Końcowe wyniki zawodów                                         17.06.2019 21:28:04
                           Mistrzostwa ZŁW w RJnO 2019
===UKS Załęczak=====================================Orienteering Organiser 2019===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         5.4km    0m 8PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S282461       54.03  +      0.00
  2.Kotołowska Julia                                 4644       62.53  +      8.50
    Polak Karina             UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
    Pawłowska Maria          UKS Załęczak         E76       DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K17         9.2km    0m 12PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dammfeld Karolina        LUKS Azymek          O473476       65.38  +      0.00
  2.Cembik Daria             UKS Załęczak         E76           89.34  +     23.56
  3.Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K013724       90.04  +     24.26
  4.Łukasik Aleksandra       UKS Lotna            O273774       92.25  +     26.47
  5.Burak Natalia            UKS Lotna            O273771       95.29  +     29.51
 
Końcowe wyniki zawodów: K21        11.6km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Oleszek Aleksandra       LUKS Azymek          O47           89.54  +      0.00
    Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S282462   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: K40         9.2km    0m 12PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wojarska Kamilla         Bielsko-Biała O-Team BBO          121.10  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         5.9km    0m 8PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dammfeld Adam            UKS Lotna            O273772       40.54  +      0.00
  2.Burak Łukasz             UKS Lotna            O274685       51.30  +     10.36
  3.Konieczny Kamil          UKS Załęczak         E76           52.31  +     11.37
  4.Czok Teodor              UKS Lotna            O274686       52.56  +     12.02
  5.Woźniak Wojciech         UKS Lotna            O274688       64.42  +     23.48
  6.Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         E76           77.32  +     36.38
  7.Kozyra Mateusz           Indywidualnie        IND           82.00  +     41.06
  8.Mordal Fabian            UKS Załęczak         E76           92.37  +     51.43
    Ignasiak Piotr           UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
    Łukasik Szymon           UKS Lotna            O274687   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M17        11.6km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Obstoj Piotr             UKS Lotna            O273775       69.04  +      0.00
  2.Kubicki Jakub            LUKS Azymek          O473725       75.42  +      6.38
  3.Ślusarczyk Piotr         LKS Górzanka Nawojow K01           88.23  +     19.19
  4.Ignasiak Jakub           UKS Załęczak         E76          108.52  +     39.48
  5.Cembik Dawid             UKS Załęczak         E76          114.56  +     45.52
    Białek Szymon            UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
    Drab Szymon              UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
    Gmerek Piotr             UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
    Zapart Patryk            UKS Lotna            O273776   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M21        12.4km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Becmer Damian            WKS Śląsk            D95           74.13  +      0.00
  2.Adamczyk Marcin          Rowerowy Wieluń      RWI           77.47  +      3.34
  3.Leyko Konrad             Róża Wiatrów/Azymut  AT            87.57  +     13.44
  4.Olczyk Jacek             Indywidualnie        IND          108.53  +     34.40
  5.Cybiński Dawid           UKS Załęczak         E76          114.58  +     40.45
  6.Szeląg Marcin            Rowerowy Wieluń      RWI          121.24  +     47.11
 
Końcowe wyniki zawodów: M40        11.6km    0m 15PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewka Tomasz           UKS Kometa Gliwice   S28301        80.40  +      0.00
  2.Lippa Grzegorz           LUKS Azymek          O471620       81.09  +      0.29
  3.Chabrzyk Andrzej         ChabTeam             CT            86.07  +      5.27
  4.Śliwa Piotr              Rowerowy Wieluń      RWI          120.33  +     39.53
    Becmer Dariusz           WKS Śląsk            D952148   NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         9.2km    0m 12PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorupa Stanisław        UKS Kometa Gliwice   S28           56.00  +      0.00
  2.Wojarski Krzysztof       UKS Sparta Czyżowice S031121       61.54  +      5.54
  3.Skonieczny Andrzej       KInO ORIENTOP        KIN2979       62.14  +      6.14
  4.Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S28           77.16  +     21.16
  5.Polewski Dariusz         Indywidualny Opolski O004258       78.46  +     22.46
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN        7.3km    0m 9PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Magott Kamil             VisionK Studio       VS            48.07  +      0.00
  2.Szczepaniak Zbigniew     Indywidualnie        IND           70.51  +     22.44
  3.Magott Adam              Indywidualnie        IND           79.26  +     31.19
  4.Budzyński Arkadiusz      Indywidualnie        IND           82.22  +     34.15
    Budzińska Masia          MUKS Gliwice         MUK       NKL-bPK           
    Mencfel Leszek           UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
    Mencfel Joanna           UKS Załęczak         E76       NKL-bPK           
 
Końcowe wyniki zawodów: RODZINNA    7.3km    0m 9PK  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gatner Igor +1           UKS Załęczak         E76           73.00  +      0.00
  2.Cembik Elwira +1         UKS Załęczak         E76           90.34  +     17.34
  3.Klimas Anna + 1          Indywidualnie        IND           97.03  +     24.03
  4.Chabrzyk Kamila +2       ChabTeam             CT           107.29  +     34.29
  5.Chmielewski Paweł +2     5HOPS+               5H           118.30  +     45.30
  6.Graczyk Teofil +2        Indywidualnie        IND          149.39  +     76.39
  7.Kozyra Alicja +2         Indywidualnie        IND          156.33  +     83.33
  8.Chmielewska Anna +1      5HOPS+               5H           159.31  +     86.31
  9.Kulig Ryszard +4         Rowerowy Wieluń      RWI          162.54  +     89.54
 10.Piwowar Barbara +1       Nadwarciański Browar NB           195.19  +    122.19