Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        12.04.2017 13:16:31
                                                                                  Załęczański OrientPark 2017 - Etap 2
===UKS Załęczak============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.2km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-46      3-33      4-47      5-35      6-32      7-41      8-42    
  1 Emilia Kiedos              0b.PK 14.01  5.24/     6.06/     6.55/     7.10/     7.43/     9.24/    10.48/    12.01/    14.01/   
    Załęcze Małe                          5.24/     0.42/     0.49/     0.15/     0.33/     1.41/     1.24/     1.13/     2.00/   
  2 Julia Jarząb               0b.PK 14.11  4.16/     4.50/     5.25/     8.19/     8.55/     9.48/    11.38/    12.42/    14.11/   
    Załęcze Małe                          4.16/     0.34/     0.35/     2.54/     0.36/     0.53/     1.50/     1.04/     1.29/   
  3 Maja Gajda                 0b.PK 15.33  5.19/     5.46/     6.22/     6.51/     9.36/    11.19/    12.40/    13.44/    15.33/   
    Dzietrzniki                           5.19/     0.27/     0.36/     0.29/     2.45/     1.43/     1.21/     1.04/     1.49/   
  4 Izabela Stykała            0b.PK 15.47  5.49/     6.04/     6.36/     6.52/     7.27/    10.13/    13.30/    14.17/    15.47/   
    Załęcze Małe                          5.49/     0.15/     0.32/     0.16/     0.35/     2.46/     3.17/     0.47/     1.30/   
  5 Zuzanna Ścigała            0b.PK 16.35  5.41/     6.09/     6.32/     6.51/     7.16/     8.07/    13.55/    14.59/    16.35/   
    Załęcze Małe                          5.41/     0.28/     0.23/     0.19/     0.25/     0.51/     5.48/     1.04/     1.36/   
  6 Emilia Ladra               0b.PK 16.59  6.49/     7.12/     7.38/     7.53/     8.25/     9.21/    14.05/    15.18/    16.59/   
    Dzietrzniki                           6.49/     0.23/     0.26/     0.15/     0.32/     0.56/     4.44/     1.13/     1.41/   
  7 Maria Kowal                0b.PK 17.54  7.01/     7.20/     7.54/     8.14/     9.16/    11.43/    14.56/    16.07/    17.54/   
    Załęcze Małe                          7.01/     0.19/     0.34/     0.20/     1.02/     2.27/     3.13/     1.11/     1.47/   
  8 Wiktoria Pietras           0b.PK 17.55  7.45/     8.11/     8.33/     8.55/     9.23/    10.16/    15.07/    16.23/    17.55/   
    Załęcze Małe                          7.45/     0.26/     0.22/     0.22/     0.28/     0.53/     4.51/     1.16/     1.32/   
  9 Wiktoria Światła           0b.PK 18.16  5.50/     6.17/     8.04/    12.04/    13.00/    13.50/    15.15/    16.24/    18.16/   
    Dzietrzniki                           5.50/     0.27/     1.47/     4.00/     0.56/     0.50/     1.25/     1.09/     1.52/   
 10 Paulina Mosiala            0b.PK 19.13  6.28/     6.51/     7.53/     9.12/    11.27/    12.40/    16.19/    17.24/    19.13/   
    Dzietrzniki                           6.28/     0.23/     1.02/     1.19/     2.15/     1.13/     3.39/     1.05/     1.49/   
 11 Amelia Kasprzak            0b.PK 19.56  8.59/     9.31/     9.55/    10.16/    11.15/    13.45/    16.52/    18.09/    19.56/   
    Załęcze Małe                          8.59/     0.32/     0.24/     0.21/     0.59/     2.30/     3.07/     1.17/     1.47/   
 12 Julia Stochmiałek          0b.PK 24.05  4.50/     5.08/    11.22/    11.46/    16.19/    17.06/    21.18/    22.27/    24.05/   
    Dzietrzniki                           4.50/     0.18/     6.14/     0.24/     4.33/     0.47/     4.12/     1.09/     1.38/   
 13 Julia Ptak                 0b.PK 26.10  6.45/     7.06/    13.18/    13.47/    18.18/    19.03/    23.12/    24.28/    26.10/   
    Dzietrzniki                           6.45/     0.21/     6.12/     0.29/     4.31/     0.45/     4.09/     1.16/     1.42/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.5km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-47      4-43      5-31      6-36      7-46      8-44      9-41     10-42    
  1 Maria Żarnowska            0b.PK 20.37  4.02/     5.49/     6.01/     8.19/     9.00/    13.18/    15.04/    15.17/    18.12/    19.10/    20.37/   
    Dzietrzniki                           4.02/     1.47/     0.12/     2.18/     0.41/     4.18/     1.46/     0.13/     2.55/     0.58/     1.27/   
  2 Maja Ignasiak              0b.PK 24.18  5.06/     6.47/     7.04/     9.27/    10.03/    14.34/    16.48/    17.06/    21.09/    22.26/    24.18/   
    Załęcze Małe                          5.06/     1.41/     0.17/     2.23/     0.36/     4.31/     2.14/     0.18/     4.03/     1.17/     1.52/   
  3 Patrycja Gmerek            0b.PK 32.18  6.49/     8.18/    13.41/    14.34/    14.57/    19.53/    27.51/    28.05/    30.08/    30.57/    32.18/   
    Pątnów                                6.49/     1.29/     5.23/     0.53/     0.23/     4.56/     7.58/     0.14/     2.03/     0.49/     1.21/   
  4 Sara Kolman                0b.PK 46.10  3.16/     6.08/     7.26/    20.01/    20.30/    28.16/    35.27/    35.40/    44.06/    44.58/    46.10/   
    Pątnów                                3.16/     2.52/     1.18/    12.35/     0.29/     7.46/     7.11/     0.13/     8.26/     0.52/     1.12/   
  5 Oliwia Lasota              0b.PK 54.55  7.06/    11.33/    11.54/    17.11/    17.56/    18.58/    20.47/    39.49/    51.56/    53.11/    54.55/   
    Dzietrzniki                           7.06/     4.27/     0.21/     5.17/     0.45/     1.02/     1.49/    19.02/    12.07/     1.15/     1.44/   
  6 Jessica Drab               1b.PK 18.26  4.08/     7.31/     7.46/     9.44/    10.21/    11.13/         /    13.35/    14.57/    16.29/    18.26/   
    Załęcze Małe                          4.08/     3.23/     0.15/     1.58/     0.37/     0.52/         /         /     1.22/     1.32/     1.57/   
  7 Klaudia Gniła              1b.PK 20.45  6.13/     9.27/     9.44/    11.51/    12.29/    13.07/         /    15.29/    17.17/    18.32/    20.45/   
    Załęcze Małe                          6.13/     3.14/     0.17/     2.07/     0.38/     0.38/         /         /     1.48/     1.15/     2.13/   
  8 Nicola Sobera              1b.PK 23.36  9.14/    12.30/    12.47/    14.47/    15.28/    16.10/         /    18.33/    20.18/    21.31/    23.36/   
    Załęcze Małe                          9.14/     3.16/     0.17/     2.00/     0.41/     0.42/         /         /     1.45/     1.13/     2.05/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-47      3-33      4-37      5-36      6-39      7-38      8-40      9-31     10-35     11-34     12-44     13-41     14-42    
  1 Amelia Kabała              0b.PK 15.57  3.38/     4.43/     4.57/     6.15/     6.49/     8.09/     8.20/     8.48/     9.52/    11.24/    11.52/    12.27/    13.48/    14.42/    15.57/   
    Załęcze Małe                          3.38/     1.05/     0.14/     1.18/     0.34/     1.20/     0.11/     0.28/     1.04/     1.32/     0.28/     0.35/     1.21/     0.54/     1.15/   
  2 Daria Cembik               0b.PK 19.15  3.28/     4.29/     4.45/     7.32/     8.03/     9.14/     9.30/     9.59/    10.51/    12.15/    15.45/    16.03/    17.10/    17.56/    19.15/   
    Załęcze Małe                          3.28/     1.01/     0.16/     2.47/     0.31/     1.11/     0.16/     0.29/     0.52/     1.24/     3.30/     0.18/     1.07/     0.46/     1.19/   
  3 Paulina Szczuka            0b.PK 21.07  5.07/     6.23/     6.39/     8.47/     9.31/    11.04/    11.19/    12.28/    13.58/    15.21/    16.24/    16.54/    19.09/    20.05/    21.07/   
    Załęcze Małe                          5.07/     1.16/     0.16/     2.08/     0.44/     1.33/     0.15/     1.09/     1.30/     1.23/     1.03/     0.30/     2.15/     0.56/     1.02/   
  4 Ola Kolczarek              0b.PK 37.00 11.10/    12.50/    13.14/    17.32/    18.13/    19.51/    19.59/    20.23/    23.50/    27.15/    28.41/    33.04/    34.54/    35.48/    37.00/   
    Pątnów                               11.10/     1.40/     0.24/     4.18/     0.41/     1.38/     0.08/     0.24/     3.27/     3.25/     1.26/     4.23/     1.50/     0.54/     1.12/   
  5 Magdalena Zdziebko         0b.PK 39.14  6.19/     8.00/     8.22/    17.33/    19.24/    22.56/    23.10/    23.36/    26.22/    29.59/    31.14/    33.58/    36.15/    37.41/    39.14/   
    Załęcze Małe                          6.19/     1.41/     0.22/     9.11/     1.51/     3.32/     0.14/     0.26/     2.46/     3.37/     1.15/     2.44/     2.17/     1.26/     1.33/   
  6 Julia Drygała              0b.PK 41.49  3.50/     8.36/     9.24/    12.24/    13.23/    15.54/    16.56/    17.38/    27.29/    37.08/    37.41/    38.08/    39.31/    40.33/    41.49/   
    Pątnów                                3.50/     4.46/     0.48/     3.00/     0.59/     2.31/     1.02/     0.42/     9.51/     9.39/     0.33/     0.27/     1.23/     1.02/     1.16/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         1.9km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-47      3-33      4-43      5-36      6-40      7-39      8-38      9-45     10-31     11-37     12-46     13-44     14-34     15-32     16-41    
                                      17-42    
  1 Natalia Dominiak           0b.PK 13.24  3.55/     4.19/     4.31/     5.14/     5.47/     6.19/     7.08/     7.16/     7.38/     8.41/     9.44/    10.18/    10.30/    10.49/    11.11/    11.48/   
    Pątnów                                3.55/     0.24/     0.12/     0.43/     0.33/     0.32/     0.49/     0.08/     0.22/     1.03/     1.03/     0.34/     0.12/     0.19/     0.22/     0.37/   
                                         12.26/    13.24/   
                                          0.38/     0.58/   
  2 Klaudia Ignasiak           0b.PK 13.35  2.30/     2.53/     3.07/     3.35/     4.19/     4.52/     5.45/     5.57/     6.26/     7.43/     8.44/     9.35/     9.47/    10.04/    10.33/    11.25/   
    Załęcze Małe                          2.30/     0.23/     0.14/     0.28/     0.44/     0.33/     0.53/     0.12/     0.29/     1.17/     1.01/     0.51/     0.12/     0.17/     0.29/     0.52/   
                                         12.18/    13.35/   
                                          0.53/     1.17/   
  3 Patrycja Moczygęba         0b.PK 20.56  7.20/     7.46/     8.02/     8.34/     9.08/     9.33/    10.14/    10.26/    10.52/    12.34/    13.17/    14.07/    14.19/    14.43/    17.53/    19.14/   
    Dzietrzniki                           7.20/     0.26/     0.16/     0.32/     0.34/     0.25/     0.41/     0.12/     0.26/     1.42/     0.43/     0.50/     0.12/     0.24/     3.10/     1.21/   
                                         19.49/    20.56/   
                                          0.35/     1.07/   
  4 Martyna Graczyk            0b.PK 25.43  5.18/     5.49/     6.06/     6.51/     8.13/     8.53/    10.10/    10.28/    11.10/    12.43/    19.10/    20.14/    20.36/    21.39/    22.39/    23.36/   
    Pątnów                                5.18/     0.31/     0.17/     0.45/     1.22/     0.40/     1.17/     0.18/     0.42/     1.33/     6.27/     1.04/     0.22/     1.03/     1.00/     0.57/   
                                         24.27/    25.43/   
                                          0.51/     1.16/   
  5 Karolina Pochrzęst         0b.PK 29.09  7.03/    10.24/    10.40/    11.21/    12.01/    12.47/    13.29/    13.43/    14.09/    15.42/    16.20/    17.11/    17.22/    18.08/    21.34/    27.08/   
    Pątnów                                7.03/     3.21/     0.16/     0.41/     0.40/     0.46/     0.42/     0.14/     0.26/     1.33/     0.38/     0.51/     0.11/     0.46/     3.26/     5.34/   
                                         27.54/    29.09/   
                                          0.46/     1.15/   
  6 Edyta Gmyrek               0b.PK 36.49  6.47/     7.21/     7.36/     8.20/    10.41/    11.08/    12.03/    12.17/    16.31/    17.37/    20.01/    20.43/    20.58/    23.55/    25.44/    34.46/   
    Dzietrzniki                           6.47/     0.34/     0.15/     0.44/     2.21/     0.27/     0.55/     0.14/     4.14/     1.06/     2.24/     0.42/     0.15/     2.57/     1.49/     9.02/   
                                         35.33/    36.49/   
                                          0.47/     1.16/   
  7 Karolina Ścigała           0b.PK 42.57  3.37/     4.13/     4.29/     7.05/     9.30/    10.12/    11.00/    11.13/    12.28/    14.30/    17.46/    18.42/    18.57/    22.07/    22.30/    40.07/   
    Załęcze Małe                          3.37/     0.36/     0.16/     2.36/     2.25/     0.42/     0.48/     0.13/     1.15/     2.02/     3.16/     0.56/     0.15/     3.10/     0.23/    17.37/   
                                         41.16/    42.57/   
                                          1.09/     1.41/   
  8 Żaneta Mach                0b.PK 44.59  5.25/     6.17/     6.32/     9.09/    11.42/    12.15/    13.06/    13.18/    14.27/    16.32/    19.44/    20.56/    21.14/    24.02/    24.37/    42.08/   
    Załęcze Małe                          5.25/     0.52/     0.15/     2.37/     2.33/     0.33/     0.51/     0.12/     1.09/     2.05/     3.12/     1.12/     0.18/     2.48/     0.35/    17.31/   
                                         43.18/    44.59/   
                                          1.10/     1.41/   
  9 Marta Nowak                1b.PK 25.34  5.09/     8.41/     8.54/     9.29/    10.11/    10.46/    11.33/    11.46/    12.16/    13.51/    14.45/    15.31/    15.45/    18.29/    18.56/         /   
    Pątnów                                5.09/     3.32/     0.13/     0.35/     0.42/     0.35/     0.47/     0.13/     0.30/     1.35/     0.54/     0.46/     0.14/     2.44/     0.27/         /   
                                         24.08/    25.34/   
                                              /     1.26/   
 10 Zuzanna Paluszczak         1b.PK 31.12  5.59/     6.30/         /     7.19/     8.07/     8.43/    10.26/    10.40/    11.24/    20.36/    24.03/    24.49/    24.59/    26.14/    28.13/    28.52/   
    Załęcze Małe                          5.59/     0.31/         /         /     0.48/     0.36/     1.43/     0.14/     0.44/     9.12/     3.27/     0.46/     0.10/     1.15/     1.59/     0.39/   
                                         29.40/    31.12/   
                                          0.48/     1.32/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.2km    0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-44      2-46      3-33      4-47      5-35      6-32      7-41      8-42    
  1 Kacper Mordal              0b.PK 13.05  5.51/     6.03/     6.47/     7.00/     7.41/     8.50/    10.15/    11.08/    13.05/   
    Załęcze Małe                          5.51/     0.12/     0.44/     0.13/     0.41/     1.09/     1.25/     0.53/     1.57/   
  2 Filip Graczyk              0b.PK 14.06  4.38/     4.51/     5.48/     6.10/     6.44/     7.44/    12.01/    12.42/    14.06/   
    Pątnów                                4.38/     0.13/     0.57/     0.22/     0.34/     1.00/     4.17/     0.41/     1.24/   
  3 Piotr Łuszczyna            0b.PK 14.51  5.27/     6.00/     7.19/     8.04/     8.53/     9.48/    11.41/    12.30/    14.51/   
    Dzietrzniki                           5.27/     0.33/     1.19/     0.45/     0.49/     0.55/     1.53/     0.49/     2.21/   
  4 Mikołaj Mordal             0b.PK 15.27  5.28/     6.48/     7.15/     7.31/    10.59/    11.57/    12.50/    14.00/    15.27/   
    Załęcze Małe                          5.28/     1.20/     0.27/     0.16/     3.28/     0.58/     0.53/     1.10/     1.27/   
  5 Bartosz Drab               0b.PK 16.00  4.24/     4.51/     5.28/     8.23/         /     9.56/    11.45/         /    16.00/   
    Załęcze Małe                          4.24/     0.27/     0.37/     2.55/         /         /     1.49/         /         /   
  6 Cezary Cieślak             0b.PK 17.35  7.30/     8.51/     9.22/     9.34/    12.56/    14.03/    14.57/    15.59/    17.35/   
    Załęcze Małe                          7.30/     1.21/     0.31/     0.12/     3.22/     1.07/     0.54/     1.02/     1.36/   
  7 Eryk Kalemba               0b.PK 19.51  5.53/     6.20/     8.00/    12.07/    12.58/    13.48/    17.56/    18.35/    19.51/   
    Dzietrzniki                           5.53/     0.27/     1.40/     4.07/     0.51/     0.50/     4.08/     0.39/     1.16/   
  8 Miłosz Sobera              0b.PK 20.36  4.08/     4.51/     5.29/     5.49/     6.24/     9.08/    17.45/    18.47/    20.36/   
    Załęcze Małe                          4.08/     0.43/     0.38/     0.20/     0.35/     2.44/     8.37/     1.02/     1.49/   
  9 Jan Kulawik                0b.PK 21.03  5.41/     9.04/     9.58/    10.21/    14.00/    14.52/    16.06/    17.45/    21.03/   
    Dzietrzniki                           5.41/     3.23/     0.54/     0.23/     3.39/     0.52/     1.14/     1.39/     3.18/   
 10 Piotr Mucha                0b.PK 21.37  9.21/     9.46/    10.36/    10.56/    11.26/    12.31/    18.17/    19.09/    21.37/   
    Załęcze Małe                          9.21/     0.25/     0.50/     0.20/     0.30/     1.05/     5.46/     0.52/     2.28/   
 11 Adrian Pochrzęst           1b.PK 33.03  7.14/     6.46/    19.50/     8.27/    21.42/         /    26.57/    24.57/    33.03/   
    Dzietrzniki                           7.14/         /    13.04/         /    13.15/         /         /         /     8.06/   
 12 Dubas Krystian             6b.PK 13.47      /         /         /         /         /         /     9.19/    10.12/    13.47/   
    Załęcze Małe                              /         /         /         /         /         /         /     0.53/     3.35/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.5km    0m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-47      4-43      5-31      6-36      7-46      8-44      9-41     10-42    
  1 Patryk Dubas               0b.PK 11.34  2.40/     3.46/     4.17/     5.02/     5.34/     6.27/     7.47/     8.01/     9.32/    10.16/    11.34/   
    Załęcze Małe                          2.40/     1.06/     0.31/     0.45/     0.32/     0.53/     1.20/     0.14/     1.31/     0.44/     1.18/   
  2 Jakub Ignasiak 1           0b.PK 14.29  2.34/     3.39/     3.56/     7.12/     7.52/     8.39/    10.36/    10.52/    12.00/    13.19/    14.29/   
    Załęcze Małe                          2.34/     1.05/     0.17/     3.16/     0.40/     0.47/     1.57/     0.16/     1.08/     1.19/     1.10/   
  3 Jakub Michalak             0b.PK 14.34  3.15/     5.36/     5.47/     7.04/     7.38/     8.29/     9.49/    10.06/    11.37/    12.41/    14.34/   
    Załęcze Małe                          3.15/     2.21/     0.11/     1.17/     0.34/     0.51/     1.20/     0.17/     1.31/     1.04/     1.53/   
  4 Piotr Ignasiak             0b.PK 18.18  3.16/     4.34/     4.55/     7.49/     8.33/    10.28/    13.59/    14.19/    15.49/    16.47/    18.18/   
    Załęcze Małe                          3.16/     1.18/     0.21/     2.54/     0.44/     1.55/     3.31/     0.20/     1.30/     0.58/     1.31/   
  5 Konrad Jeziorski           0b.PK 18.51  2.58/     4.56/     6.25/    10.01/    10.32/    11.30/    12.45/    13.02/    14.39/    15.13/    18.51/   
    Załęcze Małe                          2.58/     1.58/     1.29/     3.36/     0.31/     0.58/     1.15/     0.17/     1.37/     0.34/     3.38/   
  6 Marcin Nowakowski          0b.PK 18.55  3.37/     4.52/     5.56/     9.06/     9.38/    10.27/    13.43/    13.57/    17.03/    17.58/    18.55/   
    Pątnów                                3.37/     1.15/     1.04/     3.10/     0.32/     0.49/     3.16/     0.14/     3.06/     0.55/     0.57/   
  7 Fabian Mordal              0b.PK 20.55  5.38/     8.02/     9.13/    10.33/    10.59/    11.38/    13.45/    13.54/    19.18/    19.55/    20.55/   
    Załęcze Małe                          5.38/     2.24/     1.11/     1.20/     0.26/     0.39/     2.07/     0.09/     5.24/     0.37/     1.00/   
  8 Bartosz Ciosek             0b.PK 22.17  3.35/     5.11/     5.28/     8.15/     8.47/    13.28/    15.28/    15.46/    20.17/    20.51/    22.17/   
    Pątnów                                3.35/     1.36/     0.17/     2.47/     0.32/     4.41/     2.00/     0.18/     4.31/     0.34/     1.26/   
  9 Przemysław Pęchęrz         0b.PK 27.24  4.03/     6.44/     9.07/    10.25/    11.18/    17.52/    20.05/    20.20/    23.53/    25.37/    27.24/   
    Dzietrzniki                           4.03/     2.41/     2.23/     1.18/     0.53/     6.34/     2.13/     0.15/     3.33/     1.44/     1.47/   
 10 Kamil Nowakowski           1b.PK 24.02  2.24/         /     8.28/     9.48/    10.34/    15.23/    20.23/    20.38/    22.12/    22.47/    24.02/   
    Pątnów                                2.24/         /         /     1.20/     0.46/     4.49/     5.00/     0.15/     1.34/     0.35/     1.15/   
 11 Oskar Tokarski             3b.PK 44.01  7.07/    10.37/    10.23/    20.41/         /    22.44/    34.41/         /         /    42.27/    44.01/   
    Załęcze Małe                          7.07/     3.30/         /    10.18/         /         /    11.57/         /         /         /     1.34/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-47      3-33      4-37      5-36      6-39      7-38      8-40      9-31     10-35     11-34     12-44     13-41     14-42    
  1 Franciszek Plewa           0b.PK 19.40  4.47/     5.59/     6.16/     7.25/     8.01/    10.00/    10.11/    10.47/    11.56/    14.54/    15.29/    16.11/    17.35/    18.29/    19.40/   
    Załęcze Małe                          4.47/     1.12/     0.17/     1.09/     0.36/     1.59/     0.11/     0.36/     1.09/     2.58/     0.35/     0.42/     1.24/     0.54/     1.11/   
  2 Jakub Ignasiak 2           0b.PK 20.38  3.17/     4.57/     5.14/     6.29/     7.03/     8.45/     8.56/     9.29/    12.24/    14.01/    14.41/    16.00/    18.34/    19.25/    20.38/   
    Załęcze Małe                          3.17/     1.40/     0.17/     1.15/     0.34/     1.42/     0.11/     0.33/     2.55/     1.37/     0.40/     1.19/     2.34/     0.51/     1.13/   
  3 Szymon Białek              0b.PK 21.54  2.44/     3.49/     4.14/     8.02/     8.32/    10.15/    10.39/    11.25/    12.22/    14.07/    17.19/    17.37/    18.52/    19.44/    21.54/   
    Załęcze Małe                          2.44/     1.05/     0.25/     3.48/     0.30/     1.43/     0.24/     0.46/     0.57/     1.45/     3.12/     0.18/     1.15/     0.52/     2.10/   
  4 Miłosz Hanas               0b.PK 22.00  8.44/     9.27/     9.41/    10.44/    11.10/    13.09/    13.18/    13.38/    15.01/    18.03/    18.43/    19.17/    20.20/    21.05/    22.00/   
    Pątnów                                8.44/     0.43/     0.14/     1.03/     0.26/     1.59/     0.09/     0.20/     1.23/     3.02/     0.40/     0.34/     1.03/     0.45/     0.55/   
  5 Olaf Gajek                 0b.PK 22.21  3.37/     5.02/     5.31/     7.09/     7.58/     9.06/    11.07/    11.44/    14.03/    15.52/    17.00/    18.11/    19.51/    20.44/    22.21/   
    Dzietrzniki                           3.37/     1.25/     0.29/     1.38/     0.49/     1.08/     2.01/     0.37/     2.19/     1.49/     1.08/     1.11/     1.40/     0.53/     1.37/   
  6 Grzegorz Stec              0b.PK 23.04  2.47/     4.57/     9.25/    10.26/    12.24/    13.21/    13.35/    14.09/    16.04/    17.54/    19.28/    19.43/    20.38/    21.18/    23.04/   
    Załęcze Małe                          2.47/     2.10/     4.28/     1.01/     1.58/     0.57/     0.14/     0.34/     1.55/     1.50/     1.34/     0.15/     0.55/     0.40/     1.46/   
  7 Tobiasz Madeła             0b.PK 24.07  3.02/     4.13/     5.42/    15.34/    16.03/    17.01/    17.15/    17.56/    18.36/    20.26/    20.54/    21.12/    22.33/    23.14/    24.07/   
    Pątnów                                3.02/     1.11/     1.29/     9.52/     0.29/     0.58/     0.14/     0.41/     0.40/     1.50/     0.28/     0.18/     1.21/     0.41/     0.53/   
  8 Piotr Blajer               0b.PK 25.12  4.13/     5.48/     6.18/     8.30/    12.57/    15.01/    15.13/    15.54/    17.39/    19.57/    20.33/    21.13/    23.05/    23.55/    25.12/   
    Dzietrzniki                           4.13/     1.35/     0.30/     2.12/     4.27/     2.04/     0.12/     0.41/     1.45/     2.18/     0.36/     0.40/     1.52/     0.50/     1.17/   
  9 Bartłomiej Przybyła        0b.PK 27.14  6.15/     7.49/     8.15/    10.28/    14.59/    17.05/    17.16/    18.00/    19.41/    22.06/    22.38/    23.19/    25.06/    25.52/    27.14/   
    Dzietrzniki                           6.15/     1.34/     0.26/     2.13/     4.31/     2.06/     0.11/     0.44/     1.41/     2.25/     0.32/     0.41/     1.47/     0.46/     1.22/   
 10 Adam Myśko                 0b.PK 39.22  9.39/    10.57/    11.17/    13.04/    13.42/    14.51/    15.15/    15.46/    28.50/    30.21/    34.00/    34.33/    37.08/    38.05/    39.22/   
    Załęcze Małe                          9.39/     1.18/     0.20/     1.47/     0.38/     1.09/     0.24/     0.31/    13.04/     1.31/     3.39/     0.33/     2.35/     0.57/     1.17/   
 11 Mateusz Much               3b.PK 39.49  4.49/     6.20/     6.39/    13.37/    18.52/    19.57/    20.23/    20.48/         /    34.12/         /         /     3.35/    38.25/    39.49/   
    Załęcze Małe                          4.49/     1.31/     0.19/     6.58/     5.15/     1.05/     0.26/     0.25/         /         /         /         /         /    34.50/     1.24/   
 12 Patryk Wcisło              3b.PK 41.18  5.48/     7.26/     7.40/    14.56/    19.48/    21.04/    21.28/    21.57/         /    35.08/         /         /     4.31/    39.22/    41.18/   
    Dzietrzniki                           5.48/     1.38/     0.14/     7.16/     4.52/     1.16/     0.24/     0.29/         /         /         /         /         /    34.51/     1.56/   
 13 Dominik Pęchęrz            4b.PK 43.52  7.13/    10.09/    10.35/    17.43/    22.55/    24.02/    24.25/    24.54/         /    38.07/         /         /         /    42.21/    43.52/   
    Dzietrzniki                           7.13/     2.56/     0.26/     7.08/     5.12/     1.07/     0.23/     0.29/         /         /         /         /         /         /     1.31/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         1.9km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-35      2-47      3-33      4-43      5-36      6-40      7-39      8-38      9-45     10-31     11-37     12-46     13-44     14-34     15-32     16-41    
                                      17-42    
  1 Patryk Nowak               0b.PK 11.22  2.13/     2.29/     2.42/     3.03/     3.38/     4.02/     4.43/     4.53/     5.15/     6.03/     7.45/     8.19/     8.36/     8.55/     9.19/     9.54/   
    Załęcze Małe                          2.13/     0.16/     0.13/     0.21/     0.35/     0.24/     0.41/     0.10/     0.22/     0.48/     1.42/     0.34/     0.17/     0.19/     0.24/     0.35/   
                                         10.27/    11.22/   
                                          0.33/     0.55/   
  2 Adrian Jeziorski           0b.PK 11.24  1.59/     2.23/     2.37/     3.08/     3.44/     4.27/     5.02/     5.14/     5.39/     6.43/     7.19/     8.16/     8.26/     8.51/     9.15/     9.50/   
    Załęcze Małe                          1.59/     0.24/     0.14/     0.31/     0.36/     0.43/     0.35/     0.12/     0.25/     1.04/     0.36/     0.57/     0.10/     0.25/     0.24/     0.35/   
                                         10.28/    11.24/   
                                          0.38/     0.56/   
  3 Kacper Włodarczyk          0b.PK 12.06  1.39/     1.54/     2.08/     2.51/     3.16/     3.40/     4.08/     4.18/     4.56/     5.55/     8.48/     9.16/     9.27/     9.45/    10.03/    10.40/   
    Załęcze Małe                          1.39/     0.15/     0.14/     0.43/     0.25/     0.24/     0.28/     0.10/     0.38/     0.59/     2.53/     0.28/     0.11/     0.18/     0.18/     0.37/   
                                         11.12/    12.06/   
                                          0.32/     0.54/   
  4 Mateusz Mencfel            0b.PK 12.41  3.12/     3.33/     3.45/     4.13/     4.47/     5.05/     5.46/     5.56/     7.13/     8.18/     8.55/     9.31/     9.45/    10.01/    10.23/    10.59/   
    Załęcze Małe                          3.12/     0.21/     0.12/     0.28/     0.34/     0.18/     0.41/     0.10/     1.17/     1.05/     0.37/     0.36/     0.14/     0.16/     0.22/     0.36/   
                                         11.36/    12.41/   
                                          0.37/     1.05/   
  5 Kamil Kolman               0b.PK 13.13  4.07/     4.26/     4.39/     5.05/     5.33/     6.01/     6.41/     6.50/     7.17/     8.06/     9.48/    10.20/    10.35/    10.57/    11.18/    11.57/   
    Pątnów                                4.07/     0.19/     0.13/     0.26/     0.28/     0.28/     0.40/     0.09/     0.27/     0.49/     1.42/     0.32/     0.15/     0.22/     0.21/     0.39/   
                                         12.26/    13.13/   
                                          0.29/     0.47/   
  6 Jakub Wojtak               0b.PK 14.13  2.38/     2.57/     3.11/     3.55/     5.03/     5.28/     7.06/     7.27/     7.46/     8.49/     9.37/    10.09/    10.22/    10.53/    11.52/    12.50/   
    Załęcze Małe                          2.38/     0.19/     0.14/     0.44/     1.08/     0.25/     1.38/     0.21/     0.19/     1.03/     0.48/     0.32/     0.13/     0.31/     0.59/     0.58/   
                                         13.25/    14.13/   
                                          0.35/     0.48/   
  7 Patryk Latus               0b.PK 15.16  6.14/     6.31/     6.41/     7.15/     7.46/     8.18/     9.03/     9.15/     9.37/    10.40/    11.37/    12.14/    12.27/    12.51/    13.10/    13.47/   
    Pątnów                                6.14/     0.17/     0.10/     0.34/     0.31/     0.32/     0.45/     0.12/     0.22/     1.03/     0.57/     0.37/     0.13/     0.24/     0.19/     0.37/   
                                         14.24/    15.16/   
                                          0.37/     0.52/   
  8 Przemysław Walaszczyński   0b.PK 16.37  4.57/     5.24/     5.38/     6.14/     7.14/     7.41/     8.36/     8.47/     9.14/    10.24/    11.02/    11.40/    11.53/    12.10/    12.42/    13.17/   
    Załęcze Małe                          4.57/     0.27/     0.14/     0.36/     1.00/     0.27/     0.55/     0.11/     0.27/     1.10/     0.38/     0.38/     0.13/     0.17/     0.32/     0.35/   
                                         13.51/    16.37/   
                                          0.34/     2.46/   
  9 Hubert Mielcarek           0b.PK 17.00  3.13/     3.42/     4.00/     4.33/     5.05/     5.36/     6.17/     6.28/     6.51/     8.38/     9.19/    10.08/    10.23/    10.44/    14.04/    14.59/   
    Dzietrzniki                           3.13/     0.29/     0.18/     0.33/     0.32/     0.31/     0.41/     0.11/     0.23/     1.47/     0.41/     0.49/     0.15/     0.21/     3.20/     0.55/   
                                         15.46/    17.00/   
                                          0.47/     1.14/   
 10 Marcel Kalemba             0b.PK 19.14  7.37/     7.58/     8.10/     8.39/    10.36/    11.07/    11.44/    11.53/    13.18/    14.20/    14.58/    15.34/    15.49/    16.04/    16.27/    17.02/   
    Pątnów                                7.37/     0.21/     0.12/     0.29/     1.57/     0.31/     0.37/     0.09/     1.25/     1.02/     0.38/     0.36/     0.15/     0.15/     0.23/     0.35/   
                                         18.11/    19.14/   
                                          1.09/     1.03/   
 11 Patryk Stochmiałek         0b.PK 19.49  6.19/     6.43/     6.59/     7.31/     8.06/     8.32/     9.12/     9.31/     9.55/    11.39/    12.16/    13.06/    13.21/    13.46/    16.55/    17.54/   
    Dzietrzniki                           6.19/     0.24/     0.16/     0.32/     0.35/     0.26/     0.40/     0.19/     0.24/     1.44/     0.37/     0.50/     0.15/     0.25/     3.09/     0.59/   
                                         18.44/    19.49/   
                                          0.50/     1.05/   
 12 Roman Białek               0b.PK 28.45  3.36/     3.59/     4.16/     5.30/     7.59/     8.27/     9.50/    10.03/    10.29/    17.13/    19.48/    22.59/    23.22/    23.57/    24.28/    25.23/   
    Załęcze Małe                          3.36/     0.23/     0.17/     1.14/     2.29/     0.28/     1.23/     0.13/     0.26/     6.44/     2.35/     3.11/     0.23/     0.35/     0.31/     0.55/   
                                         26.28/    28.45/   
                                          1.05/     2.17/   
 13 Piotr Wachowski            0b.PK 32.08  8.22/     8.40/     9.00/    10.16/    11.22/    11.55/    12.37/    12.47/    15.55/    17.05/    23.54/    24.36/    25.46/    26.15/    29.31/    30.11/   
    Pątnów                                8.22/     0.18/     0.20/     1.16/     1.06/     0.33/     0.42/     0.10/     3.08/     1.10/     6.49/     0.42/     1.10/     0.29/     3.16/     0.40/   
                                         30.46/    32.08/   
                                          0.35/     1.22/   
 14 Dominik Strzelczak         1b.PK 26.12  5.40/     6.21/     6.43/    11.18/         /    15.02/    15.45/    15.56/    17.15/    18.54/    20.22/    21.18/    21.38/    22.17/    23.11/    24.11/   
    Załęcze Małe                          5.40/     0.41/     0.22/     4.35/         /         /     0.43/     0.11/     1.19/     1.39/     1.28/     0.56/     0.20/     0.39/     0.54/     1.00/   
                                         24.52/    26.12/   
                                          0.41/     1.20/   
 15 Kordian Dubas              1b.PK 38.17  4.56/     5.20/     5.41/         /    11.59/    12.50/    13.52/    14.02/    14.47/    16.45/    18.27/    19.10/    19.31/    32.19/    33.11/    34.12/   
    Dzietrzniki                           4.56/     0.24/     0.21/         /         /     0.51/     1.02/     0.10/     0.45/     1.58/     1.42/     0.43/     0.21/    12.48/     0.52/     1.01/   
                                         35.48/    38.17/   
                                          1.36/     2.29/   
 16 Marcel Moczygęba          13b.PK 11.41  4.46/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     6.30/     6.57/         /   
    Dzietrzniki                           4.46/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     0.27/         /   
                                         10.09/    11.41/   
                                              /     1.32/