Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        13.06.2017 13:31:21
                                                                                                OP-Finał
===UKS Załęczak============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.5km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-44      3-33      4-34      5-35      6-36    
  1 Paulina Mosiala            0b.PK 72.30  2.33/     3.28/    43.33/    56.38/    68.02/    71.05/    72.30/   
    ZSS Dzietrzniki                       2.33/     0.55/    40.05/    13.05/    11.24/     3.03/     1.25/   
  2 Dydyna Maja                0b.PK 72.36 14.46/    16.07/    40.14/    47.59/    51.35/    71.26/    72.36/   
    ZSS Pątnów                           14.46/     1.21/    24.07/     7.45/     3.36/    19.51/     1.10/   
  3 Malwina Zadworna           0b.PK 78.52  5.13/    13.24/    46.25/    54.16/    57.48/    77.38/    78.52/   
    ZSS Pątnów                            5.13/     8.11/    33.01/     7.51/     3.32/    19.50/     1.14/   
  4 Maria Kowal                0b.PK 80.58 18.33/    21.19/    46.57/    52.55/    77.06/    79.13/    80.58/   
    ZSS Załęcze Małe                     18.33/     2.46/    25.38/     5.58/    24.11/     2.07/     1.45/   
  5 Maja Gajda                 0b.PK 81.29 17.15/    18.15/    52.24/    65.45/    76.59/    80.02/    81.29/   
    ZSS Dzietrzniki                      17.15/     1.00/    34.09/    13.21/    11.14/     3.03/     1.27/   
  6 Patrycja Woś               0b.PK 88.32  8.21/    16.28/    59.30/    72.42/    84.05/    87.07/    88.32/   
    ZSS Dzietrzniki                       8.21/     8.07/    43.02/    13.12/    11.23/     3.02/     1.25/   
  7 Julia Stochmiałek          1b.PK 81.16  5.57/    14.20/    51.14/    56.52/         /    80.15/    81.16/   
    ZSS Dzietrzniki                       5.57/     8.23/    36.54/     5.38/         /         /     1.01/   
  8 Julia Kędzia               2b.PK 57.48 10.37/    12.24/    35.20/    43.55/         /         /    57.48/   
    ZSS Pątnów                           10.37/     1.47/    22.56/     8.35/         /         /         /   
  9 Emilia Kiedos              3b.PK 57.58  7.00/    15.19/    51.05/         /         /         /    57.58/   
    ZSS Załęcze Małe                      7.00/     8.19/    35.46/         /         /         /         /   
 10 Julia Jarząb               4b.PK 44.51  5.14/     6.09/         /         /         /         /    44.51/   
    ZSS Załęcze Małe                      5.14/     0.55/         /         /         /         /         /   
 11 Zuzanna Ścigała            4b.PK 47.59  7.07/     8.06/         /         /         /         /    47.59/   
    ZSS Załęcze Małe                      7.07/     0.59/         /         /         /         /         /   
    Amelia Kasprzak            DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
    Oliwia Sokalska            DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
    Izabela Stykała            DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
    Wiktoria Pietras           DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
    Wiktoria Świtała           DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Dzietrzniki                           /         /         /         /         /         /         /   
    Julia Ptak                 DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Dzietrzniki                           /         /         /         /         /         /         /   
    Emilia Ladra               DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Dzietrzniki                           /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.5km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-38      4-33      5-34      6-35      7-36    
  1 Karina Polak               0b.PK 24.53  3.06/     4.09/     8.07/     9.05/    16.42/    20.44/    23.27/    24.53/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.06/     1.03/     3.58/     0.58/     7.37/     4.02/     2.43/     1.26/   
  2 Klaudia Gniła              7b.PK 14.21      /         /         /         /         /         /         /    14.21/   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /   
  3 Jessica Drab               7b.PK 18.19      /         /         /         /         /         /         /    18.19/   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /   
  4 Maja Ignasiak              7b.PK 20.18      /         /         /         /         /         /         /    20.18/   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /   
    Magdalena Zdziebko         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /   
    Nicola Sobera              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /   
    Patrycja Gmerek            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /         /   
    Sara Kolman                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.1km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-44      3-40      4-38      5-46      6-34      7-47      8-35      9-42     10-36    
  1 Daria Cembik               0b.PK 28.21  1.39/     2.27/     6.14/     7.40/     9.36/    13.19/    17.41/    23.32/    25.27/    27.24/    28.21/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.39/     0.48/     3.47/     1.26/     1.56/     3.43/     4.22/     5.51/     1.55/     1.57/     0.57/   
  2 Amelia Kabała              0b.PK 33.17  7.30/     8.14/    17.04/    18.54/    21.34/    24.48/    25.44/    29.04/    30.25/    32.10/    33.17/   
    ZSS Załęcze Małe                      7.30/     0.44/     8.50/     1.50/     2.40/     3.14/     0.56/     3.20/     1.21/     1.45/     1.07/   
  3 Ola Kolczarek              0b.PK 82.13 26.34/    27.38/    59.02/    60.05/    61.28/    65.25/    66.44/    74.43/    77.41/    81.23/    82.13/   
    ZSS Pątnów                           26.34/     1.04/    31.24/     1.03/     1.23/     3.57/     1.19/     7.59/     2.58/     3.42/     0.50/   
  4 Julia Drygała              1b.PK120.09 21.32/    22.14/    53.06/    53.56/    56.46/    66.33/    68.06/    93.31/         /   117.41/   120.09/   
    ZSS Pątnów                           21.32/     0.42/    30.52/     0.50/     2.50/     9.47/     1.33/    25.25/         /         /     2.28/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         2.7km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-43      3-40      4-38      5-46      6-34      7-47      8-41      9-35     10-32     11-31     12-36    
  1 Natalia Dominiak           0b.PK 55.32  5.54/    11.40/    18.04/    19.25/    22.27/    32.07/    33.13/    40.45/    50.07/    52.49/    53.33/    54.30/    55.32/   
    ZSS Pątnów                            5.54/     5.46/     6.24/     1.21/     3.02/     9.40/     1.06/     7.32/     9.22/     2.42/     0.44/     0.57/     1.02/   
  2 Patrycja Moczygęba         0b.PK 61.29  3.34/    17.38/    24.02/    25.23/    28.26/    38.03/    39.11/    46.48/    56.05/    58.44/    59.34/    60.32/    61.29/   
    ZSS Dzietrzniki                       3.34/    14.04/     6.24/     1.21/     3.03/     9.37/     1.08/     7.37/     9.17/     2.39/     0.50/     0.58/     0.57/   
  3 Marta Nowak                5b.PK114.07  2.17/    20.03/    47.08/    48.00/    49.58/    53.37/    55.01/         /         /         /         /         /   114.07/   
    ZSS Pątnów                            2.17/    17.46/    27.05/     0.52/     1.58/     3.39/     1.24/         /         /         /         /         /         /   
  4 Matyna Graczyk             5b.PK118.13  6.06/    24.13/    51.22/    52.18/    54.56/    64.41/    66.12/         /         /         /         /         /   118.13/   
    ZSS Pątnów                            6.06/    18.07/    27.09/     0.56/     2.38/     9.45/     1.31/         /         /         /         /         /         /   
  5 Katarzyna Siwik            5b.PK124.15  4.53/    30.11/    56.33/    57.34/    59.32/    63.28/    64.53/         /         /         /         /         /   124.15/   
    ZSS Pątnów                            4.53/    25.18/    26.22/     1.01/     1.58/     3.56/     1.25/         /         /         /         /         /         /   
    Karolina Ścigała           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Zuzanna Paluszczak         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.7km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-36      3-35      4-34      5-33      6-44    
  1 Eryk Kalemba               0b.PK 60.45 13.15/    15.23/    18.13/    50.05/    51.42/    55.04/    60.45/   
    ZSS Dzietrzniki                      13.15/     2.08/     2.50/    31.52/     1.37/     3.22/     5.41/   
  2 Bartek Rogala              0b.PK 62.48  2.24/     3.39/    19.26/    49.20/    51.37/    56.48/    62.48/   
    ZSS Pątnów                            2.24/     1.15/    15.47/    29.54/     2.17/     5.11/     6.00/   
  3 Filip Graczyk              0b.PK 65.46  5.26/     6.36/    22.28/    52.23/    54.40/    59.45/    65.46/   
    ZSS Pątnów                            5.26/     1.10/    15.52/    29.55/     2.17/     5.05/     6.01/   
  4 Miłosz Sobera              0b.PK 69.40  7.54/    14.21/    16.53/    49.57/    52.16/    66.13/    69.40/   
    ZSS Załęcze Małe                      7.54/     6.27/     2.32/    33.04/     2.19/    13.57/     3.27/   
  5 Piotr Łuszczyna            0b.PK 70.01  4.26/     6.20/    21.11/    54.44/    58.24/    66.59/    70.01/   
    ZSS Dzietrzniki                       4.26/     1.54/    14.51/    33.33/     3.40/     8.35/     3.02/   
  6 Adrian Pochrzęst           0b.PK 73.03  7.29/     9.18/    24.17/    57.42/    61.07/    70.01/    73.03/   
    ZSS Dzietrzniki                       7.29/     1.49/    14.59/    33.25/     3.25/     8.54/     3.02/   
  7 Cezary Stanek              3b.PK 52.38 15.11/    31.41/    46.12/         /         /         /    52.38/   
    ZSS Pątnów                           15.11/    16.30/    14.31/         /         /         /         /   
  8 Piotr Mucha                3b.PK 63.12 15.53/    22.25/    24.52/         /         /         /    63.12/   
    ZSS Załęcze Małe                     15.53/     6.32/     2.27/         /         /         /         /   
  9 Krystian Dubas             5b.PK 60.20  5.23/         /         /         /         /         /    60.20/   
    ZSS Załęcze Małe                      5.23/         /         /         /         /         /         /   
    Mikołaj Mordal             DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.8km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-44      3-32      4-38      5-33      6-34      7-35      8-42      9-36    
  1 Jakub Michalak             0b.PK 66.15  6.43/     7.36/     8.19/    31.39/    33.33/    42.41/    59.55/    61.55/    65.25/    66.15/   
    ZSS Załęcze Małe                      6.43/     0.53/     0.43/    23.20/     1.54/     9.08/    17.14/     2.00/     3.30/     0.50/   
  2 Fabian Mordal              0b.PK 80.12 20.40/    21.27/    22.15/    45.36/    47.24/    56.35/    74.01/    75.52/    79.23/    80.12/   
    ZSS Załęcze Małe                     20.40/     0.47/     0.48/    23.21/     1.48/     9.11/    17.26/     1.51/     3.31/     0.49/   
  3 Marcin Nowakowski          3b.PK 44.56  5.34/     6.18/     9.18/    20.54/    21.33/         /         /         /    43.40/    44.56/   
    ZSS Pątnów                            5.34/     0.44/     3.00/    11.36/     0.39/         /         /         /         /     1.16/   
  4 Jakub Ignasiak             3b.PK 46.59  7.44/     8.25/    11.09/    22.47/    23.46/         /         /         /    45.44/    46.59/   
    ZSS Załęcze Małe                      7.44/     0.41/     2.44/    11.38/     0.59/         /         /         /         /     1.15/   
  5 Patryk Dubas               3b.PK 61.23  3.41/     4.12/     7.11/    18.52/    19.38/    41.57/         /         /         /    61.23/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.41/     0.31/     2.59/    11.41/     0.46/    22.19/         /         /         /         /   
  6 Piotr Ignasiak             6b.PK 43.09      /         /         /         /         /         /    38.12/    39.20/    41.29/    43.09/   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /     1.08/     2.09/     1.40/   
    Konrad Jeziorski           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Bartek Ciosek              DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.6km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-45      2-39      3-44      4-40      5-38      6-33      7-46      8-41      9-42     10-36    
  1 Szymon Drab                0b.PK 30.06  1.02/     3.41/     6.46/    12.27/    13.18/    14.21/    15.55/    23.58/    27.11/    29.04/    30.06/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.02/     2.39/     3.05/     5.41/     0.51/     1.03/     1.34/     8.03/     3.13/     1.53/     1.02/   
  2 Szymon Wójec               0b.PK 32.08 98.49/     5.09/     8.43/    14.29/    15.15/    16.18/    17.51/    25.55/    29.07/    31.06/    32.08/   
    ZSS Pątnów                           98.49/         /     3.34/     5.46/     0.46/     1.03/     1.33/     8.04/     3.12/     1.59/     1.02/   
  3 Jakub Ignasiak             0b.PK 43.02  0.52/     4.19/     8.57/    15.38/    16.37/    17.36/    19.12/    36.36/    40.07/    42.01/    43.02/   
    ZSS Załęcze Małe                      0.52/     3.27/     4.38/     6.41/     0.59/     0.59/     1.36/    17.24/     3.31/     1.54/     1.01/   
  4 Tobiasz Madeła             0b.PK 47.49  2.13/     5.01/     8.19/    11.31/    12.17/    13.28/    15.07/    42.27/    45.31/    47.03/    47.49/   
    ZSS Pątnów                            2.13/     2.48/     3.18/     3.12/     0.46/     1.11/     1.39/    27.20/     3.04/     1.32/     0.46/   
  5 Szymon Białek              0b.PK 50.21  0.54/     3.12/    10.11/    13.34/    14.31/    16.12/    17.58/    44.35/    47.37/    49.06/    50.21/   
    ZSS Załęcze Małe                      0.54/     2.18/     6.59/     3.23/     0.57/     1.41/     1.46/    26.37/     3.02/     1.29/     1.15/   
  6 Oskar Tokarski             0b.PK 56.18  1.01/     5.56/    11.28/    19.47/    20.33/    21.29/    23.05/    50.41/    53.43/    55.10/    56.18/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.01/     4.55/     5.32/     8.19/     0.46/     0.56/     1.36/    27.36/     3.02/     1.27/     1.08/   
  7 Mucha Mateusz              0b.PK 58.15  2.58/     7.53/    13.23/    21.40/    22.21/    23.23/    25.03/    52.39/    55.40/    57.08/    58.15/   
    ZSS Załęcze Małe                      2.58/     4.55/     5.30/     8.17/     0.41/     1.02/     1.40/    27.36/     3.01/     1.28/     1.07/   
  8 Patryk Wcisło              3b.PK 52.29  1.36/    10.01/    15.34/    23.55/    24.50/    26.07/    27.56/         /         /         /    52.29/   
    ZSS Dzietrzniki                       1.36/     8.25/     5.33/     8.21/     0.55/     1.17/     1.49/         /         /         /         /   
    Aleksander Kuźbiński       DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Franciszek Plewa           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Adam Myśko                 DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Bartłomiej Przybyła        DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Dzietrzniki                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Miłosz Hanas               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         2.9km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-44      3-32      4-40      5-38      6-46      7-34      8-47      9-37     10-41     11-35     12-42     13-36    
  1 Adrian Jeziorski           0b.PK 24.26  1.46/     5.16/     6.05/     8.32/     9.16/    10.42/    12.46/    13.28/    16.06/    18.34/    20.57/    22.05/    23.35/    24.26/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.46/     3.30/     0.49/     2.27/     0.44/     1.26/     2.04/     0.42/     2.38/     2.28/     2.23/     1.08/     1.30/     0.51/   
  2 Patryk Nowak               0b.PK 24.39  2.02/     4.55/     5.31/     8.50/     9.31/    11.01/    13.16/    13.51/    16.05/    18.12/    20.36/    21.37/    23.53/    24.39/   
    ZSS Załęcze Małe                      2.02/     2.53/     0.36/     3.19/     0.41/     1.30/     2.15/     0.35/     2.14/     2.07/     2.24/     1.01/     2.16/     0.46/   
  3 Dawid Cembik               0b.PK 27.11  2.13/     4.31/     6.00/     8.37/     9.20/    10.35/    12.59/    13.52/    17.31/    19.43/    23.25/    25.14/    26.26/    27.11/   
    ZSS Załęcze Małe                      2.13/     2.18/     1.29/     2.37/     0.43/     1.15/     2.24/     0.53/     3.39/     2.12/     3.42/     1.49/     1.12/     0.45/   
  4 Przemysław Walaszczyński   0b.PK 31.13  1.50/     6.21/     7.41/    11.58/    13.07/    14.30/    17.01/    17.49/    21.29/    23.45/    27.22/    29.12/    30.30/    31.13/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.50/     4.31/     1.20/     4.17/     1.09/     1.23/     2.31/     0.48/     3.40/     2.16/     3.37/     1.50/     1.18/     0.43/   
  5 Stanisław Kolman           0b.PK 40.03  3.51/     7.21/     8.04/    10.36/    11.23/    14.33/    17.54/    19.40/    22.15/    31.03/    35.59/    37.25/    39.21/    40.03/   
    ZSS Pątnów                            3.51/     3.30/     0.43/     2.32/     0.47/     3.10/     3.21/     1.46/     2.35/     8.48/     4.56/     1.26/     1.56/     0.42/   
  6 Marcel Kalemba             0b.PK 58.09  4.49/    11.31/    12.36/    26.38/    28.59/    32.41/    35.57/    37.34/    40.25/    49.22/    54.09/    55.30/    57.19/    58.09/   
    ZSS Pątnów                            4.49/     6.42/     1.05/    14.02/     2.21/     3.42/     3.16/     1.37/     2.51/     8.57/     4.47/     1.21/     1.49/     0.50/   
  7 Dominik Strzelczak         1b.PK 50.44  2.31/     9.30/    10.35/    24.36/    27.05/    29.23/    32.23/    34.19/         /    40.17/    46.04/    47.34/    49.57/    50.44/   
    ZSS Załęcze Małe                      2.31/     6.59/     1.05/    14.01/     2.29/     2.18/     3.00/     1.56/         /         /     5.47/     1.30/     2.23/     0.47/   
  8 Hubert Mielcarek           3b.PK 93.12  5.56/    14.50/    16.14/    26.37/    28.02/    31.30/    39.11/    42.19/    48.18/    53.33/         /         /         /    93.12/   
    ZSS Dzietrzniki                       5.56/     8.54/     1.24/    10.23/     1.25/     3.28/     7.41/     3.08/     5.59/     5.15/         /         /         /         /   
  9 Kordian Dubas              4b.PK 75.10  2.35/    13.05/    16.36/    23.46/    25.16/    29.12/    33.55/    48.51/    52.31/         /         /         /         /    75.10/   
    ZSS Dzietrzniki                       2.35/    10.30/     3.31/     7.10/     1.30/     3.56/     4.43/    14.56/     3.40/         /         /         /         /         /   
 10 Roman Białek              11b.PK 46.47  3.28/         /         /         /    15.32/         /         /         /         /         /         /         /         /    46.47/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.28/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kacper Włodarczyk          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Mateusz Mencfel            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Marcel Moczygęba           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Dzietrzniki                           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Piotr Wachowski            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /