Lista startowa klubowa                                                                          08.05.2017 18:17:14
                                      Mistrzostwa Polski, Masters, ZŁW w RJnO
===UKS Załęczak======================================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa klubowa: 15 - Azs Mitutoya Wratislavia                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krzyśko Bartosz' 1987      15     00056 1409369    M21                                                
  2 Jakubek Krystian' 1992     15     03985 8636521    M21                                                
 
 
Lista startowa klubowa: D92 - KS ARTEMIS Wrocław                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Włodarczyk Michał' 1949    D92    01146 2053628    M60                                                
 
 
Lista startowa klubowa: D95 - WKS Śląsk Wrocław                        
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dura Kazimierz' 1939       D95    00720   54119    M70                                                
 
 
Lista startowa klubowa: E76 - UKS Załęczak Załęcze Małe                
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cembik Daria' 2004         E76                  Poż.  K14                     Poż.                 Poż.        
  2 Polak Karina' 2005         E76                  Poż.  K14                                       Poż.        
  3 Pawłowska Maria' 2005      E76                  Poż.  K14                                       Poż.        
  4 Paluszczak Zuzanna' 2001   E76                  Poż.  K17                                                
  5 Żaneta Mach' 2001          E76                  Poż.  K17                                                
  6 Mencfel Joanna' 1970       E76                  Poż.  K40                                       Poż.        
  7 Gatner Igor' 2005          E76                  Poż.  M14                                       Poż.        
  8 Giec Kamil' 2005           E76                  Poż.  M14                                       Poż.        
  9 Tokarski Oskar' 2004       E76                  Poż.  M14                                       Poż.        
 10 Ignasiak Jakub' 2004       E76                  Poż.  M14                                                
 11 Plewa Franciszek' 2003     E76                  Poż.  M14                                                
 12 Drab Szymon' 2003          E76                  Poż.  M14                                                
 13 Myślo Adam' 2003           E76                  Poż.  M14                                                
 14 Mucha Mateusz' 2003        E76                  Poż.  M14                                                
 15 Drab Przemysław' 2003      E76                  Poż.  M14                                                
 16 Białek Szymon' 2003        E76                  Poż.  M14                                                
 17 Strzelczak Dominik' 2002   E76                  Poż.  M17                                                
 18 Cembik Dawid' 2002         E76                  Poż.  M17                     Poż.                 Poż.        
 19 Jarząb Bartłomiej' 1999    E76                  Poż.  M17                     Poż.                 Poż.        
 20 Jeziorski Adrian' 2002     E76                  Poż.  M17                                       Poż.        
 21 Walaszczyński Przemysław' 2001E76                  Poż.  M17                                       Poż.        
 22 Nowak Patryk' 2001         E76                     M17                                       Poż.        
 23 Mencfel Mateusz' 2001      E76                     M17                                       Poż.        
 24 Szczuka Patryk' 2000       E76                  Poż.  M17                     Poż.                 Poż.        
 25 Mencfel Michał' 1998       E76                  Poż.  M20                     Poż.                 Poż.        
 26 Kaczmarek Adrian' 1996     E76                  Poż.  M21                     Poż.                          
 27 Cembik Rafał' 1970         E76                     M40                                       Poż.        
 28 Kaczmarek Kornelia' 1999   E76                  Poż.  OPEN                                               
 29 Cembik Elwira +1           E76                  Poż.  RODZINNA                Poż.                          
 30 Cembik Rafał +1            E76                  Poż.  RODZINNA                                           
 31 Gniła Damian +1            E76                  Poż.  RODZINNA                                           
 32 Stykała Izabela +2         E76                  Poż.  RODZINNA                                           
Wypoż. karty-SI:32
 
 
Lista startowa klubowa: GLI - MUKS Gliwice                             
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skorupa Stanisław' 1964    GLI    01005  428772    M50                                                
 
 
Lista startowa klubowa: GW - Gimnazjum nr 1 Wrocław                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Madej Aleksandra' 2003     GW                      K14                                       Poż.        
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lidia Kornacka' 1983       IND                     K21                                       Poż.        
  2 Pacek Karolina' 1988       IND                     K21                                       Poż.        
  3 Lisoń Sebastian' 1997      IND                  Poż.  M20                                                
  4 Szyndzielorz Łukasz' 1997  IND                  Poż.  M20                                                
  5 Olczyk Jacek' 1979         IND                  Poż.  M21                                                
  6 Leszczyński Zbigniew' 1985 IND                  Poż.  M21                     Poż.                          
  7 Siejka Krystian' 1995      IND                  Poż.  M21                     Poż.                 Poż.        
  8 Mański Sebastian' 1988     IND                     M21                                       Poż.        
  9 Jasiński Tomasz' 1966      IND                  Poż.  M50                                                
 10 Chwaliński Andrzej' 1958   IND                  Poż.  M50                                       Poż.        
 11 Kiciński Janusz' 1967      IND                     M50                                       Poż.        
 12 Olejnik Jolanta +1         IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 13 Stasiak Barbara +1         IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 14 Wójcik Kinga +1            IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 15 Dziubiński Bogusław +3     IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 16 Kubacka Beata +3           IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 17 Wojczyk Sebastian +6       IND                  Poż.  RODZINNA                Poż.                          
 18 Kipigroch Michał +1        IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 19 Stasiak Barbara +1         IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 20 Suchecki Grzegorz +3       IND                  Poż.  RODZINNA                Poż.                          
 21 Strzelczak Michał +1       IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 22 Gajek Katarzyna +1         IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 23 Grażyna Jędrysiak +3       IND                  Poż.  RODZINNA                                           
 24 Urbaniak Krzysztof' 1967   IND    00522  670819    M50                                                
 25 Skonieczny Andrzej' 1957   IND    02979 1401456    M60                                                
 26 Joanna Benesz' 1979        IND    03751         Poż.  K21                     Poż.                 Poż.        
 27 Benesz Rafał' 1975         IND    03753         Poż.  M40                     Poż.                 Poż.        
Wypoż. karty-SI:25
 
 
Lista startowa klubowa: INE - Indywidualnie Łódzkie                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chanuszek Michał +1        INE                  Poż.  RODZINNA                                           
  2 Kosowski Piotr +3'         INE                  Poż.  RODZINNA                Poż.                          
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: INO - Indywidualnie Opolskie                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Polewski Dariusz' 1961     INO  03-2017 1603313    M50                                                
 
 
Lista startowa klubowa: K01 - LKS Górzanka Nawojowa Góra               
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Opioła Mariusz' 1982       K01    03997         Poż.  M21                     Poż.                 Poż.        
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: K30 - WKS Wawel Kraków                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grabowicz Andrzej' 1957    K30    00804         Poż.  M60                     Poż.                 Poż.        
  2 Kruczek Stanisław' 1948    K30    00830         Poż.  M60                     Poż.                 Poż.        
  3 Niessner Piotr' 1963       K30    02725         Poż.  M50                     Poż.                 Poż.        
  4 Bergier Tomasz' 1972       K30    03196 9102728    M40                                                
  5 Teresa Bugaj' 1968         K30    03313         Poż.  K40                     Poż.                 Poż.        
  6 Niessner Pola' 2007        K30    03651         Poż.  K14                     Poż.                          
Wypoż. karty-SI:5
 
 
Lista startowa klubowa: MTB - MTB Votum Team Wrocław                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kowalczyk Marcin' 1991     MTB  02-2017            M21                                       Poż.        
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: NAS - Dużo NAS                                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skowronek Iwona' 1986      NAS                  Poż.  OPEN                                               
  2 Durka Karolina +1          NAS                  Poż.  RODZINNA                                           
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: O27 - UKS Lotna Zdzieszowice                   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oleszek Maciej' 1971       O27          2036951    OPEN                                               
  2 Jacheć Tomasz' 2003        O27    03477 2037507    M14                                                
  3 Burak Natalia' 2004        O27    03771 2036952    K14                                                
  4 Dammfeld Adam' 2007        O27    03772 2037510    M14                                                
  5 Gidel Samuel' 2002         O27    03773 2037505 Poż.  M17                     Poż.                 Poż.        
  6 Łukasik Aleksandra' 2004   O27    03774 2036950    K14                                                
  7 Obstoj Piotr' 2002         O27    03775 2036953 Poż.  M17                     Poż.                 Poż.        
  8 Zapart Patryk' 2004        O27    03776 1392572    M14                                                
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: O47 - LUKS Azymek Zdzieszowice                 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hyjek Adam' 1961           O47          1394737    OPEN                                               
  2 Wojtynek Sebastian' 1990   O47    00427  887001    M21                                                
  3 Obstoj Adam' 2000          O47    03331 1392571    M17                                                
  4 Hyla Damian' 2001          O47    03332 1394741    M17                                                
  5 Sulikowska Weronika' 2000  O47    03333 1392586    K17                                                
  6 Łakomska Aleksandra' 2001  O47    03474 1392575    K17                                                
  7 Sikorski Marcin' 2002      O47    03475 1394742    M17                                                
  8 Dammfeld Karolina' 2002    O47    03476 1394733    K17                                                
  9 Ogrodnik Magdalena' 2003   O47    03478 1392590    K17                                                
 10 Kubicki Jakub' 2004        O47    03725 1392573    M14                                                
 11 Oleśniewicz Nina' 2003     O47    03726 1392576    K14                                                
 
 
Lista startowa klubowa: P02 - KS Hades Poznań                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nowak Remigiusz' 1972      P02    00907 7200386    M40                                                
  2 Nowak Maria' 2003          P02    02922 2067839    K14                                       Poż.        
  3 Gorczyca Jacek' 1971       P02    03305 2067843    M40                                                
  4 Gorczyca Magdalena' 1971   P02    03306 2067842    K40                                                
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: PAJ - PAJK ORIENT TEAM                         
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Izydorczyk Piotr' 1976     PAJ                     M40                                       Poż.        
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: PKO - PKO Harpagan Gdańsk                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lisiewska Agnieszka' 1998  PKO    02091 1497546    K20                                                
 
 
Lista startowa klubowa: RGR - Rodzinna Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi   
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Łuczak Marcin' 1972        RGR                     M40                                       Poż.        
  2 Wdowiak Robert' 1970       RGR                     M40                                       Poż.        
Wypoż. karty-SI:2
 
 
Lista startowa klubowa: RWI - Rowerowy Wieluń                          
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szeląg Marcin' 1984        RWI                  Poż.  M21                                                
  2 Duś Łukasz' 1980           RWI                  Poż.  M21                                                
  3 Spychała Tomasz' 1974      RWI                  Poż.  M40                                       Poż.        
  4 Śliwa Piotr' 1974          RWI                  Poż.  M40                                       Poż.        
  5 Wojciechowski Dariusz' 1963RWI                  Poż.  M50                                       Poż.        
  6 Pniewski Michał +4         RWI                  Poż.  RODZINNA                                           
  7 Adamczyk Marcin' 1979      RWI  01-2017         Poż.  M21                     Poż.                 Poż.        
Wypoż. karty-SI:7
 
 
Lista startowa klubowa: S28 - UKS Kometa Gliwice                       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sanocka Barbara' 1992      S28    00295  887226    K21                                                
  2 Tomasz Polewka' 1973       S28    00301  887215    M40                                                
  3 Zdanowicz Jan' 1959        S28    00302  889674    M50                                                
  4 Kubica Arkadiusz' 1995     S28    00613 2021379    M21                                                
  5 Polewka Beata' 1971        S28    02460 2016952    K40                                                
  6 Polewka Julianna' 2006     S28    02461 2021377    K14                                       Poż.        
  7 Polewka Aleksandra' 2002   S28    02462  682424    K17                                                
  8 Nyga Julia' 2002           S28    02986 2021373    K17                                                
  9 Kołodziejczyk Łukasz' 2003 S28    03231 2026141    M14                                                
Wypoż. karty-SI:1
 
 
Lista startowa klubowa: W03 - PUKS Młode Orły ND Maz.                  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kajzer Monika' 1976        W03    00026 2035276    K21                                                
 
 
Lista startowa klubowa: W08 - Team 360st Warszawa                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jaroszek Radosław' 1994    W08    01494  607807    M21                                                
  2 Jaroszek Jakub' 1998       W08    01736 7899987    M20                                                
  3 Bogucka-Jaroszek Anna' 1970W08    02245  887002    K40                                                
  4 Trykozko Urszula' 1969     W08    02691  900424    K40                                                
  5 Wroniak Adam' 1969         W08    02724 1221169    M40                                                
 
 
Lista startowa klubowa: W83 - UKS Falenica Warszawa                    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Niebielski Bartosz' 1971   W83    02945 1418723    M40                                                
  2 Bartosz Niebielski jr' 2001W83    02947 1409316    M17                                                
  3 Nowak Bartosz' 1999        W83    03017 1409356    M20                                                
  4 Szymański Adam' 1977       W83    03197         Poż.  M40                     Poż.                 Poż.        
  5 Szymański Eryk' 2004       W83    03198         Poż.  M14                     Poż.                 Poż.        
  6 Szymański Norman' 2006     W83    03199         Poż.  M14                     Poż.                 Poż.        
  7 Szymańska Alida' 1975      W83    03742         Poż.  K40                     Poż.                 Poż.        
Wypoż. karty-SI:4
 
 
Lista startowa klubowa: W87 - UNTS Warszawa                            
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Parfianowicz Ludomir' 1955 W87    00101  886677    M21                                                
  2 Gromadka Maciej' 1990      W87    00458  505096    M21                                                
 
 
Lista startowa klubowa: W89 - KU AZS WAT Warszawa                      
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kamińska Anna' 1983        W89     0061 2016319    K21