Lista startowa wg kategorii                                               12.05.2017 11:09:49
                      Mistrzostwa Polski, Masters, ZŁW w RJnO 3 - etap
===UKS Załęczak================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K14         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Niessner Pola' 2007        WKS Wawel Kraków     K30 03651               35.00      135
  2 Oleśniewicz Nina' 2003     LUKS Azymek Zdzieszo O47 03726      1392576  38.00      132
  3 Nowak Maria' 2003          KS Hades Poznań      P02 02922      2067839  41.00      129
  4 Burak Natalia' 2004        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03771      2036952  44.00      133
  5 Polewka Julianna' 2006     UKS Kometa Gliwice   S28 02461      2021377  47.00      127
  6 Łukasik Aleksandra' 2004   UKS Lotna Zdzieszowi O27 03774      2036950  50.00      134
 
Lista startowa wg kategorii: K14b        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Madej Aleksandra' 2003     Gimnazjum nr 1 Wrocł GW                      14.00      128
  2 Polak Karina' 2005         UKS Załęczak Załęcze E76                     17.00      130
  3 Cembik Daria' 2004         UKS Załęczak Załęcze E76                     20.00      126
  4 Pawłowska Maria' 2005      UKS Załęczak Załęcze E76                     23.00      131
 
Lista startowa wg kategorii: K17         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Łakomska Aleksandra' 2001  LUKS Azymek Zdzieszo O47 03474      1392575  12.00       24
  2 Nyga Julia' 2002           UKS Kometa Gliwice   S28 02986      2021373  15.00      137
  3 Ogrodnik Magdalena' 2003   LUKS Azymek Zdzieszo O47 03478      1392590  18.00       26
  4 Dammfeld Karolina' 2002    LUKS Azymek Zdzieszo O47 03476      1394733  21.00       27
  5 Polewka Aleksandra' 2002   UKS Kometa Gliwice   S28 02462       682424  24.00      136
  6 Sulikowska Weronika' 2000  LUKS Azymek Zdzieszo O47 03333      1392586  27.00       25
 
Lista startowa wg kategorii: K20         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisiewska Agnieszka' 1998  PKO Harpagan Gdańsk  PKO 02091      1497546  23.00       30
 
Lista startowa wg kategorii: K21         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamińska Anna' 1983        KU AZS WAT Warszawa  W89 0061       2016319  11.00       19
  2 Kajzer Monika' 1976        PUKS Młode Orły ND M W03 00026      2035276  14.00       21
  3 Joanna Benesz' 1979        Indywidualnie        IND 03751               17.00       20
  4 Sanocka Barbara' 1992      UKS Kometa Gliwice   S28 00295       887226  20.00       18
 
Lista startowa wg kategorii: K21b        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pacek Karolina' 1988       Indywidualnie        IND                      3.00       22
  2 Lidia Kornacka' 1983       Indywidualnie        IND                      5.00       23
 
Lista startowa wg kategorii: K40         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szymańska Alida' 1975      UKS Falenica Warszaw W83 03742                2.00       34
  2 Teresa Bugaj' 1968         WKS Wawel Kraków     K30 03313                5.00       33
  3 Gorczyca Magdalena' 1971   KS Hades Poznań      P02 03306      2067842   8.00       36
  4 Trykozko Urszula' 1969     Team 360st Warszawa  W08 02691       900424  11.00       32
  5 Polewka Beata' 1971        UKS Kometa Gliwice   S28 02460      2016952  14.00       31
  6 Bogucka-Jaroszek Anna' 1970Team 360st Warszawa  W08 02245       887002  17.00       37
 
Lista startowa wg kategorii: K40b        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mencfel Joanna' 1970       UKS Załęczak Załęcze E76                      5.00       35
 
Lista startowa wg kategorii: M14         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kubicki Jakub' 2004        LUKS Azymek Zdzieszo O47 03725      1392573  38.00       44
  2 Jacheć Tomasz' 2003        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03477      2037507  41.00       46
  3 Szymański Eryk' 2004       UKS Falenica Warszaw W83 03198               44.00       40
  4 Zapart Patryk' 2004        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03776      1392572  47.00       45
  5 Kołodziejczyk Łukasz' 2003 UKS Kometa Gliwice   S28 03231      2026141  50.00       38
  6 Szymański Norman' 2006     UKS Falenica Warszaw W83 03199               53.00       39
  7 Dammfeld Adam' 2007        UKS Lotna Zdzieszowi O27 03772      2037510  56.00       47
 
Lista startowa wg kategorii: M14b        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Drab Przemysław' 2003      UKS Załęczak Załęcze E76                     13.00       53
  2 Tokarski Oskar' 2004       UKS Załęczak Załęcze E76                     16.00       43
  3 Giec Kamil' 2005           UKS Załęczak Załęcze E76                     19.00       42
  4 Myślo Adam' 2003           UKS Załęczak Załęcze E76                     22.00       51
  5 Plewa Franciszek' 2003     UKS Załęczak Załęcze E76                     25.00       49
  6 Białek Szymon' 2003        UKS Załęczak Załęcze E76                     28.00       54
  7 Drab Szymon' 2003          UKS Załęczak Załęcze E76                     31.00       50
 
Lista startowa wg kategorii: M17         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hyla Damian' 2001          LUKS Azymek Zdzieszo O47 03332      1394741  36.00       60
  2 Gidel Samuel' 2002         UKS Lotna Zdzieszowi O27 03773      2037505  39.00       62
  3 Bartosz Niebielski jr' 2001UKS Falenica Warszaw W83 02947      1409316  42.00       58
  4 Sikorski Marcin' 2002      LUKS Azymek Zdzieszo O47 03475      1394742  45.00       59
  5 Nitsch Tomasz' 2000        UNTS Warszawa        W87  02408     8281200  48.00      141
  6 Obstoj Adam' 2000          LUKS Azymek Zdzieszo O47 03331      1392571  51.00       61
  7 Obstoj Piotr' 2002         UKS Lotna Zdzieszowi O27 03775      2036953  54.00       63
 
Lista startowa wg kategorii: M17b        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cembik Dawid' 2002         UKS Załęczak Załęcze E76                      0.00       56
  2 Wojtak Jakub' 2002         UKS Załęczak Załęcze E76                      2.00      143
  3 Szczuka Patryk' 2000       UKS Załęczak Załęcze E76                      4.00       68
  4 Białek Roman' 2002         UKS Załęczak Załęcze E76                      6.00      142
  5 Włodarczyk Kacper' 2002    UKS Załęczak Załęcze E76                      8.00      144
  6 Nowak Patryk' 2001         UKS Załęczak Załęcze E76                     10.00       66
  7 Jarząb Bartłomiej' 1999    UKS Załęczak Załęcze E76                     12.00       57
  8 Walaszczyński Przemysław' 2001UKS Załęczak Załęcze E76                     14.00       65
  9 Mencfel Mateusz' 2001      UKS Załęczak Załęcze E76                     16.00       67
 10 Jeziorski Adrian' 2002     UKS Załęczak Załęcze E76                     18.00       64
 
Lista startowa wg kategorii: M20         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroszek Jakub' 1998       Team 360st Warszawa  W08 01736      7899987  36.00       73
  2 Nowak Bartosz' 1999        UKS Falenica Warszaw W83 03017      1409356  39.00       71
 
Lista startowa wg kategorii: M20b        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mencfel Michał' 1998       UKS Załęczak Załęcze E76                      2.00       72
 
Lista startowa wg kategorii: M21         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kowalczyk Marcin' 1991     MTB Votum Team Wrocł MTB 02-2017              6.00        5
  2 Wojtynek Sebastian' 1990   LUKS Azymek Zdzieszo O47 00427       887001   9.00        6
  3 Jaroszek Radosław' 1994    Team 360st Warszawa  W08 01494       607807  12.00       10
  4 Adamczyk Marcin' 1979      Rowerowy Wieluń      RWI 01-2017             15.00        1
  5 Jakubek Krystian' 1992     Azs Mitutoya Wratisl 15  03985      8636521  18.00        4
  6 Parfianowicz Ludomir' 1955 UNTS Warszawa        W87 00101       886677  21.00        7
  7 Kubica Arkadiusz' 1995     UKS Kometa Gliwice   S28 00613      2021379  24.00        3
  8 Opioła Mariusz' 1982       LKS Górzanka Nawojow K01 03997               27.00        8
  9 Krzyśko Bartosz' 1987      Azs Mitutoya Wratisl 15  00056      1409369  30.00        2
 10 Gromadka Maciej' 1990      UNTS Warszawa        W87 00458       505096  33.00        9
 
Lista startowa wg kategorii: M21b        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Duś Łukasz' 1980           Rowerowy Wieluń      RWI                      1.00       16
  2 Mański Sebastian' 1988     Indywidualnie        IND                      3.00       17
  3 Siejka Krystian' 1995      Indywidualnie        IND                      5.00       15
 
Lista startowa wg kategorii: M40         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Tomasz Polewka' 1973       UKS Kometa Gliwice   S28 00301       887215   1.00       76
  2 Niebielski Bartosz' 1971   UKS Falenica Warszaw W83 02945      1418723   4.00       81
  3 Benesz Rafał' 1975         Indywidualnie        IND 03753                7.00       83
  4 Szymański Adam' 1977       UKS Falenica Warszaw W83 03197               10.00       80
  5 Nitsch Tomasz' 1971        UNTS Warszawa        W87 01093      8022971  13.00      140
  6 Nowak Remigiusz' 1972      KS Hades Poznań      P02 00907      7200386  16.00       78
  7 Wroniak Adam' 1969         Team 360st Warszawa  W08 02724      1221169  19.00       75
  8 Gorczyca Jacek' 1971       KS Hades Poznań      P02 03305      2067843  22.00       87
  9 Bergier Tomasz' 1972       WKS Wawel Kraków     K30 03196      9102728  25.00       79
 
Lista startowa wg kategorii: M40b        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cieślak Marek' 1977        Rowerowy Wieluń      RWI                      1.00      139
  2 Wdowiak Robert' 1970       Rodzinna Grupa Rower RGR                      3.00       85
  3 Cembik Rafał' 1970         UKS Załęczak Załęcze E76                      5.00       77
  4 Spychała Tomasz' 1974      Rowerowy Wieluń      RWI                      7.00       74
  5 Izydorczyk Piotr' 1976     PAJK ORIENT TEAM     PAJ                      9.00       86
  6 Łuczak Marcin' 1972        Rodzinna Grupa Rower RGR                     11.00       84
  7 Śliwa Piotr' 1974          Rowerowy Wieluń      RWI                     13.00       82
 
Lista startowa wg kategorii: M50         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Niessner Piotr' 1963       WKS Wawel Kraków     K30 02725               15.00       94
  2 Zdanowicz Jan' 1959        UKS Kometa Gliwice   S28 00302       889674  18.00       89
  3 Skorupa Stanisław' 1964    MUKS Gliwice         GLI 01005       428772  21.00       92
  4 Urbaniak Krzysztof' 1967   Indywidualnie        IND 00522       670819  24.00       93
  5 Polewski Dariusz' 1961     Indywidualnie Opolsk INO 03-2017    1603313  27.00       96
 
Lista startowa wg kategorii: M50b        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wojciechowski Dariusz' 1963Rowerowy Wieluń      RWI                      2.00       91
  2 Toboł Andrzej              PAJK ORIENT TEAM     PAJ                      4.00      145
  3 Chwaliński Andrzej' 1958   Indywidualnie        IND                      6.00       90
  4 Kiciński Janusz' 1967      PAJK ORIENT TEAM     PAJ                      8.00       95
 
Lista startowa wg kategorii: M60         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skonieczny Andrzej' 1957   Indywidualnie        IND 02979      1401456  38.00      100
  2 Kruczek Stanisław' 1948    WKS Wawel Kraków     K30 00830               41.00       98
  3 Włodarczyk Michał' 1949    KS ARTEMIS Wrocław   D92 01146      2053628  44.00       99
  4 Grabowicz Andrzej' 1957    WKS Wawel Kraków     K30 00804               47.00       97
 
Lista startowa wg kategorii: M70         
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dura Kazimierz' 1939       WKS Śląsk Wrocław    D95 00720        54119   3.00      101
 
Lista startowa wg kategorii: OPEN        
---------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hyjek Adam' 1961           LUKS Azymek Zdzieszo O47            1394737   0.00      105
  2 Oleszek Maciej' 1971       UKS Lotna Zdzieszowi O27            2036951   2.00      104