Lista startowa klubowa                                           15.06.2019 17:27:43
                            Mistrzostwa ZŁW w RJnO 2019
===UKS Załęczak=======================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Lista startowa klubowa:  -                                          Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
 
 
Lista startowa klubowa: 5H - 5HOPS+                                   Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chmielewska Anna +1      5H              Poż.  RODZINNA   4.00         
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: AT - Róża Wiatrów/Azymut Team                 Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leyko Konrad             AT              Poż.  M21     27.00         
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: BBO - Bielsko-Biała O-Team                     Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojarska Kamilla         BBO     1414597    K40      4.00         
 
 
Lista startowa klubowa: CT - ChabTeam                                 Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chabrzyk Kamila +2       CT              Poż.  RODZINNA  16.00         
  2 Chabrzyk Andrzej         CT              Poż.  M40     10.00         
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: D95 - WKS Śląsk                                Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Becmer Damian            D95     8653293    M21      6.00         
  2 Becmer Dariusz           D952148 8655945    M40      7.00         
 
 
Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientuś                             Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ciupa Jan                E753926         Poż.  M14     24.00         
  2 Ciupa Marcin             E753927 8020578    M40     13.00         
  3 Ciupa Monika             E754654         Poż.  K40      7.00         
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: E76 - UKS Załęczak                             Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pawłowska Maria          E76     2120122    K14     26.00         
  2 Polak Karina             E76     2120091    K14     20.00         
  3 Cembik Daria             E76     2120104    K17     16.00         
  4 Ignasiak Jakub           E76     2120123    M14     27.00         
  5 Ignasiak Piotr           E76     2120127    M14     18.00         
  6 Mordal Fabian            E76     2120102    M14     12.00         
  7 Wróbel Kacper            E76     2120103    M14      6.00         
  8 Białek Szymon            E76     2120121    M17     21.00         
  9 Cieślak Szymon           E76     2120088    M17      9.00         
 10 Drab Szymon              E76     2120090    M17     18.00         
 11 Gmerek Piotr             E76     2120083    M17     27.00         
 12 Plewa Franciszek         E76     2120096    M17     12.00         
 13 Mencfel Leszek           E76     2120078    OPEN     5.00         
 14 Mencfel Joanna           E76     2120076    OPEN    14.00         
 15 Gatner Igor +1           E76     2120106    RODZINNA  19.00         
 16 Strzelczak Michał +1     E76     2120133    RODZINNA   7.00         
 17 Cembik Dawid             E76     2120089    M17      0.00         
 18 Ignasiak Jakub           E76     2120112    M17      6.00         
 19 Cybiński Dawid           E76     2120125    M21     18.00         
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kozyra Mateusz           IND             Poż.  M14      3.00         
  2 Olczyk Jacek             IND             Poż.  M21     24.00         
  3 LESZCZYŃSKI ZBIGNIEW     IND             Poż.  OPEN    17.00         
  4 Budzyński Arkadiusz      IND             Poż.  OPEN    20.00         
  5 Jędrysiak Grażyna        IND             Poż.  OPEN     2.00         
  6 Magott Adam              IND             Poż.  OPEN    23.00         
  7 Szczepaniak Zbigniew     IND             Poż.  OPEN     8.00         
  8 Błaszczak Konrad +3      IND             Poż.  RODZINNA  13.00         
  9 Kozyra Alicja +2         IND             Poż.  RODZINNA  22.00         
 10 Kocikowska Anna          IND      418361    K21      3.00         
Wypoż. karty-SI:9
 
 
Lista startowa klubowa: K01 - LKS Górzanka Nawojowa Góra               Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skorupa Piotr            K01     8657175    M21      9.00         
  2 Gliszczyński Janusz      K01             Poż.  M40     16.00         
  3 Skorupa Maja             K013724 1419851    K17     10.00         
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: KINO - KInO ORIENTOP                            Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skonieczny Andrzej       KIN2979 1401456    M50      2.00         
  2 Skonieczny Andrzej       KIN2979 1401456    M50     14.00         
 
 
Lista startowa klubowa: MUKS - MUKS Gliwice                             Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Budzińska Masia          MUK             Poż.  OPEN    11.00         
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: NB - Nadwarciański Browar                     Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gajek Katarzyna +1       NB              Poż.  RODZINNA  25.00         
  2 Piwowar Barbara +3       NB              Poż.  RODZINNA  10.00         
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: O00 - Indywidualny Opolskie                    Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Polewski Dariusz         O004258 1603313    M50      5.00         
 
 
Lista startowa klubowa: O27 - UKS Lotna                                Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jacheć Tomasz            O273477 1394736    M17      3.00         
  2 Burak Natalia            O273771 1394731    K17     19.00         
  3 Dammfeld Adam            O273772 2037505    M14      9.00         
  4 Łukasik Aleksandra       O273774 1392575    K17     22.00         
  5 Obstoj Piotr             O273775 2037508    M17     30.00         
  6 Zapart Patryk            O273776 2037507    M17     15.00         
  7 Kotołowska Julia         O274644 2037509    K14     23.00         
  8 Burak Łukasz             O274685 1392586    M14     15.00         
  9 Kipka Mateusz            O274686 1394742    M14     21.00         
 10 Łukasik Szymon           O274687 1392573    M14      0.00         
 11 Woźniak Wojciech         O274688 1392576    M14     30.00         
 
 
Lista startowa klubowa: O47 - LUKS Azymek                              Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lippa Grzegorz           O471620  887004    M40      1.00         
  2 Dammfeld Karolina        O473476 1394733    K17     13.00         
  3 Kubicki Jakub            O473725 2036951    M17     24.00         
 
 
Lista startowa klubowa: RWI - Rowerowy Wieluń                          Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adamczyk Marcin          RWI             Poż.  M21     21.00         
  2 Szeląg Marcin            RWI             Poż.  M21     12.00         
  3 Śliwa Piotr              RWI             Poż.  M40     19.00         
  4 Kulig Ryszard +1         RWI             Poż.  RODZINNA   1.00         
Wypoż. karty-SI:4
 
 
Lista startowa klubowa: S03 - UKS Sparta Czyżowice                     Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojarski Krzysztof       S031121  412345 Poż.  M50      8.00         
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: S28 - UKS Kometa Gliwice                       Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skorupa Stanisław        S28             Poż.  M50     17.00         
  2 Zdanowicz Jan            S28      889674    M50     11.00         
  3 Polewka Beata            S282460 2016952    K40      1.00         
  4 Polewka Julianna         S282461 2021377    K14     29.00         
  5 Polewka Aleksandra       S282462  682424    K21      0.00         
  6 Polewka Tomasz           S28 301  887215    M40      4.00         
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: VS - VisionK Studio                           Niedziela 16.6.2019
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Magott Kamil             VS              Poż.  M21     15.00         
Wypoż. karty-SI:1