Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        06.05.2017 19:15:46
                                                                                         XXIV Mistrzostwa ZPK 17
===UKS Załęczak============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10N        1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-39      3-41      4-49      5-99    
  1 Ścigała Zuzanna' 2008      0b.PK 19.19  2.57/     7.02/     9.18/    15.23/    18.46/    19.19/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             2.57/     4.05/     2.16/     6.05/     3.23/     0.33/   
  2 Sokalska Oliwia' 2009      0b.PK 21.27  3.01/    10.54/    13.01/    17.56/    20.42/    21.27/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.01/     7.53/     2.07/     4.55/     2.46/     0.45/   
  3 Stykała Izabela' 2007      0b.PK 23.16  5.42/    10.56/    13.09/    19.25/    22.43/    23.16/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             5.42/     5.14/     2.13/     6.16/     3.18/     0.33/   
  4 Kowal Maria                0b.PK 24.00  2.44/     7.57/    10.52/    19.06/    23.23/    24.00/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             2.44/     5.13/     2.55/     8.14/     4.17/     0.37/   
  5 Malik Wiktoria' 2007       0b.PK 24.32  3.01/     8.29/    12.20/    20.05/    23.49/    24.32/   
    UKS GROM Sokolniki                    3.01/     5.28/     3.51/     7.45/     3.44/     0.43/   
  6 Kiedos Emilia' 2008        0b.PK 25.57  3.01/     9.53/    12.49/    21.08/    25.21/    25.57/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.01/     6.52/     2.56/     8.19/     4.13/     0.36/   
  7 Świtała Wiktoria' 2007     0b.PK 28.51  3.59/    10.36/    13.37/    22.08/    28.05/    28.51/   
    ZSS Dzietrzniki                       3.59/     6.37/     3.01/     8.31/     5.57/     0.46/   
  8 Gajda Maja' 2009           0b.PK 29.18  3.11/    10.22/    14.42/    24.26/    28.30/    29.18/   
    ZSS Dzietrzniki                       3.11/     7.11/     4.20/     9.44/     4.04/     0.48/   
  9 Szefer Nina' 2008          0b.PK 29.35  9.30/    15.51/    17.56/    25.30/    29.00/    29.35/   
    SP w Siemianicach                     9.30/     6.21/     2.05/     7.34/     3.30/     0.35/   
 10 Zadworna Malwina' 2007     0b.PK 32.48  6.45/    14.42/    17.33/    25.32/    32.09/    32.48/   
    ZSS Pątnów                            6.45/     7.57/     2.51/     7.59/     6.37/     0.39/   
 11 Woś Patrycja' 2008         0b.PK 35.34  4.19/    16.24/    20.49/    30.29/    34.44/    35.34/   
    ZSS Dzietrzniki                       4.19/    12.05/     4.25/     9.40/     4.15/     0.50/   
 12 Dydyna Maja' 2007          0b.PK 36.45  2.10/    20.31/    25.16/    32.41/    35.50/    36.45/   
    ZSS Pątnów                            2.10/    18.21/     4.45/     7.25/     3.09/     0.55/   
 13 Mosiala Paulina' 2007      0b.PK 43.30 13.24/    24.26/    28.47/    38.31/    42.38/    43.30/   
    ZSS Dzietrzniki                      13.24/    11.02/     4.21/     9.44/     4.07/     0.52/   
 14 Ptak Julia' 2007           0b.PK 48.01  4.57/    33.10/    36.18/    43.50/    47.22/    48.01/   
    ZSS Dzietrzniki                       4.57/    28.13/     3.08/     7.32/     3.32/     0.39/   
 15 Kędzia Julia' 2007         0b.PK 54.20  2.53/    35.19/    38.54/    48.12/    53.42/    54.20/   
    ZSS Pątnów                            2.53/    32.26/     3.35/     9.18/     5.30/     0.38/   
 16 Kasprzak Amelia' 2009      0b.PK 56.46  6.50/    32.07/    35.17/    51.14/    55.56/    56.46/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.50/    25.17/     3.10/    15.57/     4.42/     0.50/   
 17 Jarząb Julia' 2008         0b.PK 64.56 14.44/    39.53/    43.04/    59.16/    64.17/    64.56/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            14.44/    25.09/     3.11/    16.12/     5.01/     0.39/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.6km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-34      3-39      4-40      5-49      6-99    
  1 Krzyżostanek Patrycja' 2005      14.11  2.01/     2.49/     5.51/     6.39/    10.55/    13.40/    14.11/   
    UKS GROM Sokolniki                    2.01/     0.48/     3.02/     0.48/     4.16/     2.45/     0.31/   
  2 Domagała Emilia' 2005          15.35  1.45/     2.41/     5.45/     6.31/    11.49/    15.07/    15.35/   
    UKS GROM Sokolniki                    1.45/     0.56/     3.04/     0.46/     5.18/     3.18/     0.28/   
  3 Płonka Maja' 2005              23.45  3.24/     4.16/     8.16/     9.20/    19.44/    23.10/    23.45/   
    SP w Siemianicach                     3.24/     0.52/     4.00/     1.04/    10.24/     3.26/     0.35/   
  4 Łącka Julia' 2007              24.34  4.05/     5.39/     8.42/    17.04/    21.26/    24.01/    24.34/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.05/     1.34/     3.03/     8.22/     4.22/     2.35/     0.33/   
  5 Płonka Amelia' 2005            32.05  8.17/    10.45/    19.28/    20.12/    27.58/    31.27/    32.05/   
    SP w Siemianicach                     8.17/     2.28/     8.43/     0.44/     7.46/     3.29/     0.38/   
  6 Wróbel Julita' 2005            33.34  3.13/     4.23/    16.01/    17.20/    30.25/    33.04/    33.34/   
    SP w Siemianicach                     3.13/     1.10/    11.38/     1.19/    13.05/     2.39/     0.30/   
  7 Gmerek Patrycja' 2005          36.53  3.17/     8.06/    11.40/    13.40/    27.09/    36.19/    36.53/   
    ZSS Pątnów                            3.17/     4.49/     3.34/     2.00/    13.29/     9.10/     0.34/   
  8 Poprawa Aleksandra' 2006       39.44 16.15/    18.48/    27.12/    28.02/    35.41/    39.08/    39.44/   
    SP w Siemianicach                    16.15/     2.33/     8.24/     0.50/     7.39/     3.27/     0.36/   
  9 Kiełbik Nikola' 2006           41.12 19.42/    20.49/    24.53/    25.51/    37.01/    40.39/    41.12/   
    UKS GROM Sokolniki                   19.42/     1.07/     4.04/     0.58/    11.10/     3.38/     0.33/   
 10 Żarnowska Maria' 2005          44.59 13.17/    14.42/    19.38/    23.01/    35.13/    44.28/    44.59/   
    ZSS Dzietrzniki                      13.17/     1.25/     4.56/     3.23/    12.12/     9.15/     0.31/   
 11 Ignasiak Maja' 2006            48.14  8.05/    13.31/    20.32/    21.20/    38.08/    47.29/    48.14/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             8.05/     5.26/     7.01/     0.48/    16.48/     9.21/     0.45/   
 12 Polak Karina' 2005             58.15 10.39/    11.43/    16.53/    17.36/    48.06/    57.30/    58.15/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            10.39/     1.04/     5.10/     0.43/    30.30/     9.24/     0.45/   
    Sucha Angelika' 2005       NKL-bPK    2.16/     3.25/     6.57/    16.17/         /    31.41/    32.21/   
    UKS GROM Sokolniki                    2.16/     1.09/     3.32/     9.20/         /         /     0.40/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         3.4km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-34      3-35      4-36      5-37      6-42      7-45      8-46      9-41     10-40     11-49     12-99    
  1 Kolczarek Aleksandra' 2003      83.26 22.38/    23.36/    32.20/    35.38/    37.27/    45.53/    53.28/    55.15/    59.35/    64.59/    69.21/    82.47/    83.26/   
    ZSS Pątnów                           22.38/     0.58/     8.44/     3.18/     1.49/     8.26/     7.35/     1.47/     4.20/     5.24/     4.22/    13.26/     0.39/   
  2 Cembik Daria' 2004             88.48 12.16/    14.21/    16.41/    33.44/    35.50/    52.54/    68.27/    70.02/    72.47/    74.46/    84.59/    88.17/    88.48/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            12.16/     2.05/     2.20/    17.03/     2.06/    17.04/    15.33/     1.35/     2.45/     1.59/    10.13/     3.18/     0.31/   
  3 Drygała Julia' 2003           109.25 10.20/    12.19/    14.38/    31.42/    33.47/    50.57/    66.23/    67.44/    72.12/    76.08/   105.04/   108.53/   109.25/   
    ZSS Pątnów                           10.20/     1.59/     2.19/    17.04/     2.05/    17.10/    15.26/     1.21/     4.28/     3.56/    28.56/     3.49/     0.32/   
    Hodur Katarzyna' 2004      NKL-bPK   90.22/    92.41/    95.41/    98.35/   102.59/   145.36/   151.51/   155.13/   160.22/         /         /         /   180.39/   
    UKS GROM Sokolniki                   90.22/     2.19/     3.00/     2.54/     4.24/    42.37/     6.15/     3.22/     5.09/         /         /         /         /   
    Zdziebko Magdalena' 2003   NKL-bPK   16.52/    18.25/    21.34/    37.47/    40.43/         /         /         /         /         /         /         /    96.49/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            16.52/     1.33/     3.09/    16.13/     2.56/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kabała Amelia' 2003        NKL-bPK   79.20/    82.03/    84.47/    88.08/    90.55/   135.40/   141.55/   145.16/   150.25/         /         /   169.19/   170.45/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            79.20/     2.43/     2.44/     3.21/     2.47/    44.45/     6.15/     3.21/     5.09/         /         /         /     1.26/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         3.5km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-35      4-36      5-37      6-42      7-45      8-46      9-41     10-40     11-49     12-99    
  1 Ścigała Klaudia' 1999          38.30  4.00/     6.11/     8.38/    10.48/    12.48/    18.33/    23.35/    25.01/    27.26/    30.05/    35.09/    37.53/    38.30/   
    Zespół Szkoł nr 1 w Wieluniu          4.00/     2.11/     2.27/     2.10/     2.00/     5.45/     5.02/     1.26/     2.25/     2.39/     5.04/     2.44/     0.37/   
  2 Mordal Julia' 1999             55.40  2.46/     7.14/    10.20/    12.41/    15.23/    22.04/    27.24/    29.01/    31.58/    34.11/    51.38/    55.12/    55.40/   
    Zespół Szkoł nr 1 w Wieluniu          2.46/     4.28/     3.06/     2.21/     2.42/     6.41/     5.20/     1.37/     2.57/     2.13/    17.27/     3.34/     0.28/   
  3 Dominiak Natalia' 2001         71.58  4.26/    20.22/    22.02/    25.34/    27.34/    35.35/    43.33/    45.07/    49.34/    56.21/    62.16/    71.32/    71.58/   
    ZSS Pątnów                            4.26/    15.56/     1.40/     3.32/     2.00/     8.01/     7.58/     1.34/     4.27/     6.47/     5.55/     9.16/     0.26/   
  4 Gmyrek Edyta' 2002             72.25  5.18/    12.23/    14.55/    20.14/    24.55/    34.39/    41.12/    43.25/    53.48/    57.39/    68.29/    71.51/    72.25/   
    ZSS Dzietrzniki                       5.18/     7.05/     2.32/     5.19/     4.41/     9.44/     6.33/     2.13/    10.23/     3.51/    10.50/     3.22/     0.34/   
  5 Paluszczak Zuzanna' 2001       80.18  8.02/    28.20/    30.08/    33.37/    35.35/    43.37/    51.37/    53.17/    57.38/    64.27/    70.17/    79.39/    80.18/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             8.02/    20.18/     1.48/     3.29/     1.58/     8.02/     8.00/     1.40/     4.21/     6.49/     5.50/     9.22/     0.39/   
  6 Graczyk Martyna' 2002         101.27  3.52/    24.53/    28.44/    37.23/    40.19/    46.41/    58.29/    59.52/    64.15/    68.18/    97.07/   100.55/   101.27/   
    ZSS Pątnów                            3.52/    21.01/     3.51/     8.39/     2.56/     6.22/    11.48/     1.23/     4.23/     4.03/    28.49/     3.48/     0.32/   
    Ścigała Karolina' 2002     NKL-bPK    9.31/    45.21/    86.59/    91.03/    92.57/   137.38/   143.54/   147.18/   152.33/         /   160.54/   171.17/   172.47/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             9.31/    35.50/    41.38/     4.04/     1.54/    44.41/     6.16/     3.24/     5.15/         /         /    10.23/     1.30/   
    Mach Żaneta' 2001          NKL-bPK    3.12/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    34.09/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.12/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         5.5km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-35      3-36      4-37      5-42      6-41      7-40      8-38      9-34     10-45     11-44     12-43     13-47     14-49     15-99    
  1 Jaśkiewicz Magdalena' 1997      41.53  4.04/     5.45/     7.52/     9.21/    13.12/    17.05/    18.27/    20.23/    21.24/    26.59/    31.28/    32.58/    36.27/    39.33/    41.25/    41.53/   
    UKS Azymut Pabianice                  4.04/     1.41/     2.07/     1.29/     3.51/     3.53/     1.22/     1.56/     1.01/     5.35/     4.29/     1.30/     3.29/     3.06/     1.52/     0.28/   
  2 Biniecka Małgorzata' 1987      46.12  4.07/     5.52/     7.55/     9.29/    13.43/    17.56/    19.31/    21.42/    22.46/    29.09/    34.10/    35.41/    40.16/    43.42/    45.41/    46.12/   
    UKS Azymut Pabianice                  4.07/     1.45/     2.03/     1.34/     4.14/     4.13/     1.35/     2.11/     1.04/     6.23/     5.01/     1.31/     4.35/     3.26/     1.59/     0.31/   
  3 Machowska-Łącka Magdalena' 1983      68.08  4.22/     6.47/     9.45/    12.01/    18.59/    25.16/    28.14/    31.22/    32.47/    42.24/    49.26/    51.30/    57.43/    64.59/    67.34/    68.08/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                4.22/     2.25/     2.58/     2.16/     6.58/     6.17/     2.58/     3.08/     1.25/     9.37/     7.02/     2.04/     6.13/     7.16/     2.35/     0.34/   
  4 Wiercińska Anna' 1988          96.35 14.28/    17.39/    22.15/    25.31/    33.36/    40.43/    44.37/    48.46/    50.38/    60.57/    69.16/    72.48/    81.45/    89.29/    95.48/    96.35/   
    MKS Metalowiec Łódź                  14.28/     3.11/     4.36/     3.16/     8.05/     7.07/     3.54/     4.09/     1.52/    10.19/     8.19/     3.32/     8.57/     7.44/     6.19/     0.47/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         4.6km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-36      3-37      4-42      5-45      6-44      7-43      8-47      9-46     10-41     11-40     12-49     13-99    
  1 Sztranek Iwona' 1974           60.16  6.05/     8.57/    10.59/    23.44/    29.50/    36.02/    38.52/    44.08/    47.02/    49.46/    52.01/    56.40/    59.39/    60.16/   
    UKS Azymut Pabianice                  6.05/     2.52/     2.02/    12.45/     6.06/     6.12/     2.50/     5.16/     2.54/     2.44/     2.15/     4.39/     2.59/     0.37/   
  2 Ruda-Ertel Krystyna            68.48  5.27/     8.17/    10.32/    16.52/    24.08/    35.47/    38.20/    43.53/    50.28/    53.48/    60.15/    65.30/    68.08/    68.48/   
    ZS im. Powstańców Wielkopolskich      5.27/     2.50/     2.15/     6.20/     7.16/    11.39/     2.33/     5.33/     6.35/     3.20/     6.27/     5.15/     2.38/     0.40/   
  3 Kuzyk Agnieszka' 1976          83.23 27.26/    30.09/    31.41/    36.38/    50.37/    60.55/    62.30/    67.40/    70.33/    73.05/    75.17/    79.57/    82.46/    83.23/   
    WKB Meta Lubliniec                   27.26/     2.43/     1.32/     4.57/    13.59/    10.18/     1.35/     5.10/     2.53/     2.32/     2.12/     4.40/     2.49/     0.37/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10N        1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-39      3-41      4-49      5-99    
  1 Błaszczyk Hubert' 2007     0b.PK 12.46  1.31/     4.21/     6.34/    10.09/    12.20/    12.46/   
    SP w Siemianicach                     1.31/     2.50/     2.13/     3.35/     2.11/     0.26/   
  2 Błaszczyk Eryk' 2007       0b.PK 14.57  1.55/     5.32/     6.58/    12.09/    14.27/    14.57/   
    SP w Siemianicach                     1.55/     3.37/     1.26/     5.11/     2.18/     0.30/   
  3 Domagała Jakub' 2006       0b.PK 16.17  2.03/     5.56/     7.47/    12.50/    15.43/    16.17/   
    UKS GROM Sokolniki                    2.03/     3.53/     1.51/     5.03/     2.53/     0.34/   
  4 Sobera Miłosz' 2007        0b.PK 23.23  3.52/     8.38/    12.22/    18.08/    20.58/    23.23/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.52/     4.46/     3.44/     5.46/     2.50/     2.25/   
  5 Mordal Mikołaj' 2007       0b.PK 25.49  8.25/    13.39/    15.59/    22.24/    25.17/    25.49/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             8.25/     5.14/     2.20/     6.25/     2.53/     0.32/   
  6 Kalemba Eryk' 2009         0b.PK 30.22  5.53/    13.40/    16.29/    24.35/    29.48/    30.22/   
    ZSS Dzietrzniki                       5.53/     7.47/     2.49/     8.06/     5.13/     0.34/   
  7 Łuszczyna Piotr' 2007      0b.PK 31.43  4.21/    11.41/    14.23/    28.12/    31.01/    31.43/   
    ZSS Dzietrzniki                       4.21/     7.20/     2.42/    13.49/     2.49/     0.42/   
  8 Pochrzęst Adrian' 2009     0b.PK 31.59  2.19/    12.34/    14.55/    21.31/    31.21/    31.59/   
    ZSS Dzietrzniki                       2.19/    10.15/     2.21/     6.36/     9.50/     0.38/   
  9 Stanek Cezary' 2008        0b.PK 33.34  3.09/    15.47/    18.36/    26.59/    32.52/    33.34/   
    ZSS Pątnów                            3.09/    12.38/     2.49/     8.23/     5.53/     0.42/   
 10 Mucha Piotr' 2009          0b.PK 36.21 18.44/    23.58/    26.13/    32.28/    35.50/    36.21/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            18.44/     5.14/     2.15/     6.15/     3.22/     0.31/   
 11 Kulawik Jan' 2008          0b.PK 41.56 12.16/    22.28/    25.05/    31.33/    41.16/    41.56/   
    ZSS Dzietrzniki                      12.16/    10.12/     2.37/     6.28/     9.43/     0.40/   
 12 Graczyk Filip' 2007        0b.PK 44.18  7.42/    32.57/    35.16/    40.39/    43.46/    44.18/   
    ZSS Pątnów                            7.42/    25.15/     2.19/     5.23/     3.07/     0.32/   
 13 Cieślak Cezary' 2009       0b.PK 54.41  3.48/    29.13/    32.19/    48.53/    54.02/    54.41/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.48/    25.25/     3.06/    16.34/     5.09/     0.39/   
 14 Drab Bartosz' 2009         1b.PK 38.44  3.55/    13.00/    16.12/    32.39/         /    38.44/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.55/     9.05/     3.12/    16.27/         /         /   
 15 Rogala Bartłomiej' 2007    3b.PK 19.45  6.43/    10.13/         /         /         /    19.45/   
    ZSS Pątnów                            6.43/     3.30/         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.8km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-34      3-39      4-40      5-41      6-49      7-99    
  1 Hryciuk Mikołaj' 2005          19.15  3.54/     5.44/     8.44/     9.24/    11.15/    15.58/    18.40/    19.15/   
    UKS GROM Sokolniki                    3.54/     1.50/     3.00/     0.40/     1.51/     4.43/     2.42/     0.35/   
  2 Dubas Patryk' 2006             24.39  2.14/     3.28/    11.19/    12.00/    16.17/    21.22/    24.07/    24.39/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             2.14/     1.14/     7.51/     0.41/     4.17/     5.05/     2.45/     0.32/   
  3 Ignasiak Jakub 1' 2006         28.05  5.32/     6.33/    13.12/    13.38/    16.57/    21.30/    27.32/    28.05/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             5.32/     1.01/     6.39/     0.26/     3.19/     4.33/     6.02/     0.33/   
  4 Młynarczyk Maksymilian'07      32.09  7.41/     8.51/    18.22/    19.17/    22.35/    29.01/    31.37/    32.09/   
    UKS Orientuś Łódź                     7.41/     1.10/     9.31/     0.55/     3.18/     6.26/     2.36/     0.32/   
  5 Jeziorski Konrad' 2006         34.03  5.39/    11.26/    18.28/    19.17/    23.00/    27.35/    33.30/    34.03/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             5.39/     5.47/     7.02/     0.49/     3.43/     4.35/     5.55/     0.33/   
  6 Ignasiak Piotr' 2006           39.15 11.28/    17.28/    24.54/    25.28/    29.49/    35.14/    38.40/    39.15/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            11.28/     6.00/     7.26/     0.34/     4.21/     5.25/     3.26/     0.35/   
  7 Mordal Fabian' 2006            47.57 25.05/    26.28/    33.02/    33.35/    36.52/    41.27/    47.29/    47.57/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            25.05/     1.23/     6.34/     0.33/     3.17/     4.35/     6.02/     0.28/   
  8 Kozłowski Jakub' 2005          58.46 33.18/    35.11/    40.21/    40.59/    44.15/    55.19/    58.09/    58.46/   
    UKS GROM Sokolniki                   33.18/     1.53/     5.10/     0.38/     3.16/    11.04/     2.50/     0.37/   
  9 Kujda Tymoteusz' 2005          68.03 43.16/    45.07/    50.18/    50.56/    54.12/    65.15/    67.25/    68.03/   
    Indywidualnie                        43.16/     1.51/     5.11/     0.38/     3.16/    11.03/     2.10/     0.38/   
    Gajda Sebastian' 2006      NKL-bPK   82.52/    85.32/    98.20/    99.00/         /   122.00/   125.36/   126.11/   
    ZSS Dzietrzniki                      82.52/     2.40/    12.48/     0.40/         /         /     3.36/     0.35/   
    Pęcherz Przemysław' 2006   NKL-bPK   70.55/    73.30/    86.18/    87.09/         /   108.40/   113.45/   114.26/   
    ZSS Dzietrzniki                      70.55/     2.35/    12.48/     0.51/         /         /     5.05/     0.41/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         3.2km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-35      3-36      4-39      5-40      6-47      7-46      8-41      9-49     10-99    
  1 Łącki Jakub' 2006              33.54  2.45/     7.02/    10.08/    15.11/    16.34/    22.46/    25.07/    27.41/    31.28/    33.25/    33.54/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                2.45/     4.17/     3.06/     5.03/     1.23/     6.12/     2.21/     2.34/     3.47/     1.57/     0.29/   
  2 Gliński Jakub                  35.37  3.05/     8.19/    10.43/    18.44/    19.14/    24.31/    26.45/    29.34/    32.52/    35.03/    35.37/   
    ZS im. Powstańców Wielkopolskich      3.05/     5.14/     2.24/     8.01/     0.30/     5.17/     2.14/     2.49/     3.18/     2.11/     0.34/   
  3 Kujda Bartosz' 2003            45.57  3.08/     6.32/     8.12/    23.30/    23.54/    35.24/    37.04/    39.16/    42.49/    45.21/    45.57/   
    Indywidualnie                         3.08/     3.24/     1.40/    15.18/     0.24/    11.30/     1.40/     2.12/     3.33/     2.32/     0.36/   
  4 Ignasiak Jakub' 2014           48.05  5.38/    11.06/    13.25/    19.55/    21.07/    29.16/    31.52/    36.37/    44.43/    47.31/    48.05/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             5.38/     5.28/     2.19/     6.30/     1.12/     8.09/     2.36/     4.45/     8.06/     2.48/     0.34/   
  5 Ertel Jacek' 2004              56.55  4.16/     9.37/    12.25/    26.04/    26.35/    41.59/    43.26/    46.21/    54.18/    56.27/    56.55/   
    ZS im. Powstańców Wielkopolskich      4.16/     5.21/     2.48/    13.39/     0.31/    15.24/     1.27/     2.55/     7.57/     2.09/     0.28/   
  6 Drab Szymon' 2003              62.05  3.18/    10.50/    14.02/    24.15/    25.26/    40.23/    44.12/    48.02/    57.47/    61.28/    62.05/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.18/     7.32/     3.12/    10.13/     1.11/    14.57/     3.49/     3.50/     9.45/     3.41/     0.37/   
  7 Madeła Tobiasz' 2003           65.11  2.49/    12.43/    15.46/    26.25/    26.52/    33.10/    36.31/    40.25/    55.35/    64.44/    65.11/   
    ZSS Pątnów                            2.49/     9.54/     3.03/    10.39/     0.27/     6.18/     3.21/     3.54/    15.10/     9.09/     0.27/   
  8 Mucha Mateusz' 2003            67.15  4.51/    14.47/    17.43/    28.27/    28.55/    35.08/    38.35/    42.29/    57.36/    66.41/    67.15/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             4.51/     9.56/     2.56/    10.44/     0.28/     6.13/     3.27/     3.54/    15.07/     9.05/     0.34/   
  9 Malik Patryk' 2004             67.32  2.51/     7.00/    10.38/    16.24/    21.00/    47.36/    49.49/    55.55/    64.32/    67.01/    67.32/   
    UKS GROM Sokolniki                    2.51/     4.09/     3.38/     5.46/     4.36/    26.36/     2.13/     6.06/     8.37/     2.29/     0.31/   
 10 Białek Szymon' 2003            74.56  9.58/    14.27/    26.07/    31.33/    35.39/    43.20/    46.22/    49.40/    65.46/    74.19/    74.56/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             9.58/     4.29/    11.40/     5.26/     4.06/     7.41/     3.02/     3.18/    16.06/     8.33/     0.37/   
 11 Plewa Franciszek' 2003         78.07  6.20/    18.11/    30.21/    40.17/    41.29/    56.26/    60.15/    64.08/    73.51/    77.32/    78.07/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.20/    11.51/    12.10/     9.56/     1.12/    14.57/     3.49/     3.53/     9.43/     3.41/     0.35/   
 12 Kuźbiński Aleksander' 2004      98.39  4.48/    10.32/    24.12/    37.56/    39.48/    51.28/    62.33/    77.44/    91.24/    97.10/    98.39/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             4.48/     5.44/    13.40/    13.44/     1.52/    11.40/    11.05/    15.11/    13.40/     5.46/     1.29/   
 13 Myśko Adam' 2003              110.36  9.54/    22.09/    36.03/    49.53/    51.51/    63.32/    74.26/    89.41/   103.19/   109.01/   110.36/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             9.54/    12.15/    13.54/    13.50/     1.58/    11.41/    10.54/    15.15/    13.38/     5.42/     1.35/   
    Tokarski Oskar' 2004       NKL-bPK    8.34/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    17.04/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             8.34/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Markowski Maksymilian      NKL-bPK    8.25/    82.47/    87.15/   100.20/   100.49/   108.03/         /         /   121.11/   140.44/   141.49/   
    ZS im. Powstańców Wielkopolskich      8.25/    74.22/     4.28/    13.05/     0.29/     7.14/         /         /         /    19.33/     1.05/   
    Nowakowski Kamil'2003      DNF        4.29/    15.19/    17.04/    26.44/    27.15/    31.25/    33.16/    35.13/    39.17/    41.05/    41.33/   
    ZSS Pątnów                            4.29/    10.50/     1.45/     9.40/     0.31/     4.10/     1.51/     1.57/     4.04/     1.48/     0.28/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         4.2km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-35      4-36      5-39      6-40      7-38      8-34      9-42     10-45     11-46     12-47     13-49     14-99    
  1 Andrzejczak Maciej' 2002       26.06  1.42/     3.05/     4.52/     6.22/     9.10/     9.33/    11.01/    11.45/    15.34/    18.40/    19.52/    21.45/    24.16/    25.43/    26.06/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.42/     1.23/     1.47/     1.30/     2.48/     0.23/     1.28/     0.44/     3.49/     3.06/     1.12/     1.53/     2.31/     1.27/     0.23/   
  2 Wachnicki Michał' 2002         36.44  1.53/     4.07/     6.10/     8.19/    12.26/    12.57/    15.03/    15.55/    20.32/    25.22/    26.57/    28.32/    34.22/    36.20/    36.44/   
    Indywidualnie                         1.53/     2.14/     2.03/     2.09/     4.07/     0.31/     2.06/     0.52/     4.37/     4.50/     1.35/     1.35/     5.50/     1.58/     0.24/   
  3 Nowak Patryk' 2001             36.59  2.41/     4.36/     6.32/     8.45/    15.05/    15.30/    17.26/    19.01/    23.59/    27.31/    28.48/    29.58/    32.57/    36.26/    36.59/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             2.41/     1.55/     1.56/     2.13/     6.20/     0.25/     1.56/     1.35/     4.58/     3.32/     1.17/     1.10/     2.59/     3.29/     0.33/   
  4 Skupiński Damian' 2000         38.56  5.09/     6.53/     8.34/    10.52/    17.09/    17.32/    19.29/    21.04/    26.00/    29.24/    30.50/    32.03/    34.55/    38.27/    38.56/   
    Indywidualnie                         5.09/     1.44/     1.41/     2.18/     6.17/     0.23/     1.57/     1.35/     4.56/     3.24/     1.26/     1.13/     2.52/     3.32/     0.29/   
  5 Wojtak Jakub' 2002             47.01  9.02/    14.49/    16.36/    18.50/    25.07/    25.37/    27.34/    29.02/    33.56/    37.26/    38.53/    40.00/    43.01/    46.29/    47.01/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             9.02/     5.47/     1.47/     2.14/     6.17/     0.30/     1.57/     1.28/     4.54/     3.30/     1.27/     1.07/     3.01/     3.28/     0.32/   
  6 Jeziorski Adrian' 2002         51.48  2.29/     5.06/     7.22/     9.30/    13.15/    16.27/    18.50/    19.57/    32.48/    41.16/    42.33/    44.46/    48.53/    51.18/    51.48/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             2.29/     2.37/     2.16/     2.08/     3.45/     3.12/     2.23/     1.07/    12.51/     8.28/     1.17/     2.13/     4.07/     2.25/     0.30/   
  7 Białek Roman' 2002             55.51  6.33/     9.09/    11.26/    13.32/    17.18/    20.29/    22.49/    24.01/    36.51/    45.18/    46.31/    48.48/    52.55/    55.21/    55.51/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             6.33/     2.36/     2.17/     2.06/     3.46/     3.11/     2.20/     1.12/    12.50/     8.27/     1.13/     2.17/     4.07/     2.26/     0.30/   
  8 Latus Patryk' 2001             57.44  2.50/     4.51/     6.42/     8.29/    12.20/    12.51/    14.56/    16.39/    22.09/    25.35/    26.45/    32.30/    55.15/    57.14/    57.44/   
    ZSS Pątnów                            2.50/     2.01/     1.51/     1.47/     3.51/     0.31/     2.05/     1.43/     5.30/     3.26/     1.10/     5.45/    22.45/     1.59/     0.30/   
  9 Mielcarek Hubert' 2002         58.13  2.59/     6.00/     8.13/    10.23/    15.06/    15.50/    18.00/    19.25/    27.03/    43.08/    45.08/    47.47/    55.28/    57.38/    58.13/   
    ZSS Dzietrzniki                       2.59/     3.01/     2.13/     2.10/     4.43/     0.44/     2.10/     1.25/     7.38/    16.05/     2.00/     2.39/     7.41/     2.10/     0.35/   
 10 Cembik Dawid' 2002             62.10  8.56/    15.56/    18.16/    20.17/    24.31/    25.37/    27.55/    29.09/    37.01/    52.57/    53.57/    55.38/    59.34/    61.36/    62.10/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             8.56/     7.00/     2.20/     2.01/     4.14/     1.06/     2.18/     1.14/     7.52/    15.56/     1.00/     1.41/     3.56/     2.02/     0.34/   
 11 Walaszczyński Przemysław' 2001      76.44  3.27/     9.15/    14.17/    16.00/    25.48/    26.11/    30.08/    38.40/    47.09/    59.26/    62.29/    65.28/    73.56/    76.17/    76.44/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.27/     5.48/     5.02/     1.43/     9.48/     0.23/     3.57/     8.32/     8.29/    12.17/     3.03/     2.59/     8.28/     2.21/     0.27/   
 12 Kalemba Marcel' 2002           93.26  1.50/     7.32/    10.39/    12.54/    29.29/    29.57/    46.07/    54.43/    63.07/    75.29/    78.32/    81.30/    90.00/    92.36/    93.26/   
    ZSS Pątnów                            1.50/     5.42/     3.07/     2.15/    16.35/     0.28/    16.10/     8.36/     8.24/    12.22/     3.03/     2.58/     8.30/     2.36/     0.50/   
    Strzelczak Dominik' 2002   NKL-bPK    5.14/         /    10.00/    14.38/    33.04/    33.39/    36.26/    39.10/    56.01/    63.00/    66.34/    70.29/         /    83.57/    84.31/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             5.14/         /         /     4.38/    18.26/     0.35/     2.47/     2.44/    16.51/     6.59/     3.34/     3.55/         /         /     0.34/   
    Włodarczyk Kacper' 2002    NKL-bPK    4.52/    22.19/    24.27/    26.24/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    94.47/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             4.52/    17.27/     2.08/     1.57/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kolman Kamil' 2002         NKL-bPK    5.56/    15.50/    17.57/    21.20/    53.16/    53.54/    80.16/    81.36/         /         /    90.29/         /    96.55/   100.22/   100.50/   
    ZSS Pątnów                            5.56/     9.54/     2.07/     3.23/    31.56/     0.38/    26.22/     1.20/         /         /         /         /         /     3.27/     0.28/   
    Mencfel Mateusz' 2001      NKL-bPK    3.05/    26.07/    28.49/    31.48/    38.59/    39.31/    42.10/    43.12/    52.50/         /         /         /         /         /   108.56/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.05/    23.02/     2.42/     2.59/     7.11/     0.32/     2.39/     1.02/     9.38/         /         /         /         /         /         /   
    Dubas Kordian' 2001        NKL-bPK    5.31/    19.57/    22.07/    26.46/    56.51/    57.57/         /         /         /         /         /    89.23/   100.59/   104.44/   106.00/   
    ZSS Dzietrzniki                       5.31/    14.26/     2.10/     4.39/    30.05/     1.06/         /         /         /         /         /         /    11.36/     3.45/     1.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         5.1km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-34      3-33      4-32      5-35      6-36      7-37      8-42      9-45     10-46     11-44     12-43     13-47     14-41     15-40     16-49    
                                      17-99    
  1 Płóciennik Konrad' 2000        30.29  1.11/     1.51/     3.35/     4.42/     6.01/     7.20/     8.21/    10.58/    13.45/    14.44/    19.14/    20.30/    23.15/    25.03/    26.17/    28.43/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.11/     0.40/     1.44/     1.07/     1.19/     1.19/     1.01/     2.37/     2.47/     0.59/     4.30/     1.16/     2.45/     1.48/     1.14/     2.26/   
                                         30.04/    30.29/   
                                          1.21/     0.25/   
  2 Zając Dawid' 2000              31.57  1.32/     2.12/     3.44/     4.56/     6.52/     8.16/     9.29/    12.29/    14.53/    15.56/    19.44/    21.00/    24.14/    26.18/    27.43/    30.07/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.32/     0.40/     1.32/     1.12/     1.56/     1.24/     1.13/     3.00/     2.24/     1.03/     3.48/     1.16/     3.14/     2.04/     1.25/     2.24/   
                                         31.35/    31.57/   
                                          1.28/     0.22/   
  3 Szczuka Patryk' 2000           67.07  2.34/     3.31/    10.39/    13.07/    16.22/    18.13/    20.23/    26.27/    33.19/    35.13/    41.48/    46.09/    53.22/    55.42/    59.14/    63.39/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             2.34/     0.57/     7.08/     2.28/     3.15/     1.51/     2.10/     6.04/     6.52/     1.54/     6.35/     4.21/     7.13/     2.20/     3.32/     4.25/   
                                         66.36/    67.07/   
                                          2.57/     0.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         6.2km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-33      2-34      3-38      4-31      5-32      6-35      7-36      8-37      9-42     10-41     11-43     12-44     13-45     14-39     15-40     16-47    
                                      17-49     18-99    
  1 Łącki Łukasz' 1982             42.07  2.30/     4.19/     5.09/     7.53/     9.29/    11.06/    12.35/    13.46/    16.51/    19.56/    24.09/    25.49/    31.23/    34.14/    34.45/    37.25/   
    UKS OSiR Góra Kalwaria                2.30/     1.49/     0.50/     2.44/     1.36/     1.37/     1.29/     1.11/     3.05/     3.05/     4.13/     1.40/     5.34/     2.51/     0.31/     2.40/   
                                         40.06/    41.38/    42.07/   
                                          2.41/     1.32/     0.29/   
  2 Krzyżostanek Jarosław' 1973      42.16  2.55/     4.59/     5.43/     8.39/    10.11/    11.59/    13.29/    14.44/    18.00/    21.20/    25.33/    27.03/    31.17/    34.26/    34.54/    37.20/   
    UKS GROM Sokolniki                    2.55/     2.04/     0.44/     2.56/     1.32/     1.48/     1.30/     1.15/     3.16/     3.20/     4.13/     1.30/     4.14/     3.09/     0.28/     2.26/   
                                         40.06/    41.49/    42.16/   
                                          2.46/     1.43/     0.27/   
  3 Kiedos Hubert                  83.35 15.00/    17.36/    18.48/    23.16/    26.02/    28.44/    31.13/    33.07/    38.12/    46.02/    53.35/    55.46/    65.12/    71.25/    72.03/    76.18/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe            15.00/     2.36/     1.12/     4.28/     2.46/     2.42/     2.29/     1.54/     5.05/     7.50/     7.33/     2.11/     9.26/     6.13/     0.38/     4.15/   
                                         80.30/    83.02/    83.35/   
                                          4.12/     2.32/     0.33/   
  4 Bejm Michał' 1997             101.13 12.06/    14.49/    18.48/    22.08/    24.24/    26.28/    28.23/    29.46/    33.31/    42.53/    63.49/    66.12/    73.27/    83.23/    83.50/    88.23/   
    Indywidualnie                        12.06/     2.43/     3.59/     3.20/     2.16/     2.04/     1.55/     1.23/     3.45/     9.22/    20.56/     2.23/     7.15/     9.56/     0.27/     4.33/   
                                         95.22/   100.49/   101.13/   
                                          6.59/     5.27/     0.24/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         5.1km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-34      3-33      4-32      5-35      6-36      7-37      8-42      9-45     10-46     11-44     12-43     13-47     14-41     15-40     16-49    
                                      17-99    
  1 Kujda Arkadiusz' 1979          35.25  1.52/     2.42/     5.25/     6.45/     8.21/    10.03/    11.19/    14.36/    17.34/    18.54/    22.52/    24.11/    27.14/    29.29/    30.44/    33.27/   
    Indywidualnie                         1.52/     0.50/     2.43/     1.20/     1.36/     1.42/     1.16/     3.17/     2.58/     1.20/     3.58/     1.19/     3.03/     2.15/     1.15/     2.43/   
                                         35.01/    35.25/   
                                          1.34/     0.24/   
  2 Sztranek Paweł' 1970           37.41  1.30/     2.27/     4.51/     6.16/     8.09/    10.02/    11.26/    15.05/    18.40/    19.48/    24.34/    25.46/    29.06/    31.36/    32.52/    35.49/   
    UKS Azymut Pabianice                  1.30/     0.57/     2.24/     1.25/     1.53/     1.53/     1.24/     3.39/     3.35/     1.08/     4.46/     1.12/     3.20/     2.30/     1.16/     2.57/   
                                         37.18/    37.41/   
                                          1.29/     0.23/   
  3 Młynarczyk Piotr'1964          38.59  1.24/     2.20/     4.36/     5.41/     8.23/    10.09/    11.55/    15.36/    18.39/    19.56/    24.51/    26.12/    29.34/    32.19/    33.41/    36.51/   
    UKS Orientuś Łódź                     1.24/     0.56/     2.16/     1.05/     2.42/     1.46/     1.46/     3.41/     3.03/     1.17/     4.55/     1.21/     3.22/     2.45/     1.22/     3.10/   
                                         38.33/    38.59/   
                                          1.42/     0.26/   
  4 Ertel Radosław                 50.43  2.44/     3.46/     6.46/     8.31/    11.34/    13.59/    15.59/    21.06/    25.33/    26.59/    32.30/    34.06/    38.29/    42.45/    44.35/    48.13/   
    ZS im. Powstańców Wielkopolskich      2.44/     1.02/     3.00/     1.45/     3.03/     2.25/     2.00/     5.07/     4.27/     1.26/     5.31/     1.36/     4.23/     4.16/     1.50/     3.38/   
                                         50.12/    50.43/   
                                          1.59/     0.31/   
  5 Wierciński Piotr' 1956         59.30  3.38/     4.51/     8.50/    10.20/    12.15/    14.23/    16.11/    20.34/    33.07/    34.37/    40.08/    42.02/    46.18/    50.50/    52.33/    56.32/   
    MKS Metalowiec Łódź                   3.38/     1.13/     3.59/     1.30/     1.55/     2.08/     1.48/     4.23/    12.33/     1.30/     5.31/     1.54/     4.16/     4.32/     1.43/     3.59/   
                                         58.51/    59.30/   
                                          2.19/     0.39/   
  6 Domagała Andrzej' 1980         68.25  3.39/     4.46/     8.35/    10.22/    12.36/    15.04/    16.39/    21.36/    35.34/    39.17/    45.11/    47.27/    52.42/    58.16/    60.12/    64.54/   
    UKS GROM Sokolniki                    3.39/     1.07/     3.49/     1.47/     2.14/     2.28/     1.35/     4.57/    13.58/     3.43/     5.54/     2.16/     5.15/     5.34/     1.56/     4.42/   
                                         67.52/    68.25/   
                                          2.58/     0.33/   
  7 Wachnicki Jan' 1968            72.21  3.25/     4.52/     9.27/    11.51/    15.52/    19.58/    22.16/    28.03/    35.50/    37.35/    44.25/    49.15/    56.17/    61.20/    64.20/    69.08/   
    Indywidualnie                         3.25/     1.27/     4.35/     2.24/     4.01/     4.06/     2.18/     5.47/     7.47/     1.45/     6.50/     4.50/     7.02/     5.03/     3.00/     4.48/   
                                         71.50/    72.21/   
                                          2.42/     0.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: RODZ        1.7km    0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-48      2-39      3-41      4-49      5-99    
  1 Kujda Remigiusz' 2012      0b.PK 20.01  2.54/     7.44/    10.17/    15.32/    19.18/    20.01/   
    Indywidualnie                         2.54/     4.50/     2.33/     5.15/     3.46/     0.43/   
  2 Cembik Elwira' 1975        0b.PK 24.41  3.31/     9.23/    12.02/    19.23/    23.55/    24.41/   
    UKS Załęczak Załęcze Małe             3.31/     5.52/     2.39/     7.21/     4.32/     0.46/