Lista startowa wg kategorii                                     13.06.2019 12:20:49
                             Duatlon Orientacyjny 2019
===UKS Załęczak======================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K21         4.6km    0m 11PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K013724   1419851                
  2 Polewka Aleksandra       UKS Kometa           S282462    682424                
  3 Kocikowska Anna          Indywidualnie        IND        418361                
  4 Polewka Beata            UKS Kometa           S282460   2016952                
 
Lista startowa wg kategorii: M17         3.8km    0m 9PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cembik Dawid             UKS Załęczak         E76                              
  2 Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         E76                              
 
Lista startowa wg kategorii: M21         4.6km    0m 11PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Becmer Damian            WKS Śląsk            D95       8653293                
  2 Skorupa Piotr            LKS Górzanka Nawojow K01       8657175                
 
Lista startowa wg kategorii: M40         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Becmer Dariusz           WKS Śląsk            D952148   8655945                
  2 Chabrzyk Andrzej         ChabTeam             CT                               
  3 Ciupa Marcin             UKS Orientuś         E753927   8020578                
  4 Gliszczyński Janusz      LKS Górzanka Nawojow K01                              
  5 Lippa Grzegorz           LUKS Azymek          O471620    887004                
  6 Polewka Tomasz           UKS Kometa           S28301     887215                
 
Lista startowa wg kategorii: M50         
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Polewski Dariusz         Indywidualny Opolski O004258   1603313                
  2 Wojarski Krzysztof       UKS Sparta Czyżowice S031121    412345                
  3 Skonieczny Andrzej       KInO ORIENTOP        KIN2979   1401456