Lista startowa klubowa                                                      01.05.2018 15:22:48
                                        I Duathlon 2018
===UKS Załęczak==================================================Orienteering Organiser 2013===
 
 
Lista startowa klubowa: DZI - UKS Jurajczyk Dzietrzniki                
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gmyrek Joanna            DZI                     K10                                       
  2 Krzemiński Bartosz       DZI                     M10                                       
  3 Panek Michał             DZI                     M10                                       
  4 Ramus Jan                DZI                     M10                                       
  5 Ramus Roksana            DZI                     K10                                       
  6 Gajda Maja               DZI                     K10                                       
  7 Kalemba Eryk             DZI                     M10                                       
  8 Plewa Patryk             DZI                     M10                                       
  9 Panek Wiktor             DZI                     M10                                       
 10 Dubas Kinga              DZI                     K12                                       
 11 Klara Amelia             DZI                     K12                                       
 12 Ladra Emilia             DZI                     K12                                       
 13 Łuszczyna Piotr          DZI                     M12                                       
 14 Mazur Marta              DZI                     K12                                       
 15 Pęcherz Roksana          DZI                     K12                                       
 16 Świtała Wiktoria         DZI                     K12                                       
 17 Dubas Klaudia            DZI                     K12                                       
 18 Gajda Sebastian          DZI                     M12                                       
 19 Lasota Oliwia            DZI                     K12                                       
 20 Łuszczyna Monika         DZI                     K12                                       
 21 Pakuła Filip             DZI                     M12                                       
 22 Pęcherz Przemysław       DZI                     M12                                       
 23 Ramus Jakub              DZI                     M14                                       
 24 Wilk Krystian            DZI                     M14                                       
 25 Żarnowska Maria          DZI                     K14                                       
 26 Gmyrek Edyta             DZI                     K16                                       
 27 Mielcarek Hubert         DZI                     M16                                       
 28 Moczygęba Patrycja       DZI                     K16                                       
 29 Ostenda Klaudia          DZI                     K16                                       
 30 Dubas Kordian            DZI                     M18                                       
 
 
Lista startowa klubowa: E11 - UKS GROM Sokolniki                       
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krzyżostanek Jarosław    E11          2048197    M35                                       
  2 Marszałek Alan           E11                     M12                                       
  3 Domagała Andrzej         E11          2086645    M35                                       
  4 Domagała Emilia          E11          2048188    K14                                       
  5 Krzyżostanek Patrycja    E11          2048146    K14                                       
  6 Hryciuk Mikołaj          E11          2086649    M14                                       
  7 Korek Kacper             E11          2048147    M14                                       
  8 Hodur Katarzyna          E11                     K14                                       
  9 Sucha Andżelika          E11          2086642    K14                                       
 10 Malik Patryk             E11          2048143    M14                                       
 11 Malik Wiktoria           E11                     K12                                       
 12 Kiełbik Nikola           E11                     K12                                       
 13 Domagała Jakub           E11                     M10                                       
 14 Kozłowski Jakub          E11                     M14                                       
 15 Kozłowska Natalia        E11                     K12                                       
 16 Stefaniak Mikołaj        E11                     M10                                       
 17 Korek Anna               E11                     K35                                       
 
 
Lista startowa klubowa: E17 - MKS Metalowiec Łódź                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wierciński Piotr         E17          1394894    M50                                       
  2 Wiercińska Anna          E17          2067726    K21                                       
 
 
Lista startowa klubowa: E70 - MUKS Junior Ochędzyn                     
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Krasoń Julia             E70          2086237    K10                                       
  2 Kukawska Julia           E70          2048156    K10                                       
  3 Piekielna Maja           E70          2086235    K10                                       
  4 Herbeć  Anna             E70          2948178    K12                                       
  5 Jarczak Marika           E70          2048144    K12                                       
  6 Jabłońska Emilia         E70          2086234    K12                                       
  7 Mikołajczyk Klaudia      E70          2048159    K16                                       
  8 Strózik Sandra           E70          2048160    K16                                       
  9 Małecki Marcel           E70          2048145    M14                                       
 10 Mania Patryk             E70          2086639    M18                                       
 11 Jabłoński Piotr          E70          2086637    M14                                       
 12 Śliwakowski Adam         E70          2091862    OPEN B                                    
 13 Kmieć Barbara            E70          2048183    OPEN B                                    
 
 
Lista startowa klubowa: E71 - UKS Azymut Pabianice                     
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biniecka Małgorzata      E71           505002    K21                                       
  2 Konc Katarzyna           E71          7204651    K35                                       
  3 Sztranek Iwona           E71           887224    K35                                       
  4 Łubisz Łukasz            E71                     RODZINNA                                  
  5 Krempiński Franciszek    E71          7202778    M12                                       
  6 Wiśniewski Jakub         E71          7662202    M12                                       
  7 Górak Ignacy             E71                     M12                                       
  8 Łubisz Dominik           E71                     RODZINNA                                  
  9 Sztranek Maciej          E71          2043890    M12                                       
 10 Kielnerowski Wojciech    E71           887216    M12                                       
 11 Wolski Igor              E71           887214    M12                                       
 12 Tkaczuk Tomasz           E71          7900030    M35                                       
 13 Wiśniewski Marcin        E71           553469    OPEN A                                    
 14 Sztranek Paweł           E71          1403086    M35                                       
 15 Skurznica Oskar          E71                     M12                                       
 16 Karczmarz Emilia         E71                     RODZINNA                                  
 17 Kowalczyk Kalina         E71                     RODZINNA                                  
 
 
Lista startowa klubowa: E73 - UKS GOK Galewice                         
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cegiełka Milena          E73          2086643    K12                                       
  2 Narożny Kacper           E73          2086637    M12                                       
  3 Fronia Jakub             E73          2048149    M14                                       
  4 Janik Patrycja           E73          2048153    K14                                       
  5 Olejnik Tomasz           E73          2048154    M12                                       
 
 
Lista startowa klubowa: E75 - UKS Orientuś Łódź                        
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Młynarczyk Maksymilian   E75          7070923    M12                                       
  2 Młynarczyk Piotr         E75          7150264    M50                                       
  3 Ledzion Grzegorz         E75          1409366    M50                                       
  4 Ciupa Marcin             E75                     M35                                       
  5 Ciupa Janek              E75                     M12                                       
  6 Ciupa Monika i Wojtek    E75                     RODZINNA                                  
 
 
Lista startowa klubowa: E76 - UKS Załęczak Załęcze Małe                
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jakub Ignasiak           E76                     M14                        M14            
  2 Ignasiak Maja            E76                     K12                        K14            
  3 Cembik Dawid             E76                     M16                        M17            
  4 Cembik Daria             E76                     K14                        K14            
  5 Jeziorski Adrian         E76                     M16                        M17            
  6 Jakub Wojtak             E76                     M16                        M17            
  7 Białek Roman             E76                     M16                        M17            
  8 Włodarczyk Kacper        E76                     M16                        M17            
  9 Gmerek Piotr             E76                                                M17            
 10 strzelczak dominik       E76                     M16                        M17            
 11 Ignasiak Jakub           E76                                                M14            
 12 Michalak Jakub           E76                     M12                        M14            
 13 Mucha Piotr              E76                     M10                                       
 14 Dubas Krystian           E76                     M10                                       
 15 Cembik Elwira +1         E76                     RODZINNA                   RODZINNA       
 16 Mordal Fabian            E76                     M12                        M14            
 17 Dubas Patryk             E76                     M14                        M14            
 18 Gatner Igor              E76                                                M14            
 19 Polak Karina             E76                     K14                        K14            
 20 Tokarski Oskar           E76                     M14                        M14            
 21 Pawłowska Maria          E76                     K14                        K14            
 22 Strzelczak Michał +1     E76                                                RODZINNA       
 23 Brocławik Krzysztof      E76                     OPEN A                                    
 24 Kacper Ignasiak          E76                     M10                                       
 25 Oliwia Sokalska          E76                     K10                                       
 26 Amelia Kasprzak          E76                     K10                                       
 27 Cezary Cieślak           E76                     K10                                       
 28 Kacper Tasarz            E76                     M10                                       
 29 Przemysław Kukuła        E76                     M10                                       
 30 Bartosz Drab             E76                     M10                                       
 31 Bartosz Cieślak          E76                     M10                                       
 32 Adam Myśko               E76                     M16                        M17            
 33 Franciszek Plewa         E76                     M16                        M17            
 34 Drab Szymon              E76                     M16                        M17            
 35 Ścigała Zuzanna          E76                     K10                                       
 36 Kowal Maria              E76                     K10                                       
 37 Cembik Szymon i Hubert   E76                                                RODZINNA       
 
 
Lista startowa klubowa: IND - Indywidualnie                            
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sobera Iwona             IND                     K21                                       
  2 Ciura Marzena            IND                     K35                        K21            
  3 Ciura Krzysztof          IND                     M50                        M50            
  4 Adamczyk Ewa             IND                     K35                        K40            
  5 Adamczyk Jarek           IND                     M50                        M50            
  6 Jedrysiak Grazyna        IND                                                OPEN B         
  7 Michalski Mieczysław     IND                                                OPEN B         
  8 Michalska Joanna         IND                                                OPEN B         
  9 Wołowiec Agnieszka       IND                                                OPEN B         
 10 Marczak Janek            IND                                                OPEN B         
 11 Kopczyński filip         IND                                                OPEN B         
 12 Wojciech Jarkowski       IND                                                OPEN B         
 13 Ciura Marzena            IND                     K35                        K40            
 14 Chanuszek Michał +3      IND                                                RODZINNA       
 15 Skonieczny Andrzej       IND          1401456    M50                        M50            
 16 Dawid Pęcherczyk         IND                                                M21            
 17 Chmielewska Anna +4      IND                     RODZINNA                                  
 18 Łukasz Śwituniak         IND                     OPEN A                                    
 19 Nir Krzysztof +1         IND                                                RODZINNA       
 20 Dziadak Kamil            IND                     OPEN B                                    
 21 Ciemięga Dominik         IND                     OPEN B                                    
 22 Siejka Krystian          IND                     M21                        M21            
 23 Grzyb Patryk             IND                     M12                        M14            
 24 Olczyk Jacek             IND                                                OPEN B         
 25 Polewski Dariusz         IND          1603313    M50                        M50            
 26 Polewski Dariusz         IND          1603313    M50                        M50            
 27 Grzegorz Suchecki +4     IND                     RODZINNA                   RODZINNA       
 28 Krzysztof Kardas         IND                                                M40            
 29 Skoczyłas Sławomir       IND                                                M40            
 30 Kotas Paweł              IND                                                M21            
 31 MACIEJ KOSOWSKI+3        IND                     RODZINNA                   RODZINNA       
 32 Hojnisz Daniel           IND                     OPEN A                                    
 33 Wassikowska Anna +1      IND                     RODZINNA                                  
 34 Krzysztof Trzewik        IND                     M35                                       
 
 
Lista startowa klubowa: K01 - LKS Górzanka Nawojowa Góra               
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pudełek Paweł            K01                     M35                                       
  2 Pudełek Jowita           K01          2118337    K14                                       
  3 Pudełek Błażej           K01          2118338    M16                                       
  4 Pudełek Michalina        K01          2121115    K18                                       
  5 Ślusarczyk Piotr         K01                     M14                                       
  6 Pudełek Małgorzata       K01                     OPEN A                                    
  7 Masłowska Marika         K01                     K10                                       
  8 Masłowski Borys          K01                     M10                                       
  9 Masłowska Brygida        K01                     OPEN A                                    
 10 Hojnisz Oskar            K01                     M12                                       
 11 Gędłek Gabriela          K01                     OPEN A                                    
 12 Mirek Gracjan            K01                     M14                                       
 
 
Lista startowa klubowa: K30 - WKS Wawel Kraków                         
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bugaj Teresa             K30          2114867    K35                        K40            
  2 Grabowicz Andrzej        K30                     M50                        M50            
  3 Kruczek Stanisław        K30            54021    M50                        M50            
 
 
Lista startowa klubowa: LAS - SP Laski                                 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jacek Ertel              LAS                     M14                                       
  2 Ruda-Ertel Krystyna      LAS                     K35                                       
  3 Ertel Radosław           LAS                     M50                                       
 
 
Lista startowa klubowa: O27 - UKS Lotna Zdzieszowice                   
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dammfeld Adam            O27          2037510    M12                        M14            
  2 Obstoj Piotr             O27          2036953    M16                        M17            
  3 Jacheć Tomasz            O27          2037507    M16                        M17            
  4 Zapart Patryk            O27          2037509    M14                        M14            
  5 Gidel Samuel             O27          2036952    M16                        M17            
  6 Aleksandra Łukasik       O27          2036959    K14                        K14            
  7 Maciej Oleszek           O27                     OPEN A                     M40            
 
 
Lista startowa klubowa: O47 - LUKS Azymek Zdzieszowice                 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dammfeld Karolina        O47          1394733    K16                        K17            
  2 Ogrodnik Magdalena       O47          1392590    K16                        K17            
  3 Sikorski Marcin          O47          1394742    M16                        M17            
  4 Hyla Damian              O47          1394741    M18                        M17            
  5 łakomska Aleksandra      O47          1392575    K18                        K17            
  6 Kubicki Jakub            O47          1392573    M14                        M14            
  7 Roman Szymon             O47          1394736    M14                        M14            
  8 Obstoj Adam              O47          1392571    M18                        M21            
  9 Sulikowska Weronika      O47          1392576    OPEN A                     K21            
 10 Janda Dominik            O47          1394737    OPEN A                     M21            
 11 Oleszek Aleksandra       O47          2037505    OPEN A                     K21            
 12 Lippa Grzegorz           O47          1394744                               M40            
 
 
Lista startowa klubowa: PAT - UKS Sprinter Pątnów                      
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 KOLMAN KAMIL             PAT                     M16                                       
  2 KALEMBA MARCEL           PAT                     M16                                       
  3 GRACZYK MARTYNA          PAT                     K16                                       
  4 KATARZYNA SIWIK          PAT                     K16                                       
  5 KOLCZAREK OLA            PAT                     K16                                       
  6 STANEK CZAREK            PAT                     M10                                       
  7 ROGALA BARTEK            PAT                     M12                                       
  8 WIKTORIA ZADWORNA        PAT                     K12                                       
  9 KOTOWSKI MIKOŁAJ         PAT                     M12                                       
 10 GRACZYK FILIP            PAT                     M12                                       
 11 HUBERT KOLMAN            PAT                     M12                                       
 12 DYDYNA MAJA              PAT                     K12                                       
 13 ZADWORNA MALWINA         PAT                     K12                                       
 14 DYDYNA WIKTORIA          PAT                     K12                                       
 15 BANASIAK PIOTR           PAT                     M10                                       
 16 KLECHA MIKOŁAJ           PAT                     M12                                       
 17 KOLMAN KAMIL             PAT                     M16                                       
 
 
Lista startowa klubowa: POT - Potupani                                 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ząbkiewicz Grzegorz      POT                     M21                                       
 
 
Lista startowa klubowa: RW - Rowerowy Wieluń                          
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Śliwa Piotr              RW                                                 M40            
  2 Szeląg Marcin            RW                                                 M21            
  3 Spychała Tomasz          RW                                                 M40            
  4 Marcin Adamczyk          RW                                                 M21            
 
 
Lista startowa klubowa: S28 - UKS Kometa Gliwice                       
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Polewka Tomasz           S28           887215    M35                        M40            
  2 Polewka Julianna         S28          2021377    K12                        K14            
  3 Polewka Beata            S28          2016952    K35                        K40            
  4 Nyga Julia               S28          2021373    K16                        K17            
  5 Pogoda Kinga             S28          2016481    K16                        K17            
  6 Skorupa Stanisław        S28                                                M50            
  7 Skorupa Małgorzata       S28                                                K21