Końcowe wyniki zawodów                                         15.06.2019 16:38:58
                            Mistrzostwa ZPK w BnO 2019
===UKS Załęczak=====================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         2.5km    0m 6PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70       0b.PK 30.46         
  2.Sokalska Oliwia          UKS Załęczak         E76       0b.PK 34.34         
  3.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E714171   0b.PK 37.23         
  4.Gajda Maja               UKS Jurajczyk Dzietr DZI       0b.PK 40.00         
  5.Błach Maja               SP Pątnów            PAT       0b.PK 43.45         
  6.Masłowska Marika         LKS Górzanka Nawojow K01       0b.PK 43.57         
  7.Kasprzak Amelia          UKS Załęczak         E76       0b.PK 45.32         
  8.Rogala Katarzyna         SP Pątnów            PAT       0b.PK 45.40         
  9.Gmyrek Joanna            UKS Jurajczyk Dzietr DZI       0b.PK 47.04         
 10.Panek Nikola             UKS Jurajczyk Dzietr DZI       0b.PK 48.54         
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.7km    0m 7PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janiak Magdalena         UKS Azymut Pabianice E714603       29.03  +      0.00
  2.Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E73           33.44  +      4.41
  3.Dydyna Wiktoria          SP Pątnów            PAT           37.53  +      8.50
  4.Piekelna Maja            MUKS Junior Ochędzyn E70           38.23  +      9.20
  5.Błach Maria              SP Pątnów            PAT           40.32  +     11.29
  6.Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70           41.27  +     12.24
  7.Malik Wiktoria           UKS Grom Sokolniki   E114386       41.38  +     12.35
  8.Dydyna Maja              SP Pątnów            PAT           43.04  +     14.01
  9.Wolna Anna               SP Pątnów            PAT           46.42  +     17.39
 10.Zadworna Wiktoria        SP Pątnów            PAT           53.26  +     24.23
 11.Chmielewska Hanna        5HOPS+               5H            54.14  +     25.11
 12.Chmielewska Julia        5HOPS+               5H            55.07  +     26.04
 13.Klimas Anna              SP Pątnów            PAT           59.45  +     30.42
 14.Kowal Maria              UKS Załęczak         E76           63.22  +     34.19
 15.Mosiala Paulina          UKS Jurajczyk Dzietr DZI           63.52  +     34.49
 16.Mosiala Natalia          SP Pątnów            PAT           65.09  +     36.06
 17.Zadworna Malwina         SP Pątnów            PAT           66.44  +     37.41
 18.Ladra Emilia             UKS Jurajczyk Dzietr DZI           69.49  +     40.46
 19.Mazur Marta              UKS Jurajczyk Dzietr DZI           72.20  +     43.17
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.4km    0m 10PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E113835       32.05  +      0.00
  2.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S282461       34.03  +      1.58
  3.Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E73           35.55  +      3.50
  4.Krzyżostanek Partycja    UKS Grom Sokolniki   E113838       36.01  +      3.56
  5.Młynarczyk Kaja          UKS Azymut Pabianice E714596       38.57  +      6.52
  6.Łabieniec Kornelia       UKS Azymut Pabianice E714597       42.59  +     10.54
  7.Kiełbik Nikola           UKS Grom Sokolniki   E114387       55.05  +     23.00
  8.Goszcz Julia             UKS Azymut Pabianice E714602       55.54  +     23.49
  9.Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70           57.32  +     25.27
 10.Polak Karina             UKS Załęczak         E76           72.27  +     40.22
 11.Dubas Klaudia            UKS Jurajczyk Dzietr DZI           84.42  +     52.37
    Łuszczyna Monika         UKS Jurajczyk Dzietr DZI       NKL-bPK           
    Sobera Nicola            UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
    Ignasiak Malwina         UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         3.8km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E73           40.30  +      0.00
  2.Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K013998       42.35  +      2.05
  3.Cembik Daria             UKS Załęczak         E76           56.21  +     15.51
  4.Grochowalska Alicja      UKS Azymut Pabianice E714604       57.01  +     16.31
    Kalemba Natalia          UKS Jurajczyk Dzietr DZI       NKL-bPK           
    Pęcherz Agnieszka        UKS Jurajczyk Dzietr DZI       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         4.6km    0m 19PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S282462       48.55  +      0.00
  2.Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K013724       66.28  +     17.33
  3.Kalisz Kaja              UKS Azymut Pabianice E714601       72.22  +     23.27
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         5.0km    0m 19PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pudełek Michalina        LKS Górzanka Nawojow K013999       41.32  +      0.00
  2.Piekelna Angelika        MUKS Junior Ochędzyn E70           47.51  +      6.19
  3.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71339        55.56  +     14.24
  4.Kocikowska Anna          Indywidualnie        IND          103.03  +     61.31
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         4.2km    0m 17PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E712953       47.19  +      0.00
  2.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71           53.45  +      6.26
  3.Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S282460       59.25  +     12.06
  4.Masłowska Brygida        LKS Górzanka Nawojow K01           85.41  +     38.22
  5.Korek Anna               UKS Grom Sokolniki   E11          102.41  +     55.22
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         3.8km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wysocka Jolanta          UKS Kometa Gliwice   S282181       45.29  +      0.00
  2.Wojarska Kamilla         Bielsko-Biała O-Team BB            68.46  +     23.17
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         2.5km    0m 6PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalemba Eryk             UKS Jurajczyk Dzietr DZI       0b.PK 23.00         
  2.Wiśniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E714406   0b.PK 25.35         
  3.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E714402   0b.PK 28.10         
  4.Domagała Konrad          UKS Grom Sokolniki   E11       0b.PK 30.12         
  5.Krzemiński Bartosz       UKS Jurajczyk Dzietr DZI       0b.PK 33.49         
  6.Mucha Piotr              UKS Załęczak         E76       0b.PK 42.20         
  7.Grzesik Hubert           MUKS Junior Ochędzyn E70       0b.PK 43.38         
  8.Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E73       0b.PK 46.34         
  9.Cieślak Cezary           UKS Załęczak         E76       0b.PK 48.55         
 10.Kaczmarek Bartek         UKS Załęczak         E76       0b.PK 61.45         
 11.Stasiak Tymoteusz        SP Pątnów            PAT       0b.PK 64.43         
 12.Tasarz Kacper            UKS Załęczak         E76       0b.PK126.14         
 13.Mosiala Kacper           SP Pątnów            PAT       1b.PK 65.47         
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         2.9km    0m 9PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E73           17.38  +      0.00
  2.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E713879       25.28  +      7.50
  3.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E713559       26.32  +      8.54
  4.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś         E753711       28.20  +     10.42
  5.Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E114388       33.25  +     15.47
  6.Ślusarczyk Paweł         LKS Górzanka Nawojow K014494       35.30  +     17.52
  7.Łuszczyna Piotr          UKS Jurajczyk Dzietr DZI           43.50  +     26.12
  8.Mordal Mikołaj           UKS Załęczak         E76           50.41  +     33.03
  9.Mordal Kacper            UKS Załęczak         E76           53.44  +     36.06
 10.Kulawik Jan              UKS Jurajczyk Dzietr DZI           62.01  +     44.23
 11.Panek Wiktor             UKS Jurajczyk Dzietr DZI           76.02  +     58.24
    Graczyk Filip            SP Pątnów            PAT       NKL-bPK           
    Radosław Polak           UKS Jurajczyk Dzietr DZI       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.7km    0m 12PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E713562       35.05  +      0.00
  2.Wesołowski Oskar         UKS Azymut Pabianice E714458       41.05  +      6.00
  3.Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E113836       41.17  +      6.12
  4.Sieroń Karol             UKS Azymut Pabianice E714404       42.37  +      7.32
  5.Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E73           44.40  +      9.35
  6.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E714169       45.01  +      9.56
  7.Durma Jerzy              UKS Azymut Pabianice E714457       47.13  +     12.08
  8.Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E114389       57.58  +     22.53
  9.Mordal Fabian            UKS Załęczak         E76           58.10  +     23.05
 10.Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E113837       63.55  +     28.50
 11.Zwetler Piotr            UKS Jurajczyk Dzietr DZI           67.29  +     32.24
 12.Ignasiak Piotr           UKS Załęczak         E76           73.59  +     38.54
 13.Kozyra Mateusz           Indywidualnie        IND           77.44  +     42.39
 14.Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         E76          105.11  +     70.06
 15.Wilk Krystian            UKS Jurajczyk Dzietr DZI          105.48  +     70.43
 16.Wróbel Kacper            UKS Załęczak         E76          109.58  +     74.53
 17.Gatner Igor              UKS Załęczak         E76          110.46  +     75.41
 18.Pakuła Filip             UKS Jurajczyk Dzietr DZI          118.19  +     83.14
 19.Kozłowski Jakub          UKS Grom Sokolniki   E114385      121.08  +     86.03
 20.Ramus Jakub              UKS Jurajczyk Dzietr DZI          131.54  +     96.49
    Śmiechowski Miłosz       UKS Jurajczyk Dzietr DZI       NKL-bPK           
    Gajda Sebastian          UKS Jurajczyk Dzietr DZI       NKL-bPK           
    Jeziorski Konrad         UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
    Pęcherz Przemysław       UKS Jurajczyk Dzietr DZI       NKL-bPK           
    Konieczny Kamil          UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         4.5km    0m 18PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K013853       46.52  +      0.00
  2.Plewa Franciszek         UKS Załęczak         E76           60.48  +     13.56
  3.Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         E76           66.45  +     19.53
  4.Białek Szymon            UKS Załęczak         E76           80.15  +     33.23
  5.Kuźbiński Aleksander     UKS Załęczak         E76           86.19  +     39.27
  6.Drab Szymon              UKS Załęczak         E76           92.21  +     45.29
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         4.9km    0m 19PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pudełek Błażej           LKS Górzanka Nawojow K013852       39.49  +      0.00
  2.Jeziorski Adrian         UKS Załęczak         E76           50.02  +     10.13
    Cembik Dawid             UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         5.5km    0m 21PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E712653       36.52  +      0.00
  2.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E712192       37.31  +      0.39
  3.Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70           38.22  +      1.30
  4.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E712652       40.20  +      3.28
  5.Skorupa Piotr            LKS Górzanka Nawojow K01           41.06  +      4.14
  6.Łubis Michał             UKS Azymut Pabianice E712657       42.49  +      5.57
    Cybiński Dawid           UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         4.7km    0m 19PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krzyżostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E112547       34.31  +      0.00
  2.Gliszczyński Janusz      TRV 1974 Potrzanowo  TRV           37.16  +      2.45
  3.Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28301        40.02  +      5.31
  4.Domagała Andrzej         UKS Grom Sokolniki   E114573       43.46  +      9.15
  5.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71           46.47  +     12.16
  6.Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K014339       61.38  +     27.07
  7.Chmielewski Paweł        5HOPS+               5H            76.39  +     42.08
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         3.9km    0m 16PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś         E753294       27.31  +      0.00
  2.Wojarski Krzysztof       UKS Sparta Czyżowice S031121       31.58  +      4.27
  3.Skonieczny Andrzej       KInO ORIENTOP        KIN2979       36.49  +      9.18
  4.Kret Jacek               LKS Górzanka Nawojow K013723       41.53  +     14.22
  5.Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E71682        47.36  +     20.05
  6.Wysocki Andrzej          UKS Kometa Gliwice   S282697       62.40  +     35.09
  7.Śliwakowski Adam         MUKS Junior Ochędzyn E70           89.48  +     62.17
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN A      3.8km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.LESZCZYŃSKI ZBIGNIEW     Indywidualnie        IND           68.58  +      0.00
    Łubisz Beata             UKS Azymut Pabianice E71       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: RODZINNA    2.5km    0m 6PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Panek Franek +1          UKS Załęczak         E76       0b.PK 20.44         
  2.Wilk Alicja +3           Indywidualnie        IND       0b.PK 21.17         
  3.Cieśla Mariola +3        UKS Załęczak         E76       0b.PK 30.18         
  4.Marczak Mateusz +3       Indywidualnie        IND       0b.PK 31.11         
  5.Chmielewska Anna +1      5HOPS+               5H        0b.PK 32.42         
  6.Grabarz Kacper           UKS Azymut Pabianice E71       0b.PK 39.39         
  7.Kozyra Alicja +2         Indywidualnie        IND       0b.PK 45.07