Końcowe wyniki zawodów                                            29.05.2017 12:43:15
                                 OrientPark Etap - 3
===UKS Załęczak========================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.3km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maja Dydyna              ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 36.25         
  2.Malwina Zadworna         ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 42.59         
  3.Maja Gajda               ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 47.07         
  4.Maria Kowal              ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 48.03         
  5.Julia Jarząb             ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 52.05         
  6.Paulina Mosiala          ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 73.15         
  7.Patrycja Woś             ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 75.17         
  8.Zuzanna Ścigała          ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 77.31         
  9.Oliwia Sokalska          ZSS Załęcze Małe     ZM             1b.PK 41.28         
 10.Amelia Kasprzak          ZSS Załęcze Małe     ZM             1b.PK 45.29         
 11.Julia Stochmiałek        ZSS Dzietrzniki      DZIE           1b.PK 53.32         
 12.Julia Kędzia             ZSS Pątnów           PAT            1b.PK 60.33         
    Julia Ptak               ZSS Dzietrzniki      DZIE           DNF               
    Izabela Stykała          ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Emilia Kiedos            ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Wiktoria Pietras         ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         1.7km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Maria Żarnowska          ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 30.36         
  2.Jessica Drab             ZSS Załęcze Małe     ZM             5b.PK 31.56         
  3.Klaudia Gniła            ZSS Załęcze Małe     ZM             5b.PK 39.54         
  4.Maja Ignasiak            ZSS Załęcze Małe     ZM             5b.PK 41.51         
    Sara Kolman              ZSS Pątnów           PAT            DNF               
    Patrycja Gmerek          ZSS Pątnów           PAT            DNF               
    Nicola Sobera            ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Karina Polak             ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         2.1km    0m 9k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Daria Cembik             ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 29.20         
  2.Amelia Kabała            ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 31.11         
  3.Julia Drygała            ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 55.40         
  4.Aleksandra Kolczarek     ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 59.22         
  5.Magdalena Zdziebko       ZSS Załęcze Małe     ZM             5b.PK 32.42         
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         2.5km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Natalia Dominiak         ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 35.49         
  2.Patrycja Moczygęba       ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 41.58         
  3.Zuzanna Paluszczak       ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 42.30         
  4.Karolina Pochrzęst       ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 44.57         
  5.Edyta Gmyrek             ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 66.57         
  6.Marta Graczyk            ZSS Pątnów           PAT            3b.PK136.17         
  7.Marta Nowak              ZSS Pątnów           PAT            3b.PK157.15         
    Karolina Ścigała         ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Żaneta Mach              ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.3km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jan Kulawik              ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 22.13         
  2.Eryk Kalemba             ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 26.06         
  3.Adrian Pochrzęst         ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 34.09         
  4.Piotr Mucha              ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 52.00         
  5.Bartosz Drab             ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 58.39         
  6.Czarek Stanek            ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 62.05         
  7.Piotr Łuszczyna          ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 65.51         
  8.Krystian Dubas           ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 66.08         
  9.Filip Graczyk            ZSS Pątnów           PAT            1b.PK 62.50         
    Bartek Rogala            ZSS Pątnów           PAT            DNF               
    Mikołaj Mordal           ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Miłosz Sobera            ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
    Cezary Cieślak           ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         1.8km    0m 6k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Piotr Ignasiak           ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 26.55         
  2.Fabian Mordal            ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 28.24         
  3.Marcin Nowakowski        ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 38.43         
  4.Jakub Michalak           ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 38.44         
  5.Konrad Jeziorski         ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 41.46         
  6.Jakub Ignasiak 1         ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 45.59         
  7.Bartosz Ciosek           ZSS Pątnów           PAT            6b.PK 36.36         
  8.Patryk Dubas             ZSS Załęcze Małe     ZM             6b.PK 45.13         
  9.Kamil Giec               ZSS Załęcze Małe     ZM             6b.PK 53.55         
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         2.1km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szymon Drab              ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 30.01         
  2.Oskar Tokarski           ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 36.03         
  3.Szymon Białek            ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 37.47         
  4.Jakub Ignasiak 2         ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 38.06         
  5.Franciszek Plewa         ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 43.02         
  6.Mateusz Mucha            ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 44.07         
  7.Patryk Wcisło            ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 45.00         
  8.Aleksander Kuźbiński     ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 45.22         
  9.Miłosz Hanas             ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 45.56         
 10.Adam Myśko               ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 46.59         
 11.Kamil Nowakowski         ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 66.30         
    Tobiasz Madeła           ZSS Pątnów           PAT            DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         3.0km    0m 15k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1.Patryk Nowak             ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 27.49         
  2.Przemysław Walaszczyński ZSS Załęcze Małe     ZM             0b.PK 39.23         
  3.Marcel Kalemba           ZSS Pątnów           PAT            0b.PK 83.22         
  4.Hubert Mielcarek         ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 87.21         
  5.Kordian Dubas            ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 93.23         
  6.Marcel Moczygęba         ZSS Dzietrzniki      DZIE           0b.PK 97.43         
  7.Dominik Strzelczak       ZSS Załęcze Małe     ZM             6b.PK 75.40         
  8.Norbert Wilkosz          ZSS Załęcze Małe     ZM             9b.PK 24.15         
  9.Jakub Wojtak             ZSS Załęcze Małe     ZM             9b.PK 32.13         
 10.Adrian Jeziorski         ZSS Załęcze Małe     ZM             9b.PK 32.52         
 11.Piotr Wachowski          ZSS Pątnów           PAT           11b.PK 29.20         
 12.Roman Białek             ZSS Załęcze Małe     ZM            13b.PK 51.07         
 13.Kacper Włodarczyk        ZSS Załęcze Małe     ZM            15b.PK 57.06         
    Kamil Kolman             ZSS Pątnów           PAT            DNF               
    Mateusz Mencfel          ZSS Załęcze Małe     ZM             DNF