Lista startowa wg kategorii                                          03.05.2018 14:17:53
                                    I Duathlon 2018
===UKS Załęczak===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10         3.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Amelia Kasprzak          UKS Załęczak Załęcze E76                      0.00         
  2 Gajda Maja               UKS Jurajczyk Dzietr DZI                      3.00         
  3 Ścigała Zuzanna          UKS Załęczak Załęcze E76                      6.00         
  4 Ramus Roksana            UKS Jurajczyk Dzietr DZI                      9.00         
  5 Kukawska Julia           MUKS Junior Ochędzyn E70            2048156  12.00         
  6 Gmyrek Joanna            UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     15.00         
  7 Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70            2086237  18.00         
  8 Kowal Maria              UKS Załęczak Załęcze E76                     21.00         
  9 Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70            2086235  24.00         
 10 Oliwia Sokalska          UKS Załęczak Załęcze E76                     27.00         
 11 Masłowska Marika         LKS Górzanka Nawojow K01                     30.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         3.1km    0m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Świtała Wiktoria         UKS Jurajczyk Dzietr DZI                      0.00         
  2 Kozłowska Natalia        UKS GROM Sokolniki   E11                      2.00         
  3 Mazur Marta              UKS Jurajczyk Dzietr DZI                      4.00         
  4 Malik Wiktoria           UKS GROM Sokolniki   E11                      6.00         
  5 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E73            2086643   8.00         
  6 ZADWORNA MALWINA         UKS Sprinter Pątnów  PAT                     10.00         
  7 Kiełbik Nikola           UKS GROM Sokolniki   E11                     12.00         
  8 WIKTORIA ZADWORNA        UKS Sprinter Pątnów  PAT                     14.00         
  9 Pęcherz Roksana          UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     16.00         
 10 DYDYNA WIKTORIA          UKS Sprinter Pątnów  PAT                     18.00         
 11 Dubas Klaudia            UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     20.00         
 12 Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70            2048144  22.00         
 13 Ladra Emilia             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     24.00         
 14 Klara Amelia             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     26.00         
 15 Ignasiak Maja            UKS Załęczak Załęcze E76                     28.00         
 16 Łuszczyna Monika         UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     30.00         
 17 DYDYNA MAJA              UKS Sprinter Pątnów  PAT                     32.00         
 18 Dubas Kinga              UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     34.00         
 19 Herbeć  Anna             MUKS Junior Ochędzyn E70            2948178  36.00         
 20 Lasota Oliwia            UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     38.00         
 21 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S28            2021377  40.00         
 22 Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70            2086234  42.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K14         3.2km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aleksandra Łukasik       UKS Lotna Zdzieszowi O27            2036959   0.00         
  2 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K01                      2.00         
  3 Sucha Andżelika          UKS GROM Sokolniki   E11            2086642   4.00         
  4 Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E73            2048153   6.00         
  5 Pawłowska Maria          UKS Załęczak Załęcze E76                      8.00         
  6 Krzyżostanek Patrycja    UKS GROM Sokolniki   E11            2048146  10.00         
  7 Polak Karina             UKS Załęczak Załęcze E76                     12.00         
  8 Hodur Katarzyna          UKS GROM Sokolniki   E11                     14.00         
  9 Cembik Daria             UKS Załęczak Załęcze E76                     16.00         
 10 Domagała Emilia          UKS GROM Sokolniki   E11            2048188  18.00         
 11 Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K01            2118337  20.00         
 12 Żarnowska Maria          UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     22.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K16         4.1km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mikołajczyk Klaudia      MUKS Junior Ochędzyn E70            2048159   0.00         
  2 GRACZYK MARTYNA          UKS Sprinter Pątnów  PAT                      2.00         
  3 Gmyrek Edyta             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                      4.00         
  4 KOLCZAREK OLA            UKS Sprinter Pątnów  PAT                      6.00         
  5 Dammfeld Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394733   8.00         
  6 KATARZYNA SIWIK          UKS Sprinter Pątnów  PAT                     10.00         
  7 Strózik Sandra           MUKS Junior Ochędzyn E70            2048160  12.00         
  8 Moczygęba Patrycja       UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     14.00         
  9 Pogoda Kinga             UKS Kometa Gliwice   S28            2016481  16.00         
 10 Ostenda Klaudia          UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     18.00         
 11 Nyga Julia               UKS Kometa Gliwice   S28            2021373  20.00         
 12 Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392590  22.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K18         4.6km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pudełek Michalina        LKS Górzanka Nawojow K01            2121115  44.00         
  2 łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392575  46.00         
  3 Julia Mordal             UKS Załęczak Załęcze E76                     48.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K21         6.6km    0m 19k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71             505002  32.00         
  2 Sobera Iwona             Indywidualnie        IND                     35.00         
  3 Wiercińska Anna          MKS Metalowiec Łódź  E17            2067726  38.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K35         5.6km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adamczyk Ewa             Indywidualnie        IND                      1.00         
  2 Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71            7204651   3.00         
  3 Korek Anna               UKS GROM Sokolniki   E11                      5.00         
  4 Ruda-Ertel Krystyna      SP Laski             LAS                      7.00         
  5 Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S28            2016952   9.00         
  6 Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71             887224  11.00         
  7 Ciura Marzena            Indywidualnie        IND                     13.00         
  8 Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K30            2114867  15.00         
  9 Ciura Marzena            Indywidualnie        IND                     17.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M10         3.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kociuba Wiktor           MKS MOS Wrocław      D91                      1.00         
  2 Mucha Piotr              UKS Załęczak Załęcze E76                      4.00         
  3 Domagała Jakub           UKS GROM Sokolniki   E11                      7.00         
  4 Kacper Ignasiak          UKS Załęczak Załęcze E76                     10.00         
  5 Stefaniak Mikołaj        UKS GROM Sokolniki   E11                     13.00         
  6 Bartosz Cieślak          UKS Załęczak Załęcze E76                     16.00         
  7 Ramus Jan                UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     19.00         
  8 Kacper Tasarz            UKS Załęczak Załęcze E76                     22.00         
  9 STANEK CZAREK            UKS Sprinter Pątnów  PAT                     25.00         
 10 Masłowski Borys          LKS Górzanka Nawojow K01                     28.00         
 11 BANASIAK PIOTR           UKS Sprinter Pątnów  PAT                     31.00         
 12 Panek Michał             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     34.00         
 13 Przemysław Kukuła        UKS Załęczak Załęcze E76                     37.00         
 14 Plewa Patryk             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     40.00         
 15 Panek Wiktor             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     43.00         
 16 Krzemiński Bartosz       UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     46.00         
 17 Dubas Krystian           UKS Załęczak Załęcze E76                     49.00         
 18 Kalemba Eryk             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     52.00         
 19 Bartosz Drab             UKS Załęczak Załęcze E76                     55.00         
 20 Cezary Cieślak           UKS Załęczak Załęcze E76                     58.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         3.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kielnerowski Wojciech    UKS Azymut Pabianice E71             887216   1.00         
  2 Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27            2037510   3.00         
  3 Górak Ignacy             UKS Azymut Pabianice E71                      5.00         
  4 KLECHA MIKOŁAJ           UKS Sprinter Pątnów  PAT                      7.00         
  5 Michalak Jakub           UKS Załęczak Załęcze E76                      9.00         
  6 Grzyb Patryk             Indywidualnie        IND                     11.00         
  7 Olejnik Tomasz           UKS GOK Galewice     E73            2048154  13.00         
  8 Pęcherz Przemysław       UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     15.00         
  9 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71            7202778  17.00         
 10 Mordal Fabian            UKS Załęczak Załęcze E76                     19.00         
 11 Wolski Igor              UKS Azymut Pabianice E71             887214  21.00         
 12 GRACZYK FILIP            UKS Sprinter Pątnów  PAT                     23.00         
 13 Pakuła Filip             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     25.00         
 14 Hojnisz Oskar            LKS Górzanka Nawojow K01                     27.00         
 15 Łuszczyna Piotr          UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     29.00         
 16 ROGALA BARTEK            UKS Sprinter Pątnów  PAT                     31.00         
 17 Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E71                     33.00         
 18 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E73            2086637  35.00         
 19 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71            2043890  37.00         
 20 Gajda Sebastian          UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     39.00         
 21 Marszałek Alan           UKS GROM Sokolniki   E11                     41.00         
 22 KOTOWSKI MIKOŁAJ         UKS Sprinter Pątnów  PAT                     43.00         
 23 Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71            7662202  45.00         
 24 HUBERT KOLMAN            UKS Sprinter Pątnów  PAT                     47.00         
 25 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75            7070923  49.00         
 26 Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75                     51.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.8km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakub Ignasiak           UKS Załęczak Załęcze E76                      1.00         
  2 Jabłoński Piotr          MUKS Junior Ochędzyn E70            2086637   3.00         
  3 Dubas Patryk             UKS Załęczak Załęcze E76                      5.00         
  4 Ramus Jakub              UKS Jurajczyk Dzietr DZI                      7.00         
  5 Tokarski Oskar           UKS Załęczak Załęcze E76                      9.00         
  6 Wilk Krystian            UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     11.00         
  7 Hryciuk Mikołaj          UKS GROM Sokolniki   E11            2086649  13.00         
  8 Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K01                     15.00         
  9 Korek Kacper             UKS GROM Sokolniki   E11            2048147  17.00         
 10 Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392573  19.00         
 11 Jacek Ertel              SP Laski             LAS                     21.00         
 12 Mirek Gracjan            LKS Górzanka Nawojow K01                     23.00         
 13 Kozłowski Jakub          UKS GROM Sokolniki   E11                     25.00         
 14 Małecki Marcel           MUKS Junior Ochędzyn E70            2048145  27.00         
 15 Zapart Patryk            UKS Lotna Zdzieszowi O27            2037509  29.00         
 16 Malik Patryk             UKS GROM Sokolniki   E11            2048143  31.00         
 17 Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E73            2048149  33.00         
 18 Roman Szymon             LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394736  35.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M16         4.4km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gidel Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi O27            2036952  24.00         
  2 Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394742  26.00         
  3 Franciszek Plewa         UKS Załęczak Załęcze E76                     28.00         
  4 Cembik Dawid             UKS Załęczak Załęcze E76                     30.00         
  5 Mielcarek Hubert         UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     32.00         
  6 Adam Myśko               UKS Załęczak Załęcze E76                     34.00         
  7 Strzelczak Dominik       UKS Załęczak Załęcze E76                     36.00         
  8 Jeziorski Adrian         UKS Załęczak Załęcze E76                     38.00         
  9 Jakub Wojtak             UKS Załęczak Załęcze E76                     40.00         
 10 Pudełek Błażej           LKS Górzanka Nawojow K01            2118338  42.00         
 11 Białek Roman             UKS Załęczak Załęcze E76                     44.00         
 12 KOLMAN KAMIL             UKS Sprinter Pątnów  PAT                     46.00         
 13 KALEMBA MARCEL           UKS Sprinter Pątnów  PAT                     48.00         
 14 Obstoj Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi O27            2036953  50.00         
 15 KOLMAN KAMIL             UKS Sprinter Pątnów  PAT                     52.00         
 16 Drab Szymon              UKS Załęczak Załęcze E76                     54.00         
 17 Jacheć Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27            2037507  56.00         
 18 Włodarczyk Kacper        UKS Załęczak Załęcze E76                     58.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M18         5.3km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Obstoj Adam              LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392571  50.00         
  2 Dubas Kordian            UKS Jurajczyk Dzietr DZI                     52.00         
  3 Mania Patryk             MUKS Junior Ochędzyn E70            2086639  54.00         
  4 Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394741  56.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21         7.0km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ząbkiewicz Grzegorz      Potupani             POT                     41.00         
  2 Siejka Krystian          Indywidualnie        IND                     44.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M35         6.0km    0m 18k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K01                     37.00         
  2 Krzyżostanek Jarosław    UKS GROM Sokolniki   E11            2048197  39.00         
  3 Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71            7900030  41.00         
  4 Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75                     43.00         
  5 Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71            1403086  45.00         
  6 Krzysztof Trzewik        Indywidualnie        IND                     47.00         
  7 Domagała Andrzej         UKS GROM Sokolniki   E11            2086645  49.00         
  8 Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28             887215  51.00         
  9 Kociuba                  MKS MOS Wrocław      D91                     53.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M50         5.3km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75            1409366  24.00         
  2 Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17            1394894  26.00         
  3 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75            7150264  30.00         
  4 Skonieczny Andrzej       Indywidualnie        IND            1401456  32.00         
  5 Grabowicz Andrzej        WKS Wawel Kraków     K30                     34.00         
  6 Polewski Dariusz         Indywidualnie        IND            1603313  36.00         
  7 Adamczyk Jarek           Indywidualnie        IND                     38.00         
  8 Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K30              54021  40.00         
  9 Ciura Krzysztof          Indywidualnie        IND                     42.00         
 10 Ertel Radosław           SP Laski             LAS                     44.00         
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN A      3.1km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sulikowska Weronika      LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392576  19.00         
  2 Pudełek Małgorzata       LKS Górzanka Nawojow K01                     21.00         
  3 Oleszek Aleksandra       LUKS Azymek Zdzieszo O47            2037505  23.00         
  4 Gędłek Gabriela          LKS Górzanka Nawojow K01                     25.00         
  5 Wiśniewski Marcin        UKS Azymut Pabianice E71             553469  27.00         
  6 Maciej Oleszek           UKS Lotna Zdzieszowi O27                     29.00         
  7 Brocławik Krzysztof      UKS Załęczak Załęcze E76                     31.00         
  8 Łukasz Śwituniak         Indywidualnie        IND                     33.00         
  9 Janda Dominik            LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394737  35.00         
 10 Hojnisz Daniel           Indywidualnie        IND                     37.00         
 11 Masłowska Brygida        LKS Górzanka Nawojow K01                     39.00         
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN B      3.8km    0m 17k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kmieć Barbara            MUKS Junior Ochędzyn E70            2048183  41.00         
  2 Dziadak Kamil            Indywidualnie        IND                     43.00         
  3 Śliwakowski Adam         MUKS Junior Ochędzyn E70            2091862  45.00         
  4 Ciemięga Dominik         Indywidualnie        IND                     47.00         
 
Lista startowa wg kategorii: RODZINNA    3.1km    0m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grzegorz Suchecki +4     Indywidualnie        IND                      2.00         
  2 Cembik Elwira +1         UKS Załęczak Załęcze E76                      5.00         
  3 Chmielewska Anna +4      Indywidualnie        IND                      8.00         
  4 Ciupa Monika i Wojtek    UKS Orientuś Łódź    E75                     11.00         
  5 Wassikowska Anna +1      Indywidualnie        IND                     14.00         
  6 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71                     17.00         
  7 MACIEJ KOSOWSKI+4        Indywidualnie        IND                     20.00         
  8 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71                     23.00         
  9 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71                     26.00         
 10 Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E71                     29.00