Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                                                        29.05.2017 12:43:27
                                                                                           OrientPark Etap - 3
===UKS Załęczak============================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.3km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-33      3-35      4-36      5-34      6-32    
  1 Maja Dydyna                0b.PK 36.25  3.02/    14.14/    16.10/    31.10/    31.43/    35.46/    36.25/   
    ZSS Pątnów                            3.02/    11.12/     1.56/    15.00/     0.33/     4.03/     0.39/   
  2 Malwina Zadworna           0b.PK 42.59  6.01/    20.15/    22.16/    37.36/    38.35/    42.08/    42.59/   
    ZSS Pątnów                            6.01/    14.14/     2.01/    15.20/     0.59/     3.33/     0.51/   
  3 Maja Gajda                 0b.PK 47.07  2.25/    27.44/    30.02/    40.26/    41.59/    46.18/    47.07/   
    ZSS Dzietrzniki                       2.25/    25.19/     2.18/    10.24/     1.33/     4.19/     0.49/   
  4 Maria Kowal                0b.PK 48.03  3.21/    28.26/    30.57/    41.23/    42.51/    47.12/    48.03/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.21/    25.05/     2.31/    10.26/     1.28/     4.21/     0.51/   
  5 Julia Jarząb               0b.PK 52.05  5.43/    32.39/    34.53/    45.25/    46.55/    51.14/    52.05/   
    ZSS Załęcze Małe                      5.43/    26.56/     2.14/    10.32/     1.30/     4.19/     0.51/   
  6 Paulina Mosiala            0b.PK 73.15  1.40/    16.23/    21.51/    39.31/    66.47/    72.12/    73.15/   
    ZSS Dzietrzniki                       1.40/    14.43/     5.28/    17.40/    27.16/     5.25/     1.03/   
  7 Patrycja Woś               0b.PK 75.17  3.35/    18.34/    23.21/    40.20/    68.40/    74.15/    75.17/   
    ZSS Dzietrzniki                       3.35/    14.59/     4.47/    16.59/    28.20/     5.35/     1.02/   
  8 Zuzanna Ścigała            0b.PK 77.31  2.51/    18.52/    21.24/    36.53/    41.38/    75.45/    77.31/   
    ZSS Załęcze Małe                      2.51/    16.01/     2.32/    15.29/     4.45/    34.07/     1.46/   
  9 Oliwia Sokalska            1b.PK 41.28  4.54/         /    32.28/    35.20/    36.45/    40.43/    41.28/   
    ZSS Załęcze Małe                      4.54/         /         /     2.52/     1.25/     3.58/     0.45/   
 10 Amelia Kasprzak            1b.PK 45.29  2.20/         /    36.13/    39.21/    40.48/    44.48/    45.29/   
    ZSS Załęcze Małe                      2.20/         /         /     3.08/     1.27/     4.00/     0.41/   
 11 Julia Stochmiałek          1b.PK 53.32  5.18/    22.32/    26.32/    42.00/    46.47/         /    53.32/   
    ZSS Dzietrzniki                       5.18/    17.14/     4.00/    15.28/     4.47/         /         /   
 12 Julia Kędzia               1b.PK 60.33  2.18/         /    13.16/    15.08/    22.33/     3.34/    60.33/   
    ZSS Pątnów                            2.18/         /         /     1.52/     7.25/         /    56.59/   
    Julia Ptak                 DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Dzietrzniki                           /         /         /         /         /         /         /   
    Izabela Stykała            DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
    Emilia Kiedos              DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
    Wiktoria Pietras           DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         1.7km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-39      2-41      3-36      4-35      5-47      6-31    
  1 Maria Żarnowska            0b.PK 30.36  4.52/    14.09/    16.57/    18.13/    19.30/    28.20/    30.36/   
    ZSS Dzietrzniki                       4.52/     9.17/     2.48/     1.16/     1.17/     8.50/     2.16/   
  2 Jessica Drab               5b.PK 31.56  3.45/         /         /         /         /         /    31.56/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.45/         /         /         /         /         /         /   
  3 Klaudia Gniła              5b.PK 39.54  7.50/         /         /         /         /         /    39.54/   
    ZSS Załęcze Małe                      7.50/         /         /         /         /         /         /   
  4 Maja Ignasiak              5b.PK 41.51  9.49/         /         /         /         /         /    41.51/   
    ZSS Załęcze Małe                      9.49/         /         /         /         /         /         /   
    Sara Kolman                DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /   
    Patrycja Gmerek            DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /   
    Nicola Sobera              DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
    Karina Polak               DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         2.1km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-39      3-32      4-41      5-34      6-35      7-45      8-33      9-31    
  1 Daria Cembik               0b.PK 29.20  4.28/     5.58/     8.41/    11.26/    12.54/    14.48/    22.54/    25.08/    28.17/    29.20/   
    ZSS Załęcze Małe                      4.28/     1.30/     2.43/     2.45/     1.28/     1.54/     8.06/     2.14/     3.09/     1.03/   
  2 Amelia Kabała              0b.PK 31.11  4.20/     5.51/     9.03/    12.30/    13.50/    17.30/    19.59/    22.16/    30.19/    31.11/   
    ZSS Załęcze Małe                      4.20/     1.31/     3.12/     3.27/     1.20/     3.40/     2.29/     2.17/     8.03/     0.52/   
  3 Julia Drygała              0b.PK 55.40 17.32/    18.52/    22.25/    26.24/    33.35/    37.05/    43.05/    45.47/    54.45/    55.40/   
    ZSS Pątnów                           17.32/     1.20/     3.33/     3.59/     7.11/     3.30/     6.00/     2.42/     8.58/     0.55/   
  4 Aleksandra Kolczarek       0b.PK 59.22 10.02/    11.44/    17.28/    36.53/    39.37/    42.40/    47.08/    49.20/    58.43/    59.22/   
    ZSS Pątnów                           10.02/     1.42/     5.44/    19.25/     2.44/     3.03/     4.28/     2.12/     9.23/     0.39/   
  5 Magdalena Zdziebko         5b.PK 32.42 13.21/    15.39/    22.30/         /         /         /         /         /    30.27/    32.42/   
    ZSS Załęcze Małe                     13.21/     2.18/     6.51/         /         /         /         /         /         /     2.15/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         2.5km    0m 12k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-44      3-37      4-43      5-45      6-42      7-47      8-35      9-46     10-41     11-33     12-40    
  1 Natalia Dominiak           0b.PK 35.49  2.33/     9.52/    12.49/    14.13/    17.07/    19.17/    19.51/    20.18/    23.41/    27.38/    31.06/    33.41/    35.49/   
    ZSS Pątnów                            2.33/     7.19/     2.57/     1.24/     2.54/     2.10/     0.34/     0.27/     3.23/     3.57/     3.28/     2.35/     2.08/   
  2 Patrycja Moczygęba         0b.PK 41.58  5.25/    15.55/    18.53/    20.14/    22.58/    25.19/    25.56/    26.24/    29.46/    33.43/    37.08/    39.39/    41.58/   
    ZSS Dzietrzniki                       5.25/    10.30/     2.58/     1.21/     2.44/     2.21/     0.37/     0.28/     3.22/     3.57/     3.25/     2.31/     2.19/   
  3 Zuzanna Paluszczak         0b.PK 42.30  2.30/    12.56/    15.51/    17.16/    20.14/    22.22/    22.58/    23.26/    26.50/    30.47/    34.10/    37.02/    42.30/   
    ZSS Załęcze Małe                      2.30/    10.26/     2.55/     1.25/     2.58/     2.08/     0.36/     0.28/     3.24/     3.57/     3.23/     2.52/     5.28/   
  4 Karolina Pochrzęst         0b.PK 44.57  2.13/    18.53/    21.46/    23.12/    26.00/    28.16/    28.54/    29.21/    32.44/    36.41/    40.04/    42.37/    44.57/   
    ZSS Pątnów                            2.13/    16.40/     2.53/     1.26/     2.48/     2.16/     0.38/     0.27/     3.23/     3.57/     3.23/     2.33/     2.20/   
  5 Edyta Gmyrek               0b.PK 66.57  4.20/     8.59/    19.50/    27.52/    35.45/    37.48/    38.40/    39.18/    43.43/    50.20/    54.25/    62.59/    66.57/   
    ZSS Dzietrzniki                       4.20/     4.39/    10.51/     8.02/     7.53/     2.03/     0.52/     0.38/     4.25/     6.37/     4.05/     8.34/     3.58/   
  6 Marta Graczyk              3b.PK136.17  3.02/    10.51/    47.31/    49.15/    53.22/    66.23/    67.50/    68.29/    86.42/         /         /         /   136.17/   
    ZSS Pątnów                            3.02/     7.49/    36.40/     1.44/     4.07/    13.01/     1.27/     0.39/    18.13/         /         /         /         /   
  7 Marta Nowak                3b.PK157.15  5.39/    31.55/    68.24/    70.18/    74.13/    87.32/    88.58/    89.32/   107.49/         /         /         /   157.15/   
    ZSS Pątnów                            5.39/    26.16/    36.29/     1.54/     3.55/    13.19/     1.26/     0.34/    18.17/         /         /         /         /   
    Karolina Ścigała           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Żaneta Mach                DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.3km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-34      3-36      4-35      5-33      6-31    
  1 Jan Kulawik                0b.PK 22.13  1.35/     5.01/     9.21/    10.15/    11.53/    21.24/    22.13/   
    ZSS Dzietrzniki                       1.35/     3.26/     4.20/     0.54/     1.38/     9.31/     0.49/   
  2 Eryk Kalemba               0b.PK 26.06  4.25/     9.03/    13.24/    14.10/    15.59/    25.28/    26.06/   
    ZSS Dzietrzniki                       4.25/     4.38/     4.21/     0.46/     1.49/     9.29/     0.38/   
  3 Adrian Pochrzęst           0b.PK 34.09  1.17/    17.04/    21.26/    22.32/    24.04/    33.23/    34.09/   
    ZSS Dzietrzniki                       1.17/    15.47/     4.22/     1.06/     1.32/     9.19/     0.46/   
  4 Piotr Mucha                0b.PK 52.00  4.50/     8.52/     9.55/    15.28/    17.30/     5.23/    52.00/   
    ZSS Załęcze Małe                      4.50/     4.02/     1.03/     5.33/     2.02/         /    46.37/   
  5 Bartosz Drab               0b.PK 58.39  3.08/    15.11/    19.39/    20.43/    23.05/    57.08/    58.39/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.08/    12.03/     4.28/     1.04/     2.22/    34.03/     1.31/   
  6 Czarek Stanek              0b.PK 62.05  2.10/    19.05/    23.30/    24.38/    27.01/    61.02/    62.05/   
    ZSS Pątnów                            2.10/    16.55/     4.25/     1.08/     2.23/    34.01/     1.03/   
  7 Piotr Łuszczyna            0b.PK 65.51  1.09/    23.06/    27.23/    28.30/    30.46/    64.57/    65.51/   
    ZSS Dzietrzniki                       1.09/    21.57/     4.17/     1.07/     2.16/    34.11/     0.54/   
  8 Krystian Dubas             0b.PK 66.08 18.57/    23.04/    24.28/    29.31/    31.51/    19.33/    66.08/   
    ZSS Załęcze Małe                     18.57/     4.07/     1.24/     5.03/     2.20/         /    46.35/   
  9 Filip Graczyk              1b.PK 62.50  1.22/     6.36/     8.38/     9.48/    59.33/         /    62.50/   
    ZSS Pątnów                            1.22/     5.14/     2.02/     1.10/    49.45/         /         /   
    Bartek Rogala              DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /   
    Mikołaj Mordal             DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
    Miłosz Sobera              DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
    Cezary Cieślak             DNF            /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         1.8km    0m 6k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-34      3-36      4-35      5-47      6-32    
  1 Piotr Ignasiak             0b.PK 26.55  3.26/    14.20/    15.07/    16.56/    17.34/    26.11/    26.55/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.26/    10.54/     0.47/     1.49/     0.38/     8.37/     0.44/   
  2 Fabian Mordal              0b.PK 28.24  3.29/    15.34/    17.11/    18.45/    19.12/    27.53/    28.24/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.29/    12.05/     1.37/     1.34/     0.27/     8.41/     0.31/   
  3 Marcin Nowakowski          0b.PK 38.43  4.28/    26.35/    27.21/    28.57/    29.25/    38.06/    38.43/   
    ZSS Pątnów                            4.28/    22.07/     0.46/     1.36/     0.28/     8.41/     0.37/   
  4 Jakub Michalak             0b.PK 38.44  7.35/    24.36/    25.23/    26.53/    27.21/    38.03/    38.44/   
    ZSS Załęcze Małe                      7.35/    17.01/     0.47/     1.30/     0.28/    10.42/     0.41/   
  5 Konrad Jeziorski           0b.PK 41.46  7.33/    19.45/    21.09/    23.29/    24.06/    41.07/    41.46/   
    ZSS Załęcze Małe                      7.33/    12.12/     1.24/     2.20/     0.37/    17.01/     0.39/   
  6 Jakub Ignasiak 1           0b.PK 45.59  6.29/    28.47/    29.35/    31.34/    32.07/    45.17/    45.59/   
    ZSS Załęcze Małe                      6.29/    22.18/     0.48/     1.59/     0.33/    13.10/     0.42/   
  7 Bartosz Ciosek             6b.PK 36.36      /         /         /         /         /         /    36.36/   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /   
  8 Patryk Dubas               6b.PK 45.13      /         /         /         /         /         /    45.13/   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
  9 Kamil Giec                 6b.PK 53.55      /         /         /         /         /         /    53.55/   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         2.1km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-31      3-41      4-34      5-33      6-47      7-35      8-42      9-45     10-43     11-37    
  1 Szymon Drab                0b.PK 30.01  1.06/     1.45/     4.18/     5.10/     7.49/    14.26/    14.51/    15.43/    22.55/    25.08/    26.46/    30.01/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.06/     0.39/     2.33/     0.52/     2.39/     6.37/     0.25/     0.52/     7.12/     2.13/     1.38/     3.15/   
  2 Oskar Tokarski             0b.PK 36.03  1.49/     2.19/     4.45/     5.53/     7.58/    10.17/    10.51/    12.22/    14.08/    29.45/    32.51/    36.03/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.49/     0.30/     2.26/     1.08/     2.05/     2.19/     0.34/     1.31/     1.46/    15.37/     3.06/     3.12/   
  3 Szymon Białek              0b.PK 37.47  1.07/    11.21/    13.31/    14.39/    18.04/    20.43/    21.20/    24.02/    25.30/    27.29/    33.16/    37.47/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.07/    10.14/     2.10/     1.08/     3.25/     2.39/     0.37/     2.42/     1.28/     1.59/     5.47/     4.31/   
  4 Jakub Ignasiak 2           0b.PK 38.06  3.47/     4.16/     6.47/     7.50/     9.56/    12.19/    12.50/    14.20/    16.18/    31.48/    34.56/    38.06/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.47/     0.29/     2.31/     1.03/     2.06/     2.23/     0.31/     1.30/     1.58/    15.30/     3.08/     3.10/   
  5 Franciszek Plewa           0b.PK 43.02  1.01/     1.41/     4.45/     6.49/    11.27/    17.32/    21.57/    23.11/    24.32/    29.17/    31.13/    43.02/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.01/     0.40/     3.04/     2.04/     4.38/     6.05/     4.25/     1.14/     1.21/     4.45/     1.56/    11.49/   
  6 Mateusz Mucha              0b.PK 44.07  1.28/     4.04/     7.18/     8.34/    22.28/    28.31/    28.56/    29.45/    36.59/    39.04/    40.49/    44.07/   
    ZSS Załęcze Małe                      1.28/     2.36/     3.14/     1.16/    13.54/     6.03/     0.25/     0.49/     7.14/     2.05/     1.45/     3.18/   
  7 Patryk Wcisło              0b.PK 45.00  1.56/     3.14/     6.47/     8.57/    13.35/    19.42/    24.00/    25.14/    26.38/    31.21/    33.21/    45.00/   
    ZSS Dzietrzniki                       1.56/     1.18/     3.33/     2.10/     4.38/     6.07/     4.18/     1.14/     1.24/     4.43/     2.00/    11.39/   
  8 Aleksander Kuźbiński       0b.PK 45.22  2.05/     5.21/     8.51/    11.15/    13.42/    18.29/    18.53/    19.51/    29.52/    33.48/    38.11/    45.22/   
    ZSS Załęcze Małe                      2.05/     3.16/     3.30/     2.24/     2.27/     4.47/     0.24/     0.58/    10.01/     3.56/     4.23/     7.11/   
  9 Miłosz Hanas               0b.PK 45.56  1.46/     2.33/     8.01/     8.39/    10.51/    15.44/    18.19/    19.13/    38.04/    40.14/    42.10/    45.56/   
    ZSS Pątnów                            1.46/     0.47/     5.28/     0.38/     2.12/     4.53/     2.35/     0.54/    18.51/     2.10/     1.56/     3.46/   
 10 Adam Myśko                 0b.PK 46.59  3.53/     5.16/     8.43/    11.01/    15.52/    21.38/    25.53/    27.09/    28.55/    33.33/    35.23/    46.59/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.53/     1.23/     3.27/     2.18/     4.51/     5.46/     4.15/     1.16/     1.46/     4.38/     1.50/    11.36/   
 11 Kamil Nowakowski           0b.PK 66.30  1.08/     2.14/    16.32/    23.40/    29.09/    32.29/    32.51/    35.20/    58.36/    61.11/    63.06/    66.30/   
    ZSS Pątnów                            1.08/     1.06/    14.18/     7.08/     5.29/     3.20/     0.22/     2.29/    23.16/     2.35/     1.55/     3.24/   
    Tobiasz Madeła             DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         3.0km    0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-38      2-39      3-32      4-41      5-34      6-33      7-40      8-44      9-37     10-43     11-45     12-47     13-35     14-36     15-31    
  1 Patryk Nowak               0b.PK 27.49  4.27/     5.18/     7.10/     8.50/     9.38/    10.54/    13.22/    14.55/    16.35/    17.59/    19.52/    22.16/    22.45/    25.08/    27.03/    27.49/   
    ZSS Załęcze Małe                      4.27/     0.51/     1.52/     1.40/     0.48/     1.16/     2.28/     1.33/     1.40/     1.24/     1.53/     2.24/     0.29/     2.23/     1.55/     0.46/   
  2 Przemysław Walaszczyński   0b.PK 39.23  4.17/     5.09/     6.55/     9.34/    10.22/    13.39/    17.10/    19.56/    21.53/    23.48/    30.55/    31.42/    32.10/    33.24/    38.51/    39.23/   
    ZSS Załęcze Małe                      4.17/     0.52/     1.46/     2.39/     0.48/     3.17/     3.31/     2.46/     1.57/     1.55/     7.07/     0.47/     0.28/     1.14/     5.27/     0.32/   
  3 Marcel Kalemba             0b.PK 83.22  6.33/     7.42/    12.14/    23.09/    23.59/    26.13/    28.46/    42.15/    44.31/    57.15/    60.31/    77.54/    78.13/    80.03/    82.42/    83.22/   
    ZSS Pątnów                            6.33/     1.09/     4.32/    10.55/     0.50/     2.14/     2.33/    13.29/     2.16/    12.44/     3.16/    17.23/     0.19/     1.50/     2.39/     0.40/   
  4 Hubert Mielcarek           0b.PK 87.21 16.04/    17.14/    19.04/    21.42/    23.08/    26.24/    41.47/    46.13/    48.20/    61.13/    64.05/    81.59/    82.17/    83.59/    86.39/    87.21/   
    ZSS Dzietrzniki                      16.04/     1.10/     1.50/     2.38/     1.26/     3.16/    15.23/     4.26/     2.07/    12.53/     2.52/    17.54/     0.18/     1.42/     2.40/     0.42/   
  5 Kordian Dubas              0b.PK 93.23 12.14/    13.57/    18.13/    23.43/    25.18/    32.30/    47.45/    52.07/    54.23/    67.08/    70.28/    88.03/    88.22/    90.04/    92.35/    93.23/   
    ZSS Dzietrzniki                      12.14/     1.43/     4.16/     5.30/     1.35/     7.12/    15.15/     4.22/     2.16/    12.45/     3.20/    17.35/     0.19/     1.42/     2.31/     0.48/   
  6 Marcel Moczygęba           0b.PK 97.43 16.12/    18.01/    22.16/    27.46/    29.20/    36.28/    51.42/    56.03/    58.29/    71.10/    74.33/    92.05/    92.26/    94.01/    96.45/    97.43/   
    ZSS Dzietrzniki                      16.12/     1.49/     4.15/     5.30/     1.34/     7.08/    15.14/     4.21/     2.26/    12.41/     3.23/    17.32/     0.21/     1.35/     2.44/     0.58/   
  7 Dominik Strzelczak         6b.PK 75.40  9.04/    10.39/    16.29/    36.07/    38.42/    51.36/         /         /         /         /         /         /    57.56/    70.24/    74.42/    75.40/   
    ZSS Załęcze Małe                      9.04/     1.35/     5.50/    19.38/     2.35/    12.54/         /         /         /         /         /         /         /    12.28/     4.18/     0.58/   
  8 Norbert Wilkosz            9b.PK 24.15  3.24/     4.59/     8.06/    11.35/    12.52/    19.45/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    24.15/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.24/     1.35/     3.07/     3.29/     1.17/     6.53/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  9 Jakub Wojtak               9b.PK 32.13  3.39/     4.39/     6.26/     8.54/     9.35/    27.40/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    32.13/   
    ZSS Załęcze Małe                      3.39/     1.00/     1.47/     2.28/     0.41/    18.05/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 10 Adrian Jeziorski           9b.PK 32.52  2.27/     3.34/     5.19/     7.30/     8.11/     9.42/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    32.52/   
    ZSS Załęcze Małe                      2.27/     1.07/     1.45/     2.11/     0.41/     1.31/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 11 Piotr Wachowski           11b.PK 29.20      /         /    27.35/    25.06/    23.37/         /         /         /         /         /         /         /         /    22.13/         /    29.20/   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 12 Roman Białek              13b.PK 51.07      /         /         /         /         /    47.00/         /         /         /         /         /    44.09/         /         /         /    51.07/   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 13 Kacper Włodarczyk         15b.PK 57.06      /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    57.06/   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kamil Kolman               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Pątnów                                /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Mateusz Mencfel            DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    ZSS Załęcze Małe                          /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /