Lista startowa klubowa                                           14.06.2019 22:20:57
                             Mistrzostwa ZPK w BnO 2019
===UKS Załęczak=======================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Lista startowa klubowa: 5H - 5HOPS+                                   Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmielewska Hanna        5H                 K12     21.00         
  2 Chmielewska Julia        5H                 K12     12.00         
  3 Chmielewski Paweł        5H                 M35     40.00         
  4 Chmielewska Anna +1      5H                 RODZINNA  21.00         
 
 
Lista startowa klubowa: BB - Bielsko-Biała O-Team                     Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojarska Kamilla         BB      1414597    K50      9.00         
 
 
Lista startowa klubowa: DZI - UKS Jurajczyk Dzietrzniki                Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajda Maja               DZI     2120120    K10     16.00         
  2 Gmyrek Joanna            DZI     2120078    K10     31.00         
  3 Panek Nikola             DZI     2120119    K10      7.00         
  4 Stochmiałek Nikola       DZI     2120094    K10     22.00         
  5 Drab Kinga               DZI      435086    K12     27.00         
  6 Dubas Kinga              DZI     2120081    K12     33.00         
  7 Ladra Emilia             DZI     2120093    K12      3.00         
  8 Mazur Marta              DZI     2120083    K12     66.00         
  9 Mosiala Paulina          DZI     2120086    K12      9.00         
 10 Pęcherz Roksana          DZI     2120111    K12     51.00         
 11 Ptak Julia               DZI     2120080    K12     60.00         
 12 Dubas Klaudia            DZI     2120089    K14     44.00         
 13 Łuszczyna Monika         DZI     2120095    K14     11.00         
 14 Ramus Martyna            DZI      435084    K14      5.00         
 15 Kalemba Natalia          DZI     2120122    K16     62.00         
 16 Kalemba Eryk             DZI     2120107    M10     24.00         
 17 Krzemiński Bartosz       DZI     2120096    M10     33.00         
 18 Ramus Jan                DZI      435088    M10      9.00         
 19 Kulawik Jan              DZI     2120132    M12     35.00         
 20 Łuszczyna Piotr          DZI     2120076    M12     29.00         
 21 Panek Wiktor             DZI      435083    M12     11.00         
 22 Radosław Polak           DZI      435091    M12     41.00         
 23 Gajda Sebastian          DZI     2120082    M14     67.00         
 24 Gajda Szymon             DZI     2120117    M14     28.00         
 25 Pakuła Filip             DZI     2120099    M14     40.00         
 26 Pęcherz Przemysław       DZI     2120129    M14     34.00         
 27 Ramus Jakub              DZI     2120126    M14     46.00         
 28 Śmiechowski Miłosz       DZI      200421    M14     61.00         
 29 Wilk Krystian            DZI      200429    M14     52.00         
 30 Zwetler Piotr            DZI       54204    M14     16.00         
 31 Pęcherz Agnieszka        DZI       54095    K16     68.00         
 
 
Lista startowa klubowa: E11 - UKS Grom Sokolniki                       Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozłowska Natalia        E11             Poż.  K12     54.00         
  2 Korek Anna               E11             Poż.  K35     78.00         
  3 Domagała Konrad          E11             Poż.  M10     18.00         
  4 Krzyżostanek Jarosław    E112547 2048197    M35     52.00         
  5 Domagała Emilia          E113835 2048188    K14     32.00         
  6 Hryciuk Mikołaj          E113836 2086649    M14     79.00         
  7 Korek Kacper             E113837 2048147    M14     13.00         
  8 Krzyżostanek Partycja    E113838 2048146    K14     38.00         
  9 Malik Patryk             E114109         Poż.  M16     53.00         
 10 Kozłowski Jakub          E114385         Poż.  M14     58.00         
 11 Malik Wiktoria           E114386 2048142    K12     72.00         
 12 Kiełbik Nikola           E114387 2048148    K14      2.00         
 13 Domagała Jakub           E114388 2086645    M12     17.00         
 14 Marszałek Alan           E114389 2086642    M14     19.00         
 15 Domagała Andrzej         E114573 2048143    M35     46.00         
Wypoż. karty-SI:5
 
 
Lista startowa klubowa: E70 - MUKS Junior Ochędzyn                     Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Herbeć Anna              E70     2048178    K12     81.00         
  2 Jabłońska Emilia         E70     2086234    K14     26.00         
  3 Jarczak Marika           E70     2048144    K12     18.00         
  4 Piekelna Maja            E70     2048156    K12     84.00         
  5 Kukawska Julia           E70     2086237    K12     42.00         
  6 Krasoń Julia             E70     2086637    K10     19.00         
  7 Kmieć Barbara            E70     2048149    K50     12.00         
  8 Śliwakowski Adam         E70     2091862    M50     37.00         
  9 Małecki Marcel           E70     2048145    M16     59.00         
 10 Płuska Sandra            E70             Poż.  K10      4.00         
 11 Tujek Ilona              E70             Poż.  K10     13.00         
 12 Aplas Dawid              E70             Poż.  M10     54.00         
 13 Sikora Eryk              E70             Poż.  M10     27.00         
Wypoż. karty-SI:4
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut Pabianice                     Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sztranek Iwona           E71     7204932    K35     75.00         
  2 Grabarz Kacper           E71             Poż.  M10     45.00         
  3 Sztranek Paweł           E71     7205969    M35     43.00         
  4 Łubisz Beata             E71             Poż.  OPEN A   2.00         
  5 Andrzejczak Maciej       E712192  887252    M18     42.00         
  6 Krempiński Piotr         E712652 7202779    M35     49.00         
  7 Sztranek Jan             E712653 1407621    M16     65.00         
  8 Łubis Michał             E712657  887216    M21     38.00         
  9 Konc Katarzyna           E712953 7204651    K35     69.00         
 10 Tkaczuk Tomasz           E713253 8160579    M35     55.00         
 11 Biniecka Małgorzata      E71 339  505002    K21     29.00         
 12 Krempiński Franciszek    E713559 7202778    M12      8.00         
 13 Sztranek Maciej          E713562 2043890    M14     25.00         
 14 Wiśniewski Jakub         E713879 7662202    M12     26.00         
 15 Łubisz Dominik           E714169  886698    M14     10.00         
 16 Kowalczyk Kalina         E714171  887235    K10     25.00         
 17 Łubisz Łukasz            E714402  886310    M10     21.00         
 18 Sieroń Karol             E714404 8000598    M14     31.00         
 19 Wiśniewski Adam          E714406 2061725    M10     39.00         
 20 Durma Jerzy              E714457  553469    M14      4.00         
 21 Wesołowski Oskar         E714458 1403086    M14     49.00         
 22 Watała Mateusz           E714594         Poż.  M10     15.00         
 23 Redzynia Zofia           E714595         Poż.  K12     15.00         
 24 Młynarczyk Kaja          E714596  553466    K14     20.00         
 25 Łabieniec Kornelia       E714597  887236    K14      8.00         
 26 Kalisz Kaja              E714601  887224    K18      0.00         
 27 Goszcz Julia             E714602  887245    K14     41.00         
 28 Janiak Magdalena         E714603         Poż.  K12     30.00         
 29 Grochowalska Alicja      E714604  887246    K16     53.00         
 30 Kłos Józef               E71 682  346001    M50     52.00         
Wypoż. karty-SI:5
 
 
Lista startowa klubowa: E73 - UKS GOK Galewice                         Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cegiełka Milena          E73     2086643    K14     23.00         
  2 Narożny Kacper           E73             Poż.  M12     20.00         
  3 Fronia Jakub             E73     2048153    M14     55.00         
  4 Janik Patryk             E73             Poż.  K16     59.00         
  5 Cegiełka Konrad          E73             Poż.  M10     51.00         
  6 Żuczkowska Oliwia        E73             Poż.  K12     78.00         
Wypoż. karty-SI:4
 
 
Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientuś                             Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Młynarczyk Piotr         E753294 7150264    M50     46.00         
  2 Młynarczyk Maksymilian   E753711 7070923    M12     23.00         
 
 
Lista startowa klubowa: E76 - UKS Załęczak                             Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kasprzak Amelia          E76     2120101    K10      1.00         
  2 Sokalska Oliwia          E76     2120077    K10     28.00         
  3 Kowal Maria              E76     2120127    K12     75.00         
  4 Ścigała Zuzanna          E76     2120124    K12     36.00         
  5 Pawłowska Maria          E76      435082    K14     29.00         
  6 Polak Karina             E76     2120091    K14     47.00         
  7 Cembik Daria             E76     2120130    K16     50.00         
  8 Pecherz Agnieszk         E76     2120084    K16     56.00         
  9 Cieślak Bartek           E76     2120090    M10     48.00         
 10 Cieślak Cezary           E76     2120106    M10      6.00         
 11 Kukuła Przemysław        E76      435093    M10     30.00         
 12 Mucha Piotr              E76      435099    M10     42.00         
 13 Tasarz Kacper            E76     2120128    M10     36.00         
 14 Tasarz Kacper            E76     2120116    M10     12.00         
 15 Gajęcki Kacper           E76      435089    M12     38.00         
 16 Mordal Kacper            E76     2120121    M12     44.00         
 17 Mordal Mikołaj           E76     2120133    M12     47.00         
 18 Sobera Miłosz            E76     2120125    M12     32.00         
 19 Dubas Patryk             E76     2120088    M14     73.00         
 20 Gatner Igor              E76     2120085    M14      1.00         
 21 Ignasiak Jakub           E76     2120079    M14     64.00         
 22 Ignasiak Piotr           E76     2120110    M14      7.00         
 23 Jeziorski Konrad         E76     2120112    M14     76.00         
 24 Michalak Jakub           E76      435095    M14     43.00         
 25 Mordal Fabian            E76     2120123    M14     37.00         
 26 Wróbel Kacper            E76      435100    M14     70.00         
 27 Białek Szymon            E76     2120131    M16     62.00         
 28 Drab Szymon              E76      435092    M16     50.00         
 29 Kuźbiński Aleksander     E76      435081    M16     56.00         
 30 Plewa Franciszek         E76     2120114    M16     71.00         
 31 Strzelczak Dominik       E76     2120105    M16     47.00         
 32 Cembik Dawid             E76      435094    M18     51.00         
 33 Jeziorski Adrian         E76      435098    M18     45.00         
 34 Cybiński Dawid           E76      435085    M21     41.00         
 35 Cieśla Mariola +3        E76     2120103    RODZINNA  18.00         
 36 Konieczny Kamil          E76      435096    M14     82.00         
 37 Sobera Nicola            E76     2120097    K14     14.00         
 38 Ignasiak Malwina         E76     2120098    K14     35.00         
 39 Kaczmarek Bartek         E76      435087    M10     60.00         
 40 Panek Franek +1          E76             Poż.  RODZINNA  33.00         
 41 Cembik Elwira +1         E76             Poż.  RODZINNA  27.00         
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kocikowska Anna          IND      418361    K21     35.00         
  2 Krzak Maria              IND                K35     66.00         
  3 Kozyra Mateusz           IND                M14     22.00         
  4 LESZCZYŃSKI ZBIGNIEW     IND                OPEN A   5.00         
  5 Kozyra Alicja +2         IND                RODZINNA  24.00         
  6 Wilk Alicja +3           IND                RODZINNA  30.00         
  7 Marczak Mateusz +3       IND                RODZINNA  36.00         
 
 
Lista startowa klubowa: K01 - LKS Górzanka Nawojowa Góra               Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Masłowska Marika         K01             Poż.  K10     34.00         
  2 Masłowska Brygida        K01             Poż.  K35     81.00         
  3 Skorupa Piotr            K01     8657175    M21     44.00         
  4 Gliszczyński Janusz      K01             Poż.  M35     61.00         
  5 Kret Jacek               K013723 2103970    M50     58.00         
  6 Skorupa Maja             K013724         Poż.  K18      6.00         
  7 Pudełek Błażej           K013852 2118338    M18     48.00         
  8 Ślusarczyk Piotr         K013853         Poż.  M16     68.00         
  9 Pudełek Jowita           K013998 2118337    K16     65.00         
 10 Pudełek Michalina        K013999 2121115    K21     32.00         
 11 Pudełek Paweł            K014339 2127778    M35     64.00         
 12 Ślusarczyk Paweł         K014494         Poż.  M10     57.00         
Wypoż. karty-SI:6
 
 
Lista startowa klubowa: KINO - KInO ORIENTOP                            Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skonieczny Andrzej       KIN2979 1401456    M50     40.00         
 
 
Lista startowa klubowa: O00 - Indywidualny Opolskie                    Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Polewski Dariusz         O004258 1603313    M50     43.00         
 
 
Lista startowa klubowa: PAT - SP Pątnów                                Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rogala Katarzyna         PAT     2120087    K10     10.00         
  2 Błach Maria              PAT     2120118    K12     45.00         
  3 Dydyna Maja              PAT     2120135    K12     24.00         
  4 Klimas Anna              PAT      435097    K12     63.00         
  5 Komor Matylda            PAT     2120134    K12      0.00         
  6 Mosiala Natalia          PAT     2120113    K12     57.00         
  7 Dydyna Wiktoria          PAT     2120109    K12     48.00         
  8 Wolna Anna               PAT     2120100    K12     39.00         
  9 Zadworna Malwina         PAT     2120115    K12      6.00         
 10 Zadworna Wiktoria        PAT     2120102    K12     69.00         
 11 Mosiala Kacper           PAT     2120104    M10      3.00         
 12 Graczyk Filip            PAT      435090    M12     14.00         
 
 
Lista startowa klubowa: S03 - UKS Sparta Czyżowice                     Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojarski Krzysztof       S031121  412345    M50     55.00         
 
 
Lista startowa klubowa: S28 - UKS Kometa Gliwice                       Sobota 15.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wysocka Jolanta          S282181  886619    K50     15.00         
  2 Polewka Beata            S282460 2016952    K35     72.00         
  3 Polewka Julianna         S282461 2021377    K14     17.00         
  4 Polewka Aleksandra       S282462  682424    K18      3.00         
  5 Wysocki Andrzej          S282697  222893    M50     49.00         
  6 Polewka Tomasz           S28 301  887215    M35     58.00