Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        17.06.2019 22:12:45
                                                                                       Mistrzostwa ZŁW w RJnO 2019
===UKS Załęczak============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         5.4km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-41      3-40      4-31      5-42      6-39      7-50      8-99    
  1 Polewka Julianna               54.03  8.08/    15.59/    22.32/    30.56/    35.37/    39.47/    51.34/    53.48/    54.03/   
    UKS Kometa Gliwice                    8.08/     7.51/     6.33/     8.24/     4.41/     4.10/    11.47/     2.14/     0.15/   
  2 Kotołowska Julia               62.53  9.35/    17.45/    23.54/    31.12/    38.49/    46.14/    60.32/    62.41/    62.53/   
                                          9.35/     8.10/     6.09/     7.18/     7.37/     7.25/    14.18/     2.09/     0.12/   
    Polak Karina               NKL-bPK   12.40/    20.38/    25.03/         /         /         /         /    69.39/    69.53/   
    UKS Załęczak                         12.40/     7.58/     4.25/         /         /         /         /         /     0.14/   
    Pawłowska Maria            DNF        7.06/    14.36/    20.58/    29.20/    36.20/    44.14/    54.30/    56.40/         /   
    UKS Załęczak                          7.06/     7.30/     6.22/     8.22/     7.00/     7.54/    10.16/     2.10/         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K17         9.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-41      3-37      4-36      5-33      6-35      7-32      8-40      9-43     10-39     11-50     12-99    
  1 Dammfeld Karolina              65.38  4.42/    11.13/    13.40/    23.31/    27.15/    32.23/    34.19/    43.10/    46.49/    52.51/    63.29/    65.28/    65.38/   
    LUKS Azymek                           4.42/     6.31/     2.27/     9.51/     3.44/     5.08/     1.56/     8.51/     3.39/     6.02/    10.38/     1.59/     0.10/   
  2 Cembik Daria                   89.34  5.43/    14.59/    20.17/    31.49/    36.33/    43.45/    46.45/    60.00/    65.14/    76.56/    87.03/    89.22/    89.34/   
    UKS Załęczak                          5.43/     9.16/     5.18/    11.32/     4.44/     7.12/     3.00/    13.15/     5.14/    11.42/    10.07/     2.19/     0.12/   
  3 Skorupa Maja                   90.04  9.00/    20.54/    24.50/    39.41/    45.05/    53.02/    55.30/    66.11/    71.19/    78.30/    87.35/    89.50/    90.04/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            9.00/    11.54/     3.56/    14.51/     5.24/     7.57/     2.28/    10.41/     5.08/     7.11/     9.05/     2.15/     0.14/   
  4 Łukasik Aleksandra             92.25  6.46/    15.57/    19.20/    31.19/    35.02/    41.13/    44.48/    55.52/    63.04/    73.25/    89.54/    92.15/    92.25/   
    UKS Lotna                             6.46/     9.11/     3.23/    11.59/     3.43/     6.11/     3.35/    11.04/     7.12/    10.21/    16.29/     2.21/     0.10/   
  5 Burak Natalia                  95.29  6.14/    18.48/    22.30/    34.43/    38.03/    44.10/    47.53/    58.48/    66.06/    76.28/    92.51/    95.19/    95.29/   
    UKS Lotna                             6.14/    12.34/     3.42/    12.13/     3.20/     6.07/     3.43/    10.55/     7.18/    10.22/    16.23/     2.28/     0.10/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21        11.6km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-41      3-32      4-36      5-35      6-33      7-37      8-34      9-40     10-43     11-38     12-39     13-42     14-50     15-99    
  1 Oleszek Aleksandra             89.54  5.37/    13.45/    19.56/    25.10/    27.37/    35.02/    43.26/    49.19/    57.28/    63.19/    70.27/    77.15/    79.13/    87.35/    89.43/    89.54/   
    LUKS Azymek                           5.37/     8.08/     6.11/     5.14/     2.27/     7.25/     8.24/     5.53/     8.09/     5.51/     7.08/     6.48/     1.58/     8.22/     2.08/     0.11/   
    Polewka Aleksandra         NKL-bPK    8.57/    17.28/    23.49/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    55.02/   
    UKS Kometa Gliwice                    8.57/     8.31/     6.21/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K40         9.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-41      3-37      4-36      5-33      6-35      7-32      8-40      9-43     10-39     11-50     12-99    
  1 Wojarska Kamilla              121.10 10.22/    26.45/    31.29/    50.13/    57.04/    65.49/    68.40/    83.49/    91.29/   102.33/   115.43/   120.54/   121.10/   
    Bielsko-Biała O-Team                 10.22/    16.23/     4.44/    18.44/     6.51/     8.45/     2.51/    15.09/     7.40/    11.04/    13.10/     5.11/     0.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         5.9km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-40      3-41      4-42      5-39      6-31      7-50      8-99    
  1 Dammfeld Adam                  40.54  4.34/     9.06/    12.22/    23.50/    27.46/    30.44/    38.54/    40.43/    40.54/   
    UKS Lotna                             4.34/     4.32/     3.16/    11.28/     3.56/     2.58/     8.10/     1.49/     0.11/   
  2 Burak Łukasz                   51.30  4.59/    10.04/    13.28/    28.17/    35.23/    39.26/    49.16/    51.19/    51.30/   
    UKS Lotna                             4.59/     5.05/     3.24/    14.49/     7.06/     4.03/     9.50/     2.03/     0.11/   
  3 Konieczny Kamil                52.31  5.25/    13.02/    19.17/    30.55/    35.56/    41.12/    50.09/    52.06/    52.31/   
    UKS Załęczak                          5.25/     7.37/     6.15/    11.38/     5.01/     5.16/     8.57/     1.57/     0.25/   
  4 Czok Teodor                    52.56  6.07/     9.47/    14.33/    27.07/    34.26/    39.42/    51.00/    52.44/    52.56/   
    UKS Lotna                             6.07/     3.40/     4.46/    12.34/     7.19/     5.16/    11.18/     1.44/     0.12/   
  5 Woźniak Wojciech               64.42  7.00/    18.41/    22.49/    40.16/    46.20/    52.14/    62.04/    64.28/    64.42/   
    UKS Lotna                             7.00/    11.41/     4.08/    17.27/     6.04/     5.54/     9.50/     2.24/     0.14/   
  6 Ignasiak Jakub                 77.32  5.56/    12.38/    18.16/    40.35/    48.25/    66.54/    75.08/    77.08/    77.32/   
    UKS Załęczak                          5.56/     6.42/     5.38/    22.19/     7.50/    18.29/     8.14/     2.00/     0.24/   
  7 Kozyra Mateusz                 82.00-61.85/   -51.78/   -47.60/   -29.87/   -18.90/   -13.80/    -1.58/    -0.32/     0.00/   
    Indywidualnie                             /     9.53/     3.42/    18.27/    11.03/     4.50/    11.38/     2.10/     0.32/   
  8 Mordal Fabian                  92.37 20.37/    27.27/    33.20/    55.33/    64.28/    82.00/    90.16/    92.18/    92.37/   
    UKS Załęczak                         20.37/     6.50/     5.53/    22.13/     8.55/    17.32/     8.16/     2.02/     0.19/   
    Ignasiak Piotr             NKL-bPK        /    16.42/    20.02/    36.09/    45.29/    52.29/    62.13/    64.14/    64.26/   
    UKS Załęczak                              /         /     3.20/    16.07/     9.20/     7.00/     9.44/     2.01/     0.12/   
    Łukasik Szymon             NKL-bPK   13.39/    18.20/    21.34/    33.20/    36.59/         /         /         /    66.32/   
    UKS Lotna                            13.39/     4.41/     3.14/    11.46/     3.39/         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M17        11.6km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-41      3-32      4-36      5-35      6-33      7-37      8-34      9-40     10-43     11-38     12-39     13-42     14-50     15-99    
  1 Obstoj Piotr                   69.04  4.41/    10.34/    14.57/    18.16/    20.21/    24.45/    34.23/    37.47/    43.18/    46.14/    52.41/    59.41/    61.19/    67.32/    68.52/    69.04/   
    UKS Lotna                             4.41/     5.53/     4.23/     3.19/     2.05/     4.24/     9.38/     3.24/     5.31/     2.56/     6.27/     7.00/     1.38/     6.13/     1.20/     0.12/   
  2 Kubicki Jakub                  75.42  4.24/    10.27/    15.17/    19.28/    21.34/    26.53/    34.17/    38.16/    48.00/    53.46/    59.36/    65.37/    67.21/    74.00/    75.32/    75.42/   
    LUKS Azymek                           4.24/     6.03/     4.50/     4.11/     2.06/     5.19/     7.24/     3.59/     9.44/     5.46/     5.50/     6.01/     1.44/     6.39/     1.32/     0.10/   
  3 Ślusarczyk Piotr               88.23  6.03/    15.54/    22.06/    27.20/    30.26/    37.11/    46.09/    50.02/    56.46/    61.36/    69.35/    77.16/    79.25/    86.53/    88.14/    88.23/   
    LKS Górzanka Nawojowa Góra            6.03/     9.51/     6.12/     5.14/     3.06/     6.45/     8.58/     3.53/     6.44/     4.50/     7.59/     7.41/     2.09/     7.28/     1.21/     0.09/   
  4 Ignasiak Jakub                108.52  5.12/    14.56/    22.32/    31.21/    33.42/    42.56/    51.53/    60.19/    70.34/    75.07/    85.08/    93.41/    96.22/   106.41/   108.35/   108.52/   
    UKS Załęczak                          5.12/     9.44/     7.36/     8.49/     2.21/     9.14/     8.57/     8.26/    10.15/     4.33/    10.01/     8.33/     2.41/    10.19/     1.54/     0.17/   
  5 Cembik Dawid                  114.56  5.16/    12.42/    26.30/    31.14/    34.21/    41.09/    52.50/    64.21/    75.53/    81.10/    91.05/    99.38/   102.26/   112.27/   114.27/   114.56/   
    UKS Załęczak                          5.16/     7.26/    13.48/     4.44/     3.07/     6.48/    11.41/    11.31/    11.32/     5.17/     9.55/     8.33/     2.48/    10.01/     2.00/     0.29/   
    Białek Szymon              NKL-bPK    9.08/    23.13/    30.09/    37.53/    40.39/    52.53/    72.35/    79.59/    89.49/    94.49/         /         /         /         /   107.20/   107.38/   
    UKS Załęczak                          9.08/    14.05/     6.56/     7.44/     2.46/    12.14/    19.42/     7.24/     9.50/     5.00/         /         /         /         /         /     0.18/   
    Drab Szymon                NKL-bPK    4.58/    17.53/         /         /         /         /    29.28/    24.01/         /         /         /         /         /         /         /    86.00/   
    UKS Załęczak                          4.58/    12.55/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Gmerek Piotr               NKL-bPK        /    13.57/    21.01/    27.35/    34.42/    46.48/    66.33/    73.56/    83.52/    88.48/         /         /         /         /   101.19/   101.37/   
    UKS Załęczak                              /         /     7.04/     6.34/     7.07/    12.06/    19.45/     7.23/     9.56/     4.56/         /         /         /         /         /     0.18/   
    Zapart Patryk              NKL-bPK        /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    46.37/   
    UKS Lotna                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21        12.4km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-36      4-34      5-41      6-33      7-35      8-37      9-40     10-43     11-42     12-38     13-39     14-50     15-99    
  1 Becmer Damian                  74.13  7.28/    18.06/    22.01/    25.44/    29.27/    35.50/    39.25/    45.33/    49.59/    53.07/    57.34/    60.07/    65.17/    72.31/    74.04/    74.13/   
    WKS Śląsk                             7.28/    10.38/     3.55/     3.43/     3.43/     6.23/     3.35/     6.08/     4.26/     3.08/     4.27/     2.33/     5.10/     7.14/     1.33/     0.09/   
  2 Adamczyk Marcin                77.47  4.01/    16.42/    20.38/    24.58/    28.28/    35.02/    39.13/    45.58/    49.54/    54.31/    60.08/    62.27/    68.56/    76.14/    77.38/    77.47/   
    Rowerowy Wieluń                       4.01/    12.41/     3.56/     4.20/     3.30/     6.34/     4.11/     6.45/     3.56/     4.37/     5.37/     2.19/     6.29/     7.18/     1.24/     0.09/   
  3 Leyko Konrad                   87.57  4.22/    19.29/    23.18/    27.07/    30.59/    36.54/    40.49/    48.50/    52.18/    56.14/    65.56/    69.11/    76.00/    85.52/    87.48/    87.57/   
    Róża Wiatrów/Azymut Team              4.22/    15.07/     3.49/     3.49/     3.52/     5.55/     3.55/     8.01/     3.28/     3.56/     9.42/     3.15/     6.49/     9.52/     1.56/     0.09/   
  4 Olczyk Jacek                  108.53  4.27/    35.44/    39.50/    44.30/    49.36/    57.41/    62.21/    73.50/    78.22/    82.52/    89.01/    91.46/    96.55/   106.17/   108.39/   108.53/   
    Indywidualnie                         4.27/    31.17/     4.06/     4.40/     5.06/     8.05/     4.40/    11.29/     4.32/     4.30/     6.09/     2.45/     5.09/     9.22/     2.22/     0.14/   
  5 Cybiński Dawid                114.58  5.04/    23.28/    28.16/    33.40/    40.06/    48.04/    53.22/    62.59/    72.52/    78.24/    87.46/    91.31/    97.19/   112.03/   114.46/   114.58/   
    UKS Załęczak                          5.04/    18.24/     4.48/     5.24/     6.26/     7.58/     5.18/     9.37/     9.53/     5.32/     9.22/     3.45/     5.48/    14.44/     2.43/     0.12/   
  6 Szeląg Marcin                 121.24  6.45/    25.50/    30.43/    35.46/    45.47/    53.38/    58.12/    69.04/    79.00/    84.22/    94.01/    97.34/   103.27/   118.06/   121.09/   121.24/   
    Rowerowy Wieluń                       6.45/    19.05/     4.53/     5.03/    10.01/     7.51/     4.34/    10.52/     9.56/     5.22/     9.39/     3.33/     5.53/    14.39/     3.03/     0.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M40        11.6km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-41      3-32      4-36      5-35      6-33      7-37      8-34      9-40     10-43     11-38     12-39     13-42     14-50     15-99    
  1 Polewka Tomasz                 80.40-74.58/   -66.56/   -60.77/   -56.83/   -54.95/   -48.85/   -41.86/   -36.96/   -30.00/   -24.51/   -18.52/   -12.42/   -10.66/    -1.65/    -0.21/     0.00/   
    UKS Kometa Gliwice                        /     7.58/     6.21/     4.06/     2.12/     5.50/     7.01/     5.10/     7.04/     4.11/     6.01/     5.50/     2.24/     8.59/     2.14/     0.21/   
  2 Lippa Grzegorz                 81.09  4.31/    11.34/    17.46/    21.48/    24.12/    29.49/    36.27/    43.08/    51.06/    55.12/    62.25/    68.05/    70.34/    78.18/    80.55/    81.09/   
    LUKS Azymek                           4.31/     7.03/     6.12/     4.02/     2.24/     5.37/     6.38/     6.41/     7.58/     4.06/     7.13/     5.40/     2.29/     7.44/     2.37/     0.14/   
  3 Chabrzyk Andrzej               86.07  4.21/    13.11/    19.44/    24.24/    26.48/    33.36/    41.44/    47.15/    54.39/    59.21/    66.55/    72.44/    75.18/    83.49/    85.52/    86.07/   
    ChabTeam                              4.21/     8.50/     6.33/     4.40/     2.24/     6.48/     8.08/     5.31/     7.24/     4.42/     7.34/     5.49/     2.34/     8.31/     2.03/     0.15/   
  4 Śliwa Piotr                   120.33 20.02/    27.47/    35.25/    47.50/    51.21/    59.45/    68.49/    82.48/    91.05/    94.27/   101.29/   106.24/   108.38/   117.56/   119.58/   120.33/   
    Rowerowy Wieluń                      20.02/     7.45/     7.38/    12.25/     3.31/     8.24/     9.04/    13.59/     8.17/     3.22/     7.02/     4.55/     2.14/     9.18/     2.02/     0.35/   
    Becmer Dariusz             NKL-bPK    5.31/    12.46/    20.12/    24.52/    27.03/    33.52/    42.03/    45.47/    52.19/    55.47/    62.52/    68.06/    70.19/    77.17/         /    79.05/   
    WKS Śląsk                             5.31/     7.15/     7.26/     4.40/     2.11/     6.49/     8.11/     3.44/     6.32/     3.28/     7.05/     5.14/     2.13/     6.58/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         9.2km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-41      3-37      4-36      5-33      6-35      7-32      8-40      9-43     10-39     11-50     12-99    
  1 Skorupa Stanisław              56.00  4.53/    11.24/    13.44/    21.23/    24.45/    28.57/    30.43/    38.34/    42.07/    47.51/    54.05/    55.50/    56.00/   
    UKS Kometa Gliwice                    4.53/     6.31/     2.20/     7.39/     3.22/     4.12/     1.46/     7.51/     3.33/     5.44/     6.14/     1.45/     0.10/   
  2 Wojarski Krzysztof             61.54  4.34/    13.15/    16.29/    24.32/    27.33/    31.24/    34.06/    42.20/    46.24/    52.43/    59.59/    61.41/    61.54/   
    UKS Sparta Czyżowice                  4.34/     8.41/     3.14/     8.03/     3.01/     3.51/     2.42/     8.14/     4.04/     6.19/     7.16/     1.42/     0.13/   
  3 Skonieczny Andrzej             62.14  5.24/    13.17/    16.18/    24.23/    27.43/    31.48/    33.32/    41.19/    45.05/    52.23/    59.55/    62.01/    62.14/   
    KInO ORIENTOP                         5.24/     7.53/     3.01/     8.05/     3.20/     4.05/     1.44/     7.47/     3.46/     7.18/     7.32/     2.06/     0.13/   
  4 Zdanowicz Jan                  77.16  5.57/    13.11/    15.55/    24.56/    28.09/    32.30/    36.08/    44.52/    49.01/    56.07/    74.34/    76.57/    77.16/   
    UKS Kometa Gliwice                    5.57/     7.14/     2.44/     9.01/     3.13/     4.21/     3.38/     8.44/     4.09/     7.06/    18.27/     2.23/     0.19/   
  5 Polewski Dariusz               78.46  6.05/    13.53/    17.01/    26.35/    30.24/    34.35/    36.50/    53.02/    60.18/    68.26/    76.22/    78.32/    78.46/   
    Indywidualny Opolskie                 6.05/     7.48/     3.08/     9.34/     3.49/     4.11/     2.15/    16.12/     7.16/     8.08/     7.56/     2.10/     0.14/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: OPEN        7.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-33      3-35      4-32      5-41      6-40      7-31      8-50      9-99    
  1 Magott Kamil                   48.07  7.32/    16.56/    22.51/    25.54/    33.02/    36.18/    40.57/    46.29/    47.54/    48.07/   
    VisionK Studio                        7.32/     9.24/     5.55/     3.03/     7.08/     3.16/     4.39/     5.32/     1.25/     0.13/   
  2 Szczepaniak Zbigniew           70.51  6.08/    20.43/    25.30/    27.58/    41.25/    47.12/    54.33/    69.00/    70.25/    70.51/   
    Indywidualnie                         6.08/    14.35/     4.47/     2.28/    13.27/     5.47/     7.21/    14.27/     1.25/     0.26/   
  3 Magott Adam                    79.26 10.34/    27.56/    39.04/    41.50/    50.25/    57.22/    66.08/    76.33/    78.42/    79.26/   
    Indywidualnie                        10.34/    17.22/    11.08/     2.46/     8.35/     6.57/     8.46/    10.25/     2.09/     0.44/   
  4 Budzyński Arkadiusz            82.22  7.24/    31.01/    42.12/    44.57/    53.27/    60.20/    69.09/    79.31/    81.39/    82.22/   
    Indywidualnie                         7.24/    23.37/    11.11/     2.45/     8.30/     6.53/     8.49/    10.22/     2.08/     0.43/   
    Budzińska Masia            NKL-bPK        /    64.03/   101.46/   107.12/   121.24/   129.08/   147.37/   164.06/   168.36/   168.56/   
    MUKS Gliwice                              /         /    37.43/     5.26/    14.12/     7.44/    18.29/    16.29/     4.30/     0.20/   
    Mencfel Leszek             NKL-bPK   51.44/         /    23.25/    25.01/    33.07/    37.31/    58.17/    70.01/         /         /   
    UKS Załęczak                         51.44/         /         /     1.36/     8.06/     4.24/    20.46/    11.44/         /         /   
    Mencfel Joanna             NKL-bPK    6.09/    20.36/    30.06/    33.14/    54.26/    59.33/    66.28/    75.36/         /    77.18/   
    UKS Załęczak                          6.09/    14.27/     9.30/     3.08/    21.12/     5.07/     6.55/     9.08/         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: RODZINNA    7.3km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-43      2-33      3-35      4-32      5-41      6-40      7-31      8-50      9-99    
  1 Gatner Igor +1                 73.00  4.44/    15.51/    25.01/    28.02/    49.33/    54.23/    61.34/    70.47/    72.28/    73.00/   
    UKS Załęczak                          4.44/    11.07/     9.10/     3.01/    21.31/     4.50/     7.11/     9.13/     1.41/     0.32/   
  2 Cembik Elwira +1               90.34 14.06/    26.53/    35.34/    41.34/    53.29/    59.49/    73.15/    87.15/    90.02/    90.34/   
    UKS Załęczak                         14.06/    12.47/     8.41/     6.00/    11.55/     6.20/    13.26/    14.00/     2.47/     0.32/   
  3 Klimas Anna + 1                97.03  9.33/    29.14/    37.10/    44.26/    55.12/    62.14/    73.01/    93.33/    96.49/    97.03/   
    Indywidualnie                         9.33/    19.41/     7.56/     7.16/    10.46/     7.02/    10.47/    20.32/     3.16/     0.14/   
  4 Chabrzyk Kamila +2            107.29 19.50/    39.18/    48.56/    58.22/    70.18/    77.02/    89.07/   104.29/   107.17/   107.29/   
    ChabTeam                             19.50/    19.28/     9.38/     9.26/    11.56/     6.44/    12.05/    15.22/     2.48/     0.12/   
  5 Chmielewski Paweł +2          118.30  9.41/    43.52/    57.14/    60.58/    85.27/    91.04/   102.15/   115.09/   117.47/   118.30/   
    5HOPS+                                9.41/    34.11/    13.22/     3.44/    24.29/     5.37/    11.11/    12.54/     2.38/     0.43/   
  6 Graczyk Teofil +2             149.39 43.04/    65.05/    79.01/    86.29/    98.11/   107.47/   120.28/   144.42/   149.14/   149.39/   
    Indywidualnie                        43.04/    22.01/    13.56/     7.28/    11.42/     9.36/    12.41/    24.14/     4.32/     0.25/   
  7 Kozyra Alicja +2              156.33 40.29/    66.32/    91.03/    94.02/   104.48/   114.09/   126.41/   150.15/   156.03/   156.33/   
    Indywidualnie                        40.29/    26.03/    24.31/     2.59/    10.46/     9.21/    12.32/    23.34/     5.48/     0.30/   
  8 Chmielewska Anna +1           159.31 13.40/    58.32/    88.59/    93.26/   117.26/   123.55/   137.54/   155.47/   159.06/   159.31/   
    5HOPS+                               13.40/    44.52/    30.27/     4.27/    24.00/     6.29/    13.59/    17.53/     3.19/     0.25/   
  9 Kulig Ryszard +4              162.54 35.04/    60.19/    91.48/    97.44/   120.29/   126.40/   137.13/   152.28/   161.42/   162.54/   
    Rowerowy Wieluń                      35.04/    25.15/    31.29/     5.56/    22.45/     6.11/    10.33/    15.15/     9.14/     1.12/   
 10 Piwowar Barbara +1            195.19 23.44/    43.44/    53.30/    55.50/   147.41/   152.43/   166.00/   189.41/   194.58/   195.19/   
    Nadwarciański Browar                 23.44/    20.00/     9.46/     2.20/    91.51/     5.02/    13.17/    23.41/     5.17/     0.21/