Lista startowa wg kategorii                                          03.05.2018 14:18:06
                                    I Duathlon 2018
===UKS Załęczak===========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K14         6.1km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pawłowska Maria          UKS Załęczak Załęcze E76                      0.00         
  2 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S28            2021377   2.00         
  3 Aleksandra Łukasik       UKS Lotna Zdzieszowi O27            2036959   4.00         
  4 Ignasiak Maja            UKS Załęczak Załęcze E76                      6.00         
  5 Polak Karina             UKS Załęczak Załęcze E76                      8.00         
  6 Cembik Daria             UKS Załęczak Załęcze E76                     10.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K17        10.3km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nyga Julia               UKS Kometa Gliwice   S28            2021373   2.00         
  2 Katarzyna Szczepaniak    UKS Załęczak Załęcze E76                      5.00         
  3 Pogoda Kinga             UKS Kometa Gliwice   S28            2016481   8.00         
  4 łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392575  11.00         
  5 Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392590  14.00         
  6 Dammfeld Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394733  17.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K21        14.2km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ciura Marzena            Indywidualnie        IND                     36.00         
  2 Sulikowska Weronika      LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392576  38.00         
  3 Skorupa Małgorzata       UKS Kometa Gliwice   S28                     40.00         
  4 Oleszek Aleksandra       LUKS Azymek Zdzieszo O47            2037505  42.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K40        10.3km    0m 15k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adamczyk Ewa             Indywidualnie        IND                     21.00         
  2 Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K30            2114867  24.00         
  3 Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S28            2016952  27.00         
  4 Ciura Marzena            Indywidualnie        IND                     30.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         6.9km    0m 12k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tokarski Oskar           UKS Załęczak Załęcze E76                      1.00         
  2 Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27            2037510   4.00         
  3 Ignasiak Jakub           UKS Załęczak Załęcze E76                      7.00         
  4 Grzyb Patryk             Indywidualnie        IND                     10.00         
  5 Dubas Patryk             UKS Załęczak Załęcze E76                     13.00         
  6 Roman Szymon             LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394736  16.00         
  7 Gatner Igor              UKS Załęczak Załęcze E76                     19.00         
  8 Zapart Patryk            UKS Lotna Zdzieszowi O27            2037509  22.00         
  9 Jakub Ignasiak           UKS Załęczak Załęcze E76                     25.00         
 10 Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392573  28.00         
 11 Mordal Fabian            UKS Załęczak Załęcze E76                     31.00         
 12 Michalak Jakub           UKS Załęczak Załęcze E76                     34.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M17        12.4km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Adam Cybiński            UKS Załęczak Załęcze E76                      0.00         
  2 Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394741   3.00         
  3 Adam Myśko               UKS Załęczak Załęcze E76                      6.00         
  4 Obstoj Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi O27            2036953   9.00         
  5 Jakub Wojtak             UKS Załęczak Załęcze E76                     12.00         
  6 Gidel Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi O27            2036952  15.00         
  7 Drab Szymon              UKS Załęczak Załęcze E76                     18.00         
  8 Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394742  21.00         
  9 Gmerek Piotr             UKS Załęczak Załęcze E76                     24.00         
 10 Jacheć Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27            2037507  27.00         
 11 Włodarczyk Kacper        UKS Załęczak Załęcze E76                     30.00         
 12 Białek Roman             UKS Załęczak Załęcze E76                     33.00         
 13 Cembik Dawid             UKS Załęczak Załęcze E76                     36.00         
 14 Strzelczak Dominik       UKS Załęczak Załęcze E76                     39.00         
 15 Jeziorski Adrian         UKS Załęczak Załęcze E76                     42.00         
 16 Franciszek Plewa         UKS Załęczak Załęcze E76                     45.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21        17.4km    0m 20k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kotas Paweł              Indywidualnie        IND                     31.00         
  2 Janda Dominik            LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394737  34.00         
  3 Siejka Krystian          Indywidualnie        IND                     37.00         
  4 Szeląg Marcin            Rowerowy Wieluń      RW                      40.00         
  5 Michał Mencfel           UKS Załęczak Załęcze E76                     43.00         
  6 Obstoj Adam              LUKS Azymek Zdzieszo O47            1392571  46.00         
  7 Dawid Pęcherczyk         Indywidualnie        IND                     49.00         
  8 Marcin Adamczyk          Rowerowy Wieluń      RW                      52.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M40        14.6km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lippa Grzegorz           LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394744  31.00         
  2 Krzysztof Kardas         Indywidualnie        IND                     33.00         
  3 Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28             887215  35.00         
  4 Śliwa Piotr              Rowerowy Wieluń      RW                      37.00         
  5 Skoczyłas Sławomir       Indywidualnie        IND                     39.00         
  6 Spychała Tomasz          Rowerowy Wieluń      RW                      41.00         
  7 Maciej Oleszek           UKS Lotna Zdzieszowi O27                     43.00         
  8 Krzysztof Trzewik        Indywidualnie        IND                     45.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M50        12.4km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K30              54021  17.00         
  2 Ciura Krzysztof          Indywidualnie        IND                     20.00         
  3 Skorupa Stanisław        UKS Kometa Gliwice   S28                     23.00         
  4 Grabowicz Andrzej        WKS Wawel Kraków     K30                     26.00         
  5 Adamczyk Jarek           Indywidualnie        IND                     29.00         
  6 Polewski Dariusz         Indywidualnie        IND            1603313  32.00         
  7 Skonieczny Andrzej       Indywidualnie        IND            1401456  35.00         
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN B     10.7km    0m 16k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojciech Jarkowski       Indywidualnie        IND                      1.00         
  2 Olczyk Jacek             Indywidualnie        IND                      3.00         
  3 Michalski Mieczysław     Indywidualnie        IND                      5.00         
  4 Wołowiec Agnieszka       Indywidualnie        IND                      7.00         
  5 Jedrysiak Grazyna        Indywidualnie        IND                      9.00         
  6 Marczak Janek            Indywidualnie        IND                     11.00         
  7 Michalska Joanna         Indywidualnie        IND                     13.00         
  8 Kopczyński Filip         Indywidualnie        IND                     15.00         
 
Lista startowa wg kategorii: RODZINNA    5.7km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cembik Elwira +1         UKS Załęczak Załęcze E76                     14.00         
  2 MACIEJ KOSOWSKI+4        Indywidualnie        IND                     16.00         
  3 Grzegorz Suchecki +4     Indywidualnie        IND                     18.00         
  4 Chanuszek Michał +3      Indywidualnie        IND                     20.00         
  5 Cembik Szymon i Hubert   UKS Załęczak Załęcze E76                     22.00         
  6 Nir Krzysztof +1         Indywidualnie        IND                     24.00         
  7 Strzelczak Michał +1     UKS Załęczak Załęcze E76                     26.00