Lista startowa wg kategorii                                              05.05.2017 23:59:30
                                  XXIV Mistrzostwa ZPK 17
===UKS Załęczak===============================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jarząb Julia' 2008       UKS Załęczak Załęcze E76           435086   0.00         
  2 Mosiala Paulina' 2007    ZSS Dzietrzniki      DZI           339345   2.00         
  3 Pietras Wiktoria' 2007   UKS Załęczak Załęcze E76           435098   4.00         
  4 Dydyna Maja' 2007        ZSS Pątnów           PAT           339320   6.00         
  5 Kasprzak Amelia' 2009    UKS Załęczak Załęcze E76           413335   8.00         
  6 Woś Patrycja' 2008       ZSS Dzietrzniki      DZI           339339  10.00         
  7 Płonka Zuzanna' 2007     SP w Siemianicach    SIEM          418710  12.00         
  8 Stykała Izabela' 2007    UKS Załęczak Załęcze E76           435082  14.00         
  9 Gajda Maja' 2009         ZSS Dzietrzniki      DZI           339341  16.00         
 10 Ścigała Zuzanna' 2008    UKS Załęczak Załęcze E76           435081  18.00         
 11 Zadworna Malwina' 2007   ZSS Pątnów           PAT           339333  20.00         
 12 Mordal Kacper' 2008      UKS Załęczak Załęcze E76           435096  22.00         
 13 Świtała Wiktoria' 2007   ZSS Dzietrzniki      DZI           339355  24.00         
 14 Malik Wiktoria' 2007     UKS GROM Sokolniki   E11          2048144  26.00         
 15 Sokalska Oliwia' 2009    UKS Załęczak Załęcze E76           418750  28.00         
 16 Szefer Nina' 2008        SP w Siemianicach    SIEM          339274  30.00         
 17 Kędzia Julia' 2007       ZSS Pątnów           PAT           339308  32.00         
 18 Ptak Julia' 2007         ZSS Dzietrzniki      DZI           339340  34.00         
 19 Kiedos Emilia' 2008      UKS Załęczak Załęcze E76           435095  36.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         1.6km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krzyżostanek Patrycja' 2005UKS GROM Sokolniki   E11          2048146   0.00         
  2 Poprawa Aleksandra' 2006 SP w Siemianicach    SIEM          339327   2.00         
  3 Polak Karina' 2005       UKS Załęczak Załęcze E76           339325   4.00         
  4 Łącka Julia' 2007        UKS OSiR Góra Kalwar W81 03573     338298   6.00         
  5 Sucha Angelika' 2005     UKS GROM Sokolniki   E11          2086642   8.00         
  6 Płonka Amelia' 2005      SP w Siemianicach    SIEM          339359  10.00         
  7 Kolman Sara' 2005        ZSS Pątnów           PAT           339317  12.00         
  8 Ignasiak Maja' 2006      UKS Załęczak Załęcze E76           435087  14.00         
  9 Domagała Emilia' 2005    UKS GROM Sokolniki   E11          2048188  16.00         
 10 Płonka Maja' 2005        SP w Siemianicach    SIEM          418706  18.00         
 11 Żarnowska Maria' 2005    ZSS Dzietrzniki      DZI           339347  20.00         
 12 Kiełbik Nikola' 2006     UKS GROM Sokolniki   E11          2048178  22.00         
 13 Wróbel Julita' 2005      SP w Siemianicach    SIEM          339305  24.00         
 14 Sobera Nicola' 2006      UKS Załęczak Załęcze E76           339315  26.00         
 15 Gmerek Patrycja' 2005    ZSS Pątnów           PAT           339292  28.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K14         3.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hodur Katarzyna' 2004    UKS GROM Sokolniki   E11           418744   1.00         
  2 Zdziebko Magdalena' 2003 UKS Załęczak Załęcze E76           339296   3.00         
  3 Kolczarek Aleksandra' 2003ZSS Pątnów           PAT           418738   5.00         
  4 Cembik Daria' 2004       UKS Załęczak Załęcze E76           418715   7.00         
  5 Drygała Julia' 2003      ZSS Pątnów           PAT           339279   9.00         
  6 Kabała Amelia' 2003      UKS Załęczak Załęcze E76           418726  11.00         
  7 Graczyk Natalia          UKS Załęczak Załęcze E76           339299  13.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K16         3.5km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pochrzęst Karolina' 2001 ZSS Pątnów           PAT           418702   1.00         
  2 Paluszczak Zuzanna' 2001 UKS Załęczak Załęcze E76           339326   3.00         
  3 Moczygęba Patrycja' 2002 ZSS Dzietrzniki      DZI           418707   5.00         
  4 Nowak Marta' 2002        ZSS Pątnów           PAT           339324   7.00         
  5 Ścigała Karolina' 2002   UKS Załęczak Załęcze E76           418724   9.00         
  6 Dominiak Natalia' 2001   ZSS Pątnów           PAT           339282  11.00         
  7 Gmyrek Edyta' 2002       ZSS Dzietrzniki      DZI           339319  13.00         
  8 Mach Żaneta' 2001        UKS Załęczak Załęcze E76           413360  15.00         
  9 Graczyk Martyna' 2002    ZSS Pątnów           PAT           339328  17.00         
 10 Ścigała Klaudia' 1999    Zespół Szkoł nr 1 w  ZS1           339334  19.00         
 11 Mordal Julia' 1999       Zespół Szkoł nr 1 w  ZS1           339338  21.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K21         5.5km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wiercińska Anna' 1988    MKS Metalowiec Łódź  E17 2670     2067726   0.00         
  2 Machowska-Łącka Magdalena' 1983UKS OSiR Góra Kalwar W81 3908      301332   5.00         
  3 Biniecka Małgorzata' 1987UKS Azymut Pabianice E71 339       505002  10.00         
  4 Jaśkiewicz Magdalena' 1997UKS Azymut Pabianice E71 1783     7204932  15.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K35         4.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kuzyk Agnieszka' 1976    WKB Meta Lubliniec   WKB           339323   1.00         
  2 Rafalska Anna' 1975      MKS Metalowiec Łódź  E17           418739   3.00         
  3 Sztranek Iwona' 1974     UKS Azymut Pabianice E71           339298   5.00         
  4 Ruda-Ertel Krystyna      ZS im. Powstańców Wi ZSP           418709   7.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mucha Piotr' 2009        UKS Załęczak Załęcze E76           339316   1.00         
  2 Kulawik Jan' 2008        ZSS Dzietrzniki      DZI           418373   3.00         
  3 Mordal Mikołaj' 2007     UKS Załęczak Załęcze E76           435099   5.00         
  4 Graczyk Filip' 2007      ZSS Pątnów           PAT           339329   7.00         
  5 Błaszczyk Eryk' 2007     SP w Siemianicach    SIEM          418718   9.00         
  6 Cieślak Cezary' 2009     UKS Załęczak Załęcze E76           418727  11.00         
  7 Pochrzęst Adrian' 2009   ZSS Dzietrzniki      DZI           339284  13.00         
  8 Sobera Miłosz' 2007      UKS Załęczak Załęcze E76           435085  17.00         
  9 Stanek Cezary' 2008      ZSS Pątnów           PAT           339275  19.00         
 10 Kalemba Eryk' 2009       ZSS Dzietrzniki      DZI           339304  21.00         
 11 Dubas Krystian' 2009     UKS Załęczak Załęcze E76           338258  23.00         
 12 Błaszczyk Hubert' 2007   SP w Siemianicach    SIEM          339350  25.00         
 13 Drab Bartosz' 2009       UKS Załęczak Załęcze E76           418733  27.00         
 14 Łuszczyna Piotr' 2007    ZSS Dzietrzniki      DZI           430369  29.00         
 15 Rogala Bartłomiej' 2007  ZSS Pątnów           PAT           418721  31.00         
 16 Domagała Jakub' 2006     UKS GROM Sokolniki   E11          2048148  33.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         1.8km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rafalski Bartosz' 2005   MKS Metalowiec Łódź  E17           418717   0.00         
  2 Mordal Fabian' 2006      UKS Załęczak Załęcze E76           435090   2.00         
  3 Kujda Tymoteusz' 2005    Indywidualnie        IND           361804   4.00         
  4 Dubas Patryk' 2006       UKS Załęczak Załęcze E76           435089   6.00         
  5 Gajda Sebastian' 2006    ZSS Dzietrzniki      DZI           339335   8.00         
  6 Ignasiak Piotr' 2006     UKS Załęczak Załęcze E76           435097  10.00         
  7 Nowakowski Marcin' 2005  ZSS Pątnów           PAT           339306  12.00         
  8 Kozłowski Jakub' 2005    UKS GROM Sokolniki   E11           339321  14.00         
  9 Jeziorski Konrad' 2006   UKS Załęczak Załęcze E76            54100  16.00         
 10 Michalak Jakub' 2006     UKS Załęczak Załęcze E76           435091  18.00         
 11 Pęcherz Przemysław' 2006 ZSS Dzietrzniki      DZI           339356  20.00         
 12 Ignasiak Jakub 1' 2006   UKS Załęczak Załęcze E76           435084  22.00         
 13 Ciosek Bartosz' 2005     ZSS Pątnów           PAT           418737  24.00         
 14 Hryciuk Mikołaj' 2005    UKS GROM Sokolniki   E11          2048162  26.00         
 15 Młynczark Maksymilian    UKS Orientuś Łódź    E75 3711      339307  28.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.2km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Myśko Adam' 2003         UKS Załęczak Załęcze E76           339288   0.00         
  2 Malik Patryk' 2004       UKS GROM Sokolniki   E11          2048147   2.00         
  3 Plewa Franciszek' 2003   UKS Załęczak Załęcze E76           418743   4.00         
  4 Hanas Miłosz' 2003       ZSS Pątnów           PAT           339346   6.00         
  5 Białek Szymon' 2003      UKS Załęczak Załęcze E76           339271   8.00         
  6 Łącki Jakub' 2006        UKS OSiR Góra Kalwar W81 3296      338295  10.00         
  7 Kuźbiński Aleksander' 2004UKS Załęczak Załęcze E76           418741  12.00         
  8 Durlej Krystian ' 2003   Indywidualnie        IND           339331  14.00         
  9 Mucha Mateusz' 2003      UKS Załęczak Załęcze E76           418703  16.00         
 10 Madeła Tobiasz' 2003     ZSS Pątnów           PAT           339301  18.00         
 11 Drab Szymon' 2003        UKS Załęczak Załęcze E76           418719  20.00         
 12 Zabuski Jakub' 2003      MKS Metalowiec Łódź  E17 3890      339348  22.00         
 13 Szczuka Kacper' 2003     UKS Załęczak Załęcze E76           339290  24.00         
 14 Kujda Bartosz' 2003      Indywidualnie        IND          1401458  26.00         
 15 Ignasiak Jakub' 2014     UKS Załęczak Załęcze E76           418747  28.00         
 16 Nowakowski Kamil' 2003   ZSS Pątnów           PAT           413327  30.00         
 17 Tokarski Oskar' 2004     UKS Załęczak Załęcze E76           339358  32.00         
 18 Ertel Jacek' 2004        ZS im. Powstańców Wi ZSP           418701  34.00         
 19 Gliński Jakub            ZS im. Powstańców Wi ZSP           418746  36.00         
 20 Markowski Maksymilian    ZS im. Powstańców Wi ZSP           418728  38.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M16         4.2km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cembik Dawid' 2002       UKS Załęczak Załęcze E76           435100   1.00         
  2 Wachowski Piotr' 2001    ZSS Pątnów           PAT           339354   3.00         
  3 Włodarczyk Kacper' 2002  UKS Załęczak Załęcze E76           418720   5.00         
  4 Mencfel Mateusz' 2001    UKS Załęczak Załęcze E76           339272   7.00         
  5 Wojtak Jakub' 2002       UKS Załęczak Załęcze E76           339337   9.00         
  6 Mielcarek Hubert' 2002   ZSS Dzietrzniki      DZI           339313  11.00         
  7 Strzelczak Dominik' 2002 UKS Załęczak Załęcze E76           418745  13.00         
  8 Kalemba Marcel' 2002     ZSS Pątnów           PAT           339303  15.00         
  9 Skupiński Damian' 2000   Indywidualnie        IND           418714  17.00         
 10 Nowak Patryk' 2001       UKS Załęczak Załęcze E76           418705  19.00         
 11 Latus Patryk' 2001       ZSS Pątnów           PAT           339286  21.00         
 12 Białek Roman' 2002       UKS Załęczak Załęcze E76           339273  23.00         
 13 Andrzejczak Maciej' 2002 UKS Azymut Pabianice E71 02192     887252  25.00         
 14 Jeziorski Adrian' 2002   UKS Załęczak Załęcze E76           339281  27.00         
 15 Dubas Kordian' 2001      ZSS Dzietrzniki      DZI           339287  29.00         
 16 Walaszczyński Przemysław' 2001UKS Załęczak Załęcze E76           418712  31.00         
 17 Kolman Kamil' 2002       ZSS Pątnów           PAT           339302  33.00         
 18 Wachnicki Michał' 2002   Indywidualnie        IND           339357  37.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M18         5.1km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Białek Piotr' 1999       Zespół Szkoł nr 1 w  ZS1           339293  21.00         
  2 Płuciennik Konrad' 2000  UKS Azymut Pabianice E71 01785     887245  23.00         
  3 Szczuka Patryk' 2000     UKS Załęczak Załęcze E76           435088  25.00         
  4 Zając Dawid' 2000        UKS Azymut Pabianice E71 02186     887246  27.00         
  5 Białek Tomasz' 1999      Zespół Szkoł nr 1 w  ZS1           339309  29.00         
  6 Wilk Piotr' 1999         Zespół Szkoł nr 1 w  ZS1           418725  31.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21         6.2km    0m 18k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bejm Michał' 1997        Indywidualnie        IND           412209   3.00         
  2 Marciniak Patryk' 1995   UKS Azymut Pabianice E71 354       887224   8.00         
  3 Krzyżostanek Jarosław' 1973UKS GROM Sokolniki   E11          2048197  13.00         
  4 Łącki Łukasz' 1982       UKS OSiR Góra Kalwar W81 1673     7205049  18.00         
  5 Kiedos Hubert            UKS Załęczak Załęcze E76           339312  23.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M35         5.1km    0m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wachnicki Jan' 1968      Indywidualnie        IND           339311  12.00         
  2 Wierciński Piotr' 1956   MKS Metalowiec Łódź  E17 1105     1394894  14.00         
  3 Domagała Andrzej' 1980   UKS GROM Sokolniki   E11          2086645  16.00         
  4 Sztranek Paweł' 1970     UKS Azymut Pabianice E71           339318  18.00         
  5 Kujda Arkadiusz' 1979    Indywidualnie        IND 3987     1401466  20.00         
  6 Ertel Radosław           ZS im. Powstańców Wi ZSP           418713  22.00         
  7 Młynarczy Piotr          UKS Orientuś Łódź    E75 3294     7150264  24.00         
 
Lista startowa wg kategorii: RODZ        1.7km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Panek Franciszek' 2012   UKS Załęczak Załęcze E76           435094   1.00         
  2 Kujda Remigiusz' 2012    Indywidualnie        IND           418742   6.00         
  3 Klimas Mateusz' 2009     UKS Załęczak Załęcze E76           435093  11.00         
  4 Cembik Elwira' 1975      UKS Załęczak Załęcze E76           435083  16.00