Końcowe wyniki zawodów                                            13.06.2017 13:27:42
                                      OP-Finał
===UKS Załęczak========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.5km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paulina Mosiala          ZSS Dzietrzniki      DZI            0b.PK 72.30         
  2.Dydyna Maja              ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 72.36         
  3.Malwina Zadworna         ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 78.52         
  4.Maria Kowal              ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 80.58         
  5.Maja Gajda               ZSS Dzietrzniki      DZI            0b.PK 81.29         
  6.Patrycja Woś             ZSS Dzietrzniki      DZI            0b.PK 88.32         
  7.Julia Stochmiałek        ZSS Dzietrzniki      DZI            1b.PK 81.16         
  8.Julia Kędzia             ZSS Pątnów           PAT            2b.PK 57.48         
  9.Emilia Kiedos            ZSS Załęcze Małe     ZM             3b.PK 57.58         
 10.Julia Jarząb             ZSS Załęcze Małe     ZM             4b.PK 44.51         
 11.Zuzanna Ścigała          ZSS Załęcze Małe     ZM             4b.PK 47.59         
    Amelia Kasprzak          ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Oliwia Sokalska          ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Izabela Stykała          ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Wiktoria Pietras         ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Wiktoria Świtała         ZSS Dzietrzniki      DZI            DNF               
    Julia Ptak               ZSS Dzietrzniki      DZI            DNF               
    Emilia Ladra             ZSS Dzietrzniki      DZI            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.5km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karina Polak             ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 24.53         
  2.Klaudia Gniła            ZSS Załęcze Małe     ZM             7b.PK 14.21         
  3.Jessica Drab             ZSS Załęcze Małe     ZM             7b.PK 18.19         
  4.Maja Ignasiak            ZSS Załęcze Małe     ZM             7b.PK 20.18         
    Magdalena Zdziebko       ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Nicola Sobera            ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Patrycja Gmerek          ZSS Pątnów           PAT            DNF               
    Sara Kolman              ZSS Pątnów           PAT            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.1km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Daria Cembik             ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 28.21         
  2.Amelia Kabała            ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 33.17         
  3.Ola Kolczarek            ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 82.13         
  4.Julia Drygała            ZSS Pątnów           PAT            1b.PK120.09         
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         2.7km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Natalia Dominiak         ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 55.32         
  2.Patrycja Moczygęba       ZSS Dzietrzniki      DZI            0b.PK 61.29         
  3.Marta Nowak              ZSS Pątnów           PAT            5b.PK114.07         
  4.Matyna Graczyk           ZSS Pątnów           PAT            5b.PK118.13         
  5.Katarzyna Siwik          ZSS Pątnów           PAT            5b.PK124.15         
    Karolina Ścigała         ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Zuzanna Paluszczak       ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.7km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Eryk Kalemba             ZSS Dzietrzniki      DZI            0b.PK 60.45         
  2.Bartek Rogala            ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 62.48         
  3.Filip Graczyk            ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 65.46         
  4.Miłosz Sobera            ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 69.40         
  5.Piotr Łuszczyna          ZSS Dzietrzniki      DZI            0b.PK 70.01         
  6.Adrian Pochrzęst         ZSS Dzietrzniki      DZI            0b.PK 73.03         
  7.Cezary Stanek            ZSS Pątnów           PAT            3b.PK 52.38         
  8.Piotr Mucha              ZSS Załęcze Małe     ZM             3b.PK 63.12         
  9.Krystian Dubas           ZSS Załęcze Małe     ZM             5b.PK 60.20         
    Mikołaj Mordal           ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.8km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakub Michalak           ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 66.15         
  2.Fabian Mordal            ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 80.12         
  3.Marcin Nowakowski        ZSS Pątnów           PAT            3b.PK 44.56         
  4.Jakub Ignasiak           ZSS Załęcze Małe     ZM             3b.PK 46.59         
  5.Patryk Dubas             ZSS Załęcze Małe     ZM             3b.PK 61.23         
  6.Piotr Ignasiak           ZSS Załęcze Małe     ZM             6b.PK 43.09         
    Konrad Jeziorski         ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Bartek Ciosek            ZSS Pątnów           PAT            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.6km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szymon Drab              ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 30.06         
  2.Szymon Wójec             ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 32.08         
  3.Jakub Ignasiak           ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 43.02         
  4.Tobiasz Madeła           ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 47.49         
  5.Szymon Białek            ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 50.21         
  6.Oskar Tokarski           ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 56.18         
  7.Mucha Mateusz            ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 58.15         
  8.Patryk Wcisło            ZSS Dzietrzniki      DZI            3b.PK 52.29         
    Aleksander Kuźbiński     ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Franciszek Plewa         ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Adam Myśko               ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Bartłomiej Przybyła      ZSS Dzietrzniki      DZI            DNF               
    Miłosz Hanas             ZSS Pątnów           PAT            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         2.9km    0m 13k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Adrian Jeziorski         ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 24.26         
  2.Patryk Nowak             ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 24.39         
  3.Dawid Cembik             ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 27.11         
  4.Przemysław Walaszczyński ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 31.13         
  5.Stanisław Kolman         ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 40.03         
  6.Marcel Kalemba           ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 58.09         
  7.Dominik Strzelczak       ZSS Załęcze Małe     ZM             1b.PK 50.44         
  8.Hubert Mielcarek         ZSS Dzietrzniki      DZI            3b.PK 93.12         
  9.Kordian Dubas            ZSS Dzietrzniki      DZI            4b.PK 75.10         
 10.Roman Białek             ZSS Załęcze Małe     ZM            11b.PK 46.47         
    Kacper Włodarczyk        ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Mateusz Mencfel          ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Marcel Moczygęba         ZSS Dzietrzniki      DZI            DNF               
    Piotr Wachowski          ZSS Pątnów           PAT            DNF