Lista startowa wg kategorii                                               12.05.2017 11:10:09
                      Mistrzostwa Polski, Masters, ZŁW w RJnO 1 - etap
===UKS Załęczak================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K14         3.6km    0m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Niessner Pola' 2007        WKS Wawel Kraków     K30 03651               33.00      135
  2 Burak Natalia' 2004        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03771      2036952  35.00      133
  3 Oleśniewicz Nina' 2003     LUKS Azymek Zdzieszo O47 03726      1392576  37.00      132
  4 Łukasik Aleksandra' 2004   UKS Lotna Zdzieszowi O27 03774      2036950  39.00      134
 
Lista startowa wg kategorii: K14b        3.6km    0m 7k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pawłowska Maria' 2005      UKS Załęczak Załęcze E76                     41.00      131
  2 Cembik Daria' 2004         UKS Załęczak Załęcze E76                     43.00      126
  3 Polak Karina' 2005         UKS Załęczak Załęcze E76                     45.00      130
 
Lista startowa wg kategorii: K17         7.2km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ogrodnik Magdalena' 2003   LUKS Azymek Zdzieszo O47 03478      1392590   0.00       26
  2 Żaneta Mach' 2001          UKS Załęczak Załęcze E76                      2.00       29
  3 Nyga Julia' 2002           UKS Kometa Gliwice   S28 02986      2021373   4.00      137
  4 Sulikowska Weronika' 2000  LUKS Azymek Zdzieszo O47 03333      1392586   6.00       25
  5 Paluszczak Zuzanna' 2001   UKS Załęczak Załęcze E76                      8.00       28
  6 Dammfeld Karolina' 2002    LUKS Azymek Zdzieszo O47 03476      1394733  10.00       27
  7 Polewka Aleksandra' 2002   UKS Kometa Gliwice   S28 02462       682424  12.00      136
  8 Łakomska Aleksandra' 2001  LUKS Azymek Zdzieszo O47 03474      1392575  14.00       24
 
Lista startowa wg kategorii: K21        10.1km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sanocka Barbara' 1992      UKS Kometa Gliwice   S28 00295       887226  16.00       18
  2 Joanna Benesz' 1979        Indywidualnie        IND 03751               18.00       20
  3 Kamińska Anna' 1983        KU AZS WAT Warszawa  W89 0061       2016319  20.00       19
  4 Kajzer Monika' 1976        PUKS Młode Orły ND M W03 00026      2035276  22.00       21
 
Lista startowa wg kategorii: K40         7.2km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mencfel Joanna' 1970       UKS Załęczak Załęcze E76                     24.00       35
  2 Szymańska Alida' 1975      UKS Falenica Warszaw W83 03742               26.00       34
  3 Teresa Bugaj' 1968         WKS Wawel Kraków     K30 03313               28.00       33
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.9km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubicki Jakub' 2004        LUKS Azymek Zdzieszo O47 03725      1392573  64.00       44
  2 Zapart Patryk' 2004        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03776      1392572  66.00       45
  3 Szymański Norman' 2006     UKS Falenica Warszaw W83 03199               68.00       39
  4 Jacheć Tomasz' 2003        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03477      2037507  70.00       46
  5 Kołodziejczyk Łukasz' 2003 UKS Kometa Gliwice   S28 03231      2026141  72.00       38
  6 Szymański Eryk' 2004       UKS Falenica Warszaw W83 03198               74.00       40
  7 Dammfeld Adam' 2007        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03772      2037510  76.00       47
 
Lista startowa wg kategorii: M14b        3.9km    0m 8k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drab Przemysław' 2003      UKS Załęczak Załęcze E76                     78.00       53
  2 Ignasiak Jakub' 2004       UKS Załęczak Załęcze E76                     80.00       48
  3 Plewa Franciszek' 2003     UKS Załęczak Załęcze E76                     82.00       49
  4 Giec Kamil' 2005           UKS Załęczak Załęcze E76                     84.00       42
  5 Drab Szymon' 2003          UKS Załęczak Załęcze E76                     86.00       50
  6 Białek Szymon' 2003        UKS Załęczak Załęcze E76                     88.00       54
  7 Tokarski Oskar' 2004       UKS Załęczak Załęcze E76                     90.00       43
  8 Myślo Adam' 2003           UKS Załęczak Załęcze E76                     92.00       51
  9 Mucha Mateusz' 2003        UKS Załęczak Załęcze E76                     94.00       52
 
Lista startowa wg kategorii: M17         8.6km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sikorski Marcin' 2002      LUKS Azymek Zdzieszo O47 03475      1394742  30.00       59
  2 Bartosz Niebielski jr' 2001UKS Falenica Warszaw W83 02947      1409316  32.00       58
  3 Obstoj Piotr' 2002         UKS Lotna Zdzieszowi O27 03775      2036953  34.00       63
  4 Obstoj Adam' 2000          LUKS Azymek Zdzieszo O47 03331      1392571  36.00       61
  5 Nitsch Tomasz' 2000        UNTS Warszawa        W87  02408     8281200  38.00      141
  6 Hyla Damian' 2001          LUKS Azymek Zdzieszo O47 03332      1394741  40.00       60
  7 Gidel Samuel' 2002         UKS Lotna Zdzieszowi O27 03773      2037505  42.00       62
 
Lista startowa wg kategorii: M17b        8.6km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Białek Roman' 2002         UKS Załęczak Załęcze E76                     44.00      142
  2 Szczuka Patryk' 2000       UKS Załęczak Załęcze E76                     46.00       68
  3 Cembik Dawid' 2002         UKS Załęczak Załęcze E76                     48.00       56
  4 Włodarczyk Kacper' 2002    UKS Załęczak Załęcze E76                     50.00      144
  5 Strzelczak Dominik' 2002   UKS Załęczak Załęcze E76                     52.00       55
  6 Walaszczyński Przemysław' 2001UKS Załęczak Załęcze E76                     54.00       65
  7 Jarząb Bartłomiej' 1999    UKS Załęczak Załęcze E76                     56.00       57
  8 Cybiński Adam' 2000        Indywidualnie        IND                     58.00      138
  9 Wojtak Jakub' 2002         UKS Załęczak Załęcze E76                     60.00      143
 10 Jeziorski Adrian' 2002     UKS Załęczak Załęcze E76                     62.00       64
 
Lista startowa wg kategorii: M20        12.1km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nowak Bartosz' 1999        UKS Falenica Warszaw W83 03017      1409356  22.00       71
 
Lista startowa wg kategorii: M20b       12.1km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mencfel Michał' 1998       UKS Załęczak Załęcze E76                     24.00       72
  2 Szyndzielorz Łukasz' 1997  Indywidualnie        IND                     26.00       70
  3 Lisoń Sebastian' 1997      Indywidualnie        IND                     28.00       69
 
Lista startowa wg kategorii: M21        12.1km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojtynek Sebastian' 1990   LUKS Azymek Zdzieszo O47 00427       887001   0.00        6
  2 Krzyśko Bartosz' 1987      Azs Mitutoya Wratisl 15  00056      1409369   2.00        2
  3 Parfianowicz Ludomir' 1955 UNTS Warszawa        W87 00101       886677   4.00        7
  4 Opioła Mariusz' 1982       LKS Górzanka Nawojow K01 03997                6.00        8
  5 Adamczyk Marcin' 1979      Rowerowy Wieluń      RWI 01-2017              8.00        1
  6 Gromadka Maciej' 1990      UNTS Warszawa        W87 00458       505096  10.00        9
 
Lista startowa wg kategorii: M21b       12.1km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Olczyk Jacek' 1979         Indywidualnie        IND                     12.00       11
  2 Szeląg Marcin' 1984        Rowerowy Wieluń      RWI                     14.00       12
  3 Kaczmarek Adrian' 1996     UKS Załęczak Załęcze E76                     16.00       14
  4 Siejka Krystian' 1995      Indywidualnie        IND                     18.00       15
  5 Leszczyński Zbigniew' 1985 Indywidualnie        IND                     20.00       13
 
Lista startowa wg kategorii: M40        10.0km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nitsch Tomasz' 1971        UNTS Warszawa        W87 01093      8022971  30.00      140
  2 Śliwa Piotr' 1974          Rowerowy Wieluń      RWI                     32.00       82
  3 Szymański Adam' 1977       UKS Falenica Warszaw W83 03197               34.00       80
  4 Benesz Rafał' 1975         Indywidualnie        IND 03753               36.00       83
  5 Wroniak Adam' 1969         Team 360st Warszawa  W08 02724      1221169  38.00       75
  6 Spychała Tomasz' 1974      Rowerowy Wieluń      RWI                     40.00       74
 
Lista startowa wg kategorii: M50         8.6km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Urbaniak Krzysztof' 1967   Indywidualnie        IND 00522       670819  21.00       93
  2 Niessner Piotr' 1963       WKS Wawel Kraków     K30 02725               23.00       94
  3 Skorupa Stanisław' 1964    MUKS Gliwice         GLI 01005       428772  25.00       92
  4 Polewski Dariusz' 1961     Indywidualnie Opolsk INO 03-2017    1603313  27.00       96
  5 Zdanowicz Jan' 1959        UKS Kometa Gliwice   S28 00302       889674  29.00       89
 
Lista startowa wg kategorii: M50b        8.6km    0m 15k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chwaliński Andrzej' 1958   Indywidualnie        IND                     31.00       90
  2 Wojciechowski Dariusz' 1963Rowerowy Wieluń      RWI                     33.00       91
  3 Jasiński Tomasz' 1966      Indywidualnie        IND                     35.00       88
 
Lista startowa wg kategorii: M60         6.7km    0m 11k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Włodarczyk Michał' 1949    KS ARTEMIS Wrocław   D92 01146      2053628   1.00       99
  2 Skonieczny Andrzej' 1957   Indywidualnie        IND 02979      1401456   3.00      100
  3 Kruczek Stanisław' 1948    WKS Wawel Kraków     K30 00830                5.00       98
  4 Grabowicz Andrzej' 1957    WKS Wawel Kraków     K30 00804                7.00       97
 
Lista startowa wg kategorii: M70         5.6km    0m 9k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dura Kazimierz' 1939       WKS Śląsk Wrocław    D95 00720        54119  44.00      101
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        4.2km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hyjek Adam' 1961           LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394737  64.00      105
  2 Oleszek Maciej' 1971       UKS Lotna Zdzieszowi O27            2036951  66.00      104
  3 Kaczmarek Kornelia' 1999   UKS Załęczak Załęcze E76                     68.00      103
  4 Skowronek Iwona' 1986      Dużo NAS             NAS                     70.00      102
 
Lista startowa wg kategorii: RODZINNA    4.2km    0m 6k  
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stykała Izabela +2         UKS Załęczak Załęcze E76                     63.00      124
  2 Stasiak Barbara +1         Indywidualnie        IND                     65.00      107
  3 Gatner Igor' 2005          UKS Załęczak Załęcze E76                     67.00       41
  4 Dziubiński Bogusław +3     Indywidualnie        IND                     69.00      112
  5 Chanuszek Michał +1        Indywidualnie Łódzki INE                     71.00      108
  6 Kubacka Beata +3           Indywidualnie        IND                     73.00      116
  7 Strzelczak Michał +1       Indywidualnie        IND                     75.00      122
  8 Wójcik Kinga +1            Indywidualnie        IND                     77.00      109
  9 Grażyna Jędrysiak +3       Indywidualnie        IND                     79.00      125
 10 Gniła Damian +1            UKS Załęczak Załęcze E76                     81.00      118
 11 Olejnik Jolanta +1         Indywidualnie        IND                     83.00      106
 12 Cembik Elwira +1           UKS Załęczak Załęcze E76                     85.00      110
 13 Gajek Katarzyna +1         Indywidualnie        IND                     87.00      123
 14 Suchecki Grzegorz +3       Indywidualnie        IND                     89.00      121
 15 Kosowski Piotr +3'         Indywidualnie Łódzki INE                     91.00      111
 16 Kipigroch Michał +1        Indywidualnie        IND                     93.00      119
 17 Cembik Rafał +1            UKS Załęczak Załęcze E76                     95.00      113
 18 Stasiak Barbara +1         Indywidualnie        IND                     97.00      120
 19 Pniewski Michał +5         Rowerowy Wieluń      RWI                     99.00      114
 20 Wojczyk Sebastian +6       Indywidualnie        IND                    101.00      117
 21 Durka Karolina +1          Dużo NAS             NAS                    103.00      115