Końcowe wyniki zawodów                                                       12.04.2017 13:16:17
                              Załęczański OrientPark 2017 - Etap 2
===UKS Załęczak===================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.2km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Emilia Kiedos          Załęcze Małe                ZM        0b.PK 14.01                    
  2.Julia Jarząb           Załęcze Małe                ZM        0b.PK 14.11                    
  3.Maja Gajda             Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 15.33                    
  4.Izabela Stykała        Załęcze Małe                ZM        0b.PK 15.47                    
  5.Zuzanna Ścigała        Załęcze Małe                ZM        0b.PK 16.35                    
  6.Emilia Ladra           Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 16.59                    
  7.Maria Kowal            Załęcze Małe                ZM        0b.PK 17.54                    
  8.Wiktoria Pietras       Załęcze Małe                ZM        0b.PK 17.55                    
  9.Wiktoria Światła       Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 18.16                    
 10.Paulina Mosiala        Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 19.13                    
 11.Amelia Kasprzak        Załęcze Małe                ZM        0b.PK 19.56                    
 12.Julia Stochmiałek      Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 24.05                    
 13.Julia Ptak             Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 26.10                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.5km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maria Żarnowska        Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 20.37                    
  2.Maja Ignasiak          Załęcze Małe                ZM        0b.PK 24.18                    
  3.Patrycja Gmerek        Pątnów                      PAT       0b.PK 32.18                    
  4.Sara Kolman            Pątnów                      PAT       0b.PK 46.10                    
  5.Oliwia Lasota          Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 54.55                    
  6.Jessica Drab           Załęcze Małe                ZM        1b.PK 18.26                    
  7.Klaudia Gniła          Załęcze Małe                ZM        1b.PK 20.45                    
  8.Nicola Sobera          Załęcze Małe                ZM        1b.PK 23.36                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.0km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Amelia Kabała          Załęcze Małe                ZM        0b.PK 15.57                    
  2.Daria Cembik           Załęcze Małe                ZM        0b.PK 19.15                    
  3.Paulina Szczuka        Załęcze Małe                ZM        0b.PK 21.07                    
  4.Ola Kolczarek          Pątnów                      PAT       0b.PK 37.00                    
  5.Magdalena Zdziebko     Załęcze Małe                ZM        0b.PK 39.14                    
  6.Julia Drygała          Pątnów                      PAT       0b.PK 41.49                    
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         1.9km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Natalia Dominiak       Pątnów                      PAT       0b.PK 13.24                    
  2.Klaudia Ignasiak       Załęcze Małe                ZM        0b.PK 13.35                    
  3.Patrycja Moczygęba     Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 20.56                    
  4.Martyna Graczyk        Pątnów                      PAT       0b.PK 25.43                    
  5.Karolina Pochrzęst     Pątnów                      PAT       0b.PK 29.09                    
  6.Edyta Gmyrek           Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 36.49                    
  7.Karolina Ścigała       Załęcze Małe                ZM        0b.PK 42.57                    
  8.Żaneta Mach            Załęcze Małe                ZM        0b.PK 44.59                    
  9.Marta Nowak            Pątnów                      PAT       1b.PK 25.34                    
 10.Zuzanna Paluszczak     Załęcze Małe                ZM        1b.PK 31.12                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.2km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kacper Mordal          Załęcze Małe                ZM        0b.PK 13.05                    
  2.Filip Graczyk          Pątnów                      PAT       0b.PK 14.06                    
  3.Piotr Łuszczyna        Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 14.51                    
  4.Mikołaj Mordal         Załęcze Małe                ZM        0b.PK 15.27                    
  5.Bartosz Drab           Załęcze Małe                ZM        0b.PK 16.00                    
  6.Cezary Cieślak         Załęcze Małe                ZM        0b.PK 17.35                    
  7.Eryk Kalemba           Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 19.51                    
  8.Miłosz Sobera          Załęcze Małe                ZM        0b.PK 20.36                    
  9.Jan Kulawik            Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 21.03                    
 10.Piotr Mucha            Załęcze Małe                ZM        0b.PK 21.37                    
 11.Adrian Pochrzęst       Dzietrzniki                 DZI       1b.PK 33.03                    
 12.Dubas Krystian         Załęcze Małe                ZM        6b.PK 13.47                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.5km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Patryk Dubas           Załęcze Małe                ZM        0b.PK 11.34                    
  2.Jakub Ignasiak 1       Załęcze Małe                ZM        0b.PK 14.29                    
  3.Jakub Michalak         Załęcze Małe                ZM        0b.PK 14.34                    
  4.Piotr Ignasiak         Załęcze Małe                ZM        0b.PK 18.18                    
  5.Konrad Jeziorski       Załęcze Małe                ZM        0b.PK 18.51                    
  6.Marcin Nowakowski      Pątnów                      PAT       0b.PK 18.55                    
  7.Fabian Mordal          Załęcze Małe                ZM        0b.PK 20.55                    
  8.Bartosz Ciosek         Pątnów                      PAT       0b.PK 22.17                    
  9.Przemysław Pęchęrz     Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 27.24                    
 10.Kamil Nowakowski       Pątnów                      PAT       1b.PK 24.02                    
 11.Oskar Tokarski         Załęcze Małe                ZM        3b.PK 44.01                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.0km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Franciszek Plewa       Załęcze Małe                ZM        0b.PK 19.40                    
  2.Jakub Ignasiak 2       Załęcze Małe                ZM        0b.PK 20.38                    
  3.Szymon Białek          Załęcze Małe                ZM        0b.PK 21.54                    
  4.Miłosz Hanas           Pątnów                      PAT       0b.PK 22.00                    
  5.Olaf Gajek             Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 22.21                    
  6.Grzegorz Stec          Załęcze Małe                ZM        0b.PK 23.04                    
  7.Tobiasz Madeła         Pątnów                      PAT       0b.PK 24.07                    
  8.Piotr Blajer           Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 25.12                    
  9.Bartłomiej Przybyła    Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 27.14                    
 10.Adam Myśko             Załęcze Małe                ZM        0b.PK 39.22                    
 11.Mateusz Much           Załęcze Małe                ZM        3b.PK 39.49                    
 12.Patryk Wcisło          Dzietrzniki                 DZI       3b.PK 41.18                    
 13.Dominik Pęchęrz        Dzietrzniki                 DZI       4b.PK 43.52                    
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         1.9km    0m 17k  
------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Patryk Nowak           Załęcze Małe                ZM        0b.PK 11.22                    
  2.Adrian Jeziorski       Załęcze Małe                ZM        0b.PK 11.24                    
  3.Kacper Włodarczyk      Załęcze Małe                ZM        0b.PK 12.06                    
  4.Mateusz Mencfel        Załęcze Małe                ZM        0b.PK 12.41                    
  5.Kamil Kolman           Pątnów                      PAT       0b.PK 13.13                    
  6.Jakub Wojtak           Załęcze Małe                ZM        0b.PK 14.13                    
  7.Patryk Latus           Pątnów                      PAT       0b.PK 15.16                    
  8.Przemysław WalaszczyńskZałęcze Małe                ZM        0b.PK 16.37                    
  9.Hubert Mielcarek       Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 17.00                    
 10.Marcel Kalemba         Pątnów                      PAT       0b.PK 19.14                    
 11.Patryk Stochmiałek     Dzietrzniki                 DZI       0b.PK 19.49                    
 12.Roman Białek           Załęcze Małe                ZM        0b.PK 28.45                    
 13.Piotr Wachowski        Pątnów                      PAT       0b.PK 32.08                    
 14.Dominik Strzelczak     Załęcze Małe                ZM        1b.PK 26.12                    
 15.Kordian Dubas          Dzietrzniki                 DZI       1b.PK 38.17                    
 16.Marcel Moczygęba       Dzietrzniki                 DZI      13b.PK 11.41