Lista startowa wg kategorii                                     15.06.2019 17:27:24
                            Mistrzostwa ZŁW w RJnO 2019
===UKS Załęczak======================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K14         5.4km    0m 8PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Polak Karina             UKS Załęczak         E76       2120091  20.00         
  2 Kotołowska Julia         UKS Lotna            O274644   2037509  23.00         
  3 Pawłowska Maria          UKS Załęczak         E76       2120122  26.00         
  4 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S282461   2021377  29.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K17         9.2km    0m 12PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K013724   1419851  10.00         
  2 Dammfeld Karolina        LUKS Azymek          O473476   1394733  13.00         
  3 Cembik Daria             UKS Załęczak         E76       2120104  16.00         
  4 Burak Natalia            UKS Lotna            O273771   1394731  19.00         
  5 Łukasik Aleksandra       UKS Lotna            O273774   1392575  22.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K21        11.6km    0m 15PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S282462    682424   0.00         
  2 Kocikowska Anna          Indywidualnie        IND        418361   3.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K40         9.2km    0m 12PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S282460   2016952   1.00         
  2 Wojarska Kamilla         Bielsko-Biała O-Team BBO       1414597   4.00         
  3 Ciupa Monika             UKS Orientuś         E754654             7.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         5.9km    0m 8PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Łukasik Szymon           UKS Lotna            O274687   1392573   0.00         
  2 Kozyra Mateusz           Indywidualnie        IND                 3.00         
  3 Wróbel Kacper            UKS Załęczak         E76       2120103   6.00         
  4 Dammfeld Adam            UKS Lotna            O273772   2037505   9.00         
  5 Mordal Fabian            UKS Załęczak         E76       2120102  12.00         
  6 Burak Łukasz             UKS Lotna            O274685   1392586  15.00         
  7 Ignasiak Piotr           UKS Załęczak         E76       2120127  18.00         
  8 Kipka Mateusz            UKS Lotna            O274686   1394742  21.00         
  9 Ciupa Jan                UKS Orientuś         E753926            24.00         
 10 Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         E76       2120123  27.00         
 11 Woźniak Wojciech         UKS Lotna            O274688   1392576  30.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M17        11.6km    0m 15PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Cembik Dawid             UKS Załęczak         E76       2120089   0.00         
  2 Jacheć Tomasz            UKS Lotna            O273477   1394736   3.00         
  3 Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         E76       2120112   6.00         
  4 Cieślak Szymon           UKS Załęczak         E76       2120088   9.00         
  5 Plewa Franciszek         UKS Załęczak         E76       2120096  12.00         
  6 Zapart Patryk            UKS Lotna            O273776   2037507  15.00         
  7 Drab Szymon              UKS Załęczak         E76       2120090  18.00         
  8 Białek Szymon            UKS Załęczak         E76       2120121  21.00         
  9 Kubicki Jakub            LUKS Azymek          O473725   2036951  24.00         
 10 Gmerek Piotr             UKS Załęczak         E76       2120083  27.00         
 11 Obstoj Piotr             UKS Lotna            O273775   2037508  30.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21        12.4km    0m 15PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Becmer Damian            WKS Śląsk            D95       8653293   6.00         
  2 Skorupa Piotr            LKS Górzanka Nawojow K01       8657175   9.00         
  3 Szeląg Marcin            Rowerowy Wieluń      RWI                12.00         
  4 Magott Kamil             VisionK Studio       VS                 15.00         
  5 Cybiński Dawid           UKS Załęczak         E76       2120125  18.00         
  6 Adamczyk Marcin          Rowerowy Wieluń      RWI                21.00         
  7 Olczyk Jacek             Indywidualnie        IND                24.00         
  8 Leyko Konrad             Róża Wiatrów/Azymut  AT                 27.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M40        11.6km    0m 15PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Lippa Grzegorz           LUKS Azymek          O471620    887004   1.00         
  2 Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28301     887215   4.00         
  3 Becmer Dariusz           WKS Śląsk            D952148   8655945   7.00         
  4 Chabrzyk Andrzej         ChabTeam             CT                 10.00         
  5 Ciupa Marcin             UKS Orientuś         E753927   8020578  13.00         
  6 Gliszczyński Janusz      LKS Górzanka Nawojow K01                16.00         
  7 Śliwa Piotr              Rowerowy Wieluń      RWI                19.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M50         9.2km    0m 12PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Skonieczny Andrzej       KInO ORIENTOP        KIN2979   1401456   2.00         
  2 Polewski Dariusz         Indywidualny Opolski O004258   1603313   5.00         
  3 Wojarski Krzysztof       UKS Sparta Czyżowice S031121    412345   8.00         
  4 Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S28        889674  11.00         
  5 Skonieczny Andrzej       KInO ORIENTOP        KIN2979   1401456  14.00         
  6 Skorupa Stanisław        UKS Kometa Gliwice   S28                17.00         
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        7.3km    0m 9PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Jędrysiak Grażyna        Indywidualnie        IND                 2.00         
  2 Mencfel Leszek           UKS Załęczak         E76       2120078   5.00         
  3 Szczepaniak Zbigniew     Indywidualnie        IND                 8.00         
  4 Budzińska Masia          MUKS Gliwice         MUK                11.00         
  5 Mencfel Joanna           UKS Załęczak         E76       2120076  14.00         
  6 LESZCZYŃSKI ZBIGNIEW     Indywidualnie        IND                17.00         
  7 Budzyński Arkadiusz      Indywidualnie        IND                20.00         
  8 Magott Adam              Indywidualnie        IND                23.00         
 
Lista startowa wg kategorii: RODZINNA    7.3km    0m 9PK  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1 Kulig Ryszard +1         Rowerowy Wieluń      RWI                 1.00         
  2 Chmielewska Anna +1      5HOPS+               5H                  4.00         
  3 Strzelczak Michał +1     UKS Załęczak         E76       2120133   7.00         
  4 Piwowar Barbara +3       Nadwarciański Browar NB                 10.00         
  5 Błaszczak Konrad +3      Indywidualnie        IND                13.00         
  6 Chabrzyk Kamila +2       ChabTeam             CT                 16.00         
  7 Gatner Igor +1           UKS Załęczak         E76       2120106  19.00         
  8 Kozyra Alicja +2         Indywidualnie        IND                22.00         
  9 Gajek Katarzyna +1       Nadwarciański Browar NB                 25.00