Lista startowa klubowa                                           04.05.2017 20:23:37
                              XXIV Mistrzostwa ZPK 17
===UKS Załęczak=======================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa klubowa: DZI - ZSS Dzietrzniki                          Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Maja' 2009         DZI         339341 Poż.  K10N    16.00         
  2 Kalemba Eryk' 2009       DZI         339304 Poż.  M10N    21.00         
  3 Pochrzęst Adrian' 2009   DZI         339284 Poż.  M10N    13.00         
  4 Kulawik Jan' 2008        DZI         418373 Poż.  M10N     3.00         
  5 Woś Patrycja' 2008       DZI         339339 Poż.  K10N    10.00         
  6 Łuszczyna Piotr' 2007    DZI         430369 Poż.  M10N    29.00         
  7 Mosiala Paulina' 2007    DZI         339345 Poż.  K10N     2.00         
  8 Świtała Wiktoria' 2007   DZI         339355 Poż.  K10N    24.00         
  9 Ptak Julia' 2007         DZI         339340 Poż.  K10N    34.00         
 10 Gajda Sebastian' 2006    DZI         339335 Poż.  M12      8.00         
 11 Pęcherz Przemysław' 2006 DZI         339356 Poż.  M12     20.00         
 12 Żarnowska Maria' 2005    DZI         339347 Poż.  K12     20.00         
 13 Mielcarek Hubert' 2002   DZI         339313 Poż.  M16     11.00         
 14 Gmyrek Edyta' 2002       DZI         339319 Poż.  K16     13.00         
 15 Moczygęba Patrycja' 2002 DZI         418707 Poż.  K16      5.00         
 16 Dubas Kordian' 2001      DZI         339287 Poż.  M16     29.00         
Wypoż. karty-SI:16
 
 
Lista startowa klubowa: E11 - UKS GROM Sokolniki                       Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Domagała Andrzej' 1980   E11                Poż.  M35     16.00         
  2 Domagała Jakub' 2006     E11                Poż.  M10N    33.00         
  3 Domagała Jakub' 2007     E11                Poż.  M10N    15.00         
  4 Domagała Emilia' 2005    E11                Poż.  K12     16.00         
  5 Krzyżostanek Patrycja' 2005E11                Poż.  K12      0.00         
  6 Krzyżostanek Jarosław' 1973E11                Poż.  M21     13.00         
  7 Malik Patryk' 2004       E11                Poż.  M14      2.00         
  8 Hodur Katarzyna' 2004    E11                Poż.  K14      1.00         
  9 Hryciuk Mikołaj' 2005    E11                Poż.  M12     26.00         
 10 Kozłowski Jakub' 2005    E11                Poż.  M12     14.00         
 11 Sucha Angelika' 2005     E11                Poż.  K12      8.00         
 12 Kiełbik Nikola' 2006     E11                Poż.  K12     22.00         
 13 Malik Wiktoria' 2007     E11                Poż.  K10N    26.00         
Wypoż. karty-SI:13
 
 
Lista startowa klubowa: E17 - MKS Metalowiec Łódź                      Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rafalski Bartosz' 2005   E17         418717 Poż.  M12      0.00         
  2 Rafalska Anna' 1975      E17         418739 Poż.  K35      3.00         
  3 Wierciński Piotr' 1956   E17   1105 1394894    M35     14.00         
  4 Wiercińska Anna' 1988    E17   2670 2067726    K21      0.00         
  5 Zabuski Jakub' 2003      E17   3890  339348    M14     22.00         
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut Pabianice                     Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sztranek Paweł' 1970     E71         339318 Poż.  M35     18.00         
  2 Sztranek Iwona' 1974     E71         339298 Poż.  K35      5.00         
  3 Jaśkiewicz Magdalena' 1997E71   1783 7204932    K21     15.00         
  4 Biniecka Małgorzata' 1987E71    339  505002    K21     10.00         
  5 Marciniak Patryk' 1995   E71    354  887224    M21      8.00         
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: E76 - UKS Załęczak Załęcze Małe                Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cembik Dawid' 2002       E76         435100 Poż.  M16      1.00         
  2 Panek Franciszek' 2012   E76         435094 Poż.  RODZ     1.00         
  3 Cembik Elwira' 1975      E76         435083 Poż.  RODZ    16.00         
  4 Jarząb Julia' 2008       E76         435086 Poż.  K10N     0.00         
  5 Mordal Kacper' 2008      E76         435096 Poż.  K10N    22.00         
  6 Ścigała Zuzanna' 2008    E76         435081 Poż.  K10N    18.00         
  7 Szczuka Patryk' 2000     E76         435088 Poż.  M16     25.00         
  8 Klimas Mateusz' 2009     E76         435093 Poż.  RODZ    11.00         
  9 Kiedos Emilia' 2008      E76         435095 Poż.  K10N    36.00         
 10 Sobera Miłosz' 2007      E76         435085 Poż.  M10N    17.00         
 11 Pietras Wiktoria' 2007   E76         435098 Poż.  K10N     4.00         
 12 Mordal Mikołaj' 2007     E76         435099 Poż.  M10N     5.00         
 13 Stykała Izabela' 2007    E76         435082 Poż.  K10N    14.00         
 14 Michalak Jakub' 2006     E76         435091 Poż.  M12     18.00         
 15 Mordal Fabian' 2006      E76         435090 Poż.  M12      2.00         
 16 Ignasiak Piotr' 2006     E76         435097 Poż.  M12     10.00         
 17 Ignasiak Maja' 2006      E76         435087 Poż.  K12     14.00         
 18 Dubas Patryk' 2006       E76         435089 Poż.  M12      6.00         
 19 Ignasiak Jakub 1' 2006   E76         435084 Poż.  M12     22.00         
 20 Jeziorski Konrad' 2006   E76          54100 Poż.  M12     16.00         
 21 Sobera Nicola' 2006      E76         339315 Poż.  K12     26.00         
 22 Mucha Piotr' 2009        E76         339316 Poż.  M10N     1.00         
 23 Dubas Krystian' 2009     E76         338258 Poż.  M10N    23.00         
 24 Wojtak Jakub' 2002       E76         339337 Poż.  M16      9.00         
 25 Strzelczak Dominik' 2002 E76         418745 Poż.  M16     13.00         
 26 Włodarczyk Kacper' 2002  E76         418720 Poż.  M16      5.00         
 27 Jeziorski Adrian' 2002   E76         339281 Poż.  M16     27.00         
 28 Białek Roman' 2002       E76         339273 Poż.  M16     23.00         
 29 Ścigała Karolina' 2002   E76         418724 Poż.  K16      9.00         
 30 Ignasiak Jakub' 2014     E76         418747 Poż.  M14     28.00         
 31 Kuźbiński Aleksander' 2004E76         418741 Poż.  M14     12.00         
 32 Zdziebko Magdalena' 2003 E76         339296 Poż.  K14      3.00         
 33 Polak Karina' 2005       E76         339325 Poż.  K12      4.00         
 34 Tokarski Oskar' 2004     E76         339358 Poż.  M14     32.00         
 35 Walaszczyński Przemysław' 2001E76         418712 Poż.  M16     31.00         
 36 Mencfel Mateusz' 2001    E76         339272 Poż.  M16      7.00         
 37 Nowak Patryk' 2001       E76         418705 Poż.  M16     19.00         
 38 Mach Żaneta' 2001        E76         413360 Poż.  K16     15.00         
 39 Paluszczak Zuzanna' 2001 E76         339326 Poż.  K16      3.00         
 40 Cembik Daria' 2004       E76         418715 Poż.  K14      7.00         
 41 Cieślak Cezary' 2009     E76         418727 Poż.  M10N    11.00         
 42 Drab Bartosz' 2009       E76         418733 Poż.  M10N    27.00         
 43 Sokalska Oliwia' 2009    E76         418750 Poż.  K10N    28.00         
 44 Kasprzak Amelia' 2009    E76         413335 Poż.  K10N     8.00         
 45 Plewa Franciszek' 2003   E76         418743 Poż.  M14      4.00         
 46 Szczuka Kacper' 2003     E76         339290 Poż.  M14     24.00         
 47 Mucha Mateusz' 2003      E76         418703 Poż.  M14     16.00         
 48 Myśko Adam' 2003         E76         339288 Poż.  M14      0.00         
 49 Drab Szymon' 2003        E76         418719 Poż.  M14     20.00         
 50 Białek Szymon' 2003      E76         339271 Poż.  M14      8.00         
 51 Kabała Amelia' 2003      E76         418726 Poż.  K14     11.00         
Wypoż. karty-SI:51
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wachnicki Jan' 1968      IND         339311 Poż.  M35     12.00         
  2 Wachnicki Michał' 2002   IND         339357 Poż.  M16     37.00         
  3 Kujda Bartosz' 2003      IND        1401458    M14     26.00         
  4 Kujda Tymoteusz' 2005    IND         361804    M12      4.00         
  5 Kujda Remigiusz' 2012    IND         418742 Poż.  RODZ     6.00         
  6 Durlej Krystian ' 2003   IND         339331 Poż.  M14     14.00         
  7 Bejm Michał' 1997        IND         412209 Poż.  M21      3.00         
  8 Skupiński Damian' 2000   IND         418714 Poż.  M16     17.00         
  9 Kujda Arkadiusz' 1979    IND   3987 1401466    M35     20.00         
Wypoż. karty-SI:6
 
 
Lista startowa klubowa: PAT - ZSS Pątnów                               Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pochrzęst Karolina' 2001 PAT         418702 Poż.  K16      1.00         
  2 Dominiak Natalia' 2001   PAT         339282 Poż.  K16     11.00         
  3 Graczyk Martyna' 2002    PAT         339328 Poż.  K16     17.00         
  4 Nowak Marta' 2002        PAT         339324 Poż.  K16      7.00         
  5 Latus Patryk' 2001       PAT         339286 Poż.  M16     21.00         
  6 Kolman Kamil' 2002       PAT         339302 Poż.  M16     33.00         
  7 Kalemba Marcel' 2002     PAT         339303 Poż.  M16     15.00         
  8 Wachowski Piotr' 2001    PAT         339354 Poż.  M16      3.00         
  9 Kolczarek Aleksandra' 2003PAT         418738 Poż.  K14      5.00         
 10 Drygała Julia' 2003      PAT         339279 Poż.  K14      9.00         
 11 Hanas Miłosz' 2003       PAT         339346 Poż.  M14      6.00         
 12 Nowakowski Kamil' 2003   PAT         413327 Poż.  M14     30.00         
 13 Madeła Tobiasz' 2003     PAT         339301 Poż.  M14     18.00         
 14 Kolman Sara' 2005        PAT         339317 Poż.  K12     12.00         
 15 Gmerek Patrycja' 2005    PAT         339292 Poż.  K12     28.00         
 16 Ciosek Bartosz' 2005     PAT         418737 Poż.  M12     24.00         
 17 Nowakowski Marcin' 2005  PAT         339306 Poż.  M12     12.00         
 18 Graczyk Filip' 2007      PAT         339329 Poż.  M10N     7.00         
 19 Rogala Bartłomiej' 2007  PAT         418721 Poż.  M10N    31.00         
 20 Stanek Cezary' 2008      PAT         339275 Poż.  M10N    19.00         
 21 Kędzia Julia' 2007       PAT         339308 Poż.  K10N    32.00         
 22 Zadworna Malwina' 2007   PAT         339333 Poż.  K10N    20.00         
 23 Dydyna Maja' 2007        PAT         339320 Poż.  K10N     6.00         
Wypoż. karty-SI:23
 
 
Lista startowa klubowa: SIEM - SP w Siemianicach                        Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Błaszczyk Eryk' 2007     SIEM        418718 Poż.  M10N     9.00         
  2 Błaszczyk Hubert' 2007   SIEM        339350 Poż.  M10N    25.00         
  3 Szefer Nina' 2008        SIEM        339274 Poż.  K10N    30.00         
  4 Płonka Zuzanna' 2007     SIEM        418710 Poż.  K10N    12.00         
  5 Poprawa Aleksandra' 2006 SIEM        339327 Poż.  K12      2.00         
  6 Płonka Maja' 2005        SIEM        418706 Poż.  K12     18.00         
  7 Wróbel Julita' 2005      SIEM        339305 Poż.  K12     24.00         
  8 Płonka Amelia' 2005      SIEM        339359 Poż.  K12     10.00         
Wypoż. karty-SI:8
 
 
Lista startowa klubowa: W81 - UKS OSiR Góra Kalwaria                   Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Łącka Julia' 2007        W81  03573  338298    K12      6.00         
  2 Łącki Łukasz' 1982       W81   1673 7205049    M21     18.00         
  3 Łącki Jakub' 2006        W81   3296  338295    M14     10.00         
  4 Machowska-Łącka Magdalena' 1983W81   3908  301332    K21      5.00         
 
 
Lista startowa klubowa: WKB - WKB Meta Lubliniec                       Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuzyk Agnieszka' 1976    WKB         339323 Poż.  K35      1.00         
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: ZS1 - Zespół Szkoł nr 1 w Wieluniu             Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ścigała Klaudia' 1999    ZS1                Poż.  K16     19.00         
  2 Mordal Julia' 1999       ZS1                Poż.  K16     21.00         
  3 Białek Tomasz' 1999      ZS1                Poż.  M16     35.00         
  4 Białek Piotr' 1999       ZS1                Poż.  M16     39.00         
  5 Wilk Piotr' 1999         ZS1                Poż.  M16     41.00         
Wypoż. karty-SI:5
 
 
Lista startowa klubowa: ZSP - ZS im. Powstańców Wielkopolskich         Sobota 6.5.2017
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ertel Jacek' 2004        ZSP                Poż.  M14     34.00         
  2 Gliński Jakub            ZSP                Poż.  M14     36.00         
  3 Markowski Maksymilian    ZSP                Poż.  M14     38.00         
  4 Ertel Radosław           ZSP                Poż.  M35     22.00         
  5 Ruda-Ertel Krystyna      ZSP                Poż.  K35      7.00         
Wypoż. karty-SI:5