Końcowe wyniki zawodów                                                       06.05.2018 18:29:22
                                        I Duathlon 2018
===UKS Załęczak===================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         6.1km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cembik Daria           UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +      0.00          
  2.Polak Karina           UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +      2.10          
  3.Skorupa Maja           LKS Górzanka Nawojowa Góra  K01                 +      5.57          
  4.Polewka Julianna       UKS Kometa Gliwice          S28                 +     36.38          
  5.Ignasiak Maja          UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     40.09          
  6.Pawłowska Maria        UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     45.23          
 
Końcowe wyniki zawodów: K17        10.3km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nyga Julia             UKS Kometa Gliwice          S28                 +      0.00          
  2.Dammfeld Karolina      LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +      4.51          
  3.Ogrodnik Magdalena     LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +     25.44          
  4.Katarzyna Szczepaniak  UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     40.49          
  5.Pogoda Kinga           UKS Kometa Gliwice          S28                 +     47.26          
 
Końcowe wyniki zawodów: K21        14.2km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Oleszek Aleksandra     LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +      0.00          
  2.Sulikowska Weronika    LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +      2.48          
  3.Skorupa Małgorzata     UKS Kometa Gliwice          S28                 +      5.55          
 
Końcowe wyniki zawodów: K40        10.3km    0m 15k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bugaj Teresa           WKS Wawel Kraków            K30                 +      0.00          
  2.Anna Bogucka Jaroszek  TEAM 360 st                 360                 +      9.26          
  3.Polewka Beata          UKS Kometa Gliwice          S28                 +     28.37          
  4.Ciura Marzena          Indywidualnie               IND                 +     33.13          
    Adamczyk Ewa           Indywidualnie               IND                 +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         6.9km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakub Ignasiak         UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +      0.00          
  2.Kubicki Jakub          LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +      3.29          
  3.Zapart Patryk          UKS Lotna Zdzieszowice      O27                 +      5.51          
  4.Dammfeld Adam          UKS Lotna Zdzieszowice      O27                 +     11.05          
  5.Roman Szymon           LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +     20.42          
  6.Michalak Jakub         UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     33.22          
  7.Mordal Fabian          UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     74.51          
  8.Grzyb Patryk           Indywidualnie               IND                 +     95.28          
    Dubas Patryk           UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
    Gatner Igor            UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
    Tokarski Oskar         UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M17        12.4km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Damian            LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +      0.00          
  2.Sikorski Marcin        LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +      7.14          
  3.Jakub Wojtak           UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     32.17          
  4.Jacheć Tomasz          UKS Lotna Zdzieszowice      O27                 +     33.17          
  5.Drab Szymon            UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     53.21          
  6.Adam Myśko             UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     66.10          
  7.Adam Cybiński          UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     92.58          
  8.Włodarczyk Kacper      UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     95.31          
  9.Gidel Samuel           UKS Lotna Zdzieszowice      O27                 +     96.24          
    Cembik Dawid           UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
    Jeziorski Adrian       UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
    Białek Roman           UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
    Gmerek Piotr           UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
    Strzelczak Dominik     UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
    Franciszek Plewa       UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M21        17.4km    0m 20k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Marcin Adamczyk        Rowerowy Wieluń             RW                  +      0.00          
  2.Niessner Piotr         WKS Wawel Kraków            K30                 +     19.30          
  3.Michał Mencfel         UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +     56.08          
  4.Szeląg Marcin          Rowerowy Wieluń             RW                  +     59.41          
    Dawid Pęcherczyk       Indywidualnie               IND                 +                    
    Janda Dominik          LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +                    
    Krzysztof Kardas       Indywidualnie               IND                 +                    
    Skoczylas Sławomir     Indywidualnie               IND                 +                    
    Kotas Paweł            Indywidualnie               IND                 +                    
    Płuciennik Łukasz      Rowerowy Wieluń             RW                  +                    
    Siejka Krystian        Indywidualnie               IND                 +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M40        14.6km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lippa Grzegorz         LUKS Azymek Zdzieszowice    O47                 +      0.00          
  2.Polewka Tomasz         UKS Kometa Gliwice          S28                 +      2.56          
  3.Spychała Tomasz        Rowerowy Wieluń             RW                  +     26.44          
  4.Krzysztof Trzewik      Indywidualnie               IND                 +     28.55          
  5.Maciej Oleszek         UKS Lotna Zdzieszowice      O27                 +     35.02          
 
Końcowe wyniki zawodów: M50        12.4km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewski Dariusz       Indywidualnie               IND                 +      0.00          
  2.Skorupa Stanisław      UKS Kometa Gliwice          S28                 +      0.17          
  3.Kruczek Stanisław      WKS Wawel Kraków            K30                 +      2.22          
  4.Ciura Krzysztof        Indywidualnie               IND                 +      4.34          
  5.Skonieczny Andrzej     Indywidualnie               IND                 +      7.47          
    Gołyga Sylwester       Indywidualnie               IND                 +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN B     10.7km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olczyk Jacek           Indywidualnie               IND                 +      0.00          
  2.Kopczyński Filip       Indywidualnie               IND                 +     24.45          
    Wojciech Jarkowski     Indywidualnie               IND                 +                    
    Jedrysiak Grazyna      Indywidualnie               IND                 +                    
    Michalski Mieczysław   Indywidualnie               IND                 +                    
    Michalska Joanna       Indywidualnie               IND                 +                    
    Wołowiec Agnieszka     Indywidualnie               IND                 +                    
    Marczak Janek          Indywidualnie               IND                 +                    
    Pilarczyk Robert       Indywidualnie               IND                 +                    
 
Końcowe wyniki zawodów: RODZINNA    6.1km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Chanuszek Michał +3    Indywidualnie               IND                 +                    
  2.Grzegorz Suchecki +4   Indywidualnie               IND                 +                    
  3.MACIEJ KOSOWSKI+4      Indywidualnie               IND                 +                    
  4.Cembik Elwira +1       UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
  5.Kulig Ryszard +2       Rowerowy Wieluń             RW                  +                    
  6.Cembik Hubert +1       UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
    Strzelczak Michał +1   UKS Załęczak Załęcze Małe   E76                 +                    
    Nir Krzysztof +1       Indywidualnie               IND                 +