Lista startowa wg kategorii                                     14.06.2019 22:20:34
                            Mistrzostwa ZPK w BnO 2019
===UKS Załęczak======================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10         2.5km    0m 6PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kasprzak Amelia          UKS Załęczak         E76       2120101   1.00         
  2 Płuska Sandra            MUKS Junior Ochędzyn E70                 4.00         
  3 Panek Nikola             UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120119   7.00         
  4 Rogala Katarzyna         SP Pątnów            PAT       2120087  10.00         
  5 Tujek Ilona              MUKS Junior Ochędzyn E70                13.00         
  6 Gajda Maja               UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120120  16.00         
  7 Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70       2086637  19.00         
  8 Stochmiałek Nikola       UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120094  22.00         
  9 Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E714171    887235  25.00         
 10 Sokalska Oliwia          UKS Załęczak         E76       2120077  28.00         
 11 Gmyrek Joanna            UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120078  31.00         
 12 Masłowska Marika         LKS Górzanka Nawojow K01                34.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         2.7km    0m 7PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Komor Matylda            SP Pątnów            PAT       2120134   0.00         
  2 Ladra Emilia             UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120093   3.00         
  3 Zadworna Malwina         SP Pątnów            PAT       2120115   6.00         
  4 Mosiala Paulina          UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120086   9.00         
  5 Chmielewska Julia        5HOPS+               5H                 12.00         
  6 Redzynia Zofia           UKS Azymut Pabianice E714595            15.00         
  7 Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70       2048144  18.00         
  8 Chmielewska Hanna        5HOPS+               5H                 21.00         
  9 Dydyna Maja              SP Pątnów            PAT       2120135  24.00         
 10 Drab Kinga               UKS Jurajczyk Dzietr DZI        435086  27.00         
 11 Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E714603            30.00         
 12 Dubas Kinga              UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120081  33.00         
 13 Ścigała Zuzanna          UKS Załęczak         E76       2120124  36.00         
 14 Wolna Anna               SP Pątnów            PAT       2120100  39.00         
 15 Kukawska Julia           MUKS Junior Ochędzyn E70       2086237  42.00         
 16 Błach Maria              SP Pątnów            PAT       2120118  45.00         
 17 Dydyna Wiktoria          SP Pątnów            PAT       2120109  48.00         
 18 Pęcherz Roksana          UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120111  51.00         
 19 Kozłowska Natalia        UKS Grom Sokolniki   E11                54.00         
 20 Mosiala Natalia          SP Pątnów            PAT       2120113  57.00         
 21 Ptak Julia               UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120080  60.00         
 22 Klimas Anna              SP Pątnów            PAT        435097  63.00         
 23 Mazur Marta              UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120083  66.00         
 24 Zadworna Wiktoria        SP Pątnów            PAT       2120102  69.00         
 25 Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E114386   2048142  72.00         
 26 Kowal Maria              UKS Załęczak         E76       2120127  75.00         
 27 Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E73                78.00         
 28 Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70       2048178  81.00         
 29 Piekelna Maja            MUKS Junior Ochędzyn E70       2048156  84.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K14         3.4km    0m 10PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kiełbik Nikola           UKS Grom Sokolniki   E114387   2048148   2.00         
  2 Ramus Martyna            UKS Jurajczyk Dzietr DZI        435084   5.00         
  3 Łabieniec Kornelia       UKS Azymut Pabianice E714597    887236   8.00         
  4 Łuszczyna Monika         UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120095  11.00         
  5 Sobera Nicola            UKS Załęczak         E76       2120097  14.00         
  6 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S282461   2021377  17.00         
  7 Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E714596    553466  20.00         
  8 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E73       2086643  23.00         
  9 Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70       2086234  26.00         
 10 Pawłowska Maria          UKS Załęczak         E76        435082  29.00         
 11 Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E113835   2048188  32.00         
 12 Ignasiak Malwina         UKS Załęczak         E76       2120098  35.00         
 13 Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E113838   2048146  38.00         
 14 Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E714602    887245  41.00         
 15 Dubas Klaudia            UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120089  44.00         
 16 Polak Karina             UKS Załęczak         E76       2120091  47.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K16         3.8km    0m 15PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cembik Daria             UKS Załęczak         E76       2120130  50.00         
  2 Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E714604    887246  53.00         
  3 Pecherz Agnieszk         UKS Załęczak         E76       2120084  56.00         
  4 Janik Patryk             UKS GOK Galewice     E73                59.00         
  5 Kalemba Natalia          UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120122  62.00         
  6 Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K013998   2118337  65.00         
  7 Pęcherz Agnieszka        UKS Jurajczyk Dzietr DZI         54095  68.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K18         4.6km    0m 19PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E714601    887224   0.00         
  2 Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S282462    682424   3.00         
  3 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K013724             6.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K21         5.0km    0m 19PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71339     505002  29.00         
  2 Pudełek Michalina        LKS Górzanka Nawojow K013999   2121115  32.00         
  3 Kocikowska Anna          Indywidualnie        IND        418361  35.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K35         4.2km    0m 17PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krzak Maria              Indywidualnie        IND                66.00         
  2 Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E712953   7204651  69.00         
  3 Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S282460   2016952  72.00         
  4 Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71       7204932  75.00         
  5 Korek Anna               UKS Grom Sokolniki   E11                78.00         
  6 Masłowska Brygida        LKS Górzanka Nawojow K01                81.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K50         3.8km    0m 15PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojarska Kamilla         Bielsko-Biała O-Team BB        1414597   9.00         
  2 Kmieć Barbara            MUKS Junior Ochędzyn E70       2048149  12.00         
  3 Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S282181    886619  15.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M10         2.5km    0m 6PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Mosiala Kacper           SP Pątnów            PAT       2120104   3.00         
  2 Cieślak Cezary           UKS Załęczak         E76       2120106   6.00         
  3 Ramus Jan                UKS Jurajczyk Dzietr DZI        435088   9.00         
  4 Tasarz Kacper            UKS Załęczak         E76       2120116  12.00         
  5 Watała Mateusz           UKS Azymut Pabianice E714594            15.00         
  6 Domagała Konrad          UKS Grom Sokolniki   E11                18.00         
  7 Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E714402    886310  21.00         
  8 Kalemba Eryk             UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120107  24.00         
  9 Sikora Eryk              MUKS Junior Ochędzyn E70                27.00         
 10 Kukuła Przemysław        UKS Załęczak         E76        435093  30.00         
 11 Krzemiński Bartosz       UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120096  33.00         
 12 Tasarz Kacper            UKS Załęczak         E76       2120128  36.00         
 13 Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E714406   2061725  39.00         
 14 Mucha Piotr              UKS Załęczak         E76        435099  42.00         
 15 Grabarz Kacper           UKS Azymut Pabianice E71                45.00         
 16 Cieślak Bartek           UKS Załęczak         E76       2120090  48.00         
 17 Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E73                51.00         
 18 Aplas Dawid              MUKS Junior Ochędzyn E70                54.00         
 19 Ślusarczyk Paweł         LKS Górzanka Nawojow K014494            57.00         
 20 Kaczmarek Bartek         UKS Załęczak         E76        435087  60.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         2.9km    0m 9PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E713559   7202778   8.00         
  2 Panek Wiktor             UKS Jurajczyk Dzietr DZI        435083  11.00         
  3 Graczyk Filip            SP Pątnów            PAT        435090  14.00         
  4 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E114388   2086645  17.00         
  5 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E73                20.00         
  6 Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś         E753711   7070923  23.00         
  7 Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E713879   7662202  26.00         
  8 Łuszczyna Piotr          UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120076  29.00         
  9 Sobera Miłosz            UKS Załęczak         E76       2120125  32.00         
 10 Kulawik Jan              UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120132  35.00         
 11 Gajęcki Kacper           UKS Załęczak         E76        435089  38.00         
 12 Radosław Polak           UKS Jurajczyk Dzietr DZI        435091  41.00         
 13 Mordal Kacper            UKS Załęczak         E76       2120121  44.00         
 14 Mordal Mikołaj           UKS Załęczak         E76       2120133  47.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.7km    0m 12PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Gatner Igor              UKS Załęczak         E76       2120085   1.00         
  2 Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E714457    553469   4.00         
  3 Ignasiak Piotr           UKS Załęczak         E76       2120110   7.00         
  4 Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E714169    886698  10.00         
  5 Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E113837   2048147  13.00         
  6 Zwetler Piotr            UKS Jurajczyk Dzietr DZI         54204  16.00         
  7 Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E114389   2086642  19.00         
  8 Kozyra Mateusz           Indywidualnie        IND                22.00         
  9 Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E713562   2043890  25.00         
 10 Gajda Szymon             UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120117  28.00         
 11 Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E714404   8000598  31.00         
 12 Pęcherz Przemysław       UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120129  34.00         
 13 Mordal Fabian            UKS Załęczak         E76       2120123  37.00         
 14 Pakuła Filip             UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120099  40.00         
 15 Michalak Jakub           UKS Załęczak         E76        435095  43.00         
 16 Ramus Jakub              UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120126  46.00         
 17 Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E714458   1403086  49.00         
 18 Wilk Krystian            UKS Jurajczyk Dzietr DZI        200429  52.00         
 19 Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E73       2048153  55.00         
 20 Kozłowski Jakub          UKS Grom Sokolniki   E114385            58.00         
 21 Śmiechowski Miłosz       UKS Jurajczyk Dzietr DZI        200421  61.00         
 22 Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         E76       2120079  64.00         
 23 Gajda Sebastian          UKS Jurajczyk Dzietr DZI       2120082  67.00         
 24 Wróbel Kacper            UKS Załęczak         E76        435100  70.00         
 25 Dubas Patryk             UKS Załęczak         E76       2120088  73.00         
 26 Jeziorski Konrad         UKS Załęczak         E76       2120112  76.00         
 27 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E113836   2086649  79.00         
 28 Konieczny Kamil          UKS Załęczak         E76        435096  82.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M16         4.5km    0m 18PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Strzelczak Dominik       UKS Załęczak         E76       2120105  47.00         
  2 Drab Szymon              UKS Załęczak         E76        435092  50.00         
  3 Malik Patryk             UKS Grom Sokolniki   E114109            53.00         
  4 Kuźbiński Aleksander     UKS Załęczak         E76        435081  56.00         
  5 Małecki Marcel           MUKS Junior Ochędzyn E70       2048145  59.00         
  6 Białek Szymon            UKS Załęczak         E76       2120131  62.00         
  7 Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E712653   1407621  65.00         
  8 Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K013853            68.00         
  9 Plewa Franciszek         UKS Załęczak         E76       2120114  71.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M18         4.9km    0m 19PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E712192    887252  42.00         
  2 Jeziorski Adrian         UKS Załęczak         E76        435098  45.00         
  3 Pudełek Błażej           LKS Górzanka Nawojow K013852   2118338  48.00         
  4 Cembik Dawid             UKS Załęczak         E76        435094  51.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21         5.5km    0m 21PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E712657    887216  38.00         
  2 Cybiński Dawid           UKS Załęczak         E76        435085  41.00         
  3 Skorupa Piotr            LKS Górzanka Nawojow K01       8657175  44.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M35         4.9km    0m 19PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmielewski Paweł        5HOPS+               5H                 40.00         
  2 Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71       7205969  43.00         
  3 Domagała Andrzej         UKS Grom Sokolniki   E114573   2048143  46.00         
  4 Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E712652   7202779  49.00         
  5 Krzyżostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E112547   2048197  52.00         
  6 Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E713253   8160579  55.00         
  7 Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28301     887215  58.00         
  8 Gliszczyński Janusz      LKS Górzanka Nawojow K01                61.00         
  9 Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K014339   2127778  64.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M50         3.9km    0m 16PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Śliwakowski Adam         MUKS Junior Ochędzyn E70       2091862  37.00         
  2 Skonieczny Andrzej       KInO ORIENTOP        KIN2979   1401456  40.00         
  3 Polewski Dariusz         Indywidualny Opolski O004258   1603313  43.00         
  4 Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś         E753294   7150264  46.00         
  5 Wysocki Andrzej          UKS Kometa Gliwice   S282697    222893  49.00         
  6 Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E71682     346001  52.00         
  7 Wojarski Krzysztof       UKS Sparta Czyżowice S031121    412345  55.00         
  8 Kret Jacek               LKS Górzanka Nawojow K013723   2103970  58.00         
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN A      3.8km    0m 15PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Łubisz Beata             UKS Azymut Pabianice E71                 2.00         
  2 LESZCZYŃSKI ZBIGNIEW     Indywidualnie        IND                 5.00         
 
Lista startowa wg kategorii: RODZINNA    2.5km    0m 6PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cieśla Mariola +3        UKS Załęczak         E76       2120103  18.00         
  2 Chmielewska Anna +1      5HOPS+               5H                 21.00         
  3 Kozyra Alicja +2         Indywidualnie        IND                24.00         
  4 Cembik Elwira +1         UKS Załęczak         E76                27.00         
  5 Wilk Alicja +3           Indywidualnie        IND                30.00         
  6 Panek Franek +1          UKS Załęczak         E76                33.00         
  7 Marczak Mateusz +3       Indywidualnie        IND                36.00