Końcowe wyniki zawodów                                              2018-05-05 13:18:37
                                    I Duathlon 2018
===UKS Załęczak==========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         3.1km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajda Maja               UKS Jurajczyk Dzietr DZI            0b.PK 42.50         
  2.Amelia Kasprzak          UKS Załęczak Załęcze E76            0b.PK 45.49         
  3.Ścigała Zuzanna          UKS Załęczak Załęcze E76            0b.PK 51.11         
  4.Kowal Maria              UKS Załęczak Załęcze E76            0b.PK 65.49         
  5.Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70            0b.PK 67.47         
  6.Synal Anna               MUKS Junior Ochędzyn E70            0b.PK 83.00         
  7.Masłowska Marika         LKS Górzanka Nawojow K01            1b.PK 62.55         
  8.Oliwia Sokalska          UKS Załęczak Załęcze E76            1b.PK 64.44         
  9.Gmyrek Joanna            UKS Jurajczyk Dzietr DZI            2b.PK 81.05         
    Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         3.1km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E73                25.08  +      0.00
  2.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S28                27.58  +      2.50
  3.Malik Wiktoria           UKS GROM Sokolniki   E11                37.19  +     12.11
  4.Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70                38.12  +     13.04
  5.Herbeć  Anna             MUKS Junior Ochędzyn E70                45.19  +     20.11
  6.WIKTORIA ZADWORNA        UKS Sprinter Pątnów  PAT                46.41  +     21.33
  7.Dubas Kinga              UKS Jurajczyk Dzietr DZI                47.44  +     22.36
  8.DYDYNA MAJA              UKS Sprinter Pątnów  PAT                49.18  +     24.10
  9.ZADWORNA MALWINA         UKS Sprinter Pątnów  PAT                51.08  +     26.00
 10.Klara Amelia             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                55.54  +     30.46
 11.Dubas Klaudia            UKS Jurajczyk Dzietr DZI                65.47  +     40.39
 12.Łuszczyna Monika         UKS Jurajczyk Dzietr DZI                66.18  +     41.10
 13.Ladra Emilia             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                72.06  +     46.58
    Ignasiak Maja            UKS Załęczak Załęcze E76            NKL-bPK           
    Emilia Kiedos            UKS Załęczak Załęcze E76            NKL-bPK           
    Lasota Oliwia            UKS Jurajczyk Dzietr DZI            NKL-bPK           
    DYDYNA WIKTORIA          UKS Sprinter Pątnów  PAT            NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         3.2km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Domagała Emilia          UKS GROM Sokolniki   E11                26.52  +      0.00
  2.Pudełek Jowita           LKS Górzanka Nawojow K01                27.22  +      0.30
  3.Krzyżostanek Patrycja    UKS GROM Sokolniki   E11                27.55  +      1.03
  4.Hodur Katarzyna          UKS GROM Sokolniki   E11                28.29  +      1.37
  5.Sucha Andżelika          UKS GROM Sokolniki   E11                31.22  +      4.30
  6.Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K01                31.44  +      4.52
  7.Cembik Daria             UKS Załęczak Załęcze E76                35.34  +      8.42
  8.Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E73                36.28  +      9.36
  9.Polak Karina             UKS Załęczak Załęcze E76                39.32  +     12.40
 10.Żarnowska Maria          UKS Jurajczyk Dzietr DZI                46.15  +     19.23
 11.Pawłowska Maria          UKS Załęczak Załęcze E76                47.29  +     20.37
 12.Dziewanowska Maria       MKS Metalowiec Łódź  E17                61.50  +     34.58
    Aleksandra Łukasik       UKS Lotna Zdzieszowi O27            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         4.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nyga Julia               UKS Kometa Gliwice   S28                29.00  +      0.00
  2.Pogoda Kinga             UKS Kometa Gliwice   S28                33.38  +      4.38
  3.Mikołajczyk Klaudia      MUKS Junior Ochędzyn E70                42.03  +     13.03
  4.Strózik Sandra           MUKS Junior Ochędzyn E70                46.58  +     17.58
  5.Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O47                48.10  +     19.10
  6.Dammfeld Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo O47                53.19  +     24.19
  7.Moczygęba Patrycja       UKS Jurajczyk Dzietr DZI                57.09  +     28.09
  8.GRACZYK MARTYNA          UKS Sprinter Pątnów  PAT                76.28  +     47.28
  9.KATARZYNA SIWIK          UKS Sprinter Pątnów  PAT               134.35  +    105.35
    Ostenda Klaudia          UKS Jurajczyk Dzietr DZI            NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         4.6km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pudełek Michalina        LKS Górzanka Nawojow K01                38.03  +      0.00
  2.Julia Mordal             UKS Załęczak Załęcze E76                72.02  +     33.59
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         6.6km    0m 19k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biniecka Małgorzata      UKS Azymut Pabianice E71                60.44  +      0.00
  2.Wiercińska Anna          MKS Metalowiec Łódź  E17               129.51  +     69.07
    Sobera Iwona             Indywidualnie        IND            NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         5.6km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71                45.57  +      0.00
  2.Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K30                56.37  +     10.40
  3.Polewka Beata            UKS Kometa Gliwice   S28                59.07  +     13.10
  4.Ruda-Ertel Krystyna      SP Laski             LAS                81.30  +     35.33
  5.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71                96.50  +     50.53
  6.Korek Anna               UKS GROM Sokolniki   E11               112.51  +     66.54
  7.Ciura Marzena            Indywidualnie        IND               113.47  +     67.50
    Adamczyk Ewa             Indywidualnie        IND            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         3.1km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kociuba Wiktor           MKS MOS Wrocław      D91            0b.PK 28.40         
  2.Domagała Jakub           UKS GROM Sokolniki   E11            0b.PK 30.33         
  3.Kalemba Eryk             UKS Jurajczyk Dzietr DZI            0b.PK 42.30         
  4.Krzemiński Bartosz       UKS Jurajczyk Dzietr DZI            0b.PK 71.23         
  5.Panek Wiktor             UKS Jurajczyk Dzietr DZI            0b.PK 74.21         
  6.STANEK CZAREK            UKS Sprinter Pątnów  PAT            0b.PK 78.31         
  7.Panek Michał             UKS Jurajczyk Dzietr DZI            0b.PK 81.02         
  8.Cezary Cieślak           UKS Załęczak Załęcze E76            0b.PK 93.27         
  9.Bartosz Drab             UKS Załęczak Załęcze E76            0b.PK 98.43         
 10.Mucha Piotr              UKS Załęczak Załęcze E76            1b.PK 29.10         
 11.Masłowski Borys          LKS Górzanka Nawojow K01            1b.PK 77.32         
 12.Kacper Tasarz            UKS Załęczak Załęcze E76            3b.PK 93.01         
 13.Plewa Patryk             UKS Jurajczyk Dzietr DZI            6b.PK 38.05         
    Ramus Jan                UKS Jurajczyk Dzietr DZI            NKL-bPK           
    Dubas Krystian           UKS Załęczak Załęcze E76            DNF               
    Kacper Ignasiak          UKS Załęczak Załęcze E76            DNF               
    Przemysław Kukuła        UKS Załęczak Załęcze E76            DNF               
    Bartosz Cieślak          UKS Załęczak Załęcze E76            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         3.1km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E71                20.12  +      0.00
  2.Mordal Fabian            UKS Załęczak Załęcze E76                21.21  +      1.09
  3.Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E73                22.14  +      2.02
  4.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E71                23.25  +      3.13
  5.Wiśniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E71                25.46  +      5.34
  6.Młynarczyk Maksymilian   UKS Orientuś Łódź    E75                29.22  +      9.10
  7.Olejnik Tomasz           UKS GOK Galewice     E73                29.27  +      9.15
  8.Kielnerowski Wojciech    UKS Azymut Pabianice E71                32.16  +     12.04
  9.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O27                32.42  +     12.30
 10.Ciupa Janek              UKS Orientuś Łódź    E75                34.22  +     14.10
 11.Mateusz Kowalczyk        MKS Metalowiec Łódź  E17 4328           36.25  +     16.13
 12.GRACZYK FILIP            UKS Sprinter Pątnów  PAT                37.47  +     17.35
 12.Michalak Jakub           UKS Załęczak Załęcze E76                37.47  +     17.35
 14.Sobera Miłosz            UKS Załęczak Załęcze E76                45.33  +     25.21
 15.Hojnisz Oskar            LKS Górzanka Nawojow K01                51.17  +     31.05
 16.Łuszczyna Piotr          UKS Jurajczyk Dzietr DZI                62.05  +     41.53
 17.Grzyb Patryk             Indywidualnie        IND                64.48  +     44.36
 18.Pakuła Filip             UKS Jurajczyk Dzietr DZI                66.03  +     45.51
 19.Gajda Sebastian          UKS Jurajczyk Dzietr DZI                75.41  +     55.29
    Pęcherz Przemysław       UKS Jurajczyk Dzietr DZI            NKL-bPK           
    ROGALA BARTEK            UKS Sprinter Pątnów  PAT            NKL-bPK           
    HUBERT KOLMAN            UKS Sprinter Pątnów  PAT            NKL-bPK           
    KLECHA MIKOŁAJ           UKS Sprinter Pątnów  PAT            NKL-bPK           
    Vakant                                                       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         3.8km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Małecki Marcel           MUKS Junior Ochędzyn E70                31.59  +      0.00
  2.Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K01                32.18  +      0.19
  3.Roman Szymon             LUKS Azymek Zdzieszo O47                32.22  +      0.23
  4.Malik Patryk             UKS GROM Sokolniki   E11                34.21  +      2.22
  5.Kubicki Jakub            LUKS Azymek Zdzieszo O47                37.22  +      5.23
  6.Zapart Patryk            UKS Lotna Zdzieszowi O27                38.42  +      6.43
  7.Jakub Ignasiak           UKS Załęczak Załęcze E76                39.39  +      7.40
  8.Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E73                42.40  +     10.41
  9.Hryciuk Mikołaj          UKS GROM Sokolniki   E11                46.42  +     14.43
 10.Jacek Ertel              SP Laski             LAS                52.21  +     20.22
 11.Dubas Patryk             UKS Załęczak Załęcze E76                54.26  +     22.27
 12.Kozłowski Jakub          UKS GROM Sokolniki   E11                57.14  +     25.15
 13.Korek Kacper             UKS GROM Sokolniki   E11                65.32  +     33.33
    Ramus Jakub              UKS Jurajczyk Dzietr DZI            NKL-bPK           
    Wilk Krystian            UKS Jurajczyk Dzietr DZI            NKL-bPK           
    Tokarski Oskar           UKS Załęczak Załęcze E76            DNF               
    Mirek Gracjan            LKS Górzanka Nawojow K01            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         4.4km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O47                35.04  +      0.00
  1.Pudełek Błażej           LKS Górzanka Nawojow K01                35.04  +      0.00
  3.Jeziorski Adrian         UKS Załęczak Załęcze E76                35.40  +      0.36
  4.Adam Myśko               UKS Załęczak Załęcze E76                40.41  +      5.37
  5.Jacheć Tomasz            UKS Lotna Zdzieszowi O27                41.07  +      6.03
  6.Cembik Dawid             UKS Załęczak Załęcze E76                43.00  +      7.56
  7.Drab Szymon              UKS Załęczak Załęcze E76                45.15  +     10.11
  8.KALEMBA MARCEL           UKS Sprinter Pątnów  PAT                55.30  +     20.26
  9.KOLMAN KAMIL             UKS Sprinter Pątnów  PAT                57.28  +     22.24
 10.Włodarczyk Kacper        UKS Załęczak Załęcze E76                58.23  +     23.19
 11.Mielcarek Hubert         UKS Jurajczyk Dzietr DZI                62.37  +     27.33
 12.Franciszek Plewa         UKS Załęczak Załęcze E76                71.11  +     36.07
 13.Gidel Samuel             UKS Lotna Zdzieszowi O27                78.22  +     43.18
    Jakub Wojtak             UKS Załęczak Załęcze E76            NKL-bPK           
    Białek Roman             UKS Załęczak Załęcze E76            NKL-bPK           
    Strzelczak Dominik       UKS Załęczak Załęcze E76            NKL-bPK           
    KOLMAN KAMIL             UKS Sprinter Pątnów  PAT            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         5.3km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Damian              LUKS Azymek Zdzieszo O47                36.11  +      0.00
  2.Mania Patryk             MUKS Junior Ochędzyn E70                44.09  +      7.58
  3.Dubas Kordian            UKS Jurajczyk Dzietr DZI                76.46  +     40.35
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         7.0km    0m 20k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E71                35.07  +      0.00
  2.Ząbkiewicz Grzegorz      Potupani             POT                86.19  +     51.12
    Siejka Krystian          Indywidualnie        IND            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         6.0km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kociuba Marek            MKS MOS Wrocław      D91                38.23  +      0.00
  2.Krzyżostanek Jarosław    UKS GROM Sokolniki   E11                41.27  +      3.04
  3.Pudełek Paweł            LKS Górzanka Nawojow K01                44.58  +      6.35
  4.Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28                45.33  +      7.10
  5.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71                47.32  +      9.09
  6.Krzysztof Trzewik        Indywidualnie        IND                53.24  +     15.01
  7.Ciupa Marcin             UKS Orientuś Łódź    E75                54.48  +     16.25
  8.Domagała Andrzej         UKS GROM Sokolniki   E11                56.44  +     18.21
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         5.3km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Młynarczyk Piotr         UKS Orientuś Łódź    E75                39.29  +      0.00
  2.Polewski Dariusz         Indywidualnie        IND                43.00  +      3.31
  3.Ciura Krzysztof          Indywidualnie        IND                48.19  +      8.50
  4.Skonieczny Andrzej       Indywidualnie        IND                51.11  +     11.42
  5.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec Łódź  E17                51.32  +     12.03
  6.Ertel Radosław           SP Laski             LAS                53.24  +     13.55
  7.Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K30                60.57  +     21.28
  8.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuś Łódź    E75                65.57  +     26.28
    Adamczyk Jarek           Indywidualnie        IND            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN A      3.1km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Oleszek Aleksandra       LUKS Azymek Zdzieszo O47                49.41  +      0.00
  2.Sulikowska Weronika      LUKS Azymek Zdzieszo O47                53.42  +      4.01
  3.Maciej Oleszek           UKS Lotna Zdzieszowi O27                54.01  +      4.20
  4.Masłowska Brygida        LKS Górzanka Nawojow K01                78.35  +     28.54
  5.Łukasz Śwituniak         Indywidualnie        IND                89.12  +     39.31
  6.Janda Dominik            LUKS Azymek Zdzieszo O47                91.56  +     42.15
  7.Gędłek Gabriela          LKS Górzanka Nawojow K01               123.52  +     74.11
  8.Pudełek Małgorzata       LKS Górzanka Nawojow K01               127.54  +     78.13
    Wiśniewski Marcin        UKS Azymut Pabianice E71            NKL-bPK           
    Brocławik Krzysztof      UKS Załęczak Załęcze E76            DNF               
    Hojnisz Daniel           Indywidualnie        IND            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN B      3.8km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------
    Śliwakowski Adam         MUKS Junior Ochędzyn E70            NKL-bPK           
    Kmieć Barbara            MUKS Junior Ochędzyn E70            NKL-bPK           
    Dziadak Kamil            Indywidualnie        IND            DNF               
    Ciemięga Dominik         Indywidualnie        IND            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: RODZINNA    3.1km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.MACIEJ KOSOWSKI+4        Indywidualnie        IND            0b.PK 29.51         
  2.Panek Franciszek +1      UKS Załęczak Załęcze E76            0b.PK 31.21         
  3.Cembik Elwira +1         UKS Załęczak Załęcze E76            0b.PK 34.03         
  4.Łubisz Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71            0b.PK 39.41         
  5.Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E71            0b.PK 40.34         
  6.Chmielewska Anna +4      Indywidualnie        IND            0b.PK 45.13         
  7.Łubisz Dominik           UKS Azymut Pabianice E71            0b.PK 49.30         
  8.Grzegorz Suchecki +4     Indywidualnie        IND            0b.PK 51.22         
  9.Wassikowska Anna +1      Indywidualnie        IND            0b.PK 58.20         
 10.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E71            0b.PK 59.55         
 11.Ciupa Monika i Wojtek    UKS Orientuś Łódź    E75            0b.PK 92.36