Lista startowa wg kategorii                                            12.05.2017 11:09:58
                     Mistrzostwa Polski, Masters, ZŁW w RJnO 2 - etap
===UKS Załęczak=============================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K14         2.8km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oleśniewicz Nina' 2003     LUKS Azymek Zdzieszo O47 03726      1392576  20.00      132
  2 Niessner Pola' 2007        WKS Wawel Kraków     K30 03651               21.00      135
  3 Łukasik Aleksandra' 2004   UKS Lotna Zdzieszowi O27 03774      2036950  22.00      134
  4 Cembik Daria' 2004         UKS Załęczak Załęcze E76                     23.00      126
  5 Burak Natalia' 2004        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03771      2036952  24.00      133
 
Lista startowa wg kategorii: K17         4.4km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Łakomska Aleksandra' 2001  LUKS Azymek Zdzieszo O47 03474      1392575   1.00       24
  2 Ogrodnik Magdalena' 2003   LUKS Azymek Zdzieszo O47 03478      1392590   2.00       26
  3 Nyga Julia' 2002           UKS Kometa Gliwice   S28 02986      2021373   3.00      137
  4 Dammfeld Karolina' 2002    LUKS Azymek Zdzieszo O47 03476      1394733   4.00       27
  5 Sulikowska Weronika' 2000  LUKS Azymek Zdzieszo O47 03333      1392586   5.00       25
  6 Polewka Aleksandra' 2002   UKS Kometa Gliwice   S28 02462       682424   6.00      136
 
Lista startowa wg kategorii: K21         6.1km    0m 10k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Joanna Benesz' 1979        Indywidualnie        IND 03751                1.00       20
  2 Sanocka Barbara' 1992      UKS Kometa Gliwice   S28 00295       887226   2.00       18
  3 Kajzer Monika' 1976        PUKS Młode Orły ND M W03 00026      2035276   3.00       21
  4 Kamińska Anna' 1983        KU AZS WAT Warszawa  W89 0061       2016319   4.00       19
 
Lista startowa wg kategorii: K40         4.4km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szymańska Alida' 1975      UKS Falenica Warszaw W83 03742               11.00       34
  2 Teresa Bugaj' 1968         WKS Wawel Kraków     K30 03313               12.00       33
 
Lista startowa wg kategorii: M14         3.1km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dammfeld Adam' 2007        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03772      2037510  20.00       47
  2 Kołodziejczyk Łukasz' 2003 UKS Kometa Gliwice   S28 03231      2026141  21.00       38
  3 Kubicki Jakub' 2004        LUKS Azymek Zdzieszo O47 03725      1392573  22.00       44
  4 Szymański Eryk' 2004       UKS Falenica Warszaw W83 03198               23.00       40
  5 Zapart Patryk' 2004        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03776      1392572  24.00       45
  6 Szymański Norman' 2006     UKS Falenica Warszaw W83 03199               25.00       39
  7 Jacheć Tomasz' 2003        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03477      2037507  26.00       46
 
Lista startowa wg kategorii: M14b        3.1km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Plewa Franciszek' 2003     UKS Załęczak Załęcze E76                                 49
  2 Drab Szymon' 2003          UKS Załęczak Załęcze E76                                 50
  3 Myślo Adam' 2003           UKS Załęczak Załęcze E76                                 51
  4 Drab Przemysław' 2003      UKS Załęczak Załęcze E76                                 53
  5 Białek Szymon' 2003        UKS Załęczak Załęcze E76                                 54
 
Lista startowa wg kategorii: M17         5.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nitsch Tomasz' 2000        UNTS Warszawa        W87  02408     8281200   7.00      141
  2 Hyla Damian' 2001          LUKS Azymek Zdzieszo O47 03332      1394741   8.00       60
  3 Bartosz Niebielski jr' 2001UKS Falenica Warszaw W83 02947      1409316   9.00       58
  4 Gidel Samuel' 2002         UKS Lotna Zdzieszowi O27 03773      2037505  10.00       62
  5 Obstoj Adam' 2000          LUKS Azymek Zdzieszo O47 03331      1392571  11.00       61
  6 Sikorski Marcin' 2002      LUKS Azymek Zdzieszo O47 03475      1394742  12.00       59
  7 Obstoj Piotr' 2002         UKS Lotna Zdzieszowi O27 03775      2036953  13.00       63
 
Lista startowa wg kategorii: M17b        5.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jarząb Bartłomiej' 1999    UKS Załęczak Załęcze E76                     14.00       57
  2 Cybiński Adam' 2000        Indywidualnie        IND                     15.00      138
  3 Szczuka Patryk' 2000       UKS Załęczak Załęcze E76                     16.00       68
  4 Cembik Dawid' 2002         UKS Załęczak Załęcze E76                     17.00       56
  5 Mencfel Mateusz' 2001      UKS Załęczak Załęcze E76                     18.00       67
 
Lista startowa wg kategorii: M20         6.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nowak Bartosz' 1999        UKS Falenica Warszaw W83 03017      1409356   9.00       71
 
Lista startowa wg kategorii: M20b        6.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mencfel Michał' 1998       UKS Załęczak Załęcze E76                     10.00       72
 
Lista startowa wg kategorii: M21         6.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojtynek Sebastian' 1990   LUKS Azymek Zdzieszo O47 00427       887001   0.00        6
  2 Opioła Mariusz' 1982       LKS Górzanka Nawojow K01 03997                1.00        8
  3 Gromadka Maciej' 1990      UNTS Warszawa        W87 00458       505096   2.00        9
  4 Krzyśko Bartosz' 1987      Azs Mitutoya Wratisl 15  00056      1409369   3.00        2
  5 Parfianowicz Ludomir' 1955 UNTS Warszawa        W87 00101       886677   4.00        7
  6 Adamczyk Marcin' 1979      Rowerowy Wieluń      RWI 01-2017              5.00        1
 
Lista startowa wg kategorii: M21b        6.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kaczmarek Adrian' 1996     UKS Załęczak Załęcze E76                      6.00       14
  2 Leszczyński Zbigniew' 1985 Indywidualnie        IND                      7.00       13
  3 Siejka Krystian' 1995      Indywidualnie        IND                      8.00       15
 
Lista startowa wg kategorii: M40         5.5km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nitsch Tomasz' 1971        UNTS Warszawa        W87 01093      8022971   0.00      140
  2 Szymański Adam' 1977       UKS Falenica Warszaw W83 03197                1.00       80
  3 Benesz Rafał' 1975         Indywidualnie        IND 03753                2.00       83
  4 Wroniak Adam' 1969         Team 360st Warszawa  W08 02724      1221169   3.00       75
 
Lista startowa wg kategorii: M50         4.7km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Niessner Piotr' 1963       WKS Wawel Kraków     K30 02725               11.00       94
  2 Zdanowicz Jan' 1959        UKS Kometa Gliwice   S28 00302       889674  12.00       89
  3 Polewski Dariusz' 1961     Indywidualnie Opolsk INO 03-2017    1603313  13.00       96
  4 Skorupa Stanisław' 1964    MUKS Gliwice         GLI 01005       428772  14.00       92
  5 Urbaniak Krzysztof' 1967   Indywidualnie        IND 00522       670819  15.00       93
 
Lista startowa wg kategorii: M60         4.1km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grabowicz Andrzej' 1957    WKS Wawel Kraków     K30 00804                1.00       97
  2 Włodarczyk Michał' 1949    KS ARTEMIS Wrocław   D92 01146      2053628   2.00       99
  3 Skonieczny Andrzej' 1957   Indywidualnie        IND 02979      1401456   3.00      100
  4 Kruczek Stanisław' 1948    WKS Wawel Kraków     K30 00830                4.00       98
 
Lista startowa wg kategorii: M70         4.1km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dura Kazimierz' 1939       WKS Śląsk Wrocław    D95 00720        54119  17.00      101
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        3.4km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hyjek Adam' 1961           LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394737  20.00      105
  2 Oleszek Maciej' 1971       UKS Lotna Zdzieszowi O27            2036951  21.00      104
 
Lista startowa wg kategorii: RODZINNA    3.4km    0m 8k  
------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosowski Piotr +3'         Indywidualnie Łódzki INE                     20.00      111
  2 Suchecki Grzegorz +3       Indywidualnie        IND                     21.00      121
  3 Wojczyk Sebastian +6       Indywidualnie        IND                     22.00      117
  4 Cembik Elwira +1           UKS Załęczak Załęcze E76                     23.00      110