Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        15.06.2019 16:39:12
                                                                                       Mistrzostwa ZPK w BnO 2019
===UKS Załęczak============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         2.5km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-52      3-53      4-54      5-50      6-99    
  1 Krasoń Julia               0b.PK 30.46  1.21/     5.57/    10.45/    16.43/    23.17/    30.31/    30.46/   
    MUKS Junior Ochędzyn                  1.21/     4.36/     4.48/     5.58/     6.34/     7.14/     0.15/   
  2 Sokalska Oliwia            0b.PK 34.34  2.36/     7.19/    13.16/    20.39/    27.23/    34.10/    34.34/   
    UKS Załęczak                          2.36/     4.43/     5.57/     7.23/     6.44/     6.47/     0.24/   
  3 Kowalczyk Kalina           0b.PK 37.23  1.42/     5.08/    19.20/    24.26/    30.03/    37.07/    37.23/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.42/     3.26/    14.12/     5.06/     5.37/     7.04/     0.16/   
  4 Gajda Maja                 0b.PK 40.00  2.49/     8.31/    16.49/    24.42/    32.10/    39.38/    40.00/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             2.49/     5.42/     8.18/     7.53/     7.28/     7.28/     0.22/   
  5 Błach Maja                 0b.PK 43.45  2.07/     6.45/    15.26/    29.46/    36.23/    43.25/    43.45/   
    SP Pątnów                             2.07/     4.38/     8.41/    14.20/     6.37/     7.02/     0.20/   
  6 Masłowska Marika           0b.PK 43.57  1.19/    13.02/    20.51/    29.01/    35.02/    43.37/    43.57/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            1.19/    11.43/     7.49/     8.10/     6.01/     8.35/     0.20/   
  7 Kasprzak Amelia            0b.PK 45.32  2.26/    20.48/    28.30/    35.25/    40.35/    45.10/    45.32/   
    UKS Załęczak                          2.26/    18.22/     7.42/     6.55/     5.10/     4.35/     0.22/   
  8 Rogala Katarzyna           0b.PK 45.40  8.50/    14.34/    22.48/    30.55/    38.16/    45.23/    45.40/   
    SP Pątnów                             8.50/     5.44/     8.14/     8.07/     7.21/     7.07/     0.17/   
  9 Gmyrek Joanna              0b.PK 47.04  5.09/    11.28/    16.29/    25.09/    34.19/    46.36/    47.04/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             5.09/     6.19/     5.01/     8.40/     9.10/    12.17/     0.28/   
 10 Panek Nikola               0b.PK 48.54  4.11/     9.55/    22.33/    33.43/    41.18/    48.36/    48.54/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             4.11/     5.44/    12.38/    11.10/     7.35/     7.18/     0.18/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.7km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-52      3-53      4-54      5-50      6-55      7-99    
  1 Janiak Magdalena               29.03  2.23/     4.54/     9.20/    14.34/    18.53/    28.17/    28.46/    29.03/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.23/     2.31/     4.26/     5.14/     4.19/     9.24/     0.29/     0.17/   
  2 Żuczkowska Oliwia              33.44  2.05/     5.48/    10.32/    17.08/    25.23/    32.34/    33.19/    33.44/   
    UKS GOK Galewice                      2.05/     3.43/     4.44/     6.36/     8.15/     7.11/     0.45/     0.25/   
  3 Dydyna Wiktoria                37.53  1.25/     5.38/    10.30/    18.54/    25.56/    36.47/    37.30/    37.53/   
    SP Pątnów                             1.25/     4.13/     4.52/     8.24/     7.02/    10.51/     0.43/     0.23/   
  4 Piekelna Maja                  38.23  5.48/    12.34/    17.03/    24.40/    31.28/    37.30/    38.06/    38.23/   
    MUKS Junior Ochędzyn                  5.48/     6.46/     4.29/     7.37/     6.48/     6.02/     0.36/     0.17/   
  5 Błach Maria                    40.32  4.28/     8.34/    13.35/    21.56/    28.54/    39.44/    40.17/    40.32/   
    SP Pątnów                             4.28/     4.06/     5.01/     8.21/     6.58/    10.50/     0.33/     0.15/   
  6 Herbeć Anna                    41.27 11.26/    15.33/    20.07/    27.44/    34.27/    40.31/    41.10/    41.27/   
    MUKS Junior Ochędzyn                 11.26/     4.07/     4.34/     7.37/     6.43/     6.04/     0.39/     0.17/   
  7 Malik Wiktoria                 41.38  1.47/     9.35/    19.18/    26.34/    33.44/    40.48/    41.22/    41.38/   
    UKS Grom Sokolniki                    1.47/     7.48/     9.43/     7.16/     7.10/     7.04/     0.34/     0.16/   
  8 Dydyna Maja                    43.04  1.03/     3.41/    12.21/    20.56/    33.28/    42.08/    42.45/    43.04/   
    SP Pątnów                             1.03/     2.38/     8.40/     8.35/    12.32/     8.40/     0.37/     0.19/   
  9 Wolna Anna                     46.42 10.30/    14.40/    19.37/    27.58/    34.58/    45.46/    46.20/    46.42/   
    SP Pątnów                            10.30/     4.10/     4.57/     8.21/     7.00/    10.48/     0.34/     0.22/   
 10 Zadworna Wiktoria              53.26  1.33/    12.56/    24.07/    38.42/    46.32/    52.24/    53.04/    53.26/   
    SP Pątnów                             1.33/    11.23/    11.11/    14.35/     7.50/     5.52/     0.40/     0.22/   
 11 Chmielewska Hanna              54.14  4.12/     8.50/    29.15/    36.39/    44.04/    52.50/    53.53/    54.14/   
    5HOPS+                                4.12/     4.38/    20.25/     7.24/     7.25/     8.46/     1.03/     0.21/   
 12 Chmielewska Julia              55.07 13.32/    22.37/    31.09/    38.52/    45.27/    53.55/    54.46/    55.07/   
    5HOPS+                               13.32/     9.05/     8.32/     7.43/     6.35/     8.28/     0.51/     0.21/   
 13 Klimas Anna                    59.45  2.54/    18.46/    30.11/    45.51/    52.54/    58.43/    59.22/    59.45/   
    SP Pątnów                             2.54/    15.52/    11.25/    15.40/     7.03/     5.49/     0.39/     0.23/   
 14 Kowal Maria                    63.22  2.04/     7.36/    17.01/    35.25/    51.52/    62.33/    63.03/    63.22/   
    UKS Załęczak                          2.04/     5.32/     9.25/    18.24/    16.27/    10.41/     0.30/     0.19/   
 15 Mosiala Paulina                63.52  2.05/     7.51/    20.20/    31.53/    44.06/    62.49/    63.29/    63.52/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             2.05/     5.46/    12.29/    11.33/    12.13/    18.43/     0.40/     0.23/   
 16 Mosiala Natalia                65.09  8.49/    24.42/    35.55/    49.59/    58.30/    64.16/    64.47/    65.09/   
    SP Pątnów                             8.49/    15.53/    11.13/    14.04/     8.31/     5.46/     0.31/     0.22/   
 17 Zadworna Malwina               66.44  5.09/    10.48/    23.22/    34.56/    47.01/    65.47/    66.23/    66.44/   
    SP Pątnów                             5.09/     5.39/    12.34/    11.34/    12.05/    18.46/     0.36/     0.21/   
 18 Ladra Emilia                   69.49  3.20/    13.36/    26.16/    37.50/    50.07/    68.51/    69.26/    69.49/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             3.20/    10.16/    12.40/    11.34/    12.17/    18.44/     0.35/     0.23/   
 19 Mazur Marta                    72.20 11.07/    16.35/    25.59/    44.23/    60.50/    71.29/    71.57/    72.20/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki            11.07/     5.28/     9.24/    18.24/    16.27/    10.39/     0.28/     0.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.4km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-41      4-43      5-53      6-54      7-50      8-51      9-55     10-99    
  1 Domagała Emilia                32.05  1.03/     4.29/     6.52/    12.13/    14.52/    20.21/    25.24/    29.21/    31.19/    31.51/    32.05/   
    UKS Grom Sokolniki                    1.03/     3.26/     2.23/     5.21/     2.39/     5.29/     5.03/     3.57/     1.58/     0.32/     0.14/   
  2 Polewka Julianna               34.03  1.10/     4.14/     6.43/    11.29/    14.25/    19.31/    25.59/    30.56/    33.11/    33.46/    34.03/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.10/     3.04/     2.29/     4.46/     2.56/     5.06/     6.28/     4.57/     2.15/     0.35/     0.17/   
  3 Cegiełka Milena                35.55  0.57/     3.43/     6.08/    16.01/    18.25/    23.41/    29.16/    33.26/    35.12/    35.41/    35.55/   
    UKS GOK Galewice                      0.57/     2.46/     2.25/     9.53/     2.24/     5.16/     5.35/     4.10/     1.46/     0.29/     0.14/   
  4 Krzyżostanek Partycja          36.01  1.05/     3.45/     6.00/    16.51/    19.16/    23.58/    29.50/    33.33/    35.05/    35.45/    36.01/   
    UKS Grom Sokolniki                    1.05/     2.40/     2.15/    10.51/     2.25/     4.42/     5.52/     3.43/     1.32/     0.40/     0.16/   
  5 Młynarczyk Kaja                38.57  2.06/     5.19/     9.10/    19.10/    21.29/    26.43/    32.19/    36.28/    38.15/    38.43/    38.57/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.06/     3.13/     3.51/    10.00/     2.19/     5.14/     5.36/     4.09/     1.47/     0.28/     0.14/   
  6 Łabieniec Kornelia             42.59  3.07/    13.16/    15.46/    20.37/    23.26/    28.29/    35.36/    39.54/    42.09/    42.44/    42.59/   
    UKS Azymut Pabianice                  3.07/    10.09/     2.30/     4.51/     2.49/     5.03/     7.07/     4.18/     2.15/     0.35/     0.15/   
  7 Kiełbik Nikola                 55.05  1.29/     4.58/     7.32/    26.38/    29.28/    36.47/    45.43/    50.49/    53.59/    54.51/    55.05/   
    UKS Grom Sokolniki                    1.29/     3.29/     2.34/    19.06/     2.50/     7.19/     8.56/     5.06/     3.10/     0.52/     0.14/   
  8 Goszcz Julia                   55.54  1.17/     6.15/     9.50/    24.46/    34.32/    39.50/    46.52/    52.26/    55.03/    55.37/    55.54/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.17/     4.58/     3.35/    14.56/     9.46/     5.18/     7.02/     5.34/     2.37/     0.34/     0.17/   
  9 Jabłońska Emilia               57.32  2.14/     6.23/    19.24/    28.40/    34.15/    41.59/    47.52/    53.34/    55.45/    57.16/    57.32/   
    MUKS Junior Ochędzyn                  2.14/     4.09/    13.01/     9.16/     5.35/     7.44/     5.53/     5.42/     2.11/     1.31/     0.16/   
 10 Polak Karina                   72.27  1.33/     6.00/     9.32/    31.37/    41.30/    50.59/    59.27/    67.05/    70.27/    71.47/    72.27/   
    UKS Załęczak                          1.33/     4.27/     3.32/    22.05/     9.53/     9.29/     8.28/     7.38/     3.22/     1.20/     0.40/   
 11 Dubas Klaudia                  84.42  2.21/     6.35/    26.12/    50.25/    57.02/    65.51/    71.35/    77.47/    83.47/    84.24/    84.42/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             2.21/     4.14/    19.37/    24.13/     6.37/     8.49/     5.44/     6.12/     6.00/     0.37/     0.18/   
    Łuszczyna Monika           NKL-bPK    1.25/         /         /         /         /    71.23/    80.57/    87.01/    89.13/    89.51/    90.13/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             1.25/         /         /         /         /         /     9.34/     6.04/     2.12/     0.38/     0.22/   
    Sobera Nicola              NKL-bPK    4.33/     9.13/    11.40/    64.45/    74.33/    84.01/    92.34/    99.56/         /   103.06/   103.22/   
    UKS Załęczak                          4.33/     4.40/     2.27/    53.05/     9.48/     9.28/     8.33/     7.22/         /         /     0.16/   
    Ignasiak Malwina           NKL-bPK    2.09/     7.50/    11.38/    43.48/    53.35/    63.03/    71.31/    78.59/         /    82.08/    82.23/   
    UKS Załęczak                          2.09/     5.41/     3.48/    32.10/     9.47/     9.28/     8.28/     7.28/         /         /     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         3.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-43      5-44      6-35      7-45      8-46      9-47     10-48     11-49     12-50     13-51     14-55     15-99    
  1 Janik Patrycja                 40.30  1.05/     4.05/     8.36/    10.05/    11.20/    13.13/    20.05/    21.36/    23.50/    27.07/    31.35/    33.48/    37.31/    39.33/    40.16/    40.30/   
    UKS GOK Galewice                      1.05/     3.00/     4.31/     1.29/     1.15/     1.53/     6.52/     1.31/     2.14/     3.17/     4.28/     2.13/     3.43/     2.02/     0.43/     0.14/   
  2 Pudełek Jowita                 42.35  1.17/     4.04/     7.12/     9.00/     9.59/    16.49/    22.54/    24.05/    26.00/    29.25/    33.19/    35.20/    39.26/    41.42/    42.20/    42.35/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            1.17/     2.47/     3.08/     1.48/     0.59/     6.50/     6.05/     1.11/     1.55/     3.25/     3.54/     2.01/     4.06/     2.16/     0.38/     0.15/   
  3 Cembik Daria                   56.21  1.06/     3.51/     8.15/    10.34/    15.08/    19.58/    28.42/    29.56/    32.55/    37.09/    43.23/    47.09/    51.47/    55.16/    56.04/    56.21/   
    UKS Załęczak                          1.06/     2.45/     4.24/     2.19/     4.34/     4.50/     8.44/     1.14/     2.59/     4.14/     6.14/     3.46/     4.38/     3.29/     0.48/     0.17/   
  4 Grochowalska Alicja            57.01  1.04/     3.46/     9.04/    12.45/    14.46/    25.52/    34.56/    36.11/    38.01/    41.30/    45.28/    47.24/    54.14/    56.12/    56.44/    57.01/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.04/     2.42/     5.18/     3.41/     2.01/    11.06/     9.04/     1.15/     1.50/     3.29/     3.58/     1.56/     6.50/     1.58/     0.32/     0.17/   
    Kalemba Natalia            NKL-bPK   13.01/    16.15/    59.25/    62.33/    65.19/    77.03/   105.33/   107.44/   112.50/   121.40/   132.11/   135.16/   142.15/   148.15/   147.32/   149.30/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki            13.01/     3.14/    43.10/     3.08/     2.46/    11.44/    28.30/     2.11/     5.06/     8.50/    10.31/     3.05/     6.59/     6.00/         /     1.58/   
    Pęcherz Agnieszka          NKL-bPK    6.58/    10.11/    53.24/    56.26/    60.06/    71.10/    99.34/   101.48/   106.40/   115.41/   126.12/   129.13/   136.14/         /   141.39/   142.21/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             6.58/     3.13/    43.13/     3.02/     3.40/    11.04/    28.24/     2.14/     4.52/     9.01/    10.31/     3.01/     7.01/         /         /     0.42/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         4.6km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-41      5-40      6-36      7-34      8-43      9-44     10-35     11-45     12-46     13-47     14-48     15-49     16-50    
                                      17-51     18-55     19-99    
  1 Polewka Aleksandra             48.55  1.01/     1.31/     3.53/     5.43/     7.56/    11.38/    14.35/    16.35/    17.53/    19.40/    27.51/    29.23/    31.56/    35.19/    40.09/    42.31/   
    UKS Kometa Gliwice                    1.01/     0.30/     2.22/     1.50/     2.13/     3.42/     2.57/     2.00/     1.18/     1.47/     8.11/     1.32/     2.33/     3.23/     4.50/     2.22/   
                                         46.21/    48.00/    48.37/    48.55/   
                                          3.50/     1.39/     0.37/     0.18/   
  2 Skorupa Maja                   66.28  1.10/     2.06/     4.51/     8.39/    10.31/    14.22/    29.45/    32.52/    33.54/    35.47/    44.22/    45.53/    48.19/    52.14/    56.35/    59.16/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            1.10/     0.56/     2.45/     3.48/     1.52/     3.51/    15.23/     3.07/     1.02/     1.53/     8.35/     1.31/     2.26/     3.55/     4.21/     2.41/   
                                         63.40/    65.39/    66.12/    66.28/   
                                          4.24/     1.59/     0.33/     0.16/   
  3 Kalisz Kaja                    72.22  2.27/     3.22/     6.57/     9.08/    11.26/    16.24/    35.42/    38.49/    40.07/    42.03/    50.20/    51.58/    54.27/    58.21/    62.33/    65.13/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.27/     0.55/     3.35/     2.11/     2.18/     4.58/    19.18/     3.07/     1.18/     1.56/     8.17/     1.38/     2.29/     3.54/     4.12/     2.40/   
                                         69.31/    71.33/    72.06/    72.22/   
                                          4.18/     2.02/     0.33/     0.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         5.0km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-41      4-40      5-36      6-44      7-43      8-42      9-52     10-35     11-45     12-46     13-47     14-48     15-49     16-50    
                                      17-51     18-55     19-99    
  1 Pudełek Michalina              41.32  0.53/     1.27/     5.38/     7.08/    10.05/    13.18/    14.24/    15.50/    16.57/    20.20/    26.39/    27.30/    29.17/    31.51/    34.57/    36.30/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.53/     0.34/     4.11/     1.30/     2.57/     3.13/     1.06/     1.26/     1.07/     3.23/     6.19/     0.51/     1.47/     2.34/     3.06/     1.33/   
                                         39.35/    40.45/    41.16/    41.32/   
                                          3.05/     1.10/     0.31/     0.16/   
  2 Piekelna Angelika              47.51  1.00/     1.34/     5.21/     8.36/    11.26/    14.24/    15.16/    16.44/    17.32/    27.06/    32.36/    33.41/    35.24/    38.06/    40.52/    42.24/   
    MUKS Junior Ochędzyn                  1.00/     0.34/     3.47/     3.15/     2.50/     2.58/     0.52/     1.28/     0.48/     9.34/     5.30/     1.05/     1.43/     2.42/     2.46/     1.32/   
                                         45.44/    46.59/    47.32/    47.51/   
                                          3.20/     1.15/     0.33/     0.19/   
  3 Biniecka Małgorzata            55.56  1.23/     2.00/     7.04/     9.14/    13.09/    16.34/    17.46/    19.26/    20.30/    26.19/    33.34/    34.46/    37.23/    41.02/    44.55/    47.09/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.23/     0.37/     5.04/     2.10/     3.55/     3.25/     1.12/     1.40/     1.04/     5.49/     7.15/     1.12/     2.37/     3.39/     3.53/     2.14/   
                                         52.24/    54.53/    55.35/    55.56/   
                                          5.15/     2.29/     0.42/     0.21/   
  4 Kocikowska Anna               103.03  3.14/     4.02/    10.46/    18.54/    23.42/    33.13/    34.33/    43.15/    46.07/    64.25/    74.48/    75.48/    78.15/    82.10/    88.54/    91.46/   
    Indywidualnie                         3.14/     0.48/     6.44/     8.08/     4.48/     9.31/     1.20/     8.42/     2.52/    18.18/    10.23/     1.00/     2.27/     3.55/     6.44/     2.52/   
                                         97.07/   101.38/   102.42/   103.03/   
                                          5.21/     4.31/     1.04/     0.21/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         4.2km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-36      6-35      7-44      8-43      9-45     10-46     11-47     12-48     13-49     14-50     15-51     16-55    
                                      17-99    
  1 Konc Katarzyna                 47.19  0.53/     1.41/     4.22/     7.36/    10.05/    12.52/    22.39/    24.15/    29.22/    30.08/    32.34/    35.33/    39.06/    41.26/    45.00/    46.20/   
    UKS Azymut Pabianice                  0.53/     0.48/     2.41/     3.14/     2.29/     2.47/     9.47/     1.36/     5.07/     0.46/     2.26/     2.59/     3.33/     2.20/     3.34/     1.20/   
                                         47.01/    47.19/   
                                          0.41/     0.18/   
  2 Sztranek Iwona                 53.45  4.14/     4.49/     8.07/    11.51/    14.43/    19.51/    22.01/    26.51/    34.17/    35.26/    37.36/    40.46/    44.38/    46.43/    50.56/    52.49/   
    UKS Azymut Pabianice                  4.14/     0.35/     3.18/     3.44/     2.52/     5.08/     2.10/     4.50/     7.26/     1.09/     2.10/     3.10/     3.52/     2.05/     4.13/     1.53/   
                                         53.26/    53.45/   
                                          0.37/     0.19/   
  3 Polewka Beata                  59.25  0.59/     1.42/     4.41/     9.27/    13.55/    16.44/    20.54/    22.16/    37.57/    38.53/    40.57/    44.23/    49.27/    51.33/    56.22/    58.14/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.59/     0.43/     2.59/     4.46/     4.28/     2.49/     4.10/     1.22/    15.41/     0.56/     2.04/     3.26/     5.04/     2.06/     4.49/     1.52/   
                                         58.59/    59.25/   
                                          0.45/     0.26/   
  4 Masłowska Brygida              85.41  1.30/     2.15/    10.41/    15.47/    21.41/    36.18/    40.05/    43.56/    56.07/    57.38/    60.48/    66.08/    72.27/    75.26/    81.14/    83.46/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            1.30/     0.45/     8.26/     5.06/     5.54/    14.37/     3.47/     3.51/    12.11/     1.31/     3.10/     5.20/     6.19/     2.59/     5.48/     2.32/   
                                         85.02/    85.41/   
                                          1.16/     0.39/   
  5 Korek Anna                    102.41  2.00/     2.54/    13.47/    19.03/    27.06/    49.00/    53.18/    58.38/    69.39/    71.30/    74.56/    81.35/    87.47/    92.16/    98.35/   101.20/   
    UKS Grom Sokolniki                    2.00/     0.54/    10.53/     5.16/     8.03/    21.54/     4.18/     5.20/    11.01/     1.51/     3.26/     6.39/     6.12/     4.29/     6.19/     2.45/   
                                        102.18/   102.41/   
                                          0.58/     0.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K50         3.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-43      5-44      6-35      7-45      8-46      9-47     10-48     11-49     12-50     13-51     14-55     15-99    
  1 Wysocka Jolanta                45.29  2.23/     5.38/     8.44/    10.54/    12.19/    16.44/    23.14/    24.34/    27.07/    30.21/    35.50/    38.22/    42.31/    44.26/    45.07/    45.29/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.23/     3.15/     3.06/     2.10/     1.25/     4.25/     6.30/     1.20/     2.33/     3.14/     5.29/     2.32/     4.09/     1.55/     0.41/     0.22/   
  2 Wojarska Kamilla               68.46  2.13/     7.20/    13.45/    17.37/    19.50/    25.06/    36.22/    39.10/    43.00/    48.27/    54.11/    58.25/    64.21/    67.19/    68.16/    68.46/   
    Bielsko-Biała O-Team                  2.13/     5.07/     6.25/     3.52/     2.13/     5.16/    11.16/     2.48/     3.50/     5.27/     5.44/     4.14/     5.56/     2.58/     0.57/     0.30/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         2.5km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-52      3-53      4-54      5-50      6-99    
  1 Kalemba Eryk               0b.PK 23.00  1.13/     4.02/     8.28/    13.00/    18.18/    22.41/    23.00/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             1.13/     2.49/     4.26/     4.32/     5.18/     4.23/     0.19/   
  2 Wiśniewski Adam            0b.PK 25.35  2.04/     5.35/     9.10/    14.29/    20.26/    25.21/    25.35/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.04/     3.31/     3.35/     5.19/     5.57/     4.55/     0.14/   
  3 Łubisz Łukasz              0b.PK 28.10  1.58/     5.43/     9.47/    15.40/    21.47/    27.55/    28.10/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.58/     3.45/     4.04/     5.53/     6.07/     6.08/     0.15/   
  4 Domagała Konrad            0b.PK 30.12  2.16/     6.55/    11.24/    17.20/    23.07/    29.53/    30.12/   
    UKS Grom Sokolniki                    2.16/     4.39/     4.29/     5.56/     5.47/     6.46/     0.19/   
  5 Krzemiński Bartosz         0b.PK 33.49  1.32/     9.15/    14.21/    21.17/    28.15/    33.30/    33.49/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             1.32/     7.43/     5.06/     6.56/     6.58/     5.15/     0.19/   
  6 Mucha Piotr                0b.PK 42.20  5.56/    11.16/    25.16/    34.04/    37.31/    41.58/    42.20/   
    UKS Załęczak                          5.56/     5.20/    14.00/     8.48/     3.27/     4.27/     0.22/   
  7 Grzesik Hubert             0b.PK 43.38  1.49/     8.29/    14.29/    24.22/    32.57/    43.23/    43.38/   
    MUKS Junior Ochędzyn                  1.49/     6.40/     6.00/     9.53/     8.35/    10.26/     0.15/   
  8 Cegiełka Konrad            0b.PK 46.34  4.51/    11.26/    17.25/    27.19/    35.55/    46.20/    46.34/   
    UKS GOK Galewice                      4.51/     6.35/     5.59/     9.54/     8.36/    10.25/     0.14/   
  9 Cieślak Cezary             0b.PK 48.55  5.01/    18.37/    26.52/    35.12/    42.20/    48.37/    48.55/   
    UKS Załęczak                          5.01/    13.36/     8.15/     8.20/     7.08/     6.17/     0.18/   
 10 Kaczmarek Bartek           0b.PK 61.45  3.35/    22.39/    30.56/    48.20/    55.38/    61.21/    61.45/   
    UKS Załęczak                          3.35/    19.04/     8.17/    17.24/     7.18/     5.43/     0.24/   
 11 Stasiak Tymoteusz          0b.PK 64.43-22.63/   -12.68/    33.59/    51.27/    58.41/    64.20/    64.43/   
    SP Pątnów                                 /    10.05/    47.31/    17.28/     7.14/     5.39/     0.23/   
 12 Tasarz Kacper              0b.PK126.14 26.28/    31.25/    80.04/    98.30/   114.56/   125.49/   126.14/   
    UKS Załęczak                         26.28/     4.57/    48.39/    18.26/    16.26/    10.53/     0.25/   
 13 Mosiala Kacper             1b.PK 65.47 46.01/         /    16.55/    24.25/    30.58/    65.05/    65.47/   
    SP Pątnów                            46.01/         /         /     7.30/     6.33/    34.07/     0.42/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.9km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-52      3-42      4-53      5-54      6-50      7-51      8-55      9-99    
  1 Narożny Kacper                 17.38  0.51/     3.09/     4.14/     5.56/     9.37/    12.35/    15.43/    16.51/    17.23/    17.38/   
    UKS GOK Galewice                      0.51/     2.18/     1.05/     1.42/     3.41/     2.58/     3.08/     1.08/     0.32/     0.15/   
  2 Wiśniewski Jakub               25.28  2.09/     5.18/     7.14/     9.38/    14.47/    19.09/    23.01/    24.37/    25.10/    25.28/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.09/     3.09/     1.56/     2.24/     5.09/     4.22/     3.52/     1.36/     0.33/     0.18/   
  3 Krempiński Franciszek          26.32  1.01/     3.37/     7.42/    10.01/    14.05/    18.10/    24.02/    25.47/    26.17/    26.32/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.01/     2.36/     4.05/     2.19/     4.04/     4.05/     5.52/     1.45/     0.30/     0.15/   
  4 Młynarczyk Maksymilian         28.20  1.37/     4.47/    10.10/    12.28/    17.33/    22.08/    26.08/    27.35/    28.03/    28.20/   
    UKS Orientuś                          1.37/     3.10/     5.23/     2.18/     5.05/     4.35/     4.00/     1.27/     0.28/     0.17/   
  5 Domagała Jakub                 33.25  1.45/     4.47/     7.12/     9.03/    14.08/    25.22/    29.27/    32.38/    33.10/    33.25/   
    UKS Grom Sokolniki                    1.45/     3.02/     2.25/     1.51/     5.05/    11.14/     4.05/     3.11/     0.32/     0.15/   
  6 Ślusarczyk Paweł               35.30  1.18/     4.19/     8.32/    11.54/    17.17/    22.12/    33.11/    34.48/    35.15/    35.30/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            1.18/     3.01/     4.13/     3.22/     5.23/     4.55/    10.59/     1.37/     0.27/     0.15/   
  7 Łuszczyna Piotr                43.50-41.80/   -37.62/   -35.92/   -30.60/   -23.86/   -16.67/    -1.97/     0.02/     0.47/     0.00/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki                 /     3.42/     2.30/     4.28/     7.26/     6.41/    15.30/     2.05/     0.45/         /   
  8 Mordal Mikołaj                 50.41  4.46/     9.55/    11.19/    21.27/    29.06/    35.44/    48.00/    49.57/    50.26/    50.41/   
    UKS Załęczak                          4.46/     5.09/     1.24/    10.08/     7.39/     6.38/    12.16/     1.57/     0.29/     0.15/   
  9 Mordal Kacper                  53.44  7.48/    12.41/    14.21/    24.33/    32.08/    38.31/    51.04/    52.58/    53.28/    53.44/   
    UKS Załęczak                          7.48/     4.53/     1.40/    10.12/     7.35/     6.23/    12.33/     1.54/     0.30/     0.16/   
 10 Kulawik Jan                    62.01  1.34/     7.51/    13.34/    18.08/    43.11/    52.54/    58.29/    61.06/    61.44/    62.01/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             1.34/     6.17/     5.43/     4.34/    25.03/     9.43/     5.35/     2.37/     0.38/     0.17/   
 11 Panek Wiktor                   76.02  1.22/     5.26/    38.59/    48.47/    56.56/    62.48/    72.43/    75.14/    75.46/    76.02/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             1.22/     4.04/    33.33/     9.48/     8.09/     5.52/     9.55/     2.31/     0.32/     0.16/   
    Graczyk Filip              NKL-bPK    1.53/     5.28/         /         /         /         /         /         /         /    56.06/   
    SP Pątnów                             1.53/     3.35/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Radosław Polak             NKL-bPK    2.46/         /     9.02/    18.50/    26.58/    32.49/    42.47/    45.16/    45.47/    46.06/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             2.46/         /         /     9.48/     8.08/     5.51/     9.58/     2.29/     0.31/     0.19/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.7km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-41      3-36      4-44      5-34      6-53      7-54      8-49      9-50     10-51     11-55     12-99    
  1 Sztranek Maciej                35.05  3.17/     7.13/     9.50/    16.36/    18.21/    21.10/    25.01/    27.26/    30.00/    33.09/    34.21/    34.50/    35.05/   
    UKS Azymut Pabianice                  3.17/     3.56/     2.37/     6.46/     1.45/     2.49/     3.51/     2.25/     2.34/     3.09/     1.12/     0.29/     0.15/   
  2 Wesołowski Oskar               41.05  0.48/     6.03/     9.54/    19.37/    21.12/    26.29/    30.38/    34.17/    36.16/    39.11/    40.15/    40.49/    41.05/   
    UKS Azymut Pabianice                  0.48/     5.15/     3.51/     9.43/     1.35/     5.17/     4.09/     3.39/     1.59/     2.55/     1.04/     0.34/     0.16/   
  3 Hryciuk Mikołaj                41.17  0.54/     6.01/     9.21/    14.00/    16.04/    20.48/    27.49/    31.28/    34.41/    38.56/    40.36/    41.05/    41.17/   
    UKS Grom Sokolniki                    0.54/     5.07/     3.20/     4.39/     2.04/     4.44/     7.01/     3.39/     3.13/     4.15/     1.40/     0.29/     0.12/   
  4 Sieroń Karol                   42.37  1.28/     5.32/     9.19/    17.30/    23.01/    26.08/    30.29/    34.10/    36.07/    39.34/    41.47/    42.18/    42.37/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.28/     4.04/     3.47/     8.11/     5.31/     3.07/     4.21/     3.41/     1.57/     3.27/     2.13/     0.31/     0.19/   
  5 Fronia Jakub                   44.40  1.06/     9.40/    14.04/    17.52/    20.24/    24.23/    30.34/    33.41/    36.24/    41.43/    43.38/    44.22/    44.40/   
    UKS GOK Galewice                      1.06/     8.34/     4.24/     3.48/     2.32/     3.59/     6.11/     3.07/     2.43/     5.19/     1.55/     0.44/     0.18/   
  6 Łubisz Dominik                 45.01  1.25/     9.01/    12.34/    17.29/    20.04/    26.15/    31.05/    34.19/    37.54/    42.09/    44.03/    44.43/    45.01/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.25/     7.36/     3.33/     4.55/     2.35/     6.11/     4.50/     3.14/     3.35/     4.15/     1.54/     0.40/     0.18/   
  7 Durma Jerzy                    47.13  1.11/     9.08/    13.12/    20.36/    22.53/    28.23/    32.24/    36.31/    41.04/    44.56/    46.21/    46.56/    47.13/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.11/     7.57/     4.04/     7.24/     2.17/     5.30/     4.01/     4.07/     4.33/     3.52/     1.25/     0.35/     0.17/   
  8 Marszałek Alan                 57.58  1.05/     5.55/    13.52/    23.53/    26.48/    36.14/    43.07/    47.05/    50.17/    55.01/    57.09/    57.42/    57.58/   
    UKS Grom Sokolniki                    1.05/     4.50/     7.57/    10.01/     2.55/     9.26/     6.53/     3.58/     3.12/     4.44/     2.08/     0.33/     0.16/   
  9 Mordal Fabian                  58.10  2.25/     9.17/    23.53/    31.57/    34.05/    39.59/    46.41/    50.51/    52.49/    56.05/    57.24/    57.57/    58.10/   
    UKS Załęczak                          2.25/     6.52/    14.36/     8.04/     2.08/     5.54/     6.42/     4.10/     1.58/     3.16/     1.19/     0.33/     0.13/   
 10 Korek Kacper                   63.55  1.18/     7.49/    19.55/    29.49/    32.50/    42.20/    49.10/    53.21/    56.04/    61.03/    63.11/    63.41/    63.55/   
    UKS Grom Sokolniki                    1.18/     6.31/    12.06/     9.54/     3.01/     9.30/     6.50/     4.11/     2.43/     4.59/     2.08/     0.30/     0.14/   
 11 Zwetler Piotr                  67.29  2.47/     8.58/    15.29/    20.17/    28.03/    43.54/    48.49/    54.04/    56.52/    63.31/    65.43/    67.14/    67.29/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             2.47/     6.11/     6.31/     4.48/     7.46/    15.51/     4.55/     5.15/     2.48/     6.39/     2.12/     1.31/     0.15/   
 12 Ignasiak Piotr                 73.59  1.25/     7.30/    16.00/    23.24/    26.01/    45.56/    54.46/    60.22/    62.38/    68.03/    73.00/    73.40/    73.59/   
    UKS Załęczak                          1.25/     6.05/     8.30/     7.24/     2.37/    19.55/     8.50/     5.36/     2.16/     5.25/     4.57/     0.40/     0.19/   
 13 Kozyra Mateusz                 77.44  2.41/     8.07/    13.39/    18.54/    41.12/    54.29/    63.28/    67.19/    69.51/    74.54/    77.06/    77.32/    77.44/   
    Indywidualnie                         2.41/     5.26/     5.32/     5.15/    22.18/    13.17/     8.59/     3.51/     2.32/     5.03/     2.12/     0.26/     0.12/   
 14 Ignasiak Jakub                105.11  1.51/    12.02/    31.31/    37.58/    41.35/    82.26/    88.12/    93.09/    97.51/   102.25/   104.07/   104.53/   105.11/   
    UKS Załęczak                          1.51/    10.11/    19.29/     6.27/     3.37/    40.51/     5.46/     4.57/     4.42/     4.34/     1.42/     0.46/     0.18/   
 15 Wilk Krystian                 105.48  1.28/    17.33/    26.59/    41.04/    44.06/    51.42/    60.07/    89.58/    94.44/   100.59/   104.51/   105.33/   105.48/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             1.28/    16.05/     9.26/    14.05/     3.02/     7.36/     8.25/    29.51/     4.46/     6.15/     3.52/     0.42/     0.15/   
 16 Wróbel Kacper                 109.58  2.53/    12.28/    19.29/    26.43/    49.48/    71.11/    88.06/    92.10/    95.01/   105.23/   107.58/   109.14/   109.58/   
    UKS Załęczak                          2.53/     9.35/     7.01/     7.14/    23.05/    21.23/    16.55/     4.04/     2.51/    10.22/     2.35/     1.16/     0.44/   
 17 Gatner Igor                   110.46  3.47/    24.19/    31.05/    39.02/    62.21/    76.02/    85.09/    92.33/    97.16/   106.59/   109.40/   110.24/   110.46/   
    UKS Załęczak                          3.47/    20.32/     6.46/     7.57/    23.19/    13.41/     9.07/     7.24/     4.43/     9.43/     2.41/     0.44/     0.22/   
 18 Pakuła Filip                  118.19  2.09/    29.34/    39.19/    53.21/    56.39/    63.50/    72.22/   103.25/   106.55/   113.13/   116.55/   118.01/   118.19/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             2.09/    27.25/     9.45/    14.02/     3.18/     7.11/     8.32/    31.03/     3.30/     6.18/     3.42/     1.06/     0.18/   
 19 Kozłowski Jakub               121.08  2.12/    11.55/    37.35/    44.02/    47.22/    83.13/   100.01/   103.56/   106.48/   117.19/   120.01/   120.52/   121.08/   
    UKS Grom Sokolniki                    2.12/     9.43/    25.40/     6.27/     3.20/    35.51/    16.48/     3.55/     2.52/    10.31/     2.42/     0.51/     0.16/   
 20 Ramus Jakub                   131.54  1.06/    23.38/    49.27/    55.59/    59.38/    95.06/   111.59/   115.49/   118.46/   128.48/   130.10/   131.25/   131.54/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             1.06/    22.32/    25.49/     6.32/     3.39/    35.28/    16.53/     3.50/     2.57/    10.02/     1.22/     1.15/     0.29/   
    Śmiechowski Miłosz         NKL-bPK        /         /    34.32/    41.08/    44.42/    80.04/    96.43/   100.54/   103.44/   113.53/   115.19/   116.28/   116.56/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki                 /         /         /     6.36/     3.34/    35.22/    16.39/     4.11/     2.50/    10.09/     1.26/     1.09/     0.28/   
    Gajda Sebastian            NKL-bPK        /         /         /         /         /         /    18.46/         /    24.45/    30.42/    32.21/    32.59/    33.14/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki                 /         /         /         /         /         /         /         /         /     5.57/     1.39/     0.38/     0.15/   
    Jeziorski Konrad           NKL-bPK    3.06/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    75.02/    75.21/   
    UKS Załęczak                          3.06/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.19/   
    Pęcherz Przemysław         NKL-bPK    2.27/    34.54/    53.49/    65.01/         /    83.21/    94.13/         /   101.19/         /   110.21/   111.23/   111.45/   
    UKS Jurajczyk Dzietrzniki             2.27/    32.27/    18.55/    11.12/         /         /    10.52/         /         /         /         /     1.02/     0.22/   
    Konieczny Kamil            NKL-bPK        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    69.12/    69.27/   
    UKS Załęczak                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         4.5km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-42      5-34      6-41      7-36      8-35      9-44     10-45     11-46     12-47     13-48     14-49     15-50     16-51    
                                      17-55     18-99    
  1 Ślusarczyk Piotr               46.52  1.17/     1.49/     3.46/     6.40/     8.33/    14.07/    17.59/    20.50/    25.01/    30.37/    31.23/    33.41/    36.27/    39.57/    41.33/    45.06/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            1.17/     0.32/     1.57/     2.54/     1.53/     5.34/     3.52/     2.51/     4.11/     5.36/     0.46/     2.18/     2.46/     3.30/     1.36/     3.33/   
                                         46.10/    46.40/    46.52/   
                                          1.04/     0.30/     0.12/   
  2 Plewa Franciszek               60.48  1.57/     2.31/     5.21/     7.41/    10.10/    14.51/    18.27/    21.10/    25.09/    37.47/    38.43/    40.26/    44.21/    51.21/    54.24/    58.19/   
    UKS Załęczak                          1.57/     0.34/     2.50/     2.20/     2.29/     4.41/     3.36/     2.43/     3.59/    12.38/     0.56/     1.43/     3.55/     7.00/     3.03/     3.55/   
                                         59.52/    60.29/    60.48/   
                                          1.33/     0.37/     0.19/   
  3 Ignasiak Jakub                 66.45  7.07/     9.37/    12.44/    17.51/    19.09/    22.22/    29.28/    32.12/    36.02/    43.44/    44.36/    46.23/    50.18/    57.19/    60.27/    64.24/   
    UKS Załęczak                          7.07/     2.30/     3.07/     5.07/     1.18/     3.13/     7.06/     2.44/     3.50/     7.42/     0.52/     1.47/     3.55/     7.01/     3.08/     3.57/   
                                         65.56/    66.31/    66.45/   
                                          1.32/     0.35/     0.14/   
  4 Białek Szymon                  80.15  1.38/     2.04/     5.19/    16.09/    17.07/    20.20/    33.23/    37.03/    39.13/    48.32/    50.01/    52.53/    58.53/    66.24/    69.06/    75.42/   
    UKS Załęczak                          1.38/     0.26/     3.15/    10.50/     0.58/     3.13/    13.03/     3.40/     2.10/     9.19/     1.29/     2.52/     6.00/     7.31/     2.42/     6.36/   
                                         78.07/    79.34/    80.15/   
                                          2.25/     1.27/     0.41/   
  5 Kuźbiński Aleksander           86.19  4.08/     8.10/    12.06/    26.54/    28.12/    31.32/    37.00/    41.33/    44.57/    52.50/    53.41/    56.03/    62.14/    72.30/    76.21/    82.10/   
    UKS Załęczak                          4.08/     4.02/     3.56/    14.48/     1.18/     3.20/     5.28/     4.33/     3.24/     7.53/     0.51/     2.22/     6.11/    10.16/     3.51/     5.49/   
                                         84.23/    85.32/    86.19/   
                                          2.13/     1.09/     0.47/   
  6 Drab Szymon                    92.21  1.08/     1.33/     3.57/    28.13/    29.12/    32.33/    45.04/    49.20/    51.10/    60.29/    61.56/    64.57/    70.49/    78.26/    81.03/    87.47/   
    UKS Załęczak                          1.08/     0.25/     2.24/    24.16/     0.59/     3.21/    12.31/     4.16/     1.50/     9.19/     1.27/     3.01/     5.52/     7.37/     2.37/     6.44/   
                                         90.10/    91.36/    92.21/   
                                          2.23/     1.26/     0.45/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         4.9km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-43      6-44      7-36      8-40      9-41     10-35     11-45     12-46     13-47     14-48     15-49     16-50    
                                      17-51     18-55     19-99    
  1 Pudełek Błażej                 39.49  0.45/     1.15/     3.13/     5.08/     9.19/     9.51/    12.24/    15.01/    16.36/    20.13/    24.57/    25.37/    27.05/    29.17/    32.10/    34.04/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.45/     0.30/     1.58/     1.55/     4.11/     0.32/     2.33/     2.37/     1.35/     3.37/     4.44/     0.40/     1.28/     2.12/     2.53/     1.54/   
                                         37.25/    38.49/    39.29/    39.49/   
                                          3.21/     1.24/     0.40/     0.20/   
  2 Jeziorski Adrian               50.02  0.30/     0.54/     3.05/     5.38/     6.46/     7.33/    11.19/    13.47/    19.32/    24.23/    32.37/    33.46/    36.04/    39.49/    42.47/    44.45/   
    UKS Załęczak                          0.30/     0.24/     2.11/     2.33/     1.08/     0.47/     3.46/     2.28/     5.45/     4.51/     8.14/     1.09/     2.18/     3.45/     2.58/     1.58/   
                                         48.02/    49.25/    49.51/    50.02/   
                                          3.17/     1.23/     0.26/     0.11/   
    Cembik Dawid               NKL-bPK    2.39/     3.03/     5.40/         /     9.28/    16.03/    44.12/    55.02/    59.30/    76.10/    90.10/    91.10/    94.06/    99.46/   106.10/   110.54/   
    UKS Załęczak                          2.39/     0.24/     2.37/         /         /     6.35/    28.09/    10.50/     4.28/    16.40/    14.00/     1.00/     2.56/     5.40/     6.24/     4.44/   
                                        115.27/   117.13/   118.26/   118.49/   
                                          4.33/     1.46/     1.13/     0.23/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         5.5km    0m 21k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-53      5-35      6-36      7-40      8-41      9-52     10-34     11-43     12-44     13-45     14-46     15-47     16-48    
                                      17-49     18-50     19-51     20-55     21-99    
  1 Sztranek Jan                   36.52  0.45/     1.09/     2.58/     5.43/     8.25/    10.15/    12.20/    14.53/    16.16/    17.18/    18.24/    19.02/    22.56/    23.45/    25.08/    27.32/   
    UKS Azymut Pabianice                  0.45/     0.24/     1.49/     2.45/     2.42/     1.50/     2.05/     2.33/     1.23/     1.02/     1.06/     0.38/     3.54/     0.49/     1.23/     2.24/   
                                         30.49/    32.14/    35.02/    36.05/    36.35/    36.52/   
                                          3.17/     1.25/     2.48/     1.03/     0.30/     0.17/   
  2 Andrzejczak Maciej             37.31  0.40/     1.05/     3.18/     6.05/     9.16/    11.01/    13.32/    14.45/    16.13/    17.24/    18.29/    20.23/    24.59/    25.40/    27.18/    29.17/   
    UKS Azymut Pabianice                  0.40/     0.25/     2.13/     2.47/     3.11/     1.45/     2.31/     1.13/     1.28/     1.11/     1.05/     1.54/     4.36/     0.41/     1.38/     1.59/   
                                         31.57/    33.10/    35.46/    36.49/    37.17/    37.31/   
                                          2.40/     1.13/     2.36/     1.03/     0.28/     0.14/   
  3 Piekielny Mariusz              38.22  0.33/     0.53/     2.44/     5.18/    12.36/    13.45/    18.10/    19.05/    20.21/    21.16/    22.15/    22.53/    26.35/    27.11/    28.30/    30.27/   
    MUKS Junior Ochędzyn                  0.33/     0.20/     1.51/     2.34/     7.18/     1.09/     4.25/     0.55/     1.16/     0.55/     0.59/     0.38/     3.42/     0.36/     1.19/     1.57/   
                                         32.43/    34.00/    36.30/    37.40/    38.08/    38.22/   
                                          2.16/     1.17/     2.30/     1.10/     0.28/     0.14/   
  4 Krempiński Piotr               40.20  1.35/     2.02/     3.56/     6.50/    11.53/    13.13/    15.33/    17.51/    19.15/    20.10/    21.26/    21.55/    25.55/    26.37/    28.19/    30.35/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.35/     0.27/     1.54/     2.54/     5.03/     1.20/     2.20/     2.18/     1.24/     0.55/     1.16/     0.29/     4.00/     0.42/     1.42/     2.16/   
                                         33.44/    35.26/    38.25/    39.32/    40.04/    40.20/   
                                          3.09/     1.42/     2.59/     1.07/     0.32/     0.16/   
  5 Skorupa Piotr                  41.06  0.51/     1.15/     3.16/     6.18/    10.14/    12.09/    14.36/    16.01/    18.20/    19.30/    20.37/    21.10/    26.18/    26.57/    28.38/    31.32/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            0.51/     0.24/     2.01/     3.02/     3.56/     1.55/     2.27/     1.25/     2.19/     1.10/     1.07/     0.33/     5.08/     0.39/     1.41/     2.54/   
                                         34.48/    36.09/    39.04/    40.13/    40.54/    41.06/   
                                          3.16/     1.21/     2.55/     1.09/     0.41/     0.12/   
  6 Łubis Michał                   42.49  0.41/     1.08/     3.12/     6.09/    11.15/    12.58/    15.29/    17.09/    18.45/    19.54/    21.14/    22.05/    27.01/    27.49/    29.32/    32.00/   
    UKS Azymut Pabianice                  0.41/     0.27/     2.04/     2.57/     5.06/     1.43/     2.31/     1.40/     1.36/     1.09/     1.20/     0.51/     4.56/     0.48/     1.43/     2.28/   
                                         35.22/    37.08/    40.08/    41.53/    42.29/    42.49/   
                                          3.22/     1.46/     3.00/     1.45/     0.36/     0.20/   
    Cybiński Dawid             NKL-bPK    1.03/     1.29/     4.21/     7.01/    13.18/    18.38/    21.34/    23.34/    25.46/    27.16/         /    31.23/    52.17/    53.33/    56.46/    65.13/   
    UKS Załęczak                          1.03/     0.26/     2.52/     2.40/     6.17/     5.20/     2.56/     2.00/     2.12/     1.30/         /         /    20.54/     1.16/     3.13/     8.27/   
                                         70.34/    72.28/    76.06/    78.35/    79.07/    79.24/   
                                          5.21/     1.54/     3.38/     2.29/     0.32/     0.17/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         4.7km    0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-42      5-34      6-41      7-40      8-36      9-35     10-44     11-45     12-46     13-47     14-48     15-49     16-50    
                                      17-51     18-55     19-99    
  1 Krzyżostanek Jarosław          34.31  0.40/     1.07/     3.21/     6.10/     7.10/     9.22/    10.40/    13.26/    15.14/    16.39/    20.50/    21.31/    23.02/    25.11/    27.53/    29.21/   
    UKS Grom Sokolniki                    0.40/     0.27/     2.14/     2.49/     1.00/     2.12/     1.18/     2.46/     1.48/     1.25/     4.11/     0.41/     1.31/     2.09/     2.42/     1.28/   
                                         32.08/    33.46/    34.16/    34.31/   
                                          2.47/     1.38/     0.30/     0.15/   
  2 Gliszczyński Janusz            37.16  0.55/     1.32/     3.47/     5.38/     6.53/     8.47/    10.08/    12.37/    13.59/    15.24/    20.15/    21.00/    22.36/    27.07/    30.34/    32.12/   
    TRV 1974 Potrzanowo                   0.55/     0.37/     2.15/     1.51/     1.15/     1.54/     1.21/     2.29/     1.22/     1.25/     4.51/     0.45/     1.36/     4.31/     3.27/     1.38/   
                                         35.11/    36.28/    37.01/    37.16/   
                                          2.59/     1.17/     0.33/     0.15/   
  3 Polewka Tomasz                 40.02  0.54/     1.21/     3.33/     5.47/     6.42/     9.22/    10.46/    13.51/    16.05/    18.02/    23.42/    24.27/    26.11/    29.10/    32.42/    34.26/   
    UKS Kometa Gliwice                    0.54/     0.27/     2.12/     2.14/     0.55/     2.40/     1.24/     3.05/     2.14/     1.57/     5.40/     0.45/     1.44/     2.59/     3.32/     1.44/   
                                         37.42/    39.09/    39.43/    40.02/   
                                          3.16/     1.27/     0.34/     0.19/   
  4 Domagała Andrzej               43.46  1.38/     2.09/     4.30/     6.42/     8.54/    11.53/    14.41/    17.36/    20.44/    22.40/    27.11/    27.56/    29.40/    32.25/    36.44/    38.27/   
    UKS Grom Sokolniki                    1.38/     0.31/     2.21/     2.12/     2.12/     2.59/     2.48/     2.55/     3.08/     1.56/     4.31/     0.45/     1.44/     2.45/     4.19/     1.43/   
                                         41.40/    42.55/    43.31/    43.46/   
                                          3.13/     1.15/     0.36/     0.15/   
  5 Sztranek Paweł                 46.47  1.47/     2.09/     4.23/     6.51/    12.16/    15.04/    17.17/    20.39/    23.57/    25.43/    30.02/    30.42/    32.26/    35.30/    39.38/    41.31/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.47/     0.22/     2.14/     2.28/     5.25/     2.48/     2.13/     3.22/     3.18/     1.46/     4.19/     0.40/     1.44/     3.04/     4.08/     1.53/   
                                         44.45/    46.01/    46.33/    46.47/   
                                          3.14/     1.16/     0.32/     0.14/   
  6 Pudełek Paweł                  61.38  4.03/     4.57/     9.24/    12.23/    14.31/    18.24/    20.42/    24.41/    27.33/    29.51/    37.53/    39.20/    42.11/    46.04/    50.38/    53.03/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            4.03/     0.54/     4.27/     2.59/     2.08/     3.53/     2.18/     3.59/     2.52/     2.18/     8.02/     1.27/     2.51/     3.53/     4.34/     2.25/   
                                         57.49/    59.57/    61.01/    61.38/   
                                          4.46/     2.08/     1.04/     0.37/   
  7 Chmielewski Paweł              76.39  1.43/     2.13/     4.58/    18.23/    20.11/    27.45/    29.52/    34.05/    42.06/    45.17/    53.40/    55.31/    58.10/    62.23/    67.29/    69.49/   
    5HOPS+                                1.43/     0.30/     2.45/    13.25/     1.48/     7.34/     2.07/     4.13/     8.01/     3.11/     8.23/     1.51/     2.39/     4.13/     5.06/     2.20/   
                                         74.10/    75.39/    76.19/    76.39/   
                                          4.21/     1.29/     0.40/     0.20/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         3.9km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-42      4-34      5-43      6-44      7-35      8-45      9-46     10-47     11-48     12-49     13-50     14-51     15-55     16-99    
                                     
  1 Młynarczyk Piotr               27.31  0.42/     2.51/     4.37/     5.48/     6.59/     7.52/     9.02/    13.27/    14.12/    15.45/    18.20/    21.15/    22.37/    25.28/    26.46/    27.14/   
    UKS Orientuś                          0.42/     2.09/     1.46/     1.11/     1.11/     0.53/     1.10/     4.25/     0.45/     1.33/     2.35/     2.55/     1.22/     2.51/     1.18/     0.28/   
                                         27.31/   
                                          0.17/   
  2 Wojarski Krzysztof             31.58  0.53/     3.15/     5.31/     6.42/     8.07/     9.04/    10.36/    16.13/    17.01/    18.43/    21.09/    24.47/    26.30/    29.34/    31.09/    31.42/   
    UKS Sparta Czyżowice                  0.53/     2.22/     2.16/     1.11/     1.25/     0.57/     1.32/     5.37/     0.48/     1.42/     2.26/     3.38/     1.43/     3.04/     1.35/     0.33/   
                                         31.58/   
                                          0.16/   
  3 Skonieczny Andrzej             36.49  1.06/     3.52/     6.10/     8.19/     9.40/    10.54/    12.35/    18.45/    19.37/    21.38/    24.32/    28.34/    30.35/    34.13/    35.54/    36.31/   
    KInO ORIENTOP                         1.06/     2.46/     2.18/     2.09/     1.21/     1.14/     1.41/     6.10/     0.52/     2.01/     2.54/     4.02/     2.01/     3.38/     1.41/     0.37/   
                                         36.49/   
                                          0.18/   
  4 Kret Jacek                     41.53  2.17/     5.13/     7.33/     9.17/    10.54/    12.05/    14.02/    20.16/    21.11/    23.58/    27.36/    32.25/    34.36/    38.50/    40.56/    41.31/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            2.17/     2.56/     2.20/     1.44/     1.37/     1.11/     1.57/     6.14/     0.55/     2.47/     3.38/     4.49/     2.11/     4.14/     2.06/     0.35/   
                                         41.53/   
                                          0.22/   
  5 Kłos Józef                     47.36  1.18/     4.13/     6.57/     8.32/    17.16/    18.09/    20.21/    27.26/    28.40/    30.45/    33.52/    38.28/    40.31/    44.38/    46.45/    47.20/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.18/     2.55/     2.44/     1.35/     8.44/     0.53/     2.12/     7.05/     1.14/     2.05/     3.07/     4.36/     2.03/     4.07/     2.07/     0.35/   
                                         47.36/   
                                          0.16/   
  6 Wysocki Andrzej                62.40  2.04/     5.32/    16.28/    18.34/    20.26/    21.52/    24.30/    34.42/    36.41/    39.45/    44.57/    50.18/    53.04/    58.44/    61.23/    62.16/   
    UKS Kometa Gliwice                    2.04/     3.28/    10.56/     2.06/     1.52/     1.26/     2.38/    10.12/     1.59/     3.04/     5.12/     5.21/     2.46/     5.40/     2.39/     0.53/   
                                         62.40/   
                                          0.24/   
  7 Śliwakowski Adam               89.48  3.12/     9.39/    15.40/    18.46/    22.51/    27.10/    33.35/    46.40/    49.16/    54.11/    61.12/    70.37/    75.06/    83.01/    87.14/    88.51/   
    MUKS Junior Ochędzyn                  3.12/     6.27/     6.01/     3.06/     4.05/     4.19/     6.25/    13.05/     2.36/     4.55/     7.01/     9.25/     4.29/     7.55/     4.13/     1.37/   
                                         89.48/   
                                          0.57/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN A      3.8km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-43      5-44      6-35      7-45      8-46      9-47     10-48     11-49     12-50     13-51     14-55     15-99    
  1 LESZCZYŃSKI ZBIGNIEW           68.58  1.24/     6.15/     9.48/    23.48/    25.12/    36.41/    49.03/    51.08/    53.13/    56.32/    60.03/    62.13/    66.16/    68.04/    68.39/    68.58/   
    Indywidualnie                         1.24/     4.51/     3.33/    14.00/     1.24/    11.29/    12.22/     2.05/     2.05/     3.19/     3.31/     2.10/     4.03/     1.48/     0.35/     0.19/   
    Łubisz Beata               NKL-bPK    2.24/     8.39/    67.14/         /         /         /         /         /         /         /         /   102.17/         /   113.29/   114.52/   115.19/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.24/     6.15/    58.35/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.23/     0.27/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: RODZINNA    2.5km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-52      3-53      4-54      5-50      6-99    
  1 Panek Franek +1            0b.PK 20.44  1.19/     4.36/     7.31/    11.54/    15.37/    20.27/    20.44/   
    UKS Załęczak                          1.19/     3.17/     2.55/     4.23/     3.43/     4.50/     0.17/   
  2 Wilk Alicja +3             0b.PK 21.17  1.19/     4.22/     7.09/    12.52/    16.40/    21.01/    21.17/   
    Indywidualnie                         1.19/     3.03/     2.47/     5.43/     3.48/     4.21/     0.16/   
  3 Cieśla Mariola +3          0b.PK 30.18  2.13/     7.06/    11.13/    17.09/    23.01/    29.51/    30.18/   
    UKS Załęczak                          2.13/     4.53/     4.07/     5.56/     5.52/     6.50/     0.27/   
  4 Marczak Mateusz +3         0b.PK 31.11  2.55/     6.20/    10.19/    17.49/    25.04/    30.52/    31.11/   
    Indywidualnie                         2.55/     3.25/     3.59/     7.30/     7.15/     5.48/     0.19/   
  5 Chmielewska Anna +1        0b.PK 32.42  2.00/     6.52/    12.02/    19.28/    25.34/    32.25/    32.42/   
    5HOPS+                                2.00/     4.52/     5.10/     7.26/     6.06/     6.51/     0.17/   
  6 Grabarz Kacper             0b.PK 39.39  2.45/     8.17/    14.45/    24.24/    32.52/    39.22/    39.39/   
    UKS Azymut Pabianice                  2.45/     5.32/     6.28/     9.39/     8.28/     6.30/     0.17/   
  7 Kozyra Alicja +2           0b.PK 45.07  5.36/    10.40/    19.25/    28.46/    37.37/    44.45/    45.07/   
    Indywidualnie                         5.36/     5.04/     8.45/     9.21/     8.51/     7.08/     0.22/