07/     2.21/     7.27/     7.21/     8.44/    18.39/    10.00/    16.03/   
                                        169.46/   181.18/   183.40/   184.13/   
                                         10.34/    11.32/     2.22/     0.33/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21b       20.6km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-35      4-36      5-40      6-42      7-44      8-47      9-50     10-99     11-52     12-46     13-48     14-43     15-41     16-45    
                                      17-49     18-50     19-99    
    Lidia Kornacka' 1983       NKL-bPK    7.48/    22.48/    26.25/    39.46/    55.07/    70.30/    86.24/   100.07/   108.05/   110.52/   119.30/   130.07/   140.15/   174.55/   193.45/   207.54/   
    Indywidualnie                         7.48/    15.00/     3.37/    13.21/    15.21/    15.23/    15.54/    13.43/     7.58/     2.47/     8.38/    10.37/    10.08/    34.40/    18.50/    14.09/   
                                              /   218.32/   221.01/   221.50/   
                                              /         /     2.29/     0.49/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40        12.6km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-35      3-39      4-40      5-42      6-44      7-45      8-43      9-48     10-47     11-50     12-99    
  1 Teresa Bugaj' 1968            117.22  4.22/     8.05/    28.43/    39.54/    51.37/    62.17/    69.01/    84.23/    96.20/   105.42/   114.03/   116.59/   117.22/   
    WKS Wawel Kraków                      4.22/     3.43/    20.38/    11.11/    11.43/    10.40/     6.44/    15.22/    11.57/     9.22/     8.21/     2.56/     0.23/   
  2 Bogucka-Jaroszek Anna' 1970     127.19  6.06/    10.54/    32.18/    44.27/    58.40/    71.54/    81.45/    94.40/   107.26/   115.48/   124.24/   126.49/   127.19/   
    Team 360st Warszawa                   6.06/     4.48/    21.24/    12.09/    14.13/    13.14/     9.51/    12.55/    12.46/     8.22/     8.36/     2.25/     0.30/   
  3 Szymańska Alida' 1975         128.22  6.25/    10.00/    35.26/    43.48/    56.06/    64.57/    72.32/    87.13/   105.18/   115.16/   124.54/   127.44/   128.22/   
    UKS Falenica Warszawa                 6.25/     3.35/    25.26/     8.22/    12.18/     8.51/     7.35/    14.41/    18.05/     9.58/     9.38/     2.50/     0.38/   
  4 Trykozko Urszula' 1969        135.01  5.01/     8.51/    32.25/    44.01/    60.51/    74.34/    82.47/    98.08/   111.12/   121.32/   129.37/   134.30/   135.01/   
    Team 360st Warszawa                   5.01/     3.50/    23.34/    11.36/    16.50/    13.43/     8.13/    15.21/    13.04/    10.20/     8.05/     4.53/     0.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40b       12.6km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-35      3-39      4-40      5-42      6-44      7-45      8-43      9-48     10-47     11-50     12-99    
  1 Mencfel Joanna' 1970          123.06  4.25/     8.08/    28.59/    40.00/    51.44/    62.23/    69.09/    84.30/    96.29/   105.52/   119.49/   122.35/   123.06/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             4.25/     3.43/    20.51/    11.01/    11.44/    10.39/     6.46/    15.21/    11.59/     9.23/    13.57/     2.46/     0.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         4.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-32      3-33      4-35      5-37      6-38      7-50      8-99    
  1 Jacheć Tomasz' 2003            21.22  2.46/     3.56/     8.31/    11.44/    14.14/    16.42/    19.18/    21.05/    21.22/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                2.46/     1.10/     4.35/     3.13/     2.30/     2.28/     2.36/     1.47/     0.17/   
  2 Kołodziejczyk Łukasz' 2003      25.13  6.29/     7.30/    12.14/    15.19/    17.49/    19.50/    22.10/    24.49/    25.13/   
    UKS Kometa Gliwice                    6.29/     1.01/     4.44/     3.05/     2.30/     2.01/     2.20/     2.39/     0.24/   
  3 Szymański Eryk' 2004           30.31  4.27/     6.16/    12.39/    15.55/    19.53/    22.58/    26.29/    29.37/    30.31/   
    UKS Falenica Warszawa                 4.27/     1.49/     6.23/     3.16/     3.58/     3.05/     3.31/     3.08/     0.54/   
  4 Kubicki Jakub' 2004            37.41 18.33/    19.34/    24.19/    27.21/    29.53/    31.54/    34.12/    37.14/    37.41/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice             18.33/     1.01/     4.45/     3.02/     2.32/     2.01/     2.18/     3.02/     0.27/   
  5 Dammfeld Adam' 2007            38.14  8.48/    10.20/    21.50/    25.43/    29.47/    32.13/    35.32/    37.48/    38.14/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                8.48/     1.32/    11.30/     3.53/     4.04/     2.26/     3.19/     2.16/     0.26/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14b        4.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-32      3-33      4-35      5-37      6-38      7-50      8-99    
  1 Drab Szymon' 2003              32.14 12.52/    14.02/    19.27/    21.53/    24.47/    27.01/    29.34/    31.45/    32.14/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            12.52/     1.10/     5.25/     2.26/     2.54/     2.14/     2.33/     2.11/     0.29/   
  2 Plewa Franciszek' 2003         47.16 19.06/    20.20/    26.11/    32.16/    37.36/    40.38/    43.47/    46.30/    47.16/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            19.06/     1.14/     5.51/     6.05/     5.20/     3.02/     3.09/     2.43/     0.46/   
  3 Ignasiak Jakub' 2004           61.03 24.54/    27.49/    36.07/    43.42/    49.02/    53.53/    58.09/    60.30/    61.03/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            24.54/     2.55/     8.18/     7.35/     5.20/     4.51/     4.16/     2.21/     0.33/   
    Myślo Adam' 2003           NKL-bPK   31.16/    37.20/         /         /         /         /         /    72.42/    74.22/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            31.16/     6.04/         /         /         /         /         /         /     1.40/   
    Mucha Mateusz' 2003        NKL-bPK   18.12/    24.10/         /         /         /         /         /    58.37/    59.08/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            18.12/     5.58/         /         /         /         /         /         /     0.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17        18.3km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-33      3-34      4-35      5-36      6-41      7-43      8-49      9-50     10-99     11-52     12-46     13-44     14-45     15-47     16-50    
                                      17-99    
  1 Bartosz Niebielski jr' 2001      80.03  2.15/     4.33/     7.06/    10.42/    17.34/    24.44/    27.38/    38.12/    42.45/    44.20/    49.47/    53.42/    63.23/    67.15/    73.22/    78.08/   
    UKS Falenica Warszawa                 2.15/     2.18/     2.33/     3.36/     6.52/     7.10/     2.54/    10.34/     4.33/     1.35/     5.27/     3.55/     9.41/     3.52/     6.07/     4.46/   
                                         79.46/    80.03/   
                                          1.38/     0.17/   
  2 Nitsch Tomasz' 2000            91.18  2.51/     5.12/     8.27/    12.15/    21.21/    31.36/    34.29/    44.12/    50.03/    52.32/    57.43/    62.12/    72.20/    77.07/    83.52/    88.27/   
    UNTS Warszawa                         2.51/     2.21/     3.15/     3.48/     9.06/    10.15/     2.53/     9.43/     5.51/     2.29/     5.11/     4.29/    10.08/     4.47/     6.45/     4.35/   
                                         90.56/    91.18/   
                                          2.29/     0.22/   
  3 Hyla Damian' 2001              96.43  2.50/     5.18/     7.54/    12.10/    23.03/    33.42/    36.59/    46.59/    56.02/    57.57/    63.42/    68.55/    78.21/    82.47/    89.14/    94.46/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.50/     2.28/     2.36/     4.16/    10.53/    10.39/     3.17/    10.00/     9.03/     1.55/     5.45/     5.13/     9.26/     4.26/     6.27/     5.32/   
                                         96.26/    96.43/   
                                          1.40/     0.17/   
  4 Sikorski Marcin' 2002         101.54  2.34/     6.13/     9.09/    13.56/    23.51/    34.23/    37.21/    48.21/    54.17/    57.09/    64.44/    69.22/    80.00/    85.51/    93.07/    98.51/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.34/     3.39/     2.56/     4.47/     9.55/    10.32/     2.58/    11.00/     5.56/     2.52/     7.35/     4.38/    10.38/     5.51/     7.16/     5.44/   
                                        101.32/   101.54/   
                                          2.41/     0.22/   
  5 Obstoj Adam' 2000             105.18  5.32/     8.54/    12.20/    16.21/    27.48/    38.46/    42.26/    52.26/    57.42/    59.31/    65.51/    71.22/    82.34/    89.06/    96.43/   103.04/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              5.32/     3.22/     3.26/     4.01/    11.27/    10.58/     3.40/    10.00/     5.16/     1.49/     6.20/     5.31/    11.12/     6.32/     7.37/     6.21/   
                                        104.59/   105.18/   
                                          1.55/     0.19/   
  6 Obstoj Piotr' 2002            149.00 10.38/    14.52/    20.01/    25.59/    38.12/    55.02/    59.44/    74.01/    80.38/    84.25/    93.34/    99.58/   115.22/   126.01/   136.50/   144.41/   
    UKS Lotna Zdzieszowice               10.38/     4.14/     5.09/     5.58/    12.13/    16.50/     4.42/    14.17/     6.37/     3.47/     9.09/     6.24/    15.24/    10.39/    10.49/     7.51/   
                                        148.33/   149.00/   
                                          3.52/     0.27/   
    Gidel Samuel' 2002         NKL-bPK    8.15/    14.29/    19.46/    26.43/    43.53/    66.01/    72.59/    91.53/   102.42/   105.42/   128.53/   137.06/         /         /         /   202.47/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                8.15/     6.14/     5.17/     6.57/    17.10/    22.08/     6.58/    18.54/    10.49/     3.00/    23.11/     8.13/         /         /         /         /   
                                        205.25/   206.02/   
                                          2.38/     0.37/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17b       18.3km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-33      3-34      4-35      5-36      6-41      7-43      8-49      9-50     10-99     11-52     12-46     13-44     14-45     15-47     16-50    
                                      17-99    
  1 Walaszczyński Przemysław' 2001     189.57  3.28/     9.21/    14.02/    19.20/    30.33/    52.28/    56.34/    84.31/    93.41/    96.07/   106.01/   114.06/   134.59/   164.04/   177.10/   186.44/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.28/     5.53/     4.41/     5.18/    11.13/    21.55/     4.06/    27.57/     9.10/     2.26/     9.54/     8.05/    20.53/    29.05/    13.06/     9.34/   
                                        189.28/   189.57/   
                                          2.44/     0.29/   
  2 Wojtak Jakub' 2002            202.05  3.07/     8.11/    12.49/    19.16/    29.46/    45.35/    70.30/    96.29/   105.49/   108.25/   118.09/   126.04/   146.49/   176.01/   189.05/   198.42/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.07/     5.04/     4.38/     6.27/    10.30/    15.49/    24.55/    25.59/     9.20/     2.36/     9.44/     7.55/    20.45/    29.12/    13.04/     9.37/   
                                        201.33/   202.05/   
                                          2.51/     0.32/   
  3 Cembik Dawid' 2002            209.59  3.03/     7.47/    14.47/    21.14/    31.52/    47.41/    72.32/    98.34/   107.47/   110.28/   120.05/   128.08/   148.51/   178.16/   191.08/   201.36/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.03/     4.44/     7.00/     6.27/    10.38/    15.49/    24.51/    26.02/     9.13/     2.41/     9.37/     8.03/    20.43/    29.25/    12.52/    10.28/   
                                        209.28/   209.59/   
                                          7.52/     0.31/   
    Mencfel Mateusz' 2001      NKL-bPK        /    -3.76/     6.05/    11.30/    22.54/   132.19/   124.14/    72.02/   176.47/   179.36/    86.28/    94.49/   114.01/    61.59/   167.05/         /   
    UKS Załęczak Załęcze Małe                 /         /    10.29/     5.25/    11.24/   109.25/         /         /   104.45/     2.49/         /     8.21/    19.12/         /   105.06/         /   
                                              /   180.19/   
                                              /         /   
    Białek Roman' 2002         NKL-bPK    5.36/    30.42/    37.58/    52.02/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             5.36/    25.06/     7.16/    14.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /   129.16/   
                                              /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20        22.8km    0m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-32      4-34      5-35      6-36      7-40      8-42      9-45     10-49     11-50     12-99     13-52     14-46     15-48     16-44    
                                      17-43     18-41     19-39     20-47     21-50     22-99    
  1 Nowak Bartosz' 1999           112.48  1.44/     3.35/     6.28/    10.23/    13.40/    20.00/    27.47/    36.31/    46.20/    51.57/    57.35/    59.17/    65.13/    71.02/    76.40/    81.28/   
    UKS Falenica Warszawa                 1.44/     1.51/     2.53/     3.55/     3.17/     6.20/     7.47/     8.44/     9.49/     5.37/     5.38/     1.42/     5.56/     5.49/     5.38/     4.48/   
                                         88.07/    91.49/    98.56/   106.07/   110.53/   112.31/   112.48/   
                                          6.39/     3.42/     7.07/     7.11/     4.46/     1.38/     0.17/   
  2 Żebrowski Artur' 1998         122.40  2.30/     4.35/     7.47/    13.15/    17.32/    25.02/    33.36/    43.08/    51.36/    57.45/    62.34/    64.12/    70.24/    74.54/    82.06/    87.33/   
    PKO Harpagan Gdańsk                   2.30/     2.05/     3.12/     5.28/     4.17/     7.30/     8.34/     9.32/     8.28/     6.09/     4.49/     1.38/     6.12/     4.30/     7.12/     5.27/   
                                         93.58/    98.20/   108.16/   115.58/   120.27/   122.23/   122.40/   
                                          6.25/     4.22/     9.56/     7.42/     4.29/     1.56/     0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20b       22.8km    0m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-32      4-34      5-35      6-36      7-40      8-42      9-45     10-49     11-50     12-99     13-52     14-46     15-48     16-44    
                                      17-43     18-41     19-39     20-47     21-50     22-99    
  1 Mencfel Michał' 1998          194.19  6.01/     9.36/    14.14/    20.05/    25.30/    36.54/    52.05/    64.11/    75.59/    86.02/    91.30/    93.28/   100.28/   108.49/   120.32/   128.01/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.01/     3.35/     4.38/     5.51/     5.25/    11.24/    15.11/    12.06/    11.48/    10.03/     5.28/     1.58/     7.00/     8.21/    11.43/     7.29/   
                                        138.14/   146.19/   166.09/   181.05/   190.47/   193.36/   194.19/   
                                         10.13/     8.05/    19.50/    14.56/     9.42/     2.49/     0.43/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21        22.8km    0m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-32      4-34      5-35      6-36      7-40      8-42      9-45     10-49     11-50     12-99     13-52     14-46     15-48     16-44    
                                      17-43     18-41     19-39     20-47     21-50     22-99    
  1 Gromadka Maciej' 1990          96.19  1.42/     3.30/     7.04/    10.47/    14.19/    20.25/    26.52/    33.56/    40.19/    45.21/    49.42/    51.12/    55.41/    59.24/    64.31/    68.30/   
    UNTS Warszawa                         1.42/     1.48/     3.34/     3.43/     3.32/     6.06/     6.27/     7.04/     6.23/     5.02/     4.21/     1.30/     4.29/     3.43/     5.07/     3.59/   
                                         73.34/    77.10/    83.05/    89.48/    94.33/    96.04/    96.19/   
                                          5.04/     3.36/     5.55/     6.43/     4.45/     1.31/     0.15/   
  2 Krzyśko Bartosz' 1987          99.19  1.53/     4.19/     7.04/    12.46/    16.43/    23.19/    29.55/    36.55/    43.21/    48.23/    52.40/    54.14/    58.41/    62.26/    67.34/    71.31/   
    KS AZS Politechnika Wrocławska        1.53/     2.26/     2.45/     5.42/     3.57/     6.36/     6.36/     7.00/     6.26/     5.02/     4.17/     1.34/     4.27/     3.45/     5.08/     3.57/   
                                         76.29/    80.14/    86.07/    92.44/    97.35/    99.02/    99.19/   
                                          4.58/     3.45/     5.53/     6.37/     4.51/     1.27/     0.17/   
  3 Jaroszek Radosław' 1994       106.18  1.47/     3.38/     6.15/     9.57/    13.21/    19.41/    26.37/    33.45/    40.43/    45.55/    50.30/    52.14/    58.07/    62.10/    67.45/    71.51/   
    Team 360st Warszawa                   1.47/     1.51/     2.37/     3.42/     3.24/     6.20/     6.56/     7.08/     6.58/     5.12/     4.35/     1.44/     5.53/     4.03/     5.35/     4.06/   
                                         77.14/    80.22/    91.37/    98.46/   104.06/   106.01/   106.18/   
                                          5.23/     3.08/    11.15/     7.09/     5.20/     1.55/     0.17/   
  4 Wojtynek Sebastian' 1990      113.45  2.35/     4.36/     7.45/    11.59/    15.58/    22.39/    30.07/    36.59/    44.44/    51.51/    56.23/    58.05/    63.18/    67.27/    73.14/    78.13/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              2.35/     2.01/     3.09/     4.14/     3.59/     6.41/     7.28/     6.52/     7.45/     7.07/     4.32/     1.42/     5.13/     4.09/     5.47/     4.59/   
                                         84.21/    89.22/    96.54/   105.25/   111.17/   113.22/   113.45/   
                                          6.08/     5.01/     7.32/     8.31/     5.52/     2.05/     0.23/   
  5 Jakubek Krystian' 1992        115.41  1.49/     3.36/     6.16/    10.07/    13.43/    21.15/    29.31/    37.19/    48.12/    53.46/    58.05/    59.40/    65.13/    69.54/    74.57/    86.28/   
    Indywidualny Mazowsze                 1.49/     1.47/     2.40/     3.51/     3.36/     7.32/     8.16/     7.48/    10.53/     5.34/     4.19/     1.35/     5.33/     4.41/     5.03/    11.31/   
                                         93.15/    96.24/   102.24/   109.35/   113.51/   115.24/   115.41/   
                                          6.47/     3.09/     6.00/     7.11/     4.16/     1.33/     0.17/   
  6 Mański Sebastian' 1988        118.06  1.41/     5.49/     9.40/    13.42/    17.34/    24.41/    33.01/    41.41/    51.38/    57.54/    62.21/    63.59/    69.05/    73.29/    79.16/    85.00/   
    Indywidualny Śląskie                  1.41/     4.08/     3.51/     4.02/     3.52/     7.07/     8.20/     8.40/     9.57/     6.16/     4.27/     1.38/     5.06/     4.24/     5.47/     5.44/   
                                         90.51/    95.15/   103.33/   111.28/   116.18/   117.48/   118.06/   
                                          5.51/     4.24/     8.18/     7.55/     4.50/     1.30/     0.18/   
  7 Opioła Mariusz' 1982          159.04  2.49/     7.39/    11.45/    16.39/    22.15/    32.35/    42.09/    53.44/    65.42/    82.49/    89.31/    91.23/    98.16/   104.05/   110.55/   117.30/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            2.49/     4.50/     4.06/     4.54/     5.36/    10.20/     9.34/    11.35/    11.58/    17.07/     6.42/     1.52/     6.53/     5.49/     6.50/     6.35/   
                                        125.13/   131.31/   141.17/   150.24/   156.59/   158.45/   159.04/   
                                          7.43/     6.18/     9.46/     9.07/     6.35/     1.46/     0.19/   
    Parfianowicz Ludomir' 1955  DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21b       22.8km    0m 22k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-32      4-34      5-35      6-36      7-40      8-42      9-45     10-49     11-50     12-99     13-52     14-46     15-48     16-44    
                                      17-43     18-41     19-39     20-47     21-50     22-99    
  1 Adamczyk Marcin' 1979         143.53  1.57/     6.01/    10.19/    16.43/    21.44/    29.05/    39.18/    49.46/    61.05/    67.46/    73.45/    75.44/    82.02/    90.12/    97.18/   103.33/   
    Indywidualny Łódzkie                  1.57/     4.04/     4.18/     6.24/     5.01/     7.21/    10.13/    10.28/    11.19/     6.41/     5.59/     1.59/     6.18/     8.10/     7.06/     6.15/   
                                        112.02/   117.56/   126.44/   136.28/   141.17/   143.21/   143.53/   
                                          8.29/     5.54/     8.48/     9.44/     4.49/     2.04/     0.32/   
  2 Duś Łukasz' 1980              147.06  3.18/     8.17/    12.08/    18.47/    23.55/    31.10/    41.45/    52.19/    63.16/    69.48/    75.52/    77.54/    84.09/    92.09/    99.24/   105.38/   
    Rowerowy Wieluń                       3.18/     4.59/     3.51/     6.39/     5.08/     7.15/    10.35/    10.34/    10.57/     6.32/     6.04/     2.02/     6.15/     8.00/     7.15/     6.14/   
                                        115.14/   120.41/   129.12/   138.30/   143.46/   146.31/   147.06/   
                                          9.36/     5.27/     8.31/     9.18/     5.16/     2.45/     0.35/   
    Siejka Krystian' 1995      NKL-bPK    2.34/     8.42/         /    17.23/    22.26/    33.49/    48.46/    61.09/    73.01/    82.58/   183.35/   185.50/    96.09/   105.27/   117.25/   125.03/   
    Indywidualnie                         2.34/     6.08/         /         /     5.03/    11.23/    14.57/    12.23/    11.52/     9.57/   100.37/     2.15/         /     9.18/    11.58/     7.38/   
                                        134.59/   143.09/   163.01/   176.41/         /         /   186.17/   
                                          9.56/     8.10/    19.52/    13.40/         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40        16.5km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-39      7-41      8-42      9-44     10-45     11-40     12-43     13-48     14-46     15-47     16-38    
                                      17-50     18-99    
  1 Nowak Remigiusz' 1972          97.30  1.58/     3.30/     7.01/     9.43/    14.14/    27.45/    36.19/    41.30/    47.09/    51.39/    57.05/    64.10/    71.51/    78.24/    84.27/    92.36/   
    KS Hades Poznań                       1.58/     1.32/     3.31/     2.42/     4.31/    13.31/     8.34/     5.11/     5.39/     4.30/     5.26/     7.05/     7.41/     6.33/     6.03/     8.09/   
                                         95.03/    97.05/    97.30/   
                                          2.27/     2.02/     0.25/   
  2 Benesz Rafał' 1975            103.34  2.05/     3.46/     8.00/    10.57/    15.19/    28.06/    34.47/    40.00/    48.46/    55.17/    61.40/    69.06/    79.26/    85.23/    91.49/    99.07/   
    Indywidualny Mazowsze                 2.05/     1.41/     4.14/     2.57/     4.22/    12.47/     6.41/     5.13/     8.46/     6.31/     6.23/     7.26/    10.20/     5.57/     6.26/     7.18/   
                                        101.27/   103.12/   103.34/   
                                          2.20/     1.45/     0.22/   
  3 Wroniak Adam' 1969            106.59  2.08/     3.48/     7.28/    11.02/    15.49/    29.18/    37.50/    43.37/    50.49/    56.02/    63.08/    70.59/    80.14/    87.34/    93.45/   102.12/   
    Team 360st Warszawa                   2.08/     1.40/     3.40/     3.34/     4.47/    13.29/     8.32/     5.47/     7.12/     5.13/     7.06/     7.51/     9.15/     7.20/     6.11/     8.27/   
                                        104.37/   106.35/   106.59/   
                                          2.25/     1.58/     0.24/   
  4 Bergier Tomasz' 1972          111.36  2.05/     3.35/     7.41/    10.36/    14.54/    31.56/    41.16/    47.23/    53.16/    57.42/    63.52/    71.34/    84.38/    92.51/    98.54/   107.00/   
    WKS Wawel Kraków                      2.05/     1.30/     4.06/     2.55/     4.18/    17.02/     9.20/     6.07/     5.53/     4.26/     6.10/     7.42/    13.04/     8.13/     6.03/     8.06/   
                                        109.06/   111.09/   111.36/   
                                          2.06/     2.03/     0.27/   
  5 Szymański Adam' 1977          115.16  2.40/     4.26/     8.08/    11.36/    16.11/    30.25/    38.52/    45.04/    53.06/    58.46/    66.30/    75.51/    88.08/    95.06/   101.35/   110.25/   
    UKS Falenica Warszawa                 2.40/     1.46/     3.42/     3.28/     4.35/    14.14/     8.27/     6.12/     8.02/     5.40/     7.44/     9.21/    12.17/     6.58/     6.29/     8.50/   
                                        112.50/   114.53/   115.16/   
                                          2.25/     2.03/     0.23/   
  6 Niebielski Bartosz' 1971      124.03  2.10/     3.57/     8.26/    11.37/    16.31/    30.51/    41.40/    47.19/    55.13/    60.58/    68.01/    79.42/    92.46/   100.31/   107.58/   118.18/   
    UKS Falenica Warszawa                 2.10/     1.47/     4.29/     3.11/     4.54/    14.20/    10.49/     5.39/     7.54/     5.45/     7.03/    11.41/    13.04/     7.45/     7.27/    10.20/   
                                        121.09/   123.34/   124.03/   
                                          2.51/     2.25/     0.29/   
    Tomasz Polewka' 1973       NKL-bPK    2.17/     3.58/     8.42/    12.06/    17.38/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Kometa Gliwice                    2.17/     1.41/     4.44/     3.24/     5.32/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         42.03/         /    46.02/   
                                              /         /         /   
    Gorczyca Jacek' 1971       NKL-bPK    2.43/     5.14/    10.46/    13.56/    18.31/    32.25/    40.19/    47.22/    56.19/    61.11/    66.32/    75.54/         /    90.43/    97.12/   107.05/   
    KS Hades Poznań                       2.43/     2.31/     5.32/     3.10/     4.35/    13.54/     7.54/     7.03/     8.57/     4.52/     5.21/     9.22/         /         /     6.29/     9.53/   
                                        109.37/   111.22/   111.42/   
                                          2.32/     1.45/     0.20/   
    Nitsch Tomasz' 1971        NKL-bPK    2.34/     4.11/    10.17/    15.16/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UNTS Warszawa                         2.34/     1.37/     6.06/     4.59/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /    30.52/   
                                              /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40b       16.5km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-39      7-41      8-42      9-44     10-45     11-40     12-43     13-48     14-46     15-47     16-38    
                                      17-50     18-99    
    Spychała Tomasz' 1974      NKL-bPK    4.08/     6.02/    10.31/    13.54/    19.08/    32.57/    51.17/    57.02/    65.38/    78.52/    89.54/   100.47/   113.25/   122.36/   130.11/         /   
    Rowerowy Wieluń                       4.08/     1.54/     4.29/     3.23/     5.14/    13.49/    18.20/     5.45/     8.36/    13.14/    11.02/    10.53/    12.38/     9.11/     7.35/         /   
                                        136.36/   140.28/   140.57/   
                                              /     3.52/     0.29/   
    Cembik Rafał' 1970         NKL-bPK    6.54/    10.43/    52.28/    56.16/    61.58/    79.21/   110.40/   125.52/   149.09/   176.59/         /         /         /         /         /         /   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.54/     3.49/    41.45/     3.48/     5.42/    17.23/    31.19/    15.12/    23.17/    27.50/         /         /         /         /         /         /   
                                        192.50/   197.38/   198.53/   
                                              /     4.48/     1.15/   
    Izydorczyk Piotr' 1976     NKL-bPK    2.42/     8.20/    47.54/    52.06/    57.55/    75.01/   106.13/   120.35/   143.42/   150.12/   157.06/   166.57/         /         /         /         /   
    PAJK ORIENT TEAM                      2.42/     5.38/    39.34/     4.12/     5.49/    17.06/    31.12/    14.22/    23.07/     6.30/     6.54/     9.51/         /         /         /         /   
                                              /   203.18/   204.50/   
                                              /         /     1.32/   
    Cieślak Marek' 1977        NKL-bPK    2.42/     4.18/    23.01/    27.39/    39.03/    54.13/    62.57/    71.15/    80.25/    89.01/    96.04/   106.49/   119.31/   128.41/   136.14/         /   
    Rowerowy Wieluń                       2.42/     1.36/    18.43/     4.38/    11.24/    15.10/     8.44/     8.18/     9.10/     8.36/     7.03/    10.45/    12.42/     9.10/     7.33/         /   
                                        142.41/   146.18/   147.01/   
                                              /     3.37/     0.43/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50        14.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-33      3-35      4-36      5-41      6-42      7-44      8-39      9-40     10-48     11-46     12-47     13-50     14-99    
  1 Niessner Piotr' 1963           96.34  3.04/     7.04/     9.47/    17.18/    27.40/    34.44/    44.15/    54.23/    61.13/    75.23/    82.30/    88.08/    94.09/    96.08/    96.34/   
    WKS Wawel Kraków                      3.04/     4.00/     2.43/     7.31/    10.22/     7.04/     9.31/    10.08/     6.50/    14.10/     7.07/     5.38/     6.01/     1.59/     0.26/   
  2 Skorupa Stanisław' 1964       101.33  2.37/     5.37/     8.04/    17.38/    31.52/    37.37/    47.03/    57.32/    63.52/    79.52/    87.06/    93.04/    99.11/   101.09/   101.33/   
    Indywidualny Śląskie                  2.37/     3.00/     2.27/     9.34/    14.14/     5.45/     9.26/    10.29/     6.20/    16.00/     7.14/     5.58/     6.07/     1.58/     0.24/   
  3 Urbaniak Krzysztof' 1967      124.26  8.10/    11.05/    14.00/    23.25/    35.35/    45.43/    53.57/    75.50/    83.59/    98.03/   106.46/   114.01/   121.56/   124.05/   124.26/   
    Indywidualny Mazowsze                 8.10/     2.55/     2.55/     9.25/    12.10/    10.08/     8.14/    21.53/     8.09/    14.04/     8.43/     7.15/     7.55/     2.09/     0.21/   
  4 Polewski Dariusz' 1961        131.25  4.13/    10.28/    14.11/    26.38/    39.47/    45.56/    57.36/    71.00/    79.40/    97.02/   111.45/   121.12/   127.50/   130.58/   131.25/   
    Indywidualny Opolskie                 4.13/     6.15/     3.43/    12.27/    13.09/     6.09/    11.40/    13.24/     8.40/    17.22/    14.43/     9.27/     6.38/     3.08/     0.27/   
  5 Zdanowicz Jan' 1959           134.59  4.16/    11.48/    15.25/    26.29/    41.08/    53.16/    62.13/    77.58/    93.20/   106.57/   117.19/   124.54/   132.11/   134.31/   134.59/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.16/     7.32/     3.37/    11.04/    14.39/    12.08/     8.57/    15.45/    15.22/    13.37/    10.22/     7.35/     7.17/     2.20/     0.28/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50b       14.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-33      3-35      4-36      5-41      6-42      7-44      8-39      9-40     10-48     11-46     12-47     13-50     14-99    
  1 Kiciński Janusz' 1967         147.38 10.02/    13.49/    16.52/    26.40/    55.32/    66.15/    79.14/    92.34/   100.47/   119.35/   129.07/   138.17/   145.15/   147.13/   147.38/   
    PAJK ORIENT TEAM                     10.02/     3.47/     3.03/     9.48/    28.52/    10.43/    12.59/    13.20/     8.13/    18.48/     9.32/     9.10/     6.58/     1.58/     0.25/   
  2 Toboła Andrzej                151.57  9.17/    14.00/    20.28/    30.29/    59.52/    70.25/    83.24/    96.43/   105.13/   123.42/   133.26/   142.32/   149.28/   151.33/   151.57/   
    PAJK ORIENT TEAM                      9.17/     4.43/     6.28/    10.01/    29.23/    10.33/    12.59/    13.19/     8.30/    18.29/     9.44/     9.06/     6.56/     2.05/     0.24/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M60        11.2km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-35      4-36      5-43      6-42      7-41      8-40      9-39     10-48     11-47     12-50     13-99    
  1 Grabowicz Andrzej' 1957        71.20  2.00/     4.06/     6.39/    14.22/    26.04/    28.57/    38.05/    44.24/    49.42/    57.50/    63.36/    69.15/    70.59/    71.20/   
    WKS Wawel Kraków                      2.00/     2.06/     2.33/     7.43/    11.42/     2.53/     9.08/     6.19/     5.18/     8.08/     5.46/     5.39/     1.44/     0.21/   
  2 Kruczek Stanisław' 1948        81.49  3.19/     5.49/     8.33/    17.55/    28.31/    31.25/    36.57/    43.19/    49.32/    59.46/    72.10/    79.12/    81.20/    81.49/   
    WKS Wawel Kraków                      3.19/     2.30/     2.44/     9.22/    10.36/     2.54/     5.32/     6.22/     6.13/    10.14/    12.24/     7.02/     2.08/     0.29/   
  3 Skonieczny Andrzej' 1957       86.51  3.02/     5.44/     8.28/    18.28/    31.36/    34.26/    40.06/    47.52/    54.53/    68.36/    76.56/    84.11/    86.27/    86.51/   
    Indywidualny Dolnośląskie             3.02/     2.42/     2.44/    10.00/    13.08/     2.50/     5.40/     7.46/     7.01/    13.43/     8.20/     7.15/     2.16/     0.24/   
  4 Włodarczyk Michał' 1949       114.02  3.10/     6.10/     8.57/    19.18/    32.49/    37.01/    52.24/    62.23/    73.33/    89.53/    99.16/   110.01/   113.30/   114.02/   
    KS ARTEMIS Wrocław                    3.10/     3.00/     2.47/    10.21/    13.31/     4.12/    15.23/     9.59/    11.10/    16.20/     9.23/    10.45/     3.29/     0.32/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M70        11.2km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-35      4-36      5-43      6-42      7-41      8-40      9-39     10-48     11-47     12-50     13-99    
  1 Dura Kazimierz' 1939          145.48  3.07/    13.34/    17.26/    29.03/    55.24/    59.31/    82.55/    93.59/   103.32/   124.59/   133.42/   141.14/   145.17/   145.48/   
    WKS Śląsk Wrocław                     3.07/    10.27/     3.52/    11.37/    26.21/     4.07/    23.24/    11.04/     9.33/    21.27/     8.43/     7.32/     4.03/     0.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        4.0km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-32      3-33      4-35      5-37      6-38      7-50      8-99    
  1 Oleszek Maciej' 1971           26.40  3.49/     5.12/    12.51/    16.30/    19.36/    21.42/    24.15/    26.13/    26.40/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                3.49/     1.23/     7.39/     3.39/     3.06/     2.06/     2.33/     1.58/     0.27/   
  2 Hyjek Adam' 1961               29.26  1.27/     2.48/     9.47/    14.13/    17.39/    21.29/    24.18/    29.24/    29.26/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              1.27/     1.21/     6.59/     4.26/     3.26/     3.50/     2.49/     5.06/     0.02/