Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        06.05.2018 19:49:13
                                                                                             I Duathlon 2018
===UKS Załęczak============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami:             0.0km    0m 0k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                               DNF            /   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         6.1km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-32      4-46      5-43      6-42      7-44      8-49      9-50     10-99    
  1 Cembik Daria                   52.35  8.04/    14.05/    19.13/    26.17/    30.48/    34.45/    37.45/    46.27/    49.35/    51.56/    52.35/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             8.04/     6.01/     5.08/     7.04/     4.31/     3.57/     3.00/     8.42/     3.08/     2.21/     0.39/   
  2 Polak Karina                   54.45 10.08/    16.07/    21.11/    28.36/    32.55/    36.55/    39.53/    48.33/    51.40/    54.05/    54.45/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            10.08/     5.59/     5.04/     7.25/     4.19/     4.00/     2.58/     8.40/     3.07/     2.25/     0.40/   
  3 Skorupa Maja                   58.32 14.16/    24.22/    28.33/    35.17/    39.09/    41.13/    43.34/    52.05/    54.54/    57.53/    58.32/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra           14.16/    10.06/     4.11/     6.44/     3.52/     2.04/     2.21/     8.31/     2.49/     2.59/     0.39/   
  4 Polewka Julianna               89.13 11.26/    25.31/    31.35/    44.37/    52.38/    57.15/    62.21/    77.27/    83.06/    88.15/    89.13/   
    UKS Kometa Gliwice                   11.26/    14.05/     6.04/    13.02/     8.01/     4.37/     5.06/    15.06/     5.39/     5.09/     0.58/   
  5 Ignasiak Maja                  92.44  7.01/    21.33/    25.50/    35.20/    60.55/    71.07/    74.38/    85.23/    88.35/    91.49/    92.44/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             7.01/    14.32/     4.17/     9.30/    25.35/    10.12/     3.31/    10.45/     3.12/     3.14/     0.55/   
  6 Pawłowska Maria                97.58 11.57/    27.36/    31.44/    63.54/    67.16/    77.04/    80.41/    91.11/    94.29/    97.18/    97.58/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            11.57/    15.39/     4.08/    32.10/     3.22/     9.48/     3.37/    10.30/     3.18/     2.49/     0.40/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K17        10.3km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-37      4-39      5-40      6-48      7-46      8-43      9-35     10-34     11-44     12-42     13-49     14-50     15-99    
  1 Nyga Julia                     73.09  7.58/    15.35/    22.11/    26.47/    36.27/    42.17/    49.12/    51.39/    53.58/    56.28/    61.34/    63.34/    68.30/    70.27/    72.39/    73.09/   
    UKS Kometa Gliwice                    7.58/     7.37/     6.36/     4.36/     9.40/     5.50/     6.55/     2.27/     2.19/     2.30/     5.06/     2.00/     4.56/     1.57/     2.12/     0.30/   
  2 Dammfeld Karolina              78.00  5.27/    12.36/    20.07/    25.57/    29.36/    38.31/    45.47/    48.23/    50.49/    54.15/    60.51/    62.55/    73.14/    75.33/    77.26/    78.00/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              5.27/     7.09/     7.31/     5.50/     3.39/     8.55/     7.16/     2.36/     2.26/     3.26/     6.36/     2.04/    10.19/     2.19/     1.53/     0.34/   
  3 Ogrodnik Magdalena             98.53  8.56/    19.19/    29.20/    39.14/    43.29/    52.04/    63.23/    67.29/    71.54/    74.05/    80.34/    83.01/    92.14/    95.01/    98.14/    98.53/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              8.56/    10.23/    10.01/     9.54/     4.15/     8.35/    11.19/     4.06/     4.25/     2.11/     6.29/     2.27/     9.13/     2.47/     3.13/     0.39/   
  4 Katarzyna Szczepaniak         113.58  7.41/    19.40/    27.56/    34.18/    38.09/    49.23/    61.58/    67.25/    70.30/    73.05/    84.08/    90.28/   107.30/   111.07/   113.17/   113.58/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             7.41/    11.59/     8.16/     6.22/     3.51/    11.14/    12.35/     5.27/     3.05/     2.35/    11.03/     6.20/    17.02/     3.37/     2.10/     0.41/   
  5 Pogoda Kinga                  120.35 10.37/    25.27/    37.26/    45.09/    51.42/    69.51/    81.49/    86.47/    90.06/    93.02/   101.11/   104.06/   113.02/   116.34/   119.45/   120.35/   
    UKS Kometa Gliwice                   10.37/    14.50/    11.59/     7.43/     6.33/    18.09/    11.58/     4.58/     3.19/     2.56/     8.09/     2.55/     8.56/     3.32/     3.11/     0.50/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21        14.2km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-34      3-35      4-39      5-40      6-41      7-45      8-38      9-42     10-33     11-32     12-43     13-36     14-49     15-50     16-99    
                                     
  1 Oleszek Aleksandra            116.26  5.13/    10.05/    12.14/    22.45/    27.10/    37.46/    43.12/    57.07/    72.24/    80.37/    84.56/    94.23/    96.54/   106.07/   110.16/   115.44/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              5.13/     4.52/     2.09/    10.31/     4.25/    10.36/     5.26/    13.55/    15.17/     8.13/     4.19/     9.27/     2.31/     9.13/     4.09/     5.28/   
                                        116.26/   
                                          0.42/   
  2 Sulikowska Weronika           119.14  5.58/    12.36/    16.18/    26.44/    31.05/    41.45/    47.17/    61.06/    76.34/    84.43/    89.05/    98.36/   101.00/   110.38/   114.43/   118.32/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              5.58/     6.38/     3.42/    10.26/     4.21/    10.40/     5.32/    13.49/    15.28/     8.09/     4.22/     9.31/     2.24/     9.38/     4.05/     3.49/   
                                        119.14/   
                                          0.42/   
  3 Skorupa Małgorzata            122.21  7.11/    13.09/    15.29/    26.27/    31.00/    45.45/    51.31/    67.17/    86.50/    94.22/    98.37/   105.54/   107.58/   116.15/   119.03/   121.39/   
    UKS Kometa Gliwice                    7.11/     5.58/     2.20/    10.58/     4.33/    14.45/     5.46/    15.46/    19.33/     7.32/     4.15/     7.17/     2.04/     8.17/     2.48/     2.36/   
                                        122.21/   
                                          0.42/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40        10.3km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-37      4-39      5-40      6-48      7-46      8-43      9-35     10-34     11-44     12-42     13-49     14-50     15-99    
  1 Bugaj Teresa                   91.13 12.13/    22.49/    33.04/    39.48/    43.32/    51.24/    59.32/    64.55/    67.35/    69.45/    77.02/    79.10/    85.43/    88.20/    90.37/    91.13/   
    WKS Wawel Kraków                     12.13/    10.36/    10.15/     6.44/     3.44/     7.52/     8.08/     5.23/     2.40/     2.10/     7.17/     2.08/     6.33/     2.37/     2.17/     0.36/   
  2 Anna Bogucka Jaroszek         100.39  8.44/    21.32/    30.00/    36.40/    41.07/    52.04/    61.59/    65.32/    71.32/    74.19/    83.22/    85.54/    93.44/    96.34/    99.52/   100.39/   
    TEAM 360 st                           8.44/    12.48/     8.28/     6.40/     4.27/    10.57/     9.55/     3.33/     6.00/     2.47/     9.03/     2.32/     7.50/     2.50/     3.18/     0.47/   
  3 Polewka Beata                 119.50 13.37/    25.42/    36.09/    44.07/    50.22/    61.08/    74.45/    79.14/    84.00/    87.30/    97.47/   101.20/   111.56/   115.47/   118.58/   119.50/   
    UKS Kometa Gliwice                   13.37/    12.05/    10.27/     7.58/     6.15/    10.46/    13.37/     4.29/     4.46/     3.30/    10.17/     3.33/    10.36/     3.51/     3.11/     0.52/   
  4 Ciura Marzena                 124.26 10.06/    25.29/    35.08/    45.33/    50.16/    64.51/    78.14/    82.23/    86.35/    89.54/   103.33/   106.35/   117.46/   120.52/   123.44/   124.26/   
    Indywidualnie                        10.06/    15.23/     9.39/    10.25/     4.43/    14.35/    13.23/     4.09/     4.12/     3.19/    13.39/     3.02/    11.11/     3.06/     2.52/     0.42/   
    Adamczyk Ewa               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         6.9km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-32      4-46      5-43      6-42      7-36      8-47      9-44     10-49     11-50     12-99    
  1 Jakub Ignasiak                 41.36 -0.69/     4.15/     7.54/    13.16/    17.23/    19.56/    21.23/    23.37/    26.51/    35.11/    38.08/    40.35/    41.36/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe                 /     5.46/     3.39/     5.22/     4.07/     2.33/     1.27/     2.14/     3.14/     8.20/     2.57/     2.27/     1.01/   
  2 Kubicki Jakub                  45.05 12.01/    16.01/    18.57/    24.24/    27.12/    28.37/    30.21/    33.13/    35.18/    40.50/    42.44/    44.36/    45.05/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice             12.01/     4.00/     2.56/     5.27/     2.48/     1.25/     1.44/     2.52/     2.05/     5.32/     1.54/     1.52/     0.29/   
  3 Zapart Patryk                  47.27  6.07/    10.19/    13.42/    18.56/    21.52/    23.47/    26.36/    32.00/    33.54/    40.43/    44.26/    46.50/    47.27/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                6.07/     4.12/     3.23/     5.14/     2.56/     1.55/     2.49/     5.24/     1.54/     6.49/     3.43/     2.24/     0.37/   
  4 Dammfeld Adam                  52.41 13.03/    18.14/    22.05/    30.06/    35.08/    37.31/    39.46/    43.01/    45.28/    52.45/    56.45/    59.05/    52.41/   
    UKS Lotna Zdzieszowice               13.03/     5.11/     3.51/     8.01/     5.02/     2.23/     2.15/     3.15/     2.27/     7.17/     4.00/     2.20/         /   
  5 Roman Szymon                   62.18  7.08/    17.57/    26.45/    33.56/    37.49/    40.28/    42.23/    45.23/    47.32/    54.37/    58.31/    61.42/    62.18/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              7.08/    10.49/     8.48/     7.11/     3.53/     2.39/     1.55/     3.00/     2.09/     7.05/     3.54/     3.11/     0.36/   
  6 Michalak Jakub                 74.58 10.16/    18.01/    22.35/    30.36/    38.35/    41.45/    45.14/    54.26/    57.49/    68.21/    71.16/    74.14/    74.58/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            10.16/     7.45/     4.34/     8.01/     7.59/     3.10/     3.29/     9.12/     3.23/    10.32/     2.55/     2.58/     0.44/   
  7 Mordal Fabian                 116.27  6.47/    16.36/    21.45/    29.52/    35.21/    68.52/    70.37/    79.55/    99.18/   109.48/   112.53/   115.41/   116.27/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.47/     9.49/     5.09/     8.07/     5.29/    33.31/     1.45/     9.18/    19.23/    10.30/     3.05/     2.48/     0.46/   
  8 Grzyb Patryk                  137.04 14.29/    33.25/    37.05/    44.50/    56.23/    89.46/    91.20/   100.48/   120.35/   130.32/   133.49/   136.21/   137.04/   
    Indywidualnie                        14.29/    18.56/     3.40/     7.45/    11.33/    33.23/     1.34/     9.28/    19.47/     9.57/     3.17/     2.32/     0.43/   
    Dubas Patryk               NKL-bPK   38.36/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   108.30/   109.32/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            38.36/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.02/   
    Gatner Igor                NKL-bPK        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    70.59/    74.38/    75.31/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     3.39/     0.53/   
    Tokarski Oskar             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Załęczak Załęcze Małe                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17        12.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-34      3-35      4-43      5-39      6-40      7-48      8-37      9-42     10-33     11-32     12-44     13-36     14-49     15-50     16-99    
                                     
  1 Hyla Damian                    65.17  4.17/     7.57/     9.44/    12.52/    20.03/    23.17/    28.38/    33.44/    40.21/    45.15/    48.03/    54.24/    56.24/    61.21/    63.07/    64.49/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.17/     3.40/     1.47/     3.08/     7.11/     3.14/     5.21/     5.06/     6.37/     4.54/     2.48/     6.21/     2.00/     4.57/     1.46/     1.42/   
                                         65.17/   
                                          0.28/   
  2 Sikorski Marcin                72.31  4.49/     8.09/    10.00/    13.01/    20.20/    23.17/    28.54/    34.10/    42.15/    47.48/    50.42/    59.23/    61.35/    66.40/    68.53/    71.51/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.49/     3.20/     1.51/     3.01/     7.19/     2.57/     5.37/     5.16/     8.05/     5.33/     2.54/     8.41/     2.12/     5.05/     2.13/     2.58/   
                                         72.31/   
                                          0.40/   
  3 Jakub Wojtak                   97.34 11.26/    16.34/    18.49/    22.26/    31.01/    34.49/    43.56/    52.37/    63.27/    69.46/    73.09/    80.26/    83.13/    92.36/    95.05/    96.59/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            11.26/     5.08/     2.15/     3.37/     8.35/     3.48/     9.07/     8.41/    10.50/     6.19/     3.23/     7.17/     2.47/     9.23/     2.29/     1.54/   
                                         97.34/   
                                          0.35/   
  4 Jacheć Tomasz                  98.34  6.32/    12.17/    14.18/    18.07/    28.58/    32.24/    40.52/    47.24/    56.47/    64.17/    68.44/    80.26/    83.44/    91.55/    94.46/    97.56/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                6.32/     5.45/     2.01/     3.49/    10.51/     3.26/     8.28/     6.32/     9.23/     7.30/     4.27/    11.42/     3.18/     8.11/     2.51/     3.10/   
                                         98.34/   
                                          0.38/   
  5 Drab Szymon                   118.38  4.50/    12.53/    14.50/    19.32/    30.33/    53.02/    62.22/    71.06/    80.08/    88.17/    92.15/   101.01/   106.18/   113.16/   116.03/   118.06/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             4.50/     8.03/     1.57/     4.42/    11.01/    22.29/     9.20/     8.44/     9.02/     8.09/     3.58/     8.46/     5.17/     6.58/     2.47/     2.03/   
                                        118.38/   
                                          0.32/   
  6 Adam Myśko                    131.27 18.34/    25.01/    26.56/    31.23/    42.47/    65.08/    74.25/    83.09/    92.10/   100.20/   104.17/   113.18/   118.27/   125.41/   128.10/   130.44/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            18.34/     6.27/     1.55/     4.27/    11.24/    22.21/     9.17/     8.44/     9.01/     8.10/     3.57/     9.01/     5.09/     7.14/     2.29/     2.34/   
                                        131.27/   
                                          0.43/   
  7 Adam Cybiński                 158.15  8.12/    13.47/    16.06/    22.39/    38.53/    42.55/    55.45/    64.10/    79.06/   113.08/   118.01/   136.21/   142.41/   152.15/   155.03/   157.25/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             8.12/     5.35/     2.19/     6.33/    16.14/     4.02/    12.50/     8.25/    14.56/    34.02/     4.53/    18.20/     6.20/     9.34/     2.48/     2.22/   
                                        158.15/   
                                          0.50/   
  8 Włodarczyk Kacper             160.48  7.38/    24.22/    31.20/    37.04/    60.11/    66.59/    86.07/    94.58/   104.38/   119.53/   123.48/   137.01/   143.04/   154.02/   156.46/   159.56/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             7.38/    16.44/     6.58/     5.44/    23.07/     6.48/    19.08/     8.51/     9.40/    15.15/     3.55/    13.13/     6.03/    10.58/     2.44/     3.10/   
                                        160.48/   
                                          0.52/   
  9 Gidel Samuel                  161.41  8.40/    14.35/    18.09/    24.00/    40.15/    61.51/    73.00/    83.56/    99.52/   116.15/   120.32/   135.19/   138.53/   154.07/   157.21/   160.55/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                8.40/     5.55/     3.34/     5.51/    16.15/    21.36/    11.09/    10.56/    15.56/    16.23/     4.17/    14.47/     3.34/    15.14/     3.14/     3.34/   
                                        161.41/   
                                          0.46/   
    Cembik Dawid               NKL-bPK    6.09/    11.24/    16.23/    20.23/    29.16/    33.21/    42.46/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.09/     5.15/     4.59/     4.00/     8.53/     4.05/     9.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         75.26/   
                                              /   
    Jeziorski Adrian           NKL-bPK    9.34/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    12.17/         /         /         /         /   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             9.34/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         39.20/   
                                              /   
    Białek Roman               NKL-bPK   18.44/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    21.24/         /         /         /         /   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            18.44/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         48.24/   
                                              /   
    Gmerek Piotr               NKL-bPK   27.40/    61.39/    63.57/    70.25/    91.39/    98.04/   111.30/   124.26/   138.26/         /         /         /         /         /         /   166.14/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            27.40/    33.59/     2.18/     6.28/    21.14/     6.25/    13.26/    12.56/    14.00/         /         /         /         /         /         /         /   
                                        167.03/   
                                          0.49/   
    Strzelczak Dominik         NKL-bPK   12.05/    18.36/    21.53/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    63.57/    77.58/    81.30/    84.10/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            12.05/     6.31/     3.17/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    14.01/     3.32/     2.40/   
                                         84.56/   
                                          0.46/   
    Franciszek Plewa           NKL-bPK    8.36/    18.09/    20.49/    45.49/    70.36/    76.54/    90.21/   103.23/   117.13/         /         /         /         /         /         /   145.09/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             8.36/     9.33/     2.40/    25.00/    24.47/     6.18/    13.27/    13.02/    13.50/         /         /         /         /         /         /         /   
                                        145.53/   
                                          0.44/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21        17.4km    0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-37      4-45      5-41      6-40      7-39      8-46      9-32     10-38     11-48     12-36     13-43     14-33     15-34     16-44    
                                      17-42     18-49     19-50     20-99    
  1 Marcin Adamczyk                91.52  4.16/     8.46/    13.26/    21.48/    25.05/    30.24/    33.54/    39.36/    42.30/    50.15/    56.52/    63.10/    65.34/    71.03/    75.17/    79.48/   
    Rowerowy Wieluń                       4.16/     4.30/     4.40/     8.22/     3.17/     5.19/     3.30/     5.42/     2.54/     7.45/     6.37/     6.18/     2.24/     5.29/     4.14/     4.31/   
                                         83.44/    88.09/    89.51/    91.22/    91.52/   
                                          3.56/     4.25/     1.42/     1.31/     0.30/   
  2 Niessner Piotr                111.22  5.49/    10.53/    16.41/    26.03/    29.52/    36.21/    39.51/    47.12/    50.37/    60.22/    69.16/    77.14/    80.03/    88.00/    92.23/    98.04/   
    WKS Wawel Kraków                      5.49/     5.04/     5.48/     9.22/     3.49/     6.29/     3.30/     7.21/     3.25/     9.45/     8.54/     7.58/     2.49/     7.57/     4.23/     5.41/   
                                        100.11/   107.00/   108.56/   110.46/   111.22/   
                                          2.07/     6.49/     1.56/     1.50/     0.36/   
  3 Michał Mencfel                148.00  6.07/    11.05/    16.16/    27.25/    31.50/    45.45/    49.29/    60.38/    65.07/    76.46/    91.51/   102.20/   117.06/   123.23/   128.06/   133.59/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.07/     4.58/     5.11/    11.09/     4.25/    13.55/     3.44/    11.09/     4.29/    11.39/    15.05/    10.29/    14.46/     6.17/     4.43/     5.53/   
                                        136.20/   143.06/   145.41/   147.20/   148.00/   
                                          2.21/     6.46/     2.35/     1.39/     0.40/   
  4 Szeląg Marcin                 151.33  8.40/    14.00/    22.07/    32.03/    36.15/    44.59/    51.21/    60.57/    66.12/    78.02/    94.22/   105.53/   120.12/   126.26/   131.12/   137.09/   
    Rowerowy Wieluń                       8.40/     5.20/     8.07/     9.56/     4.12/     8.44/     6.22/     9.36/     5.15/    11.50/    16.20/    11.31/    14.19/     6.14/     4.46/     5.57/   
                                        139.29/   146.29/   148.57/   150.53/   151.33/   
                                          2.20/     7.00/     2.28/     1.56/     0.40/   
    Dawid Pęcherczyk           NKL-bPK   11.14/    22.54/    35.06/   133.49/   136.18/    66.53/    58.14/         /    27.11/    43.08/         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                        11.14/    11.40/    12.12/    98.43/     2.29/         /         /         /         /    15.57/         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /   148.01/   151.23/   152.50/   
                                              /         /         /     3.22/     1.27/   
    Janda Dominik              NKL-bPK    4.39/    10.55/    16.05/    25.30/    30.05/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.39/     6.16/     5.10/     9.25/     4.35/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    91.19/   
                                              /         /         /         /         /   
    Krzysztof Kardas           NKL-bPK   18.51/    26.43/    45.24/         /         /         /         /         /         /    50.08/         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                        18.51/     7.52/    18.41/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   107.01/   
                                              /         /         /         /         /   
    Skoczylas Sławomir         NKL-bPK    9.48/    18.15/    30.35/    45.26/    50.58/    63.55/    76.14/    92.56/    97.34/   113.29/   124.54/   134.57/   137.41/   148.12/   154.21/         /   
    Indywidualnie                         9.48/     8.27/    12.20/    14.51/     5.32/    12.57/    12.19/    16.42/     4.38/    15.55/    11.25/    10.03/     2.44/    10.31/     6.09/         /   
                                              /         /         /         /   192.42/   
                                              /         /         /         /         /   
    Kotas Paweł                NKL-bPK   11.30/    48.14/    57.09/    68.06/    73.31/    84.50/    96.57/   113.12/   118.53/   133.41/   146.56/   158.23/         /         /         /         /   
    Indywidualnie                        11.30/    36.44/     8.55/    10.57/     5.25/    11.19/    12.07/    16.15/     5.41/    14.48/    13.15/    11.27/         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /   184.35/   
                                              /         /         /         /         /   
    Płuciennik Łukasz          NKL-bPK   27.49/    39.00/    51.55/    89.54/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Rowerowy Wieluń                      27.49/    11.11/    12.55/    37.59/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
    Siejka Krystian            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40        14.6km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-33      3-39      4-40      5-45      6-41      7-48      8-38      9-42     10-34     11-32     12-43     13-36     14-49     15-50     16-99    
                                     
  1 Lippa Grzegorz                103.51  4.31/     9.43/    21.50/    25.07/    34.39/    39.44/    44.31/    52.34/    65.10/    78.21/    83.51/    89.47/    91.19/    98.21/   100.37/   103.16/   
    LUKS Azymek Zdzieszowice              4.31/     5.12/    12.07/     3.17/     9.32/     5.05/     4.47/     8.03/    12.36/    13.11/     5.30/     5.56/     1.32/     7.02/     2.16/     2.39/   
                                        103.51/   
                                          0.35/   
  2 Polewka Tomasz                106.47  5.16/    16.05/    28.38/    32.25/    42.26/    46.57/    53.39/    63.22/    77.11/    80.56/    87.18/    93.58/    95.39/   101.38/   104.00/   106.08/   
    UKS Kometa Gliwice                    5.16/    10.49/    12.33/     3.47/    10.01/     4.31/     6.42/     9.43/    13.49/     3.45/     6.22/     6.40/     1.41/     5.59/     2.22/     2.08/   
                                        106.47/   
                                          0.39/   
  3 Spychała Tomasz               130.35 10.40/    19.00/    32.26/    35.29/    48.17/    51.50/    58.15/    69.25/    86.59/   101.58/   109.05/   115.54/   117.21/   125.49/   127.55/   129.53/   
    Rowerowy Wieluń                      10.40/     8.20/    13.26/     3.03/    12.48/     3.33/     6.25/    11.10/    17.34/    14.59/     7.07/     6.49/     1.27/     8.28/     2.06/     1.58/   
                                        130.35/   
                                          0.42/   
  4 Krzysztof Trzewik             132.46  6.05/    13.36/    27.56/    42.26/    58.16/    62.45/    69.33/    80.09/    99.06/   104.19/   111.05/   118.01/   119.58/   127.44/   129.55/   132.02/   
    Indywidualnie                         6.05/     7.31/    14.20/    14.30/    15.50/     4.29/     6.48/    10.36/    18.57/     5.13/     6.46/     6.56/     1.57/     7.46/     2.11/     2.07/   
                                        132.46/   
                                          0.44/   
  5 Maciej Oleszek                138.53  5.50/    17.13/    32.20/    36.29/    49.47/    54.12/    62.25/    79.01/    98.13/   103.41/   111.01/   119.41/   121.55/   131.43/   134.32/   138.03/   
    UKS Lotna Zdzieszowice                5.50/    11.23/    15.07/     4.09/    13.18/     4.25/     8.13/    16.36/    19.12/     5.28/     7.20/     8.40/     2.14/     9.48/     2.49/     3.31/   
                                        138.53/   
                                          0.50/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50        12.4km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-34      3-35      4-43      5-39      6-40      7-48      8-37      9-42     10-33     11-32     12-44     13-36     14-49     15-50     16-99    
                                     
  1 Polewski Dariusz               86.32  5.19/    11.42/    13.48/    17.19/    25.38/    30.37/    37.30/    43.59/    53.50/    61.05/    64.22/    73.25/    75.52/    81.40/    83.58/    85.55/   
    Indywidualnie                         5.19/     6.23/     2.06/     3.31/     8.19/     4.59/     6.53/     6.29/     9.51/     7.15/     3.17/     9.03/     2.27/     5.48/     2.18/     1.57/   
                                         86.32/   
                                          0.37/   
  2 Skorupa Stanisław              86.49  4.41/     8.47/    10.33/    14.11/    23.03/    26.07/    31.57/    37.23/    47.50/    58.12/    61.26/    68.31/    71.08/    82.01/    84.00/    86.15/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.41/     4.06/     1.46/     3.38/     8.52/     3.04/     5.50/     5.26/    10.27/    10.22/     3.14/     7.05/     2.37/    10.53/     1.59/     2.15/   
                                         86.49/   
                                          0.34/   
  3 Kruczek Stanisław              88.54  5.24/    10.37/    13.40/    17.20/    25.41/    28.21/    35.23/    41.08/    50.13/    56.12/    59.40/    67.54/    70.17/    83.43/    86.05/    88.12/   
    WKS Wawel Kraków                      5.24/     5.13/     3.03/     3.40/     8.21/     2.40/     7.02/     5.45/     9.05/     5.59/     3.28/     8.14/     2.23/    13.26/     2.22/     2.07/   
                                         88.54/   
                                          0.42/   
  4 Ciura Krzysztof                91.06  5.55/    10.41/    12.48/    17.21/    27.41/    30.46/    38.23/    45.44/    55.07/    62.09/    66.43/    75.40/    78.28/    85.38/    88.10/    90.25/   
    Indywidualnie                         5.55/     4.46/     2.07/     4.33/    10.20/     3.05/     7.37/     7.21/     9.23/     7.02/     4.34/     8.57/     2.48/     7.10/     2.32/     2.15/   
                                         91.06/   
                                          0.41/   
  5 Skonieczny Andrzej             94.19  5.55/    15.23/    17.16/    21.17/    30.05/    34.01/    43.36/    50.31/    60.50/    67.54/    72.03/    80.24/    82.50/    88.55/    91.21/    93.43/   
    Indywidualnie                         5.55/     9.28/     1.53/     4.01/     8.48/     3.56/     9.35/     6.55/    10.19/     7.04/     4.09/     8.21/     2.26/     6.05/     2.26/     2.22/   
                                         94.19/   
                                          0.36/   
    Gołyga Sylwester           NKL-bPK        /         /         /   131.18/         /    72.29/    90.41/    36.39/   118.34/    23.24/    28.25/         /   112.53/   162.50/   167.48/   171.19/   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /    18.12/         /    81.55/         /     5.01/         /         /    49.57/     4.58/     3.31/   
                                        172.57/   
                                          1.38/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN B     10.7km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-33      3-37      4-38      5-39      6-40      7-48      8-46      9-42     10-34     11-35     12-43     13-36     14-49     15-50     16-99    
                                     
  1 Olczyk Jacek                  126.48 10.59/    17.04/    29.22/    34.09/    50.21/    55.02/    68.04/    81.06/    90.51/    99.03/   101.17/   106.18/   110.57/   120.44/   123.21/   126.00/   
    Indywidualnie                        10.59/     6.05/    12.18/     4.47/    16.12/     4.41/    13.02/    13.02/     9.45/     8.12/     2.14/     5.01/     4.39/     9.47/     2.37/     2.39/   
                                        126.48/   
                                          0.48/   
  2 Kopczyński Filip              151.33 29.18/    38.25/    51.05/    62.32/    65.35/    90.28/    98.44/   109.55/   117.56/   127.55/   130.03/   136.48/   138.42/   146.43/   149.15/   150.57/   
    Indywidualnie                        29.18/     9.07/    12.40/    11.27/     3.03/    24.53/     8.16/    11.11/     8.01/     9.59/     2.08/     6.45/     1.54/     8.01/     2.32/     1.42/   
                                        151.33/   
                                          0.36/   
    Wojciech Jarkowski         NKL-bPK  117.46/    99.25/    76.32/         /    58.40/    63.52/    71.32/         /    90.23/    31.42/    33.30/    39.32/   123.57/   130.31/   133.04/   134.57/   
    Indywidualnie                       117.46/         /         /         /         /     5.12/     7.40/         /         /         /     1.48/     6.02/    84.25/     6.34/     2.33/     1.53/   
                                        136.43/   
                                          1.46/   
    Jedrysiak Grazyna          NKL-bPK   30.39/    42.21/    61.00/    73.02/    96.44/   103.21/   120.58/   135.56/   143.17/   193.08/   197.03/         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                        30.39/    11.42/    18.39/    12.02/    23.42/     6.37/    17.37/    14.58/     7.21/    49.51/     3.55/         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Michalski Mieczysław       NKL-bPK   30.25/    41.40/    60.02/    72.19/    81.47/    92.20/   120.29/   135.51/   142.24/   192.44/   196.00/         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                        30.25/    11.15/    18.22/    12.17/     9.28/    10.33/    28.09/    15.22/     6.33/    50.20/     3.16/         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Michalska Joanna           NKL-bPK   30.33/    42.28/    61.10/    72.42/    96.48/   103.15/   120.43/   136.11/   143.01/   192.55/   196.54/         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                        30.33/    11.55/    18.42/    11.32/    24.06/     6.27/    17.28/    15.28/     6.50/    49.54/     3.59/         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Wołowiec Agnieszka         NKL-bPK   30.20/    42.32/    60.34/    72.56/    96.46/   103.09/   120.48/   136.03/   142.52/   192.57/   196.57/         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                        30.20/    12.12/    18.02/    12.22/    23.50/     6.23/    17.39/    15.15/     6.49/    50.05/     4.00/         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Marczak Janek              NKL-bPK   30.23/    41.58/    60.07/    70.38/    85.59/   103.29/   120.53/   134.52/   143.10/   192.17/   196.36/         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                        30.23/    11.35/    18.09/    10.31/    15.21/    17.30/    17.24/    13.59/     8.18/    49.07/     4.19/         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
    Pilarczyk Robert           NKL-bPK   30.27/    41.50/    60.17/    70.23/    89.31/   103.24/   121.09/   134.45/   142.29/   192.36/   196.29/         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                        30.27/    11.23/    18.27/    10.06/    19.08/    13.53/    17.45/    13.36/     7.44/    50.07/     3.53/         /         /         /         /         /   
                                              /   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: RODZINNA    6.1km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-31      3-34      4-33      5-32      6-46      7-43      8-42      9-36     10-49     11-50     12-99    
  1 Chanuszek Michał +3        0b.PK 63.01 13.21/    20.42/    25.49/    31.43/    34.56/    41.31/    45.30/    47.52/    49.29/    58.07/    60.22/    62.18/    63.01/   
    Indywidualnie                        13.21/     7.21/     5.07/     5.54/     3.13/     6.35/     3.59/     2.22/     1.37/     8.38/     2.15/     1.56/     0.43/   
  2 Grzegorz Suchecki +4       0b.PK 72.14 11.05/    16.32/    23.21/    28.31/    33.14/    43.37/    48.11/    50.06/    51.54/    62.33/    66.28/    71.16/    72.14/   
    Indywidualnie                        11.05/     5.27/     6.49/     5.10/     4.43/    10.23/     4.34/     1.55/     1.48/    10.39/     3.55/     4.48/     0.58/   
  3 MACIEJ KOSOWSKI+4          0b.PK100.58 17.50/    22.41/    42.24/    46.08/    50.21/    57.06/    76.17/    81.34/    83.25/    94.21/    97.46/   100.17/   100.58/   
    Indywidualnie                        17.50/     4.51/    19.43/     3.44/     4.13/     6.45/    19.11/     5.17/     1.51/    10.56/     3.25/     2.31/     0.41/   
  4 Cembik Elwira +1           0b.PK137.24 21.42/    31.45/    44.33/    49.20/    56.27/    67.16/    90.05/    92.15/   109.22/   127.06/   131.38/   136.21/   137.24/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            21.42/    10.03/    12.48/     4.47/     7.07/    10.49/    22.49/     2.10/    17.07/    17.44/     4.32/     4.43/     1.03/   
  5 Kulig Ryszard +2           0b.PK159.02 47.34/    73.04/    96.02/   103.30/   108.24/   116.48/   126.03/   132.29/   140.49/   152.11/   155.17/   157.55/   159.02/   
    Rowerowy Wieluń                      47.34/    25.30/    22.58/     7.28/     4.54/     8.24/     9.15/     6.26/     8.20/    11.22/     3.06/     2.38/     1.07/   
  6 Cembik Hubert +1           1b.PK 95.12 13.54/    23.55/    36.31/    40.42/    45.27/    52.57/    69.45/    75.12/    77.28/    88.26/    91.38/         /    95.12/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            13.54/    10.01/    12.36/     4.11/     4.45/     7.30/    16.48/     5.27/     2.16/    10.58/     3.12/         /         /   
    Strzelczak Michał +1       NKL-bPK    7.40/    12.07/    28.44/    20.33/    38.49/    45.32/    67.43/    50.54/    48.03/    89.39/    93.12/    97.01/    98.25/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             7.40/     4.27/    16.37/         /    18.16/     6.43/    22.11/         /         /    41.36/     3.33/     3.49/     1.24/   
    Nir Krzysztof +1           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /